Junioren

Jongste Jeugd

Senioren

BARDIENST ROOSTER
juni 48 %
juli 0 %
augustus 100 %
Gehele planning
VACATURES
Totaal aantal vacatures: 8
Bestuur 
Barcommissie  Algemeen Lid  Info?
Juniorencommissie  Lijncommissaris E8-tallen   Info?
Juniorencommissie  Lijncommissaris E6-tallen  Info?
Juniorencommissie  Lijncommissaris F  Info?
Juniorencommissie  Algemeen Lid  Info?
Juniorencommissie  Wedstrijdsecretaris  Info?
Juniorencommissie  Zaalhockeycommissaris  Info?
PIMS-commissie  Algemeen Lid  Info?
Mijn Roomburg App
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
2017-2018 Dames 1 2400x600.jpg 2017-2018 Heren 1 2400x600.png Funkey team blauw 1000x250.JPG ME3 teamfoto.jpg Nieuwroomburgpark_2400x600.jpg Opening_waterveld.jpg Roomburg jongens.jpg
 

Organisatie

Bestuur
Roelof Hol Voorzitter
Marvin van Ginkel Secretariaat en Communicatie
Christiaan de Sitter Penningmeester
Archiefcommissie - Subcommissie - Mail
Roelof Hol Voorzitter
Vacature Algemeen Lid
Barcommissie - Subcommissie - Mail
Jesper Zijlstra Voorzitter  mail
Ineke van Dipten Algemeen Lid
Inge Bosboom Algemeen Lid
Justus Yntema Algemeen Lid
Dieter Sprenger Algemeen Lid
Koen Bähler Algemeen Lid
Mardi Fortanier Algemeen Lid
Vacature Algemeen Lid
Juniorencommissie - Subcommissie - Mail
Evenementencommissie - Subsubcommissie
Thomas Reterink Voorzitter  mail
Patrick van Geel Algemeen Lid
Gijs Vlaming Algemeen Lid
Joris Bongers Algemeen Lid
Susanne de Schutter Algemeen Lid
Lonneke Vlemmix Algemeen Lid
Vacature Algemeen Lid
Jeugdbestuur - Subsubcommissie
Micha Laurey Voorzitter  mail
Puck Usman Algemeen Lid
Jayne Bosboom Algemeen Lid
Lola de Bruijne Algemeen Lid
Lisa van Leeuwen Algemeen Lid
Zola Smith Algemeen Lid
Vacature Algemeen Lid
Vacature Algemeen Lid
Vacature Algemeen Lid
Vacature Algemeen Lid
Lijnorganisatie Junioren - Subsubcommissie
Barry Lassche Voorzitter  mail
Jeroen Blüm Kwartiermaker Jongste Jeugd  mail
Lucille Luijkx Secretariaat en Communicatie  mail
Barry Lassche Lijncommissaris A-lijn jongens  mail
Henk Jan van der Woude Lijncommissaris A-lijn meisjes  mail
Salo van Berg Lijncommissaris B-lijn jongens  mail
Liset Noordman Lijncommissaris B-lijn meisjes  mail
Esther van 't Noordende Lijncommissaris C-lijn jongens  mail
Freek Doucet Lijncommissaris C-lijn meisjes  mail
Robert Kolthek Lijncommissaris D-lijn jongens  mail
Marco Roest Lijncommissaris D-lijn meisjes  mail
Ymke Bartlema Lijncommissaris 2e Jaars E  mail
Wouter Labruyere Lijncommissaris 1e Jaars E  mail
Jeroen Blüm Lijncommissaris 2e Jaars F  mail
Pien van der Mark Lijncommissaris Benjamins en Funkeys  mail
Vacature Lijncommissaris E8-tallen
Vacature Lijncommissaris E6-tallen
Vacature Lijncommissaris F
Alexander Drijver Wedstrijdsecretaris  mail
Vacature Wedstrijdsecretaris
Thomas Reterink Commissaris Evenementen Commissie  mail
Esther van der Linden Commissaris Sportiviteit & Respect  mail
Alexander Drijver Zaalhockeycommissaris  mail
Vacature Zaalhockeycommissaris
Technisch Hart - Subsubcommissie
