Junioren

Jongste Jeugd

Senioren

BARDIENST ROOSTER
mei 38 %
juni 34 %
juli 0 %
Gehele planning
VACATURES
Totaal aantal vacatures: 8
Bestuur 
Barcommissie  Algemeen Lid  Info?
Juniorencommissie  Zaalhockeycommissaris  Info?
Juniorencommissie  Lijncommissaris E8-tallen   Info?
Juniorencommissie  Lijncommissaris E6-tallen  Info?
Juniorencommissie  Wedstrijdsecretaris  Info?
Juniorencommissie  Lijncommissaris F  Info?
Juniorencommissie  Algemeen Lid  Info?
PIMS-commissie  Algemeen Lid  Info?
Mijn Roomburg App
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
2017-2018 Dames 1 2400x600.jpg 2017-2018 Heren 1 2400x600.png Funkey team blauw 1000x250.JPG ME3 teamfoto.jpg Nieuwroomburgpark_2400x600.jpg Opening_waterveld.jpg Roomburg jongens.jpg
 
Wedstrijdschema


laat schema zien voor

26 mei | Junioren
Team Tegen  Verz Spel U/T   Locatie Diensten Rijdienst Digitaal
 JD1   HV Victoria JD2 (wednr: 53179) 08:30  09:00  thuis Rabo-veld Ja
Arbitrage: JA3
 JD2   HGC JD2 (wednr: 53379) 08:10  09:00  uit   route Ja
 MD6   LOHC MD10 (wednr: 55249) 09:30  10:15  uit   route Ja
 MD4   V.M.H.C. CARTOUCHE MD4 (wednr: 54059) 09:35  10:30  uit   route Ja
 JB1   hdm JB2 (wednr: 21036) 09:45  10:45  thuis Rabo-veld Ja
Arbitrage: HVB
JB1 fluit aansluitend MD1 en heeft EHD van 14:30 tot sluiting bar (ca. 20:00 uur)
 JC1   LOHC JC1 (wednr: 21750) 09:30  10:45  uit   route Ja
 JD3   HGC JD5 (wednr: 53609) 11:00  11:30  thuis Veld 3 Ja
Fluiten: Bart Lothmann (JB4) en Gijs Koster (JD1)
Arbitrage: Begeleid fluiten
 MB4   De Kieviten MB3 (wednr: 25324) 10:40  11:30  uit   route Ja
 MC2   hdm MC4 (wednr: 26860) 10:45  11:30  thuis Veld 2 Ja
Fluiten: Simone Mohring (MA1) en Lola de Bruijne (MA1)
Arbitrage: MA1
 MC3   Catwijck MC3 (wednr: 26671) 11:10  12:00  uit   route Ja
 MA2   Schoonhovense MHC MA1 (wednr: 24062) 11:05  12:30  uit   route Ja
 MD1   HV Spijkenisse MD1 (wednr: 53844) 11:45  12:30  thuis Rabo-veld Ja
Fluiten: Daan van der Meer (JB1) en Kees Ribbens (JB1)
Arbitrage: JB1
 MD2   Craeyenhout MD4 (wednr: 54364) 11:25  12:30  uit   route Ja
 JB3   Rijswijksche Hockey Club JB2 (wednr: 21254) 12:15  13:00  thuis Veld 3 Ja
   KNHB: Let op: 5mei tijd gewijzigd  
Arbitrage: JA3
 MD3   LOHC MD4 (wednr: 54299) 12:30  13:00  thuis Veld 2 Ja
Arbitrage: MA4
 JD4   OMHC JD3 (wednr: 53644) 12:05  13:15  uit   route Ja
Let op: Uittenue mee!   
 JB4   MHC Forescate JB4 (wednr: 21736) 13:30  14:15  uit   route Ja
 MA1   HV Victoria MA1 (wednr: 23330) 13:30  14:15  thuis Rabo-veld Ja
Fluiten: Thomas Bus (H03) en Marjolein Wetzels (D01 Silvercup)
MA1 heeft fluitbeurten, zie teampagina
 MB2   HGC MB3 (wednr: 24966) 13:25  14:15  uit   route Ja
 MC6   LOHC MC9 (wednr: 28106) 14:00  14:30  thuis Veld 2 Ja
Arbitrage: MA4
 MD5   Noordwijk MD3 (wednr: 54719) 14:00  14:30  thuis Veld 3 Ja
Arbitrage: MA4
 JC3   Ring Pass Delft JC3 (wednr: 22181) 13:50  15:00  uit   route Ja
 MB6   L.S.C. ALECTO MB5 (wednr: 25835) 14:15  15:00  uit   route Ja
 MB3   MHC Forescate MB3 (wednr: 24959) 14:45  15:30  uit   route Ja
 MB1   HV Westland MB1 (wednr: 24583) 14:40  15:45  uit   route Ja
 JA1   HCRB JA1 (wednr: 20511) 15:00  16:00  uit   route Ja
 JA2   Wateringse veld JA1 (wednr: 20700) 14:50  16:00  uit   route Ja
 JA3   D.H.C. Hudito JA3 (wednr: 20796) 15:30  16:00  thuis Veld 3 Ja
Arbitrage: H04
JA3 heeft fluitbeurten, zie teampagina
 JB2   LOHC JB2 (wednr: 21213) 15:15  16:00  uit   route Ja
 MB5   HC Capelle MB3 (wednr: 25814) 15:30  16:00  thuis Veld 2 Ja
Fluiten: Rosalie Everts (MA1) en Amber Westhoek (MA1)
Arbitrage: MA1
