Junioren

Jongste Jeugd

Senioren

BARDIENST ROOSTER
april 44 %
mei 19 %
juni 9 %
Gehele planning
VACATURES
Totaal aantal vacatures: 6
Bestuur 
Barcommissie  Algemeen Lid  Info?
Juniorencommissie  Lijncommissaris E8-tallen   Info?
Juniorencommissie  Lijncommissaris E6-tallen  Info?
Juniorencommissie  Lijncommissaris F  Info?
Juniorencommissie  Algemeen Lid  Info?
PIMS-commissie  Algemeen Lid  Info?
Mijn Roomburg App
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 1 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 5 mei 2018
Tijd T/U Team Tegen team
- Uit ME3 Mixed Hockeyclub Zoetermeer M8E5
2017-2018 Dames 1 2400x600.jpg 2017-2018 Heren 1 2400x600.png Funkey team blauw 1000x250.JPG ME3 teamfoto.jpg Nieuwroomburgpark_2400x600.jpg Opening_waterveld.jpg Roomburg jongens.jpg
 
Barrooster
zaterdag 21 april 2018 
  07:45 - 10:15  Marga Everts Barhoofd 
  08:00 - 10:00  Jeroen Blüm Lijnco van Dienst 
  08:15 - 10:00  Ouders/verzorgers van Mia Rodewijk Bardienst 
  08:15 - 10:00  Ouders/verzorgers van Govert Erenstein Bardienst 
  08:15 - 10:00  Ouders/verzorgers van Olivier Pijnse van der Aa Bardienst 
  08:15 - 10:15  Ouders/verzorgers van Lisa Geurts Wedstrijdtafel 
  10:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Isabelle Vahrmeijer Bardienst 
  10:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Lieke Beltman Bardienst 
  10:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Luna van der Werf Bardienst 
  10:00 - 13:15  Maaike Vinkenburg Barhoofd 
  10:00 - 13:15  Robert Kolthek Lijnco van Dienst 
  11:15 - 14:15  Willem de Wit Barhoofd 
  12:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Meike Otten Bardienst 
  12:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Eveline de Vries Bardienst 
  12:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Philippine Frohwein Bardienst 
  13:00 - 16:15  Thecla Kamphuis Barhoofd 
  13:00 - 16:15  Freek Doucet Lijnco van Dienst 
  14:00 - 16:00  Ouders/verzorgers van Daan Kuivenhoven Bardienst 
  14:00 - 16:00  Ouders/verzorgers van Storm Sebrechts Bardienst 
  16:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Laurens Huisman Bardienst 
  16:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Ischa van Kesteren Bardienst 
  16:00 - 20:00  Frank Vermeend Barhoofd 
  18:00 - 20:00  Ouders/verzorgers van Eline van den Wijngaard Bardienst 
  18:00 - 20:00  Ouders/verzorgers van Tessa Noé Bardienst 
zondag 22 april 2018 
  08:00 - 10:45  Ouders/verzorgers van Klaas Jansen Barhoofd 
  08:15 - 10:45  Ouders/verzorgers van Julian Geurts Bardienst 
zaterdag 28 april 2018 
  09:00 - 12:00  Jan Bouw Barhoofd 
  09:30 - 11:30  Ouders/verzorgers van Jasper de Man Bardienst 
  09:30 - 11:00  Wouter Labruyere Lijnco van Dienst 
  11:30 - 13:00  Frank Vermeend Barhoofd 
zondag 29 april 2018 
  08:00 - 10:45  Barhoofd 
zaterdag 5 mei 2018 
  09:15 - 12:00  Utie Wouters Barhoofd 
  09:30 - 11:30  Ouders/verzorgers van Max Wynia Bardienst 
  09:30 - 11:30  Ouders/verzorgers van Klaas van Berge Henegouwen Bardienst 
  09:30 - 13:00  Alexander Drijver Lijnco van Dienst 
  11:30 - 13:30  Ouders/verzorgers van Jonne Weijland Bardienst 
  11:30 - 13:00  Frank Vermeend Barhoofd 
zondag 6 mei 2018 
  08:00 - 10:45  Utie Wouters Barhoofd 
donderdag 10 mei 2018 
  11:00 - 13:30  Salo van Berg Lijnco van Dienst 
zaterdag 12 mei 2018 
  07:45 - 10:15  Ronald de Bruijn Barhoofd 
  08:15 - 10:00  Bardienst 
  08:15 - 10:00  Bardienst 
  08:15 - 10:00  Bardienst 
  08:15 - 10:15  Wedstrijdtafel 
  10:00 - 12:00  Bardienst 
  10:00 - 12:00  Bardienst 
  10:00 - 12:00  Bardienst 
  10:00 - 13:15  Maaike Vinkenburg Barhoofd 
  11:15 - 14:15  Babs de Klerk Barhoofd 
  12:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Julia van Lith Bardienst 
  12:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Abe Ritmeijer Bardienst 
  12:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Naut Ramaker Bardienst 
  13:00 - 16:15  Nan Straathof Barhoofd 
  14:00 - 16:00  Bardienst 
  14:00 - 16:00  Bardienst 
  16:00 - 18:00  Bardienst 
  16:00 - 18:00  Bardienst 
  16:00 - 20:00  Frank Vermeend Barhoofd 
  18:00 - 20:00  Bardienst 
  18:00 - 20:00  Bardienst 
zondag 13 mei 2018 
  08:00 - 10:45  Ouders/verzorgers van Klaas Jansen Barhoofd 
  08:15 - 10:45  Ouders/verzorgers van Kate van der Hoek Bardienst 
zaterdag 26 mei 2018 
  07:45 - 10:15  Ouders/verzorgers van Anne Bamborough Barhoofd 
  08:00 - 10:00  Lijnco van Dienst 
  08:15 - 10:00  Ouders/verzorgers van Cathelijne Beyersbergen van Henegouwen Bardienst 
  08:15 - 10:00  Bardienst 
  08:15 - 10:00  Bardienst 
  08:15 - 10:15  Wedstrijdtafel 
  10:00 - 12:00  Bardienst 
  10:00 - 12:00  Bardienst 
  10:00 - 12:00  Bardienst 
  10:00 - 13:15  Ouders/verzorgers van Bente Brouwer Barhoofd 
  11:15 - 14:15  Utie Wouters Barhoofd 
  12:00 - 14:00  Bardienst 
  12:00 - 14:00  Bardienst 
  12:00 - 14:00  Bardienst 
  13:00 - 16:15  Astrid Venselaar Barhoofd 
  14:00 - 16:00  Ouders/verzorgers van Julie Dalhuisen Bardienst 
  14:00 - 16:00  Bardienst 
  16:00 - 18:00  Bardienst 
  16:00 - 18:00  Bardienst 
  16:00 - 20:00  Frank Vermeend Barhoofd 
  18:00 - 20:00  Bardienst 
  18:00 - 20:00  Bardienst 
zondag 27 mei 2018 
  08:00 - 10:45  Utie Wouters Barhoofd 
  08:15 - 10:45  Bardienst 
zaterdag 2 juni 2018 
  07:45 - 10:15  Ouders/verzorgers van Sterre Blüm Barhoofd 
  08:15 - 10:00  Ouders/verzorgers van Maud van Schijndel Bardienst 
  08:15 - 10:00  Bardienst 
  08:15 - 10:00  Bardienst 
  08:15 - 10:15  Ouders/verzorgers van Annemijn Noordhoff Wedstrijdtafel 
  10:00 - 12:00  Bardienst 
  10:00 - 12:00  Bardienst 
  10:00 - 12:00  Bardienst 
  10:00 - 13:15  Ouders/verzorgers van Sofie Klijberg Barhoofd 
  11:15 - 14:15  Barhoofd 
  12:00 - 14:00  Bardienst 
  12:00 - 14:00  Bardienst 
  12:00 - 14:00  Bardienst 
  13:00 - 16:15  Barhoofd 
  14:00 - 16:00  Bardienst 
  14:00 - 16:00  Bardienst 
  16:00 - 18:00  Bardienst 
  16:00 - 18:00  Bardienst 
  16:00 - 20:00  Frank Vermeend Barhoofd 
  18:00 - 20:00  Bardienst 
  18:00 - 20:00  Bardienst 
zondag 3 juni 2018 
  08:00 - 10:45  Ouders/verzorgers van Guus Riedijk Barhoofd 
  08:15 - 10:45  Bardienst 
zaterdag 9 juni 2018 
  07:45 - 10:15  Ouders/verzorgers van Mink ter Hofstede Barhoofd 
  08:15 - 10:00  Bardienst 
  08:15 - 10:00  Bardienst 
  08:15 - 10:00  Bardienst 
  08:15 - 10:15  Wedstrijdtafel 
  10:00 - 12:00  Bardienst 
  10:00 - 12:00  Bardienst 
  10:00 - 12:00  Bardienst 
  10:00 - 13:15  Ouders/verzorgers van Sofie Klijberg Barhoofd 
  11:15 - 14:15  Willem de Wit Barhoofd 
  12:00 - 14:00  Bardienst 
  12:00 - 14:00  Bardienst 
  12:00 - 14:00  Bardienst 
  13:00 - 16:15  Barhoofd 
  14:00 - 16:00  Bardienst 
  14:00 - 16:00  Bardienst 
  16:00 - 18:00  Bardienst 
  16:00 - 18:00  Bardienst 
  16:00 - 20:00  Frank Vermeend Barhoofd 
  18:00 - 20:00  Bardienst 
  18:00 - 20:00  Bardienst 
zondag 10 juni 2018 
  08:00 - 10:45  Gerda Tuijthoff Barhoofd 
  08:15 - 10:45  Bardienst 
zaterdag 16 juni 2018 
  07:45 - 10:15  Ouders/verzorgers van Anne Bamborough Barhoofd 
  10:00 - 13:15  Barhoofd 
  11:15 - 14:15  Barhoofd 
  13:00 - 16:15  Nan Straathof Barhoofd 
  16:00 - 20:00  Frank Vermeend Barhoofd 
zondag 17 juni 2018 
  08:00 - 10:45  Barhoofd 
  08:15 - 10:45  Bardienst 
  08:15 - 10:45  Bardienst 
zaterdag 23 juni 2018 
  07:45 - 10:15  Barhoofd 
  10:00 - 13:15  Barhoofd 
  11:15 - 14:15  Barhoofd 
  13:00 - 16:15  Barhoofd 
  16:00 - 20:00  Barhoofd 
zondag 24 juni 2018 
  07:45 - 10:15  Barhoofd 
  10:00 - 13:15  Ouders/verzorgers van Guus Riedijk Barhoofd 
  11:15 - 14:15  Barhoofd 
  13:00 - 16:15  Barhoofd 
  16:00 - 20:00  Barhoofd 
       

Sportclubs kunnen niet zonder sponsors. Roomburg heeft veel te bieden.
Ook sponsor worden?