Archiefcommissie
Roelof Hol
ALGEMENE ZAKEN
Archiefcommissie
Voorzitter
Jelma Benus
ALGEMENE ZAKEN
Archiefcommissie
Algemeen Lid
Onderhoudscommissie

ALGEMENE ZAKEN
Onderhoudscommissie
Voorzitter
Martin Ouwerkerk
ALGEMENE ZAKEN
Onderhoudscommissie
Technisch Beheerder
Tuchtcommissie
Robert-Jan van Ette
ALGEMENE ZAKEN
Tuchtcommissie
Voorzitter
Arno Bosman
ALGEMENE ZAKEN
Tuchtcommissie
Algemeen Lid
Robert Jan Stoop
ALGEMENE ZAKEN
Tuchtcommissie
Algemeen Lid
Niniek de Vogel
ALGEMENE ZAKEN
Tuchtcommissie
Algemeen Lid
Vertrouwenspersonen
Jonita Venetiaan
ALGEMENE ZAKEN
Vertrouwenspersonen
Vertrouwenspersoon
Esther van der Linden
ALGEMENE ZAKEN
Vertrouwenspersonen
Vertrouwenspersoon
Roelof Hol
BESTUUR

Voorzitter
Brigitte Dewasme
BESTUUR

Secretaris
Verantwoordelijk voor contacten KNHB, ledenadministratie, communicatie commissie (vz), evenementen, sportiviteit & respect, privacy (AVG)
Jeroen Blüm
BESTUUR

Penningmeester
Bas Pietersen
BESTUUR

Bestuurslid HP2020
Jirko Patist
BESTUUR

Bestuurslid Technisch Hart
Maurice Groenendijk
BESTUUR

Bestuurslid Senioren
Robert den Boer
COMMERCIELE ZAKEN
Sponsorcommissie
Voorzitter
Sander Blanken
COMMERCIELE ZAKEN
Sponsorcommissie
Algemeen Lid
Onderhouden contact met bestaande sponsors, organisatie evenementen, zoeken nieuwe sponsors, ontwikkelen nieuwe sponsormogelijkheden.
Janice van den Bosch
COMMERCIELE ZAKEN
Sponsorcommissie
Algemeen Lid
Onderhouden contact met bestaande sponsors, organisatie evenementen, zoeken nieuwe sponsors, ontwikkelen nieuwe sponsormogelijkheden.
Bas Dencher
COMMERCIELE ZAKEN
Sponsorcommissie
Algemeen Lid
Onderhouden contact met bestaande sponsors, organisatie evenementen, zoeken nieuwe sponsors, ontwikkelen nieuwe sponsormogelijkheden.
Margot van Noordennen
COMMERCIELE ZAKEN
Sponsorcommissie
Algemeen Lid
Onderhouden contact met bestaande sponsors, organisatie evenementen, zoeken nieuwe sponsors, ontwikkelen nieuwe sponsormogelijkheden.
Charles Sogtoen
COMMERCIELE ZAKEN
Sponsorcommissie
Algemeen Lid
Onderhouden contact met bestaande sponsors, organisatie evenementen, zoeken nieuwe sponsors, ontwikkelen nieuwe sponsormogelijkheden.
Erik Stenfert Kroese
COMMERCIELE ZAKEN
Sponsorcommissie
Algemeen Lid
Onderhouden contact met bestaande sponsors, organisatie evenementen, zoeken nieuwe sponsors, ontwikkelen nieuwe sponsormogelijkheden.
Joost Verboom
COMMERCIELE ZAKEN
Sponsorcommissie
Algemeen Lid
Onderhouden contact met bestaande sponsors, organisatie evenementen, zoeken nieuwe sponsors, ontwikkelen nieuwe sponsormogelijkheden.

COMMERCIELE ZAKEN
Sponsorcommissie
Algemeen Lid
Onderhouden contact met bestaande sponsors, organisatie evenementen, zoeken nieuwe sponsors, ontwikkelen nieuwe sponsormogelijkheden.
Vrienden van Roomburg
Rogier van der Sande
COMMERCIELE ZAKEN
Vrienden van Roomburg
Voorzitter

COMMERCIELE ZAKEN
Vrienden van Roomburg
Secretaris
Anouk Blüm
COMMERCIELE ZAKEN
Vrienden van Roomburg
Penningmeester
.
Jeroen Blüm
FINANCIELE ZAKEN
.
Penningmeester
Barcommissie
Jesper Zijlstra
FINANCIELE ZAKEN
Barcommissie
Voorzitter
Ineke van Dipten
FINANCIELE ZAKEN
Barcommissie
Vicevoorzitter / Barplanning / Evenementen
Inge Bosboom
FINANCIELE ZAKEN
Barcommissie
Coördinator Accommodatie
Aanspreekpunt accommodatie, schoonmaak en EHBO Aanspreekpunt Vrijwilligers diner

FINANCIELE ZAKEN
Barcommissie
Coördinator Keuken
Aanspreekpunt assortiment, voorzitter HACCP, aanspreekpunt voor inkoop en verzorgen van maaltijden voor evenementen
Koen Bähler
FINANCIELE ZAKEN
Barcommissie
Coördinator EHD Senioren
Coördinatie EHD senioren zondag
Dieter Sprenger
FINANCIELE ZAKEN
Barcommissie
Algemeen Lid
Barmedewerker tijdens TD’s
Barmedewerkers
Peter Braas
FINANCIELE ZAKEN
Barmedewerkers
Barmanager
Barmanager dinsdag, woensdag, donderdag van 16.30 tot 24.00 en op zondag van 12.00 tot sluit Lid HACCP groep
Frank Vermeend
FINANCIELE ZAKEN
Barmedewerkers
Barmanager
Inkoop Barmanager maandag en vrijdag van 16.30 tot 24.00 en op zaterdag van 16.00 tot sluit Lid HACCP groep
Gerda Tuijthoff
FINANCIELE ZAKEN
Barmedewerkers
Sleutelbewaarder
Sleutelbewaarder Aanspreekpunt gevonden voorwerpen
Kascommissie
Matthieu van Antwerpen
FINANCIELE ZAKEN
Kascommissie
Voorzitter
Luuk Rietveld
FINANCIELE ZAKEN
Kascommissie
Algemeen Lid
Jan Kees Mol
FINANCIELE ZAKEN
Kascommissie
Algemeen Lid
Kledingplan
Ellen Leistra
FINANCIELE ZAKEN
Kledingplan
Voorzitter
Voorzitter van de Commissie Kledingplan
Ruth Quadvlieg
FINANCIELE ZAKEN
Kledingplan
Algemeen Lid
Tineke Collée
FINANCIELE ZAKEN
Kledingplan
Algemeen Lid
Carolien van den Steenhoven
FINANCIELE ZAKEN
Kledingplan
Algemeen Lid
Gerrie Thomeer
FINANCIELE ZAKEN
Kledingplan
Algemeen Lid
Lisa Beheer
Alexander Drijver
FINANCIELE ZAKEN
Lisa Beheer
Lisa Beheerder
Beheer Website, Lisa Team en App
Arjen Otto
FINANCIELE ZAKEN
Lisa Beheer
Lisa Beheerder
Beheer Website, LisaTeam en App
Materiaalcommissie
Jan Kees Mol
FINANCIELE ZAKEN
Materiaalcommissie
Voorzitter
Gijs Jansen
FINANCIELE ZAKEN
Materiaalcommissie
Inkoper

FINANCIELE ZAKEN
Materiaalcommissie
Materiaalbeheerder Junioren

FINANCIELE ZAKEN
Materiaalcommissie
Materiaalbeheerder Senioren
Selectiekleding
Lieneke van Ginkel
FINANCIELE ZAKEN
Selectiekleding
Voorzitter
Bas Pietersen
HP2020

Bestuurslid HP2020
Derek Peters
HP2020

Signing & visual branding
Klaas-Jan Doeven
HP2020
Nieuw Roomburg Park
Algemeen Lid
Margot Nicolaes
HP2020
Nieuw Roomburg Park
Algemeen Lid
Freek Tanis
HP2020
Nieuw Roomburg Park
Algemeen Lid
Maaike Patist
HP2020
Nieuw Roomburg Park
Algemeen Lid
Barry Lassche
LIJNORGANISATIE

Voorzitter
Lucille Luijkx
LIJNORGANISATIE

Secretariaat & Communicatie
Barry Lassche
LIJNORGANISATIE
LijnCoördinatoren
LijnCoördinator A-lijn Jongens
Jeannet Koomans
LIJNORGANISATIE
LijnCoördinatoren
LijnCoördinator A-lijn Meisjes
Salo van Berg
LIJNORGANISATIE
LijnCoördinatoren
LijnCoördinator B-lijn Jongens
Esther van 't Noordende
LIJNORGANISATIE
LijnCoördinatoren
LijnCoördinator C-lijn Jongens
Freek Doucet
LIJNORGANISATIE
LijnCoördinatoren
LijnCoördinator C-lijn Meisjes
Robert Kolthek
LIJNORGANISATIE
LijnCoördinatoren
LijnCoördinator D-lijn Jongens
Marco Roest
LIJNORGANISATIE
LijnCoördinatoren
LijnCoördinator D-lijn Meisjes
Maaike Meester
LIJNORGANISATIE
LijnCoördinatoren
LijnCoördinator E8-lijn Jongens

LIJNORGANISATIE
LijnCoördinatoren
LijnCoördinator E8-lijn Meisjes
Jan-Willem Hennipman
LIJNORGANISATIE
LijnCoördinatoren
LijnCoördinator E6-lijn Jongens
Meike Bisschops
LIJNORGANISATIE
LijnCoördinatoren
LijnCoördinator E6-lijn Meisjes

LIJNORGANISATIE
LijnCoördinatoren
LijnCoördinator F3/6-lijn Jongens
Anton Korteweg
LIJNORGANISATIE
LijnCoördinatoren
LijnCoördinator F3/6-lijn Meisjes
Pien van der Mark
LIJNORGANISATIE
LijnCoördinatoren
LijnCoördinator Benjamins en Funkeys
Barry Lassche
LIJNORGANISATIE
LijnCoördinatoren
LijnCoördinator Jong Senioren
Liset Noordman
LIJNORGANISATIE
LijnCoördinatoren
LijnCoördinator B-lijn Meisjes
De lijncoördinator heeft de verantwoordelijkheid over de organisatie van de jeugdleeftijdslijn en draagt bij aan het jeugdbeleid van de vereniging.
Wedstrijdsecretariaat Junioren / Jongste Jeugd
Alexander Drijver
LIJNORGANISATIE
Wedstrijdsecretariaat Junioren / Jongste Jeugd
Wedstrijdsecretaris
Gerda Oomkes
LIJNORGANISATIE
Wedstrijdsecretariaat Junioren / Jongste Jeugd
Wedstrijdsecretaris
Chaja Kater
LIJNORGANISATIE
Wedstrijdsecretariaat Junioren / Jongste Jeugd
Wedstrijdsecretaris
Brigitte Dewasme
SECRETARIAAT & COMMUNICATIE

