Diensten

Zie hier een overzicht van alle barouder/EHD/opruim/veegdiensten die we kennen met links naar beschrijvingen. Na lezing weet je wat er van jou en jouw team wordt verwacht.

zaterdag 29 september 2018 
07:45 - 10:15  Ronald de Bruijn Barhoofd 
08:00 - 10:00  LijnCo 
08:15 - 10:00  Ouders/verzorgers van Kate van der Hoek Bardienst 
08:15 - 10:00  Ouders/verzorgers van Cathelijne Beyersbergen van Henegouwen Bardienst 
08:15 - 10:00  Ouders/verzorgers van Wilfred Robinson Bardienst 
08:15 - 10:15  Puck van der Linden Wedstrijdtafel 
10:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Julie Oudshoorn Bardienst 
10:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Hugo Bergers Bardienst 
10:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Sara Blankenberg Bardienst 
10:00 - 13:15  Ouders/verzorgers van Jet Vinkenburg Barhoofd 
10:00 - 13:15  Liset Noordman LijnCo 
11:15 - 14:15  Carolien van den Steenhoven Barhoofd 
12:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Madelief Mink Bardienst 
12:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Milou Wentink Bardienst 
12:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Pip Peters Bardienst 
13:00 - 16:15  Astrid Venselaar Barhoofd 
13:00 - 16:15  Ouders/verzorgers van Madée Haverschmidt Barhoofd 
13:00 - 16:15  Marco Roest LijnCo 
14:00 - 16:00  Ouders/verzorgers van Walter Robinson Bardienst 
14:00 - 16:00  Ouders/verzorgers van Roos Mink Bardienst 
16:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Teun Honsbeek Bardienst 
16:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Ghislaine van Looijengoed Bardienst 
16:00 - 20:00  Frank Vermeend Barhoofd 
18:00 - 20:00  Ouders/verzorgers van Jelle de Mol Bardienst 
18:00 - 20:00  Ouders/verzorgers van Vic Wolkers Bardienst 
zondag 30 september 2018 
08:00 - 10:45  Gerda Tuijthoff Barhoofd 
08:15 - 10:45  Ouders/verzorgers van Vester Haring Bardienst 
zaterdag 6 oktober 2018 
07:45 - 10:15  Barhoofd 
08:00 - 10:00  Ouders/verzorgers van Olivia Van Vulpen Bardienst 
08:00 - 10:00  Bardienst 
08:00 - 10:00  Leonie Noordhoff Wedstrijdtafel 
08:00 - 10:00  LijnCo 
08:15 - 10:00  Ouders/verzorgers van Olivia Molenaar Bardienst 
10:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Jim Donnelly Bardienst 
10:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Milou Labruyere Bardienst 
10:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Stacey Keijzer Bardienst 
10:00 - 13:15  Ouders/verzorgers van Jet Vinkenburg Barhoofd 
10:00 - 13:15  Ouders/verzorgers van Olivier Kuiper Barhoofd 
10:00 - 13:15  Esther van 't Noordende LijnCo 
11:15 - 14:15  Ouders/verzorgers van Anne Fleer Barhoofd 
12:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Nynke Douma Bardienst 
12:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Lara van Erkel Bardienst 
12:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Mink Bartlema Bardienst 
13:00 - 16:15  Leo Snaar Barhoofd 
13:00 - 16:15  Salo van Berg LijnCo 
14:00 - 16:00  Ouders/verzorgers van Fiene van der Geest Bardienst 
14:00 - 16:00  Ouders/verzorgers van Luna van der Werf Bardienst 
16:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Jasmijn Schuller Bardienst 
16:00 - 18:00  Wilma van der Woord Bardienst 
16:00 - 20:00  Frank Vermeend Barhoofd 
18:00 - 20:00  Ouders/verzorgers van Christiaan Zandvoort Bardienst 
18:00 - 20:00  Bardienst 
zondag 7 oktober 2018 
10:00 - 10:45  Gerda Tuijthoff Barhoofd 
zaterdag 13 oktober 2018 
07:45 - 10:15  Ouders/verzorgers van Anne Bamborough Barhoofd 
08:00 - 10:00  Ouders/verzorgers van Jeroen Peek Bardienst 
08:00 - 10:00  Bardienst 
09:00 - 12:00  Freek Doucet LijnCo 
10:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Roos van Leeuwen Bardienst 
10:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Guus Hemmes Bardienst 
10:00 - 12:00  Wim Hein van den Steenhoven Bardienst 
10:00 - 13:15  Irmgard den Boer - Nijman Barhoofd 
12:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Victorine Langendijk Bardienst 
12:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Pepijn Aben Bardienst 
12:00 - 14:00  Bardienst 
13:00 - 16:15  Babs de Klerk Barhoofd 
14:00 - 16:00  Bardienst 
14:00 - 16:00  Bardienst 
16:00 - 18:00  Bardienst 
16:00 - 18:00  Bardienst 
16:00 - 20:00  Frank Vermeend Barhoofd 
18:00 - 20:00  Bardienst 
18:00 - 20:00  Bardienst 
zondag 14 oktober 2018 
10:00 - 10:45  Gerda Tuijthoff Barhoofd 
zaterdag 20 oktober 2018 
07:45 - 10:15  Barhoofd 
08:00 - 10:30  Barhoofd 
10:00 - 13:15  Babs de Klerk Barhoofd 
10:00 - 13:15  LijnCo 
10:30 - 13:00  Barhoofd 
13:00 - 15:30  Barhoofd 
13:00 - 16:15  Barhoofd 
13:00 - 16:15  LijnCo 
15:30 - 19:00  Barhoofd 
16:00 - 20:00  Barhoofd 
zaterdag 27 oktober 2018 
07:45 - 10:15  Barhoofd 
08:00 - 10:00  Bardienst 
08:00 - 10:00  Bardienst 
08:00 - 10:00  Wedstrijdtafel 
08:00 - 10:00  LijnCo 
10:00 - 12:00  Bardienst 
10:00 - 12:00  Bardienst 
10:00 - 12:00  Bardienst 
10:00 - 13:15  Marieke Kok Barhoofd 
10:00 - 13:15  LijnCo 
11:15 - 14:15  Barhoofd 
12:00 - 14:00  Bardienst 
12:00 - 14:00  Bardienst 
12:00 - 14:00  Bardienst 
13:00 - 16:15  Barhoofd 
13:00 - 15:30  Barhoofd 
13:00 - 16:15  LijnCo 
14:00 - 16:00  Bardienst 
14:00 - 16:00  Bardienst 
16:00 - 18:00  Bardienst 
16:00 - 18:00  Bardienst 
16:00 - 20:00  Frank Vermeend Barhoofd 
18:00 - 20:00  Bardienst 
18:00 - 20:00  Bardienst 
zondag 28 oktober 2018 
08:00 - 10:45  Barhoofd 
08:15 - 10:45  Ouders/verzorgers van Philippine Frohwein Bardienst 
10:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Philippine Frohwein Bardienst 
zaterdag 3 november 2018 
07:45 - 10:15  Remment ter Hofstede Barhoofd 
08:00 - 10:00  Ouders/verzorgers van Floortje Obèr Bardienst 
08:00 - 10:00  Bardienst 
08:00 - 10:00  Wedstrijdtafel 
08:00 - 10:00  LijnCo 
10:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Eva de Vries Bardienst 
10:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Isabelle Rietveld Bardienst 
10:00 - 12:00  Wim Hein van den Steenhoven Bardienst 
10:00 - 13:15  Ouders/verzorgers van Sofie Klijberg Barhoofd 
10:00 - 13:15  LijnCo 
11:15 - 14:15  Barhoofd 
12:00 - 14:00  Bardienst 
12:00 - 14:00  Bardienst 
12:00 - 14:00  Bardienst 
13:00 - 16:15  Leo Snaar Barhoofd 
13:00 - 16:15  LijnCo 
14:00 - 16:00  Bardienst 
14:00 - 16:00  Bardienst 
16:00 - 18:00  Bardienst 
16:00 - 18:00  Bardienst 
16:00 - 20:00  Frank Vermeend Barhoofd 
18:00 - 20:00  Bardienst 
18:00 - 20:00  Bardienst 
zondag 4 november 2018 
08:00 - 10:45  Gerda Tuijthoff Barhoofd 
08:15 - 10:45  Bardienst 
zaterdag 10 november 2018 
07:45 - 10:15  Ouders/verzorgers van Anne Bamborough Barhoofd 
08:00 - 10:00  Annet van der Helm Bardienst 
08:00 - 10:00  Bardienst 
08:00 - 10:00  Wedstrijdtafel 
08:00 - 10:00  LijnCo 
10:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Roos van Leeuwen Bardienst 
10:00 - 12:00  Bardienst 
10:00 - 12:00  Bardienst 
10:00 - 13:15  Ouders/verzorgers van Jet Vinkenburg Barhoofd 
10:00 - 13:15  LijnCo 
11:15 - 14:15  Ouders/verzorgers van Anne Fleer Barhoofd 
12:00 - 14:00  Bardienst 
12:00 - 14:00  Bardienst 
12:00 - 14:00  Bardienst 
13:00 - 16:15  Barhoofd 
13:00 - 15:30  Barhoofd 
13:00 - 16:15  LijnCo 
14:00 - 16:00  Bardienst 
14:00 - 16:00  Bardienst 
16:00 - 18:00  Bardienst 
16:00 - 18:00  Bardienst 
16:00 - 20:00  Frank Vermeend Barhoofd 
18:00 - 20:00  Bardienst 
18:00 - 20:00  Bardienst 
zondag 11 november 2018 
08:00 - 10:45  Barhoofd 
08:15 - 10:45  Bardienst 
zaterdag 17 november 2018 
07:45 - 10:15  Barhoofd 
08:00 - 10:00  Ouders/verzorgers van Sophie de Rave Bardienst 
08:00 - 10:00  Bardienst 
08:00 - 10:00  Wedstrijdtafel 
08:00 - 10:00  LijnCo 
10:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Sophie de Rave Bardienst 
10:00 - 12:00  Bardienst 
10:00 - 12:00  Bardienst 
10:00 - 13:15  Marieke Kok Barhoofd 
10:00 - 13:15  LijnCo 
11:15 - 14:15  Barhoofd 
12:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Ravi de Wit Bardienst 
12:00 - 14:00  Bardienst 
12:00 - 14:00  Bardienst 
13:00 - 16:15  Astrid Venselaar Barhoofd 
13:00 - 16:15  LijnCo 
14:00 - 16:00  Bardienst 
14:00 - 16:00  Bardienst 
16:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Claartje de Loor Bardienst 
16:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Claartje de Loor Bardienst 
16:00 - 20:00  Frank Vermeend Barhoofd 
18:00 - 20:00  Bardienst 
18:00 - 20:00  Bardienst 
zondag 18 november 2018 
08:00 - 10:45  Barhoofd 
08:15 - 10:45  Bardienst 
zaterdag 24 november 2018 
07:45 - 10:15  Ronald de Bruijn Barhoofd 
08:00 - 10:00  Bardienst 
08:00 - 10:00  Bardienst 
08:00 - 10:00  Wedstrijdtafel 
08:00 - 10:00  LijnCo 
08:15 - 10:00  Myrna Everaars Bardienst 
10:00 - 12:00  Bardienst 
10:00 - 12:00  Bardienst 
10:00 - 12:00  Bardienst 
10:00 - 13:15  Babs de Klerk Barhoofd 
10:00 - 13:15  LijnCo 
11:15 - 14:15  Barhoofd 
12:00 - 14:00  Bardienst 
12:00 - 14:00  Bardienst 
12:00 - 14:00  Bardienst 
13:00 - 16:15  Barhoofd 
13:00 - 16:15  LijnCo 
14:00 - 16:00  Bardienst 
14:00 - 16:00  Bardienst 
16:00 - 18:00  Bardienst 
16:00 - 18:00  Bardienst 
16:00 - 20:00  Frank Vermeend Barhoofd 
18:00 - 20:00  Bardienst 
18:00 - 20:00  Bardienst 
zondag 25 november 2018 
08:00 - 10:45  Barhoofd 
08:15 - 10:45  Bardienst 
zaterdag 1 december 2018 
07:45 - 10:15  Barhoofd 
08:00 - 10:30  Barhoofd 
08:00 - 10:00  LijnCo 
08:15 - 10:00  Bardienst 
08:15 - 10:00  Bardienst 
08:15 - 10:00  Bardienst 
08:15 - 10:15  Wedstrijdtafel 
10:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Elise Braun Bardienst 
10:00 - 12:00  Bardienst 
10:00 - 12:00  Bardienst 
10:00 - 13:15  Irmgard den Boer - Nijman Barhoofd 
10:00 - 13:15  LijnCo 
10:30 - 13:00  Barhoofd 
11:15 - 14:15  Barhoofd 
12:00 - 14:00  Bardienst 
12:00 - 14:00  Bardienst 
12:00 - 14:00  Bardienst 
13:00 - 16:15  Barhoofd 
13:00 - 15:30  Barhoofd 
13:00 - 16:15  LijnCo 
14:00 - 16:00  Bardienst 
14:00 - 16:00  Bardienst 
15:30 - 19:00  Barhoofd 
16:00 - 18:00  Bardienst 
16:00 - 18:00  Bardienst 
16:00 - 20:00  Frank Vermeend Barhoofd 
18:00 - 20:00  Bardienst 
18:00 - 20:00  Bardienst