Het trainingsschema is opgesteld door de trainingscoƶrdinatoren van het Technisch Hart en de Senioren Commissie. Het schema wordt elk jaar opnieuw opgesteld en in de winterstop herijkt. Eventuele onjuistheden of wijzigingsverzoeken gaarne mailen naar Technisch Hart (Jeugd) dan wel naar Senioren Commissie.
Dit schema loopt van 5-4-2021 t/m 11-4-2021
Junioren A
MA1
15:15 - 17:00
1
Trainer(s)
Margot van Noordennen
Opmerkingen
MA2
16:15 - 18:00
2
Trainer(s)
Mayke Hoogbergen
Opmerkingen
MA3
14:00 - 15:45
3
Trainer(s)
Kitty Tefij - Kapiteijn
Opmerkingen
Junioren B
MB2
17:30 - 19:15
3
Trainer(s)
Lisette Eggenkamp
Opmerkingen
MB3
12:15 - 14:00
3
Trainer(s)
Ellen Molenaar
Opmerkingen
MB4
14:00 - 15:45
3
Trainer(s)
Opmerkingen
MB5
12:45 - 14:30
2
Trainer(s)
Marleen Damen
Opmerkingen
MB6
13:30 - 15:15
1
Trainer(s)
Opmerkingen
Junioren C
MC1
17:30 - 19:15
3
Trainer(s)
Opmerkingen
MC3
10:00 - 11:45
1
Trainer(s)
Zoƫ van de Water
Opmerkingen
MC4
14:30 - 16:15
2
Trainer(s)
Opmerkingen
Junioren D
MD1
11:00 - 12:45
2
Trainer(s)
Fleur van der Kaay
Opmerkingen
MD3
14:30 - 16:15
2
Trainer(s)
Linda Vleming
Opmerkingen
MD6
15:45 - 17:30
3
Trainer(s)
Opmerkingen
M8E1/2 - MD6?
Jongste jeugd E8
M8E1
15:45 - 17:30
3
Trainer(s)
Anton Korteweg
Opmerkingen
M8E1/2 - MD6?
M8E2
15:45 - 17:30
3
Trainer(s)
Opmerkingen
M8E1/2 - MD6?
M8E3
09:00 - 10:00
1 - AB
Trainer(s)
Anton Korteweg
Opmerkingen
M8E4
09:00 - 10:00
1 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
Jongste jeugd E
M6E1
08:15 - 10:15
3 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
M6E2
08:15 - 10:15
3 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
M6E3
08:15 - 10:15
3 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
M6E4
08:15 - 10:15
3 - CD
Trainer(s)
Joris Bongers
Opmerkingen
M6E5
08:15 - 10:15
3 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
Jongste jeugd F
CK-MF1
09:45 - 10:45
2 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
CK-MF2
09:45 - 10:45
2 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
CK-MF3
09:45 - 10:45
2 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
CK-MF4
09:45 - 10:45
2 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
CK-MF5
09:45 - 10:45
2 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
MF1
08:15 - 09:30
2 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
MF2
08:15 - 09:30
2 - AB
Trainer(s)
Sarah Engels
Opmerkingen
MF3
08:15 - 09:30
2 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
MF4
08:15 - 09:30
2 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
MF5
08:15 - 09:30
2 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
Junioren A
JA2
15:15 - 17:00
1
Trainer(s)
Opmerkingen
Junioren B
JB1
17:00 - 18:45
1
Trainer(s)
Opmerkingen
JB2
16:15 - 18:00
2
Trainer(s)
Opmerkingen
JB3
12:45 - 14:30
2
Trainer(s)
Opmerkingen
Junioren C
JC1
17:00 - 18:45
1
Trainer(s)
Job van der Meer
Opmerkingen
JC2
12:15 - 14:00
3
Trainer(s)
Opmerkingen
JC3
11:45 - 13:30
1
Trainer(s)
Marcella van Toll
Opmerkingen
JC4
13:30 - 15:15
1
Trainer(s)
Roel Vermeulen
Opmerkingen
Junioren D
JD1
11:45 - 13:30
1
Trainer(s)
Opmerkingen
JD2
10:00 - 11:45
1
Trainer(s)
Kees Ribbens
Opmerkingen
JD3
11:00 - 12:45
2
Trainer(s)
Opmerkingen
JD4
10:30 - 12:15
3
Trainer(s)
Jasper Staal
Opmerkingen
Jongste jeugd E8
J8E1
10:30 - 12:15
3
Trainer(s)
Opmerkingen
J8E2
09:15 - 10:15
3 - AB
Trainer(s)
Mark Lim
Opmerkingen
J8E3
09:15 - 10:15
3 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
Jongste jeugd E
J6E1
08:15 - 09:45
1 - CD
Trainer(s)
Sjaak Scheffer
Opmerkingen
J6E2
08:15 - 09:45
1 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
J6E3
08:15 - 09:45
1 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
J6E4
08:15 - 09:45
1 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
Jongste jeugd F
CK-JF1
09:45 - 10:45
2 - CD
Trainer(s)
Meike Bisschops
Opmerkingen
CK-JF2
09:45 - 10:45
2 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
CK-JF3
09:45 - 10:45
2 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
JF1
08:15 - 09:30
2 - CD
Trainer(s)
Nanette van t Hul
Opmerkingen
JF2
08:15 - 09:30
2 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
JF3
08:15 - 09:30
2 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen