Junioren

Jongste Jeugd

Senioren

BARDIENST ROOSTER
augustus 0 %
september 3 %
oktober 0 %
Gehele planning
VACATURES
Totaal aantal vacatures: 16
ALGEMENE ZAKEN 
Archiefcommissie  Algemeen Lid  Info?
Onderhoudscommissie  Voorzitter  Info?
COMMERCIELE ZAKEN 
Sponsorcommissie  Algemeen Lid  Info?
Sponsorcommissie  Algemeen Lid  Info?
Vrienden van Roomburg  Secretaris  Info?
FINANCIELE ZAKEN 
Barcommissie  Coördinator Keuken  Info?
Materiaalcommissie  Inkoper  Info?
Materiaalcommissie  Materiaalbeheerder Senioren  Info?
LIJNORGANISATIE 
LijnCoördinatoren  LijnCoördinator E8-lijn Meisjes  Info?
LijnCoördinatoren  LijnCoördinator F3/6-lijn Jongens  Info?
Teamcoaches & -managers  Teamcoach MA3  Info?
SECRETARIAAT & COMMUNICATIE 
Jeugdbestuur  Algemeen Lid  Info?
PIMS-commissie  Algemeen Lid  Info?
RoCoCo  Algemeen Lid  Info?
RoCoCo  Communicatie Expert  Info?
TECHNISCH HART 
Arbitrage Commissie  Voorzitter  Info?
Mijn Roomburg App
2017-2018 Dames 1 2400x600.jpg 2017-2018 Heren 1 2400x600.png Funkey team blauw 1000x250.JPG ME3 teamfoto.jpg Nieuwroomburgpark_2400x600.jpg Opening_waterveld.jpg Roomburg jongens.jpg
 

