Het trainingsschema is opgesteld door de trainingsco├Ârdinatoren van het Technisch Hart en de Senioren Commissie. Het schema wordt elk jaar opnieuw opgesteld en in de winterstop herijkt. Eventuele onjuistheden of wijzigingsverzoeken gaarne mailen naar Technisch Hart (Jeugd) dan wel naar Senioren Commissie.
Dit schema loopt van 25-10-2021 t/m 28-11-2021
Junioren A
MA2
18:30 - 20:00
1 Rabo - CD
Trainer(s)
Jules Vermeulen
Opmerkingen
MA3
19:30 - 20:30
2 Heineken - CD
Trainer(s)
Jeroen Barkema
Opmerkingen
MA4
18:30 - 19:30
2 Heineken - CD
Trainer(s)
Jeroen Barkema
Opmerkingen
MA5
17:30 - 18:30
3 Molen - AB
Trainer(s)
Tony van 't Hoog
Opmerkingen
Junioren B
MB2
19:00 - 20:30
2 Heineken - AB
Trainer(s)
Damian Snoeker
Sjoerd Staal
Opmerkingen
MB3
18:00 - 19:00
2 Heineken - AB
Trainer(s)
Sjoerd Staal
Opmerkingen
MB4
18:30 - 19:30
3 Molen - AB
Trainer(s)
Tony van 't Hoog
Opmerkingen
MB5
17:30 - 18:30
1 Rabo - CD
Trainer(s)
Jules Vermeulen
Opmerkingen
Junioren C
MC2
16:30 - 18:00
2 Heineken - AB
Trainer(s)
Bregje van Exel
Linde de Wit
Opmerkingen
MC3
18:30 - 19:30
3 Molen - CD
Trainer(s)
Marij Geerts
Tekla Leons
Opmerkingen
MC4
17:45 - 19:00
Trigon - AB
Trainer(s)
Isa Luna Bl├╝m
Sophia Bal
Opmerkingen
MC5
16:30 - 17:30
2 Heineken - CD
Trainer(s)
Marijn Patist
Opmerkingen
Junioren D
MD3
16:30 - 17:30
1 Rabo - AB
Trainer(s)
Charlotte Tacoma
Fleur Eggenkamp
Opmerkingen
MD4
16:30 - 17:30
3 Molen - CD
Trainer(s)
Leonie Sick
Nynke Douma
Opmerkingen
MD5
16:30 - 17:45
Trigon - AB
Trainer(s)
Eefke Houben
Mila Mulder
Opmerkingen
Senioren
Trimmers
20:30 - 21:45
2 Heineken
Trainer(s)
Opmerkingen
Junioren A
JA1
18:30 - 20:00
1 Rabo - AB
Trainer(s)
Matthieu van Antwerpen
Mees Usman
Opmerkingen
Junioren B
JB2
19:30 - 21:00
3 Molen - AB
Trainer(s)
Berend Westerink
Daan van der Meer
Opmerkingen
JB3
17:30 - 18:30
2 Heineken - CD
Trainer(s)
Jeroen Barkema
Opmerkingen
Junioren C
JC3
17:30 - 18:30
3 Molen - CD
Trainer(s)
Guus Pietersen
Maurits van den Brink
Opmerkingen
JC4
16:30 - 17:30
1 Rabo - CD
Trainer(s)
Teake Ligtenberg
Wytse Douma
Opmerkingen
Junioren D
JD3
16:00 - 17:30
3 Molen - AB
Trainer(s)
Stijn van Huijstee
Opmerkingen
JD4
17:30 - 18:30
1 Rabo - AB
Trainer(s)
Darre van Werven
Opmerkingen
Overig
Reservering Junioren
19:30 - 20:30
3 Molen - CD
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Sleeptraining
Reservering wedstrijd
20:00 - 21:30
1 Rabo
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Reservering Junioren
20:30 - 21:30
3 Molen - CD
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Sleeptraining