Bas Pietersen
Bestuur

Voorzitter
Hoofdverantwoordelijke voor:
- Tuchtcie
- Vertrouwenspersoon / Sportiviteit&Respect
- Jeugdbestuur / Evenementencie
Medeverantwoordelijke voor:
- Externe relaties / Medegebruikers
- Lange Termijn Planning
- Synergiecommissie hockey/tennis
- Commercie (o.a. Vrienden van Roomburg, Sponsorcie, Kledingplan)
Margot Nicolaes
Bestuur

Vicevoorzitter
Hoofdverantwoordelijke voor:
- Nieuw Roomburg Park
- Roomburg Drome (zaalhockey)
- Accommodatie (incl. IT) & Inrichting
Medeverantwoordelijke voor:
- Externe relaties / Medegebruikers
- Lange Termijn Planning
- Synergiecommissie hockey/tennis
Liesbeth van Duyneveldt - Franken
Bestuur

Secretaris
Hoofdverantwoordelijke voor:
- Communicatie (RoCoCo & Webredactie)
- Archief
- Privacy / AVG
- Wedstrijdsecretariaten
- Lijnorganisatie Junioren / Jongste Jeugd
Medeverantwoordelijke voor:
- Personeelsbeer & Vrijwilligerscoördinatie
Jeroen Blüm
Bestuur

Penningmeester
Hoofdverantwoordelijke voor:
- Financial/Management Accounting
- Kascommissie
- Lisa Beheer
- Ledenadministratie & contributies
- Barcommissie
Medeverantwoordelijke voor:
- Externe relaties / Medegebruikers
- Lange Termijn Planning
- Synergiecommissie hockey/tennis
- Commercie (o.a. Vrienden van Roomburg, Sponsorcie, Kledingplan)
- Personeelsbeheer & Vrijwilligerscoördinatie (incl. contracten)
- PIMS Commissie
Jirko Patist
Bestuur

Bestuurslid Technisch Hart
Verantwoordelijk voor:
- Hockeytechnische zaken
- Commissie Prestatie Hockey
- Goalieworks (keeperstrainingen)
- Zaalhockey
- Arbitrage
- Looptrainingen
- Materiaalcommissie
Rinus Vincentie
Bestuur

Bestuurslid Senioren
Verantwoordelijk voor:
- Heren- / Dames- / Veteranenteams / Jong Senioren / Trimhockey
- PIMS Commissie
- Lustrum 2020
Sponsorcommissie
Robert den Boer
Commerciële zaken
Sponsorcommissie
Voorzitter
Sander Blanken
Commerciële zaken
Sponsorcommissie
Algemeen Lid
Onderhouden contact met bestaande sponsors, organisatie evenementen, zoeken nieuwe sponsors, ontwikkelen nieuwe sponsormogelijkheden.
Janice van den Bosch
Commerciële zaken
Sponsorcommissie
Algemeen Lid
Onderhouden contact met bestaande sponsors, organisatie evenementen, zoeken nieuwe sponsors, ontwikkelen nieuwe sponsormogelijkheden.
Bas Dencher
Commerciële zaken
Sponsorcommissie
Algemeen Lid
Onderhouden contact met bestaande sponsors, organisatie evenementen, zoeken nieuwe sponsors, ontwikkelen nieuwe sponsormogelijkheden.
Margot van Noordennen
Commerciële zaken
Sponsorcommissie
Algemeen Lid
Onderhouden contact met bestaande sponsors, organisatie evenementen, zoeken nieuwe sponsors, ontwikkelen nieuwe sponsormogelijkheden.
Charles Sogtoen
Commerciële zaken
Sponsorcommissie
Algemeen Lid
Onderhouden contact met bestaande sponsors, organisatie evenementen, zoeken nieuwe sponsors, ontwikkelen nieuwe sponsormogelijkheden.
Joost Verboom
Commerciële zaken
Sponsorcommissie
Algemeen Lid
Onderhouden contact met bestaande sponsors, organisatie evenementen, zoeken nieuwe sponsors, ontwikkelen nieuwe sponsormogelijkheden.

Commerciële zaken
Sponsorcommissie
Algemeen Lid
Onderhouden contact met bestaande sponsors, organisatie evenementen, zoeken nieuwe sponsors, ontwikkelen nieuwe sponsormogelijkheden.
Taskforce Roomburg Businessplan
Derek Peters
Commerciële zaken
Taskforce Roomburg Businessplan
Taskforce Lead
Marc Immink
Commerciële zaken
Taskforce Roomburg Businessplan
Taskforce Member
Bart van der Linden
Commerciële zaken
Taskforce Roomburg Businessplan
Taskforce Member
Lisette Sala
Commerciële zaken
Taskforce Roomburg Businessplan
Taskforce Member
Vrienden van Roomburg
Niclas von der Thüsen
Commerciële zaken
Vrienden van Roomburg
Voorzitter

Commerciële zaken
Vrienden van Roomburg
Secretaris
Anouk Blüm
Commerciële zaken
Vrienden van Roomburg
Penningmeester
Evenementen Commissie (Jongste) Jeugd
Thomas Reterink
Evenementen
Evenementen Commissie (Jongste) Jeugd
Voorzitter
Nike Haffmans
Evenementen
Evenementen Commissie (Jongste) Jeugd
Organisator Familietoernooi
Susanne de Schutter
Evenementen
Evenementen Commissie (Jongste) Jeugd
Organisator Familietoernooi
Remy Verbeek
Evenementen
Evenementen Commissie (Jongste) Jeugd
Organisator Molentoernooi
Maartje Peters
Evenementen
Evenementen Commissie (Jongste) Jeugd
Organisator D-kamp
Claudia Frank
Evenementen
Evenementen Commissie (Jongste) Jeugd
Organisator JJ-dag & D-kamp
Elja van Egmond
Evenementen
Evenementen Commissie (Jongste) Jeugd
Organisator JJ-dag
Vicky van Galen Last
Evenementen
Evenementen Commissie (Jongste) Jeugd
Organisator Nieuw Roomburg Onderlinge
Paulien Burgering
Evenementen
Evenementen Commissie (Jongste) Jeugd
Organisator Nieuw Roomburg Onderlinge
Jeugdbestuur (AB- & CD-feesten)
Micha Laurey
Evenementen
Jeugdbestuur (AB- & CD-feesten)
Voorzitter
Puck Usman
Evenementen
Jeugdbestuur (AB- & CD-feesten)
Algemeen Lid
Zola Smith
Evenementen
Jeugdbestuur (AB- & CD-feesten)
Algemeen Lid
Lisa van Leeuwen
Evenementen
Jeugdbestuur (AB- & CD-feesten)
Algemeen Lid
Jayne Bosboom
Evenementen
Jeugdbestuur (AB- & CD-feesten)
Algemeen Lid
Lustrumcommissie
Roelof Hol
Evenementen
Lustrumcommissie
Club Archivaris
Maarten de Kok
Evenementen
Lustrumcommissie
Lustrumprogrammeur Veteranen
Jarmo van der Velden
Evenementen
Lustrumcommissie
Lustrumprogrammeur Senioren

Evenementen
Lustrumcommissie
Lustrumprogrammeur Junioren
PIMS-commissie (Senioren Pinkstertoernooi)
Lucas Walraven
Evenementen
PIMS-commissie (Senioren Pinkstertoernooi)
Voorzitter
Wijnand van Deursen
Evenementen
PIMS-commissie (Senioren Pinkstertoernooi)
Penningmeester
Charlotte Martijn
Evenementen
PIMS-commissie (Senioren Pinkstertoernooi)
Algemeen Lid
Linda Buddingh - Nooij
Evenementen
PIMS-commissie (Senioren Pinkstertoernooi)
Algemeen Lid
Kirsten van Os
Evenementen
PIMS-commissie (Senioren Pinkstertoernooi)
Algemeen Lid
Erik Stenfert Kroese
Evenementen
PIMS-commissie (Senioren Pinkstertoernooi)
Algemeen Lid
Maurice Groenendijk
Evenementen
PIMS-commissie (Senioren Pinkstertoernooi)
Algemeen Lid
Jeroen Blüm
Financiële & Facilitaire Zaken

Penningmeester
Barcommissie
Ineke van Dipten
Financiële & Facilitaire Zaken
Barcommissie
Voorzitter
Alg Barcie zaken, Barcie leden en Barmedewerkers / Aanspreekpunt PIMS / Aanspreekpunt vertegenwoordigers / Coördinatiebarhoofden, ouders zaterdag / Coördinatie barouders zondagochtend
Inge Bosboom
Financiële & Facilitaire Zaken
Barcommissie
Voorzitter
Aanspreekpunt Junioren-en Evenementencommissie / Aanspreekpunt Acco, schoonmaak en EHBO / Aanspreekpunt Vrijwilligers diner

Financiële & Facilitaire Zaken
Barcommissie
Coördinator Keuken
Aanspreekpunt assortiment, voorzitter HACCP, aanspreekpunt voor inkoop en verzorgen van maaltijden voor evenementen
Koen Bähler
Financiële & Facilitaire Zaken
Barcommissie
Coördinator EHD Senioren
Coördinatie EHD senioren zondag
Dieter Sprenger
Financiële & Facilitaire Zaken
Barcommissie
Coördinator TD's
Organisatie TD’s
Frank Vermeend
Financiële & Facilitaire Zaken
Barcommissie
Inkoper
Inkoop / Bewaken van In-en verkoopprijzen
Justus Yntema
Financiële & Facilitaire Zaken
Barcommissie
Coördinator TD's - ABCD feesten - PIMS
Aanspreekpunt en organisatie TD’s / Aanspreekpunt Jeugdbestuur en PIMS Commissie
Barmedewerkers
Peter Braas
Financiële & Facilitaire Zaken
Barmedewerkers
Barmanager
Barmanager dinsdag, woensdag, donderdag van 16.30 tot 24.00 en op zondag van 12.00 tot sluit Lid HACCP groep
Maarten Hol
Financiële & Facilitaire Zaken
Barmedewerkers
Barmanager
Inkoop Barmanager maandag en vrijdag van 16.30 tot 24.00 en op zaterdag van 16.00 tot sluit Lid HACCP groep
Gerda Tuijthoff
Financiële & Facilitaire Zaken
Barmedewerkers
Sleutelbewaarder
Sleutelbewaarder Aanspreekpunt gevonden voorwerpen
Kascommissie
Matthieu van Antwerpen
Financiële & Facilitaire Zaken
Kascommissie
Voorzitter
Luuk Rietveld
Financiële & Facilitaire Zaken
Kascommissie
Algemeen Lid
Christiaan de Sitter
Financiële & Facilitaire Zaken
Kascommissie
Plaatsvervangend lid
Kledingplan Commissie
Ellen Leistra
Financiële & Facilitaire Zaken
Kledingplan Commissie
Voorzitter
Voorzitter van de Commissie Kledingplan
Ruth Quadvlieg
Financiële & Facilitaire Zaken
Kledingplan Commissie
Algemeen Lid
Tineke Collée
Financiële & Facilitaire Zaken
Kledingplan Commissie
Algemeen Lid
Carolien van den Steenhoven
Financiële & Facilitaire Zaken
Kledingplan Commissie
Algemeen Lid
Gerrie Thomeer
Financiële & Facilitaire Zaken
Kledingplan Commissie
Algemeen Lid
Ledenadministratie
Margot van Geen
Financiële & Facilitaire Zaken
Ledenadministratie
Ledenadministrateur
Inschrijvingen, Opzeggingen, Contribuites
Lisa Beheer
Alexander Drijver
Financiële & Facilitaire Zaken
Lisa Beheer
Lisa Beheerder
Beheer Website, Lisa Team en App
Arjen Otto
Financiële & Facilitaire Zaken
Lisa Beheer
Lisa Beheerder
Beheer Website, LisaTeam en App
Liesbeth van Duyneveldt - Franken
Lijnorganisatie Junioren

Verantwoordelijk Bestuurslid
Jasper Oudshoorn
Lijnorganisatie Junioren

Voorzitter Lijnorganisatie Junioren
Meike Bisschops
Lijnorganisatie Junioren

Voorzitter Lijnorganisatie Jongste Jeugd
Lucille Luijkx
Lijnorganisatie Junioren

Secretariaat & Communicatie Junioren
LijnCoördinatoren (Jongste) Jeugd
Barry Lassche
Lijnorganisatie Junioren
LijnCoördinatoren (Jongste) Jeugd
LijnCoördinator A-lijn Jongens
Jeannet Koomans
Lijnorganisatie Junioren
LijnCoördinatoren (Jongste) Jeugd
LijnCoördinator A-lijn Meisjes
Salo van Berg
Lijnorganisatie Junioren
LijnCoördinatoren (Jongste) Jeugd
LijnCoördinator B-lijn Jongens
Liset Noordman
Lijnorganisatie Junioren
LijnCoördinatoren (Jongste) Jeugd
LijnCoördinator B-lijn Meisjes
De lijncoördinator heeft de verantwoordelijkheid over de organisatie van de jeugdleeftijdslijn en draagt bij aan het jeugdbeleid van de vereniging.
Esther van 't Noordende
Lijnorganisatie Junioren
LijnCoördinatoren (Jongste) Jeugd
LijnCoördinator C-lijn Jongens
Freek Doucet
Lijnorganisatie Junioren
LijnCoördinatoren (Jongste) Jeugd
LijnCoördinator C-lijn Meisjes
Robert Kolthek
Lijnorganisatie Junioren
LijnCoördinatoren (Jongste) Jeugd
LijnCoördinator D-lijn Jongens
Marco Roest
Lijnorganisatie Junioren
LijnCoördinatoren (Jongste) Jeugd
LijnCoördinator D-lijn Meisjes
Jan-Willem Hennipman
Lijnorganisatie Junioren
LijnCoördinatoren (Jongste) Jeugd
LijnCoördinator E8-lijn Jongens
Meike Bisschops
Lijnorganisatie Junioren
LijnCoördinatoren (Jongste) Jeugd
LijnCoördinator E8-lijn Meisjes
Carolijne Barendsen
Lijnorganisatie Junioren
LijnCoördinatoren (Jongste) Jeugd
LijnCoördinator E6-lijn Jongens
Anton Korteweg
Lijnorganisatie Junioren
LijnCoördinatoren (Jongste) Jeugd
LijnCoördinator E6-lijn Meisjes
Sjaak Scheffer
Lijnorganisatie Junioren
LijnCoördinatoren (Jongste) Jeugd
LijnCoördinator F6-lijn Jongens
Joris Bongers
Lijnorganisatie Junioren
LijnCoördinatoren (Jongste) Jeugd
LijnCoördinator F6-lijn Meisjes
Nanette van t Hul
Lijnorganisatie Junioren
LijnCoördinatoren (Jongste) Jeugd
LijnCoördinator F3-lijn Jongens
Sarah Engels
Lijnorganisatie Junioren
LijnCoördinatoren (Jongste) Jeugd
LijnCoördinator F3-lijn Meisjes
Marloes de Bondt
Lijnorganisatie Junioren
LijnCoördinatoren (Jongste) Jeugd
LijnCoördinator Funkeys
Marloes de Bondt
Lijnorganisatie Junioren
LijnCoördinatoren (Jongste) Jeugd
LijnCoördinator Funkeys
Wedstrijdsecretariaat (Jongste) Jeugd
Alexander Drijver
Lijnorganisatie Junioren
Wedstrijdsecretariaat (Jongste) Jeugd
Wedstrijdsecretaris
Gerda Oomkes
Lijnorganisatie Junioren
Wedstrijdsecretariaat (Jongste) Jeugd
Wedstrijdsecretaris
Chaja Kater
Lijnorganisatie Junioren
Wedstrijdsecretariaat (Jongste) Jeugd
Wedstrijdsecretaris
Liesbeth van Duyneveldt - Franken
Secretariaat & Communicatie

Bestuurslid / Secretaris
Lucille Luijkx
Secretariaat & Communicatie

Secretariaat & Communicatie Junioren
Archiefcommissie
Roelof Hol
Secretariaat & Communicatie
Archiefcommissie
Voorzitter
Jelma Benus
Secretariaat & Communicatie
Archiefcommissie
Algemeen Lid
Juun Arens
Secretariaat & Communicatie
Archiefcommissie
Algemeen Lid
Hette Quispel
Secretariaat & Communicatie
Archiefcommissie
Algemeen Lid
Privacybescherming
Thomas Reterink
Secretariaat & Communicatie
Privacybescherming
Functionaris GegevensBeveiliging
Roomburg Communicatie Commissie RoCoCo
Lucille Luijkx
Secretariaat & Communicatie
Roomburg Communicatie Commissie RoCoCo
Clubredacteur & Eindredactie
Wilma Hagebeuk
Secretariaat & Communicatie
Roomburg Communicatie Commissie RoCoCo
Communicatie Expert
Jennifer Merien
Secretariaat & Communicatie
Roomburg Communicatie Commissie RoCoCo
Communicatie Expert
Mark de Vries
Secretariaat & Communicatie
Roomburg Communicatie Commissie RoCoCo
Webredacteur
Alexander Drijver
Secretariaat & Communicatie
Roomburg Communicatie Commissie RoCoCo
Ondersteuning
Meine van der Graaf
Secretariaat & Communicatie
Roomburg Communicatie Commissie RoCoCo
Illustrator
Jan Vereecke
Secretariaat & Communicatie
Roomburg Communicatie Commissie RoCoCo
Nieuwsbrief Producent
Rinus Vincentie
Senioren

Bestuurslid Senioren
Senioren Activiteiten Commissie
Yasmine de Jeu
Senioren
Senioren Activiteiten Commissie
Algemeen Lid
Noortje de Rooij
Senioren
Senioren Activiteiten Commissie
Algemeen Lid
Klaas de Groot
Senioren
Senioren Activiteiten Commissie
Algemeen Lid
Matt de Jong
Senioren
Senioren Activiteiten Commissie
Algemeen Lid
Pascalle van der Voorn
Senioren
Senioren Activiteiten Commissie
Algemeen Lid
Seniorencommissie
Maurice Groenendijk
Senioren
Seniorencommissie
Heren Elftal Commisaris
Chris Jaeger
Senioren
Seniorencommissie
Dames Elftal Commissaris
Esmée van Kouterik
Senioren
Seniorencommissie
Dames Elftal Commissaris
Rinus Vincentie
Senioren
Seniorencommissie
Veteranen Elftal Commissaris
Wedstrijdsecretariaat Senioren
Ine van Gorkum
Senioren
Wedstrijdsecretariaat Senioren
Wedstrijdsecretaris Senioren
Silvia van der Kleij
Senioren
Wedstrijdsecretariaat Senioren
Wedstrijdsecretaris Senioren
Bas Pietersen
Sportiviteit, Tucht & Vertrouwen

Verantwoordelijk Bestuurslid
Sportiviteit & Respect
Esther van der Linden
Sportiviteit, Tucht & Vertrouwen
Sportiviteit & Respect
Voorzitter
Marike Hehemann
Sportiviteit, Tucht & Vertrouwen
Sportiviteit & Respect
Algemeen Lid
Margot van Noordennen
Sportiviteit, Tucht & Vertrouwen
Sportiviteit & Respect
Algemeen Lid
Tuchtcommissie
Robert-Jan van Ette
Sportiviteit, Tucht & Vertrouwen
Tuchtcommissie
Voorzitter
Arno Bosman
Sportiviteit, Tucht & Vertrouwen
Tuchtcommissie
Algemeen Lid
Robert Jan Stoop
Sportiviteit, Tucht & Vertrouwen
Tuchtcommissie
Algemeen Lid
Niniek de Vogel
Sportiviteit, Tucht & Vertrouwen
Tuchtcommissie
Algemeen Lid
Vertrouwenspersonen
Jonita Venetiaan
Sportiviteit, Tucht & Vertrouwen
Vertrouwenspersonen
Vertrouwenspersoon
Esther van der Linden
Sportiviteit, Tucht & Vertrouwen
Vertrouwenspersonen
Vertrouwenspersoon
Margot Nicolaes
Sportpark Roomburg

