H01

Spelers H01

Jens van Akkeren
Jelle Bentveld
Rik van Brussel
Rutger Buma
Tom Buur
Maikel Doting
Geoffrey Dubois
Oscar van Elteren
Ivo Klap
Floris Langenbach
Micha Laurey
Pepijn Mattie
Boudewijn van Nieuwenhuize
Sander van Oostrom
Roderick Peul
David Schade
Bas Schippers
Puck Usman
Mees Usman
Thomas Visser
 

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Pepijn Mattie
Manager Fred Driessen
Assistent coach Vincent de Geus
Trainer/Coach Maurits Eikenhout
Scheidsrechtersverantw. Fred Driessen
Scheidsrechtersverantw. Boudewijn van Nieuwenhuize

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Berkel-Rodenrijs H1 Etten-Leur H1 14:45
DSHC H1 Barendrecht H1 14:45
Groen-Geel H1 Rijswijk H1 14:45
Roomburg H1 Schiedam H1 14:45
Warande H1 Forescate H1 14:45
Zoetermeer H1 Pollux H1 14:45

Arbitrage verplichting
Datum Begintijd Team Tegen Scheids
24 nov 10:45 JB1 H.C. Derby JB1 Team
18 nov 11:00 H02 Xenios H3 Team , Ivo  Klap , Maikel  Doting
 

Verslagen

Tegenstander Datum
Groen-Geel H1 28-10-2018
Mixed Hockeyclub Zoetermeer H1 14-10-2018
DSHC H1 7-10-2018
Hockeyclub Barendrecht H1 30-9-2018
VMHC Pollux H1 23-9-2018
Rijswijksche Hockey Club H1 16-9-2018
MHC Forescate H1 9-9-2018

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Berkel-Rodenrijs H1 9 25 8 1 0
2 Zoetermeer H1 9 18 6 0 3
3 Forescate H1 9 15 4 3 2
4 Schiedam H1 9 13 4 1 4
5 Warande H1 9 13 4 1 4
6 Roomburg H1 9 13 3 4 2
7 Etten-Leur H1 9 11 3 2 4
8 DSHC H1 9 10 3 1 5
9 Pollux H1 9 10 2 4 3
10 Rijswijk H1 9 9 2 3 4
11 Barendrecht H1 9 8 2 2 5
12 Groen-Geel H1 9 6 2 0 7

Wedstrijden

Datum Tegenstander Verzamelen Aanvang Locatie
18 nov HC Schiedam H1 14:15 14:45 thuis - Rabo-veld
25 nov HC Etten-Leur H1 13:05 14:45 uit
10 mrt MHC Forescate H1 uit
17 mrt Rijswijksche Hockey Club H1 thuis
24 mrt VMHC Pollux H1 uit
31 mrt Hockeyclub Barendrecht H1 thuis
7 apr DSHC H1 uit
14 apr Mixed Hockeyclub Zoetermeer H1 thuis
5 mei Groen-Geel H1 uit
12 mei MHC De Warande H1 thuis
19 mei Berkel Rodenrijs H1 uit
26 mei HC Schiedam H1 uit
2 jun HC Etten-Leur H1 thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
Etten-Leur H1 Schiedam H1 1-5
Roomburg H1 Forescate H1 2-2
Zoetermeer H1 DSHC H1 2-1
Berkel-Rodenrijs H1 Rijswijk H1 4-1
Groen-Geel H1 Barendrecht H1 2-0
Warande H1 Pollux H1 4-1
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Rijswijk H1 Roomburg H1 2-2
Pollux H1 Berkel-Rodenrijs H1 2-8
Barendrecht H1 Warande H1 3-1
Forescate H1 Etten-Leur H1 2-3
DSHC H1 Groen-Geel H1 4-1
Schiedam H1 Zoetermeer H1 3-1
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
Warande H1 DSHC H1 1-1
Roomburg H1 Pollux H1 2-2
Berkel-Rodenrijs H1 Barendrecht H1 6-1
Forescate H1 Schiedam H1 3-1
Groen-Geel H1 Zoetermeer H1 0-4
Etten-Leur H1 Rijswijk H1 7-2
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
Schiedam H1 Groen-Geel H1 3-1
Barendrecht H1 Roomburg H1 1-2
Zoetermeer H1 Warande H1 3-4
DSHC H1 Berkel-Rodenrijs H1 0-4
Pollux H1 Etten-Leur H1 1-1
Rijswijk H1 Forescate H1 3-3
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Forescate H1 Pollux H1 4-2
Etten-Leur H1 Barendrecht H1 2-2
Rijswijk H1 Schiedam H1 5-2
Warande H1 Groen-Geel H1 8-1
Berkel-Rodenrijs H1 Zoetermeer H1 2-1
Roomburg H1 DSHC H1 2-1
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
Barendrecht H1 Forescate H1 1-1
Pollux H1 Rijswijk H1 3-3
Schiedam H1 Warande H1 3-1
Groen-Geel H1 Berkel-Rodenrijs H1 1-2
Zoetermeer H1 Roomburg H1 2-1
DSHC H1 Etten-Leur H1 1-0
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
Roomburg H1 Groen-Geel H1 3-0
Rijswijk H1 Barendrecht H1 4-3
Etten-Leur H1 Zoetermeer H1 0-1
Forescate H1 DSHC H1 4-3
Pollux H1 Schiedam H1 0-0
Berkel-Rodenrijs H1 Warande H1 7-1
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
Zoetermeer H1 Forescate H1 4-1
Warande H1 Roomburg H1 4-3
Barendrecht H1 Pollux H1 0-3
Schiedam H1 Berkel-Rodenrijs H1 1-3
DSHC H1 Rijswijk H1 6-3
Groen-Geel H1 Etten-Leur H1 3-2
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
Forescate H1 Groen-Geel H1 2-1
Pollux H1 DSHC H1 4-2
Barendrecht H1 Schiedam H1 1-0
Etten-Leur H1 Warande H1 4-3
Roomburg H1 Berkel-Rodenrijs H1 3-3
Rijswijk H1 Zoetermeer H1 1-3