Bas Pietersen
Bestuur

Voorzitter
Hoofdverantwoordelijke voor:
- Tuchtcommissie
- Vertrouwenscontactpersonen
- Sportiviteit & Respect
- Jeugdbestuur
- Evenementencommissie
- Interne cohesie
- Vrienden van Roomburg, Ereleden
Medeverantwoordelijke voor:
- Externe relaties / Medegebruikers
- Lange Termijn Planning
Liesbeth van Duyneveldt - Franken
Bestuur

Secretaris
Hoofdverantwoordelijke voor:
- Communicatie (RoCoCo & Webredactie)
- Archief
- Privacy / AVG
- Wedstrijdsecretariaten
Medeverantwoordelijke voor:
- Personeelsbeer & Vrijwilligerscoördinatie
Anton de Groot
Bestuur

Penningmeester
Hoofdverantwoordelijke voor:
- Financial/Management Accounting
- Kascommissie
- Ledenadministratie & contributies
- Accommodatiecommissie
- Barcommissie
- Lisa Beheer
Niclas von der Thüsen
Bestuur

Bestuurslid Planning & Financiering
Hoofdverantwoordelijke voor:
- Financiële planning
- Financiering en subsidies
- Sponsoring
- Kledingplan
- Upgrade & Verduurzaming Clubhuis
Vervangend bestuurslid voor Penningmeester
Hein van den Steenhoven
Bestuur

Bestuurslid Hockeytechnische zaken
Verantwoordelijk voor alle hockeytechnische zaken waaronder
- Commissie Prestatie Hockey
- Technisch Hart
- Lijncoördinatoren
- Goalieworks (keeperstrainingen)
- (Specialisten)trainingen
Rinus Vincentie
Bestuur

Bestuurslid Senioren
Verantwoordelijk voor:
- Heren- / Dames- / Veteranenteams / Jong Senioren / Trimhockey
- Zaalhockey
- Arbitrage
- Materiaalcommissie
- PIMS Commissie
Sponsorcommissie
Robert den Boer
Commerciële zaken
Sponsorcommissie
Voorzitter
Janice van den Bosch
Commerciële zaken
Sponsorcommissie
Accountmanager, PR & Marketing
Onderhouden contact met bestaande sponsors, organisatie evenementen, zoeken nieuwe sponsors, ontwikkelen nieuwe sponsormogelijkheden.
Margot van Noordennen
Commerciële zaken
Sponsorcommissie
Accountmanager, Beheer & Alg.Zaken
Onderhouden contact met bestaande sponsors, organisatie evenementen, zoeken nieuwe sponsors, ontwikkelen nieuwe sponsormogelijkheden.
Joost Verboom
Commerciële zaken
Sponsorcommissie
Accountmanager, ICT
Onderhouden contact met bestaande sponsors, organisatie evenementen, zoeken nieuwe sponsors, ontwikkelen nieuwe sponsormogelijkheden.
Sander Blanken
Commerciële zaken
Sponsorcommissie
Accountmanager
Onderhouden contact met bestaande sponsors, organisatie evenementen, zoeken nieuwe sponsors, ontwikkelen nieuwe sponsormogelijkheden.
Lianne Janssen
Commerciële zaken
Sponsorcommissie
Accountmanager
Onderhouden contact met bestaande sponsors, organisatie evenementen, zoeken nieuwe sponsors, ontwikkelen nieuwe sponsormogelijkheden.
Charles Sogtoen
Commerciële zaken
Sponsorcommissie
Accountmanager
Onderhouden contact met bestaande sponsors, organisatie evenementen, zoeken nieuwe sponsors, ontwikkelen nieuwe sponsormogelijkheden.
Martin Ouwerkerk
Commerciële zaken
Sponsorcommissie
Beheerder Sponsoruitingen Sportcomplex
Taskforce Roomburg Businessplan
Derek Peters
Commerciële zaken
Taskforce Roomburg Businessplan
Taskforce Lead
Marc Immink
Commerciële zaken
Taskforce Roomburg Businessplan
Taskforce Member
Bart van der Linden
Commerciële zaken
Taskforce Roomburg Businessplan
Taskforce Member
Vrienden van Roomburg
Jeroen Blüm
Commerciële zaken
Vrienden van Roomburg
Voorzitter
Alexander Drijver
Commerciële zaken
Vrienden van Roomburg
Secretaris
Secretaris van de aparte stichting Vrienden van Roomburg
Alexandra Rosian
Commerciële zaken
Vrienden van Roomburg
Penningmeester
Evenementen Commissie (Jongste) Jeugd
Thomas Reterink
Evenementen
Evenementen Commissie (Jongste) Jeugd
Voorzitter
Niké Haffmans
Evenementen
Evenementen Commissie (Jongste) Jeugd
Organisator Familietoernooi

