Diensten

Zie hier een overzicht van alle barouder/EHD/opruim/veegdiensten die we kennen met links naar beschrijvingen. Na lezing weet je wat er van jou en jouw team wordt verwacht.

zaterdag 27 oktober 2018 
07:45 - 10:15  Jasper Wijnen Barhoofd 
08:00 - 10:00  Bardienst 
08:00 - 10:00  Bardienst 
08:00 - 10:00  Wedstrijdtafel 
08:00 - 10:00  LijnCo 
10:00 - 12:00  Bardienst 
10:00 - 12:00  Bardienst 
10:00 - 12:00  Bardienst 
10:00 - 13:15  Marieke Kok Barhoofd 
10:00 - 13:15  Salo van Berg LijnCo 
11:15 - 14:15  Ouders/verzorgers van Emma van den Steenhoven Barhoofd 
12:00 - 14:00  Bardienst 
12:00 - 14:00  Bardienst 
12:00 - 14:00  Bardienst 
13:00 - 16:15  Barhoofd 
13:00 - 16:15  Liset Noordman LijnCo 
14:00 - 16:00  Bardienst 
14:00 - 16:00  Bardienst 
16:00 - 18:00  Bardienst 
16:00 - 18:00  Bardienst 
16:00 - 20:00  Frank Vermeend Barhoofd 
18:00 - 20:00  Bardienst 
18:00 - 20:00  Bardienst 
zondag 28 oktober 2018 
08:00 - 10:45  Utie Wouters Barhoofd 
08:15 - 10:45  Ouders/verzorgers van Philippine Frohwein Bardienst 
10:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Philippine Frohwein Bardienst 
zaterdag 3 november 2018 
07:45 - 10:15  Remment ter Hofstede Barhoofd 
08:00 - 10:00  Ouders/verzorgers van Floortje Obèr Bardienst 
08:00 - 10:00  Ouders/verzorgers van Sara van Voorden Bardienst 
08:00 - 10:00  Wedstrijdtafel 
08:00 - 10:00  LijnCo 
10:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Eva de Vries Bardienst 
10:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Isabelle Rietveld Bardienst 
10:00 - 12:00  Wim Hein van den Steenhoven Bardienst 
10:00 - 13:15  Ouders/verzorgers van Sofie Klijberg Barhoofd 
10:00 - 13:15  LijnCo 
11:15 - 14:15  Barhoofd 
12:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Daan van Wanroij Bardienst 
12:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Senne Brouwer Bardienst 
12:00 - 14:00  Bardienst 
13:00 - 16:15  Leo Snaar Barhoofd 
13:00 - 16:15  LijnCo 
14:00 - 16:00  Bardienst 
14:00 - 16:00  Bardienst 
16:00 - 18:00  Bardienst 
16:00 - 18:00  Bardienst 
16:00 - 20:00  Frank Vermeend Barhoofd 
18:00 - 20:00  Bardienst 
18:00 - 20:00  Bardienst 
zondag 4 november 2018 
08:00 - 10:45  Gerda Tuijthoff Barhoofd 
08:15 - 10:45  Ouders/verzorgers van Puck Michielsens Bardienst 
zaterdag 10 november 2018 
07:45 - 10:15  Ouders/verzorgers van Anne Bamborough Barhoofd 
08:00 - 10:00  Annet van der Helm Bardienst 
08:00 - 10:00  Ouders/verzorgers van Puck Michielsens Bardienst 
08:00 - 10:00  Wedstrijdtafel 
08:00 - 10:00  LijnCo 
10:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Roos van Leeuwen Bardienst 
10:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Dorien Dieleman Bardienst 
10:00 - 12:00  Bardienst 
10:00 - 13:15  Ouders/verzorgers van Jet Vinkenburg Barhoofd 
10:00 - 13:15  LijnCo 
11:15 - 14:15  Ouders/verzorgers van Anne Fleer Barhoofd 
12:00 - 14:00  Bardienst 
12:00 - 14:00  Bardienst 
12:00 - 14:00  Bardienst 
13:00 - 16:15  Barhoofd 
13:00 - 16:15  LijnCo 
14:00 - 16:00  Bardienst 
