Het trainingsschema is opgesteld door de trainingscoördinatoren van het Technisch Hart en de Senioren Commissie. Het schema wordt elk jaar opnieuw opgesteld en in de winterstop herijkt. Eventuele onjuistheden of wijzigingsverzoeken gaarne mailen naar Technisch Hart (Jeugd) dan wel naar Senioren Commissie.
Dit schema loopt van 25-1-2021 t/m 31-1-2021
Senioren
D03 (O)
19:00 - 20:30
3
Trainer(s)
Erik Verdoorn
Opmerkingen
D30A
19:30 - 20:30
1 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
Junioren D
MD3
17:45 - 19:00
1 - CD
Trainer(s)
Joris Bongers
Opmerkingen
Jongste jeugd E8
M8E1
16:45 - 17:45
3 - AB
Trainer(s)
Jikke Birgit de Steur
Jinte Doeven
Opmerkingen
M8E2
16:45 - 17:45
3 - AB
Trainer(s)
Charlotte Tacoma
Fleur Eggenkamp
Opmerkingen
M8E3
18:00 - 19:00
3 - AB
Trainer(s)
Eefke Houben
Mila Mulder
Opmerkingen
M8E4
18:00 - 19:00
3 - AB
Trainer(s)
Kalista Jesse
Pien Immink
Opmerkingen
Jongste jeugd E
M6E1
18:00 - 19:00
2 - AB
Trainer(s)
Marij Geerts
Tekla Leons
Opmerkingen
M6E2
18:00 - 19:00
2 - AB
Trainer(s)
Meike Otten
Mirthe Berkenbosch
Opmerkingen
M6E3
18:00 - 19:00
2 - AB
Trainer(s)
Mare van Dooren
Roos van der Werf
Opmerkingen
M6E4
18:00 - 19:00
2 - AB
Trainer(s)
Marijn Patist
Roos Thijssen
Opmerkingen
M6E5
18:00 - 19:00
2 - AB
Trainer(s)
Isa Luna Blüm
Sophia Bal
Opmerkingen
Jongste jeugd F
CK-MF1
16:45 - 17:45
2 - AB
Trainer(s)
Leonie Sick
Nynke Douma
Opmerkingen
CK-MF2
16:45 - 17:45
2 - CD
Trainer(s)
Eva de Bont
Suze Mare Brouwer
Opmerkingen
CK-MF3
16:45 - 17:45
2 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
CK-MF4
16:45 - 17:45
2 - CD
Trainer(s)
Siebe van Duyneveldt
Mink ter Hofstede
Opmerkingen
CK-MF5
16:45 - 17:45
2 - CD
Trainer(s)
Annika Lim
Amelie Tanis
Opmerkingen
MF1
16:30 - 17:30
1 - AB
Trainer(s)
Finne Mulder
Lise Luz Thijssen
Opmerkingen
MF2
16:30 - 17:30
1 - CD
Trainer(s)
Julie Doucet
Sam Mook
Opmerkingen
MF3
16:30 - 17:30
1 - CD
Trainer(s)
Mack de Bruijne
Morris Puijman
Opmerkingen
MF4
16:30 - 17:30
1 - CD
Trainer(s)
Lieke Schuller
Madée Haverschmidt
Opmerkingen
MF5
16:30 - 17:30
1 - CD
Trainer(s)
Annabel Vleming
Jasmijn Vet
Opmerkingen
Junioren C
JC3
19:00 - 20:00
1 - AB
Trainer(s)
Christiaan Zandvoort
Daan Wynia
Opmerkingen
Jongste jeugd E8
J8E1
16:45 - 17:45
3 - CD
Trainer(s)
Jort van Duyneveldt
Pepijn Tromp
Opmerkingen
J8E2
16:45 - 17:45
3 - CD
Trainer(s)
Ghislaine van Looijengoed
Tamar Buijtendijk
Opmerkingen
J8E3
18:00 - 19:00
3 - AB
Trainer(s)
Dieke de Steur
Fenne van Beusekom
Opmerkingen
Jongste jeugd E
J6E1
18:00 - 19:00
2 - CD
Trainer(s)
Jesse Westerhuis
Thijs van Kranenburg
Opmerkingen
J6E2
18:00 - 19:00
2 - CD
Trainer(s)
Camiel la Poutré
Milan Bovee
Opmerkingen
J6E3
18:00 - 19:00
2 - CD
Trainer(s)
Gilles Patist
Linus Reterink
Opmerkingen
J6E4
18:00 - 19:00
2 - CD
Trainer(s)
Teake Ligtenberg
Wytse Douma
Opmerkingen
Jongste jeugd F
CK-JF1
16:45 - 17:45
2 - AB
Trainer(s)
Marijn Bovee
Wout van Duyneveldt
Opmerkingen
CK-JF2
16:45 - 17:45
2 - AB
Trainer(s)
Bink Blüm
Ole van Berg
Opmerkingen
CK-JF3
16:45 - 17:45
2 - AB
Trainer(s)
Carmen Smeets
Hannah Schulein
Opmerkingen
JF1
16:30 - 17:30
1 - AB
Trainer(s)
Thomas Ottevangers
Wout Lothmann
Opmerkingen
JF2
16:30 - 17:30
1 - AB
Trainer(s)
Loek Kolthek
Ole van den Steenhoven
Opmerkingen
JF3
16:30 - 17:30
1 - AB
Trainer(s)
Ischa Verhoeven
Thijmen De Weerd
Opmerkingen
Overig
Externe gebruikers
15:30 - 18:30
Trigon - CD
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Tennis