Verantwoordelijk Bestuurslid
Accommodatie Commissie
Roelof Hol
Sportpark Roomburg
Accommodatie Commissie
Voorzitter
Martin Ouwerkerk
Sportpark Roomburg
Accommodatie Commissie
Technisch Beheerder
Ewoud Hol
Sportpark Roomburg
Accommodatie Commissie
Technisch Adviseur
Nieuw Roomburg Park
Margot Nicolaes
Sportpark Roomburg
Nieuw Roomburg Park
Voorzitter
Ad Usman
Sportpark Roomburg
Nieuw Roomburg Park
Algemeen Lid
Jirko Patist
Technisch Hart

Bestuurslid Technisch Hart
Maurits Eikenhout
Technisch Hart

Technisch Directeur
Wiltfried Idema
Technisch Hart

Technisch Coördinator
Arbitrage Commissie
Amos Kater
Technisch Hart
Arbitrage Commissie
Voorzitter
Belangrijkste ambitie van de commissie is de arbitrage binnen Roomburg te promoten (naast uitvoeren lopende taken).
Alexander Drijver
Technisch Hart
Arbitrage Commissie
Arbitrage Planner
René Koffeman
Technisch Hart
Arbitrage Commissie
Examen Coördinator
Koen de Jong
Technisch Hart
Arbitrage Commissie
CS+ Opleider
Gideon Kater
Technisch Hart
Arbitrage Commissie
Talentmanager
‘’Fluiten is leuk!” Maar niet iedereen doet het even graag. Gelukkig hebben we veel junioren die het wel leuk vinden en daarin beter willen worden. En dat kan! Alle ingrediënten zijn op Roomburg aanwezig. Workshops, praktijkbegeleiders, planners en nog veel meer. De talentmanager begeleid onze junioren fluittalenten.
Commissie Prestatie Hockey
Hans Delnoy
Technisch Hart
Commissie Prestatie Hockey
Algemeen Lid
Rutger van Schaik
Technisch Hart
Commissie Prestatie Hockey
Algemeen Lid
Jasper Staal
Technisch Hart
Commissie Prestatie Hockey
Algemeen Lid
Materiaalcommissie
Jan Kees Mol
Technisch Hart
Materiaalcommissie
Voorzitter
Maurice Groenendijk
Technisch Hart
Materiaalcommissie
Algemeen Lid
Mirjam van Hoorn
Technisch Hart
Materiaalcommissie
Algemeen Lid
Hein van den Steenhoven
Technisch Hart
Materiaalcommissie
Algemeen Lid
Erik Stenfert Kroese
Technisch Hart
Materiaalcommissie
Algemeen Lid
Trainingscoördinatie
Maurits Eikenhout
Technisch Hart
Trainingscoördinatie
TrainingsCoördinator Selectieteams
Arthur Pinckaers
Technisch Hart
Trainingscoördinatie
TrainingsCoördinator Breedteteams
Sjoerd Staal
Technisch Hart
Trainingscoördinatie
TrainingsCoördinator Jongste Jeugd
Merlijn Thunnissen
Technisch Hart
Trainingscoördinatie
Coördinator Goalieworks
Michael van der Werve
Technisch Hart
Trainingscoördinatie
Coördinator Looptrainingen
Roel Vermeulen
Technisch Hart
Trainingscoördinatie
Coördinator Zaaltrainingen