Junioren

Jongste Jeugd

Senioren

BARDIENST ROOSTER
januari 0 %
Gehele planning
VACATURES
Totaal aantal vacatures: 5
Bestuur 
Juniorencommissie  Lijncommissaris B-lijn meisjes  Info?
Juniorencommissie  Lijncommissaris C-lijn meisjes  Info?
Juniorencommissie  Algemeen Lid  Info?
PIMS-commissie  Algemeen Lid  Info?
RoCoCo  Algemeen Lid  Info?
Mijn Roomburg App
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
2017-2018 Dames 1 2400x600.jpg 2017-2018 Heren 1 2400x600.png Funkey team blauw 1000x250.JPG ME3 teamfoto.jpg Opening_waterveld.jpg Roomburg jongens.jpg
 

Organisatie

Bestuur
Roelof Hol Voorzitter
Marvin van Ginkel Secretariaat en Communicatie
Christiaan de Sitter Penningmeester
Archiefcommissie - Subcommissie - Mail
Roelof Hol Voorzitter
Willem de Waard Algemeen Lid
Barcommissie - Subcommissie - Mail
Jesper Zijlstra Voorzitter 071-5121829  mail
Ineke van Dipten Algemeen Lid
Inge Bosboom Algemeen Lid
Nan Straathof Algemeen Lid
Justus Yntema Algemeen Lid
Mardi Fortanier Algemeen Lid
Dieter Sprenger Algemeen Lid
Koen Bähler Algemeen Lid
Juniorencommissie - Subcommissie - Mail
Evenementencommissie - Subsubcommissie
Thomas Reterink Voorzitter  mail
Patrick van Geel Algemeen Lid
Lonneke Vlemmix Algemeen Lid
Gijs Vlaming Algemeen Lid
Vacature Algemeen Lid
Joris Bongers Algemeen Lid
Susanne de Schutter Algemeen Lid
Jeugdbestuur - Subsubcommissie
Micha Laurey Voorzitter  mail
Vacature Algemeen Lid
Puck Usman Algemeen Lid 0650690696 pa  mail
Zola Smith Algemeen Lid 071-5133639  mail
Lisa van Leeuwen Algemeen Lid 071-5144088  mail
Lola de Bruijne Algemeen Lid 0715137995  mail
Vacature Algemeen Lid
Vacature Algemeen Lid
Vacature Algemeen Lid
Jayne Bosboom Algemeen Lid 071-5661990  mail
Lijnorganisatie Junioren - Subsubcommissie
Brigitte Dewasme Voorzitter  mail
Jeroen Blüm Kwartiermaker Jongste Jeugd  mail
Lucille Luijkx Secretariaat en Communicatie  mail
Barry Lassche Lijncommissaris A-lijn jongens  mail
Salo van Berg Lijncommissaris B-lijn jongens  mail
Henk Jan van der Woude Lijncommissaris AB-lijn meisjes  mail
Vacature Lijncommissaris B-lijn meisjes
Johan Biekart Lijncommissaris C-lijn jongens  mail
Job van Exel Lijncommissaris C-lijn meisjes  mail
Robert Kolthek Lijncommissaris D-lijn jongens  mail
Jasper Oudshoorn Lijncommissaris D-lijn meisjes  mail
Wouter Labruyere Lijncommissaris 1e Jaars E  mail
Ymke Bartlema Lijncommissaris 2e Jaars E  mail
Jeroen Blüm Lijncommissaris 2e Jaars F  mail
Pien van der Mark Lijncommissaris Benjamins en Funkeys  mail
Alexander Drijver Wedstrijdsecretaris  mail
Ko Baart Wedstrijdsecretaris  mail
Thomas Reterink Commissaris Evenementen Commissie  mail
Esther van der Linden Commissaris Sportiviteit & Respect  mail
Alexander Drijver Zaalhockeycommissaris  mail
Ko Baart Zaalhockeycommissaris  mail
Vacature Lijncommissaris C-lijn meisjes
Technisch Hart Junioren - Subsubcommissie
Jirko Patist Voorzitter  mail
Wiltfried Idema Technisch Coordinator  mail
Maurits Eikenhout Trainingscoordinator A en B lijn  mail
Arthur Pinckaers Trainingscoordinator C en D lijn  mail
Stijn van Huijstee Hoofd Opleidingen  mail
Jasper Staal Voorzitter Commissie Prestatie Hockey  mail
Charlotte Fuchs Voorzitter Roomburg Hockey School  mail
Wim Hein van den Steenhoven Zaalhockeycommissaris  mail
Merlijn Thunnissen Voorzitter GoalieWorks  mail
Thijs Rombouts Commissaris Arbitrage  mail
Wedstrijdsecretariaat Junioren en Jongste Jeugd - Subsubcommissie
Ko Baart Wedstrijdsecretaris  mail
Alexander Drijver Wedstrijdsecretaris  mail
Kascommissie - Subcommissie - Mail
Matthieu van Antwerpen Voorzitter  mail
Jan Kees Mol Algemeen Lid
Luuk Rietveld Algemeen Lid  mail
Kledingplan - Subcommissie - Mail
Ellen Leistra Voorzitter
Ledenadministratie - Subcommissie - Mail
Margot van Geen Voorzitter
Materiaalcommissie - Subcommissie - Mail
Ewoud Hol Voorzitter 06-27097659  mail
Alexander Wendt Algemeen Lid  mail
Arno Bosman Algemeen Lid
Merlijn Thunnissen Algemeen Lid  mail
Onderhoudscommissie - Subcommissie - Mail
Maurice Groenendijk Voorzitter  mail
PIMS-commissie - Subcommissie - Mail
Lucas Walraven Voorzitter
Linda Buddingh-nooij Algemeen Lid
Richard Weiler Algemeen Lid
Laura Prince Algemeen Lid
Jasper Hoonakker Algemeen Lid
Maurice Groenendijk Algemeen Lid
Joyce de Waard Algemeen Lid
Erik Stenfert Kroese Algemeen Lid
Vacature Algemeen Lid
Wijnand van Deursen Algemeen Lid  mail
RoCoCo - Subcommissie - Mail
Brigitte Dewasme Voorzitter  mail
Claudine Kolthek Algemeen Lid
Jennifer Merien Algemeen Lid
Jacqueline Spaans Algemeen Lid
Vacature Algemeen Lid
Lennart Koopmans Algemeen Lid
Marieke Kok Algemeen Lid
Mark de Vries Algemeen Lid
Scheidsrechterscommissie - Subcommissie - Mail
Thijs Rombouts Voorzitter
René Koffeman Scheidsrechterscursus  mail
Koen de Jong Opleiding CS+
Alexander Drijver Arbitrageplanning  mail
Jeannet Koomans Begeleid fluiten
Vacature Talentenpool
Seniorencommissie - Subcommissie - Mail
Maurice Groenendijk Voorzitter  mail
Vacature Trainer-Coach Dames 1
Ine van Gorkum Wedstrijdsecretaris Senioren
Silvia van der Kleij Wedstrijdsecretaris Senioren
Merlijn Thunnissen Keeperscommissaris
Dameselftallencommissie (DEC) - Subsubcommissie
Chris Jaeger Voorzitter  mail
Sponsorcommissie - Subcommissie - Mail
Erik Stenfert Kroese Voorzitter  mail
Vacature Algemeen Lid
Bas Dencher Algemeen Lid 0629298041  mail
Warner Venstra Algemeen Lid
Margot van Noordennen Algemeen Lid
Robert den Boer Algemeen Lid
Fred Driessen Algemeen Lid
Charles Sogtoen Algemeen Lid 071-5141627  mail
Marianne Verhoeven Algemeen Lid
Joost Verboom Algemeen Lid
Janice van den Bosch Algemeen Lid
Tuchtcommissie - Subcommissie - Mail
Niniek de Vogel Algemeen Lid
Robert Jan Stoop Algemeen Lid  mail
Robert-Jan van Ette Voorzitter  mail
Arno Bosman Algemeen Lid  mail
Webredactie - Subcommissie - Mail
Mark de Vries Voorzitter
Joke Bijkerk Algemeen Lid

Sportclubs kunnen niet zonder sponsors. Roomburg heeft veel te bieden.
Ook sponsor worden?