Jirko Patist Voorzitter  mail
Wiltfried Idema Technisch Coordinator  mail
Maurits Eikenhout Trainingscoordinator A en B lijn  mail
Arthur Pinckaers Trainingscoordinator C en D lijn  mail
Stijn van Huijstee Hoofd Opleidingen  mail
Jasper Staal Voorzitter Commissie Prestatie Hockey  mail
Charlotte Fuchs Voorzitter Roomburg Hockey School  mail
Wim Hein van den Steenhoven Zaalhockeycommissaris  mail
Merlijn Thunnissen Voorzitter GoalieWorks  mail
Thijs Rombouts Commissaris Arbitrage  mail
Wedstrijdsecretariaat Junioren en Jongste Jeugd - Subsubcommissie
Alexander Drijver Wedstrijdsecretaris  mail
Vacature Wedstrijdsecretaris
Kascommissie - Subcommissie - Mail
Matthieu van Antwerpen Voorzitter  mail
Jan Kees Mol Algemeen Lid
Luuk Rietveld Algemeen Lid
Kledingplan - Subcommissie - Mail
Ellen Leistra Voorzitter  mail
Ledenadministratie - Subcommissie - Mail
Margot van Geen Voorzitter  mail
Materiaalcommissie - Subcommissie - Mail
Ewoud Hol Voorzitter  mail
Alexander Wendt Algemeen Lid
Merlijn Thunnissen Algemeen Lid
Arno Bosman Algemeen Lid
Onderhoudscommissie - Subcommissie - Mail
Maurice Groenendijk Voorzitter
PIMS-commissie - Subcommissie - Mail
Lucas Walraven Voorzitter
Linda Buddingh - Nooij Algemeen Lid
Richard Weiler Algemeen Lid
Laura Prince Algemeen Lid
Jasper Hoonakker Algemeen Lid
Maurice Groenendijk Algemeen Lid
Joyce de Waard Algemeen Lid
Erik Stenfert Kroese Algemeen Lid
Vacature Algemeen Lid
Wijnand van Deursen Algemeen Lid
RoCoCo - Subcommissie - Mail
Brigitte Dewasme Voorzitter  mail
Claudine Kolthek Algemeen Lid
Jennifer Merien Algemeen Lid
Vacature Algemeen Lid
Lucille Luijkx Algemeen Lid
Caroline Schumacher Algemeen Lid
Marieke Kok Algemeen Lid
Mark de Vries Algemeen Lid
Scheidsrechterscommissie - Subcommissie - Mail
Thijs Rombouts Voorzitter
Alexander Drijver Arbitrageplanning  mail
René Koffeman Scheidsrechterscursus  mail
Koen de Jong Opleiding CS+
Jeannet Koomans Begeleid fluiten
Vacature Talentenpool
Seniorencommissie - Subcommissie - Mail
Maurice Groenendijk Heren Elftal Commissaris (vz)  mail
Chris Jaeger Dames Elftal Commissaris  mail
Piet Stolwijk Veteranen Elftal Commissaris  mail
Ine van Gorkum Wedstrijdsecretaris Senioren  mail
Silvia van der Kleij Wedstrijdsecretaris Senioren  mail
Merlijn Thunnissen Keeperscommissaris  mail
Sponsorcommissie - Subcommissie - Mail
Erik Stenfert Kroese Voorzitter  mail
Robert den Boer Algemeen Lid
Fred Driessen Algemeen Lid
Warner Venstra Algemeen Lid
Margot van Noordennen Algemeen Lid
Charles Sogtoen Algemeen Lid
Janice van den Bosch Algemeen Lid
Bas Dencher Algemeen Lid
Joost Verboom Algemeen Lid
Marianne Verhoeven Algemeen Lid
Vacature Algemeen Lid
Tuchtcommissie - Subcommissie - Mail
Robert-Jan van Ette Voorzitter  mail
Robert Jan Stoop Algemeen Lid
Niniek de Vogel Algemeen Lid
Arno Bosman Algemeen Lid
Webredactie - Subcommissie - Mail
Mark de Vries Voorzitter
Joke Steggerda - Bijkerk Algemeen Lid

Sportclubs kunnen niet zonder sponsors. Roomburg heeft veel te bieden.
Ook sponsor worden?