Organisatie

Bestuur
BESTUUR - Mail
Roelof Hol Voorzitter  mail
Brigitte Dewasme Secretaris  mail
Jeroen Blüm Penningmeester  mail
Bas Pietersen Bestuurslid HP2020  mail
Jirko Patist Bestuurslid Technisch Hart  mail
Maurice Groenendijk Bestuurslid Senioren  mail
ALGEMENE ZAKEN - Mail
Archiefcommissie - Commissie - Mail
Roelof Hol Voorzitter
Vacature Algemeen Lid
Onderhoudscommissie - Commissie - Mail
Vacature Voorzitter
Martin Ouwerkerk Technisch Beheerder
OUD Bestuurs/Commissieleden - Commissie - Mail
Marvin van Ginkel Secretaris
Christiaan de Sitter Penningmeester
Joke Steggerda - Bijkerk Webredacteur
Job van Exel LijnCoördinator C-lijn Meisjes
Marga Everts Barhoofd
Ko Baart Wedstrijdsecretaris
Johan Biekart LijnCoördinator C-lijn Jongens
Marieke Kok Communicatie Expert
Henk Jan van der Woude LijnCoördinator A-lijn Meisjes
Ymke Bartlema LijnCoördinator E8-lijn Meisjes
Jasper Oudshoorn LijnCoördinator D-lijn Meisjes
Tuchtcommissie - Commissie - Mail
Robert-Jan van Ette Voorzitter  mail
Arno Bosman Algemeen Lid
Robert Jan Stoop Algemeen Lid
Niniek de Vogel Algemeen Lid
Vertrouwenspersonen - Commissie - Mail
Jonita Venetiaan Vertrouwenspersoon
Esther van der Linden Vertrouwenspersoon
COMMERCIELE ZAKEN - Mail
Sponsorcommissie - Commissie - Mail
Robert den Boer Voorzitter  mail
Sander Blanken Algemeen Lid
Janice van den Bosch Algemeen Lid
Bas Dencher Algemeen Lid
Margot van Noordennen Algemeen Lid
Erik Stenfert Kroese Algemeen Lid
Charles Sogtoen Algemeen Lid
Joost Verboom Algemeen Lid
Vacature Algemeen Lid
Vacature Algemeen Lid
Vrienden van Roomburg - Commissie - Mail
Rogier van der Sande Voorzitter  mail
Vacature Secretaris
Anouk Blüm Penningmeester
HP2020 - Mail
Bas Pietersen Bestuurslid HP2020
Nieuw Roomburg Park - Commissie - Mail
Klaas-Jan Doeven Algemeen Lid
Margot Nicolaes Algemeen Lid
Maaike Patist Algemeen Lid
Freek Tanis Algemeen Lid
FINANCIELE ZAKEN - Mail
Jeroen Blüm Penningmeester  mail
Barcommissie - Commissie - Mail
Jesper Zijlstra Voorzitter  mail
Ineke van Dipten Vicevoorzitter / Barplanning / Evenementen
Inge Bosboom Coördinator Accommodatie
Justus Yntema Coördinator TD's / PIM's / Jeugdbestuur
Koen Bähler Coördinator EHD Senioren
Vacature Coördinator Keuken
Dieter Sprenger Algemeen Lid
Barmedewerkers - Subcommissie
Frank Vermeend Barmanager
Peter Braas Barmanager
Gerda Tuijthoff Sleutelbewaarder
Kascommissie - Commissie - Mail
Matthieu van Antwerpen Voorzitter  mail
Jan Kees Mol Algemeen Lid
Luuk Rietveld Algemeen Lid
Kledingplan - Commissie - Mail
Ellen Leistra Voorzitter  mail
Ruth Quadvlieg Algemeen Lid
Tineke Collée Algemeen Lid
Carolien van den Steenhoven Algemeen Lid
Gerrie Thomeer Algemeen Lid
Lisa Beheer - Commissie - Mail
Alexander Drijver Lisa Beheerder
Arjen Otto Lisa Beheerder  mail
Materiaalcommissie - Commissie - Mail
Ewoud Hol Voorzitter / Inkoper  mail
Arno Bosman Materiaalbeheerder Senioren
Alexander Wendt Materiaalbeheerder Junioren
Gijs Jansen Materiaalbeheerder Junioren
Vacature Inkoper
Vacature Materiaalbeheerder Senioren
Selectiekleding - Commissie - Mail
Lieneke van Ginkel Voorzitter
LIJNORGANISATIE - Mail
Barry Lassche Voorzitter  mail
Lucille Luijkx Secretariaat & Communicatie  mail
LijnCoördinatoren - Commissie - Mail
Barry Lassche LijnCoördinator A-lijn Jongens  mail
Jeannet Koomans LijnCoördinator A-lijn Meisjes  mail
Salo van Berg LijnCoördinator B-lijn Jongens  mail
Liset Noordman LijnCoördinator B-lijn Meisjes  mail
Esther van 't Noordende LijnCoördinator C-lijn Jongens  mail
Freek Doucet LijnCoördinator C-lijn Meisjes  mail
Robert Kolthek LijnCoördinator D-lijn Jongens  mail
Marco Roest LijnCoördinator D-lijn Meisjes  mail