14:00 - 16:00  Bardienst 
16:00 - 18:00  Bardienst 
16:00 - 18:00  Bardienst 
16:00 - 20:00  Frank Vermeend Barhoofd 
18:00 - 20:00  Bardienst 
18:00 - 20:00  Bardienst 
zondag 11 november 2018 
08:00 - 10:45  Barhoofd 
08:15 - 10:45  Bardienst 
zaterdag 17 november 2018 
07:45 - 10:15  Barhoofd 
08:00 - 10:00  Ouders/verzorgers van Sophie de Rave Bardienst 
08:00 - 10:00  Ouders/verzorgers van Jente Lammerink Bardienst 
08:00 - 10:00  Wedstrijdtafel 
08:00 - 10:00  LijnCo 
10:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Sophie de Rave Bardienst 
10:00 - 12:00  Bardienst 
10:00 - 12:00  Bardienst 
10:00 - 13:15  Marieke Kok Barhoofd 
10:00 - 13:15  LijnCo 
11:15 - 14:15  Barhoofd 
12:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Ravi de Wit Bardienst 
12:00 - 14:00  Bardienst 
12:00 - 14:00  Bardienst 
13:00 - 16:15  Barhoofd 
13:00 - 16:15  LijnCo 
14:00 - 16:00  Bardienst 
14:00 - 16:00  Bardienst 
16:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Claartje de Loor Bardienst 
16:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Claartje de Loor Bardienst 
16:00 - 20:00  Frank Vermeend Barhoofd 
18:00 - 20:00  Bardienst 
18:00 - 20:00  Bardienst 
zondag 18 november 2018 
08:00 - 10:45  Gerda Tuijthoff Barhoofd 
08:15 - 10:45  Bardienst 
zaterdag 24 november 2018 
07:45 - 10:15  Ronald de Bruijn Barhoofd 
08:00 - 10:00  Ouders/verzorgers van Sjoerd Dieleman Bardienst 
08:00 - 10:00  Elvi Brouwer Bardienst 
08:00 - 10:00  Wedstrijdtafel 
08:00 - 10:00  LijnCo 
08:15 - 10:00  Myrna Everaars Bardienst 
10:00 - 12:00  Bardienst 
10:00 - 12:00  Bardienst 
10:00 - 12:00  Bardienst 
10:00 - 13:15  Babs de Klerk Barhoofd 
10:00 - 13:15  LijnCo 
11:15 - 14:15  Barhoofd 
12:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Evi Smit Bardienst 
12:00 - 14:00  Dennis Smit Bardienst 
12:00 - 14:00  Bardienst 
13:00 - 16:15  Barhoofd 
13:00 - 16:15  LijnCo 
14:00 - 16:00  Bardienst 
14:00 - 16:00  Bardienst 
16:00 - 18:00  Bardienst 
16:00 - 18:00  Bardienst 
16:00 - 20:00  Frank Vermeend Barhoofd 
18:00 - 20:00  Bardienst 
18:00 - 20:00  Bardienst 
zondag 25 november 2018 
08:00 - 10:45  Ouders/verzorgers van Lisa Geurts Barhoofd 
08:15 - 10:45  Ouders/verzorgers van Pepijn Aben Bardienst 
zaterdag 1 december 2018 
07:45 - 10:15  Hans Krediet Barhoofd 
08:00 - 10:00  LijnCo 
08:15 - 10:00  Bardienst 
08:15 - 10:00  Bardienst 
08:15 - 10:00  Bardienst 
08:15 - 10:15  Wedstrijdtafel 
10:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Elise Braun Bardienst 
10:00 - 12:00  Bardienst 
10:00 - 12:00  Bardienst 
10:00 - 13:15  Irmgard den Boer - Nijman Barhoofd 
10:00 - 13:15  LijnCo 
11:15 - 14:15  Ouders/verzorgers van Emma van den Steenhoven Barhoofd 
12:00 - 14:00  Bardienst 
12:00 - 14:00  Bardienst 
12:00 - 14:00  Bardienst 
13:00 - 16:15  Astrid Venselaar Barhoofd 
13:00 - 16:15  LijnCo 
14:00 - 16:00  Bardienst 
14:00 - 16:00  Bardienst 
16:00 - 18:00  Bardienst 
16:00 - 18:00  Bardienst 
16:00 - 20:00  Frank Vermeend Barhoofd 
18:00 - 20:00  Bardienst 
18:00 - 20:00  Bardienst