Secretaris
Thomas Reterink
SECRETARIAAT & COMMUNICATIE
Evenementen Commissie
Voorzitter
De voorzitter van de evenementencommissie stuurt de evenementencommissie aan.
Claudia Frank
SECRETARIAAT & COMMUNICATIE
Evenementen Commissie
Algemeen Lid
Patrick van Geel
SECRETARIAAT & COMMUNICATIE
Evenementen Commissie
Algemeen Lid
Remy Verbeek
SECRETARIAAT & COMMUNICATIE
Evenementen Commissie
Algemeen Lid
Deze commissie organiseert of begeleidt de organisatie van alle evenementen van de junioren en de jongste jeugd, zoals de AB feesten, het knakworstentoernooi, het molentoernooi en de welkomstmiddag voor de nieuwe leden.
Anouk de Steur - Lempers
SECRETARIAAT & COMMUNICATIE
Evenementen Commissie
Algemeen Lid
Nike Haffmans
SECRETARIAAT & COMMUNICATIE
Evenementen Commissie
Algemeen Lid
Deze commissie organiseert of begeleidt de organisatie van alle evenementen van de junioren en de jongste jeugd, zoals de AB feesten, het knakworstentoernooi, het molentoernooi en de welkomstmiddag voor de nieuwe leden.
Joris Bongers
SECRETARIAAT & COMMUNICATIE
Evenementen Commissie
Algemeen Lid
Deze commissie organiseert of begeleidt de organisatie van alle evenementen van de junioren en de jongste jeugd, zoals de AB feesten, het knakworstentoernooi, het molentoernooi en de welkomstmiddag voor de nieuwe leden.
Lonneke Vlemmix
SECRETARIAAT & COMMUNICATIE
Evenementen Commissie
Algemeen Lid
Deze commissie organiseert of begeleidt de organisatie van alle evenementen van de junioren en de jongste jeugd, zoals de AB feesten, het knakworstentoernooi, het molentoernooi en de welkomstmiddag voor de nieuwe leden.
Susanne de Schutter
SECRETARIAAT & COMMUNICATIE
Evenementen Commissie
Algemeen Lid
Deze commissie organiseert of begeleidt de organisatie van alle evenementen van de junioren en de jongste jeugd, zoals de AB feesten, het knakworstentoernooi, het molentoernooi en de welkomstmiddag voor de nieuwe leden.
Jeugdbestuur
Micha Laurey
SECRETARIAAT & COMMUNICATIE
Jeugdbestuur
Voorzitter
Jayne Bosboom
SECRETARIAAT & COMMUNICATIE
Jeugdbestuur
Algemeen Lid
Lola de Bruijne
SECRETARIAAT & COMMUNICATIE
Jeugdbestuur
Algemeen Lid
Lisa van Leeuwen
SECRETARIAAT & COMMUNICATIE
Jeugdbestuur
Algemeen Lid
Zola Smith
SECRETARIAAT & COMMUNICATIE
Jeugdbestuur
Algemeen Lid
Puck Usman
SECRETARIAAT & COMMUNICATIE
Jeugdbestuur
Algemeen Lid

SECRETARIAAT & COMMUNICATIE
Jeugdbestuur
Algemeen Lid
Ledenadministratie
Margot van Geen
SECRETARIAAT & COMMUNICATIE
Ledenadministratie
Voorzitter
PIMS-commissie
Lucas Walraven
SECRETARIAAT & COMMUNICATIE
PIMS-commissie
Voorzitter
Wijnand van Deursen
SECRETARIAAT & COMMUNICATIE
PIMS-commissie
Penningmeester
Linda Buddingh - Nooij
SECRETARIAAT & COMMUNICATIE
PIMS-commissie
Algemeen Lid
Maurice Groenendijk
SECRETARIAAT & COMMUNICATIE
PIMS-commissie
Algemeen Lid
Jasper Hoonakker
SECRETARIAAT & COMMUNICATIE
PIMS-commissie
Algemeen Lid
Charlotte Martijn
SECRETARIAAT & COMMUNICATIE
PIMS-commissie
Algemeen Lid
Kirsten van Os
SECRETARIAAT & COMMUNICATIE
PIMS-commissie
Algemeen Lid

SECRETARIAAT & COMMUNICATIE
PIMS-commissie
Algemeen Lid
Medeorganisator

SECRETARIAAT & COMMUNICATIE
PIMS-commissie
Algemeen Lid
Privacybescherming
Thomas Reterink
SECRETARIAAT & COMMUNICATIE
Privacybescherming
Functionaris GegevensBeveiliging
RoCoCo
Brigitte Dewasme
SECRETARIAAT & COMMUNICATIE
RoCoCo
Voorzitter
Wilma Hagebeuk
SECRETARIAAT & COMMUNICATIE
RoCoCo
Communicatie Expert
Jennifer Merien
SECRETARIAAT & COMMUNICATIE
RoCoCo
Communicatie Expert
Lucille Luijkx
SECRETARIAAT & COMMUNICATIE
RoCoCo
Algemeen Lid
Mark de Vries
SECRETARIAAT & COMMUNICATIE
RoCoCo
Webredacteur
Alexander Drijver
SECRETARIAAT & COMMUNICATIE
RoCoCo
Ondersteuning
Meine van der Graaf
SECRETARIAAT & COMMUNICATIE
RoCoCo
Illustrator
Marius Nijhof
SECRETARIAAT & COMMUNICATIE
RoCoCo
Grafisch Vormgever
Sportiviteit & Respect
Esther van der Linden
SECRETARIAAT & COMMUNICATIE
Sportiviteit & Respect
Voorzitter
Margot van Noordennen
SECRETARIAAT & COMMUNICATIE
Sportiviteit & Respect
Algemeen Lid

SENIOREN

Jong Senioren Elftal Commissaris
De Elftal Commissaris heeft de verantwoordelijkheid over de organisatie van de jong senioren lijn en draagt bij aan het jong senioren beleid van de vereniging. De commissaris is het primaire aanspreekpunt voor de spelers, ouders, coaches en trainers van alle jong senioren teams.

SENIOREN
Seniorencommissie
Heren Elftal Commissaris
Maurice Groenendijk
SENIOREN
Seniorencommissie
Heren Elftal Commisaris a.i.
Chris Jaeger
SENIOREN
Seniorencommissie
Dames Elftal Commissaris
Piet Stolwijk
SENIOREN
Seniorencommissie
Veteranen Elftal Commissaris
Ine van Gorkum
SENIOREN
Seniorencommissie
Wedstrijdsecretaris Senioren
Silvia van der Kleij
SENIOREN
Seniorencommissie
Wedstrijdsecretaris Senioren
Barry Lassche
SENIOREN
Seniorencommissie
Jong Senioren Elftal Commissaris (a.i.)
Jirko Patist
TECHNISCH HART

Bestuurslid Technisch Hart
Maurits Eikenhout
TECHNISCH HART

Technisch Directeur
Wiltfried Idema
TECHNISCH HART

Technisch Coördinator

TECHNISCH HART
Arbitrage Commissie
Voorzitter
Alexander Drijver
TECHNISCH HART
Arbitrage Commissie
Arbitrage Planning
René Koffeman
TECHNISCH HART
Arbitrage Commissie
Examen Coördinator
Koen de Jong
TECHNISCH HART
Arbitrage Commissie
CS+ Opleider
Jeannet Koomans
TECHNISCH HART
Arbitrage Commissie
Begeleid fluiten
Commissie Prestatie Hockey
Hans Delnoy
TECHNISCH HART
Commissie Prestatie Hockey
Algemeen Lid
Rutger van Schaik
TECHNISCH HART
Commissie Prestatie Hockey
Algemeen Lid
Jasper Staal
TECHNISCH HART
Commissie Prestatie Hockey
Algemeen Lid
Roomburg Hockey School
Charlotte Fuchs
TECHNISCH HART
Roomburg Hockey School
Voorzitter
Stijn van Huijstee
TECHNISCH HART
Roomburg Hockey School
Coördinator TrainerDiploma's
Mees Usman
TECHNISCH HART
Roomburg Hockey School
Algemeen Lid
Trainingscoördinatie
Maurits Eikenhout
TECHNISCH HART
Trainingscoördinatie
TrainingsCoördinator Selectieteams
Arthur Pinckaers
TECHNISCH HART
Trainingscoördinatie
TrainingsCoördinator Breedteteams
Pien van der Mark
TECHNISCH HART
Trainingscoördinatie
TrainingsCoördinator Jongste Jeugd
Merlijn Thunnissen
TECHNISCH HART
Trainingscoördinatie
TrainingsCoördinator Goalieworks
Eveline Schell
TECHNISCH HART
Trainingscoördinatie
TrainingsCoördinator Looptrainingen
Michael van der Werve
TECHNISCH HART
Trainingscoördinatie
TrainingsCoördinator Looptrainingen

TECHNISCH HART
Trainingscoördinatie
Looptrainer
Begeleiden looptrainingen juniorenteams.