Maaike Meester LijnCoördinator E8-lijn Jongens
Vacature LijnCoördinator E8-lijn Meisjes
Jan-Willem Hennipman LijnCoördinator E6-lijn Jongens
Meike Bisschops LijnCoördinator E6-lijn Meisjes
Vacature LijnCoördinator F3/6-lijn Jongens
Anton Korteweg LijnCoördinator F3/6-lijn Meisjes
Pien van der Mark LijnCoördinator Benjamins en Funkeys  mail
Barry Lassche LijnCoördinator Jong Senioren  mail
Teamcoaches & -managers - Commissie - Mail
Vacature Teamcoach MA3
Wedstrijdsecretariaat Junioren / Jongste Jeugd - Commissie - Mail
Alexander Drijver Wedstrijdsecretaris  mail
Gerda Oomkes Wedstrijdsecretaris  mail
Chaja Kater Wedstrijdsecretaris  mail
SECRETARIAAT & COMMUNICATIE - Mail
Brigitte Dewasme Secretaris  mail
Evenementen Commissie - Commissie - Mail
Thomas Reterink Voorzitter  mail
Joris Bongers Algemeen Lid
Claudia Frank Algemeen Lid
Patrick van Geel Algemeen Lid
Nike Haffmans Algemeen Lid
Susanne de Schutter Algemeen Lid
Anouk de Steur - Lempers Algemeen Lid
Remy Verbeek Algemeen Lid
Lonneke Vlemmix Algemeen Lid
Jeugdbestuur - Commissie - Mail
Micha Laurey Voorzitter  mail
Jayne Bosboom Algemeen Lid
Lola de Bruijne Algemeen Lid
Lisa van Leeuwen Algemeen Lid
Zola Smith Algemeen Lid
Puck Usman Algemeen Lid
Vacature Algemeen Lid
Vacature Algemeen Lid
Vacature Algemeen Lid
Vacature Algemeen Lid
Ledenadministratie - Commissie - Mail
Margot van Geen Voorzitter  mail
PIMS-commissie - Commissie - Mail
Lucas Walraven Voorzitter
Joyce de Waard Algemeen Lid
Linda Buddingh - Nooij Algemeen Lid
Richard Weiler Algemeen Lid
Laura Prince Algemeen Lid
Jasper Hoonakker Algemeen Lid
Maurice Groenendijk Algemeen Lid
Erik Stenfert Kroese Algemeen Lid
Wijnand van Deursen Algemeen Lid
Vacature Algemeen Lid
Privacybescherming - Commissie - Mail
Thomas Reterink Functionaris GegevensBeveiliging
Caroline Coolen Algemeen Lid
RoCoCo - Commissie - Mail
Brigitte Dewasme Voorzitter  mail
Jennifer Merien Communicatie Expert
Caroline Schumacher Communicatie Expert
Lucille Luijkx Algemeen Lid
Vacature Algemeen Lid
Mark de Vries Webredacteur
Alexander Drijver Ondersteuning
Vacature Communicatie Expert
Marius Nijhof Grafisch Vormgever
Sportiviteit & Respect - Commissie - Mail
Esther van der Linden Voorzitter
Margot van Noordennen Algemeen Lid
SENIOREN - Mail
Barry Lassche Jong Senioren Commissaris
Maurice Groenendijk Heren Elftal Commissaris  mail
Chris Jaeger Dames Elftal Commissaris  mail
Piet Stolwijk Veteranen Elftal Commissaris  mail
Ine van Gorkum Wedstrijdsecretaris Senioren  mail
Silvia van der Kleij Wedstrijdsecretaris Senioren  mail
TECHNISCH HART - Mail
Jirko Patist Bestuurslid Technisch Hart  mail
Maurits Eikenhout Technisch Directeur
Wiltfried Idema Technisch Coördinator  mail
Arbitrage Commissie - Commissie - Mail
Vacature Voorzitter
Alexander Drijver Arbitrage Planning  mail
René Koffeman Examen Coördinator  mail
Koen de Jong CS+ Opleider
Jeannet Koomans Begeleid fluiten
Commissie Prestatie Hockey - Commissie - Mail
Jasper Staal Voorzitter
Hans Delnoy Algemeen Lid
Rutger van Schaik Algemeen Lid
Martijn Wassenaar Algemeen Lid
Looptrainingen - Commissie - Mail
Eveline Schell Voorzitter
Michael van der Werve Algemeen Lid
Roomburg Hockey School - Commissie - Mail
Charlotte Fuchs Voorzitter
Stijn van Huijstee Coördinator TrainerDiploma's
Mees Usman Algemeen Lid
Trainingscoördinatie - Commissie - Mail
Maurits Eikenhout TrainingsCoördinator Selectieteams  mail
Arthur Pinckaers TrainingsCoördinator Breedteteams  mail
Pien van der Mark TrainingsCoördinator Jongste Jeugd  mail
Merlijn Thunnissen Voorzitter GoalieWorks  mail

Sportclubs kunnen niet zonder sponsors. Roomburg heeft veel te bieden.
Ook sponsor worden?