MB5 heeft EHD van 8:00 tot 14:30 uur
 MC1   VMHC Pollux MC1 (wednr: 26531) 15:00  16:00  thuis Rabo-veld Ja
Fluiten: Liesanne Gordijn (D01 Silvercup) en Marjolein Wetzels (D01 Silvercup)
Arbitrage: MA1
 MA3   Wateringse veld MA3 (wednr: 24212) 15:20  16:15  uit   route Ja
 JC2   Noordwijk JC2 (wednr: 22187) 16:45  17:30  thuis Veld 3 Ja
   KNHB: Let op: 5mei tijd gewijzigd  
Arbitrage: JA3
 MA4   MHC Voorhout MA3 (wednr: 24296) 17:00  17:30  thuis Rabo-veld Ja
Fluiten: Janneke Sypkens (D01 Silvercup) en Chaja Kater (D01)
Arbitrage: D01
MA4 heeft fluitbeurten, zie teampagina
 MC4   HGC MC4 (wednr: 27294) 17:00  17:30  thuis Veld 2 Ja
   KNHB: Roomburg MC4 heeft aansluitend Veegdienst  
Fluiten: Lola de Bruijne (MA1) en Anna van Leeuwen (MA1)
Arbitrage: MA1
 JE5   V.M.H.C. CARTOUCHE JE8 (wednr: 61435) 08:00  08:30  thuis Veld 3 Ja
   KNHB: Veld 3A - Let op: afwijkend veld  
Arbitrage: Ouders
 ME3   MHC Forescate M8E4 (wednr: 58731) 08:00  08:30  thuis Veld 3 Ja
   KNHB: Veld 3CD  
Arbitrage: Ouders
 JE4   Klein Zwitserland J8E4 (wednr: 56176) 07:50  08:45  uit   route Ja
 JE8   Noordwijk JE3 (wednr: 56757) 07:45  08:45  uit   route Ja
 JF2   Noordwijk JF1 (wednr: 57271) 07:45  08:45  uit   route Ja
 JF3   hdm JF3 (wednr: 57243) 08:15  08:45  thuis Veld 2 Ja
   KNHB: Veld 2B  
Arbitrage: Ouders
 JF7   Mixed Hockeyclub Zoetermeer CK-JF1 (wednr: 57588) 07:50  08:45  uit Sportp. 'Van Tuyll' Ja
 ME5   Klein Zwitserland ME16 (wednr: 59998) 08:15  08:45  thuis Veld 2 Ja
   KNHB: Veld 2C - KZ in uit-tenue  
Arbitrage: Ouders
 ME7   L.S.C. ALECTO ME12 (wednr: 59088) 08:15  08:45  thuis Veld 2 Ja
   KNHB: Veld 2D  
Arbitrage: Ouders
 MF2   Noordwijk MF4 (wednr: 61064) 07:45  08:45  uit   route Ja
 MF3   Klein Zwitserland MF7 (wednr: 61058) 08:15  08:45  thuis Veld 2 Ja
   KNHB: Veld 2A - KZ in uit-tenue  
Arbitrage: Ouders
 JF6   HCRB CK-JF1 (wednr: 57593) 08:00  09:00  uit Sportp. 'Reeuwijkse Houtwal' Ja
   KNHB: Let op: veld D  
 ME2   D.H.C. Hudito M8E2 (wednr: 58815) 08:00  09:00  uit   route Ja
   KNHB: 2CD Roomburg uittenue  
Let op: Uittenue mee!   
 ME6   Catwijck ME6 (wednr: 60028) 08:10  09:00  uit   route Ja
 MF6   Noordwijk CK-MF3 (wednr: 57896) 08:30  09:00  thuis t/o zwembad BinnenZee Ja
Arbitrage: Ouders
 MF7   MHC Voorhout CK-MF1 (wednr: 61638) 08:15  09:00  uit Sportp. Elsgeest Ja
   KNHB: Veld 1D, veld opzetten/opruimen  
 JF5   HC Waddinxveen CK-JF1 (wednr: 57589) 09:00  09:30  thuis Sportp. 'De Sniep' Ja
Arbitrage: Ouders
 JE1   De Kieviten J8E1 (wednr: 56194) 09:10  10:00  uit   route Ja
 JE2   hdm J8E2 (wednr: 56171) 09:30  10:00  thuis Veld 3 Ja
   KNHB: Veld 3AB  
Arbitrage: Ouders
 JE3   HC Alphen J8E1 (wednr: 56158) 09:30  10:00  thuis Veld 3 Ja
   KNHB: Veld 3CD  
Arbitrage: Ouders
 JE6   hdm JE8 (wednr: 56737) 09:30  10:00  thuis Veld 2 Ja
   KNHB: Veld 2C  
Arbitrage: Ouders
 JE7   HC Schiedam JE3 (wednr: 56754) 09:30  10:00  thuis Veld 2 Ja
   KNHB: Veld 2D  
Arbitrage: Ouders
 JF4   Noordwijk JF2 (wednr: 57257) 09:30  10:00  thuis Veld 2 Ja
   KNHB: Veld 2B  
Arbitrage: Ouders
 ME1   Klein Zwitserland M8E2 (wednr: 58786) 09:05  10:00  uit   route Ja
 MF4   HDS MF6 (wednr: 61057) 09:30  10:00  thuis Veld 2 Ja
   KNHB: Veld 2A  
Arbitrage: Ouders
 ME4   MHC Voorhout ME5 (wednr: 59993) 09:30  10:15  uit   route Ja
   KNHB: Veld 1C, veld opzetten/opruimen  
 JF1   Berkel Rodenrijs JF3 (wednr: 57283) 10:10  11:15  uit   route Ja
 MF1   Goudse MHC MF2 (wednr: 61079) 10:25  11:30  uit   route Ja



Sportclubs kunnen niet zonder sponsors. Roomburg heeft veel te bieden.
Ook sponsor worden?