Evenementen
Evenementen Commissie (Jongste) Jeugd
Organisator Familietoernooi
Remy Verbeek
Evenementen
Evenementen Commissie (Jongste) Jeugd
Organisator Molentoernooi
Siegfried Malgoezar
Evenementen
Evenementen Commissie (Jongste) Jeugd
Organisator D-kamp

Evenementen
Evenementen Commissie (Jongste) Jeugd
Organisator JJ-dag & D-kamp

Evenementen
Evenementen Commissie (Jongste) Jeugd
Organisator JJ-dag
Sascha Schermer-Fontijn
Evenementen
Evenementen Commissie (Jongste) Jeugd
Organisator Nieuw Roomburg Onderlinge

Evenementen
Evenementen Commissie (Jongste) Jeugd
Organisator Nieuw Roomburg Onderlinge
Jeugdbestuur (AB- & CD-feesten)

Evenementen
Jeugdbestuur (AB- & CD-feesten)
Voorzitter
Het Jeugdbestuur bestaande uit een voorzitter, 2 A-junioren en 3 B-junioren organiseert elk seizoen twee AB- en twee CD-feesten.
Isa Luna Blüm
Evenementen
Jeugdbestuur (AB- & CD-feesten)
Vertegenwoordiger A-junioren
Het Jeugdbestuur bestaande uit een voorzitter, 2 A-junioren en 3 B-junioren organiseert elk seizoen twee AB- en twee CD-feesten.
Pepijn Tromp
Evenementen
Jeugdbestuur (AB- & CD-feesten)
Vertegenwoordiger A-junioren
Fenne van Beusekom
Evenementen
Jeugdbestuur (AB- & CD-feesten)
Vertegenwoordiger B-junioren
Guus Pietersen
Evenementen
Jeugdbestuur (AB- & CD-feesten)
Vertegenwoordiger B-junioren
Christian von der Thüsen
Evenementen
Jeugdbestuur (AB- & CD-feesten)
Vertegenwoordiger B-junioren
Darre van Werven
Evenementen
Jeugdbestuur (AB- & CD-feesten)
Vertegenwoordiger B-junioren
Het Jeugdbestuur bestaande uit een voorzitter, 2 A-junioren en 3 B-junioren organiseert elk seizoen twee AB- en twee CD-feesten.
Max de Loor
Evenementen
Jeugdbestuur (AB- & CD-feesten)
Adviseur
Jop van Overbeeke
Evenementen
Jeugdbestuur (AB- & CD-feesten)
Adviseur
Lustrumcommissie
Rinus Vincentie
Evenementen
Lustrumcommissie
Verantwoordelijk Bestuurslid

De Lustrumcommissie bestaat uit:
Marion Driessen ( voorzitter)
Niké Haffmans (communicatie/familietoernooi)
Yasmine de Jeu (evenementencommissie)
Tinka van Beelen (jongste jeugd/junioren)
Linda Sas (jongste jeugd/junoren)
Janneke Sypkens (senioren)
Jarmo van der Velde (senioren)
Maarten Kok (senioren/veteranen)
Roelof Hol(historische publicatie/archief)
PIMS-commissie (Senioren Pinkstertoernooi)
Lucas Walraven
Evenementen
PIMS-commissie (Senioren Pinkstertoernooi)
Voorzitter
Christiaan de Sitter
Evenementen
PIMS-commissie (Senioren Pinkstertoernooi)
Penningmeester
Linda Buddingh - Nooij
Evenementen
PIMS-commissie (Senioren Pinkstertoernooi)
Algemeen Lid
Wijnand van Deursen
Evenementen
PIMS-commissie (Senioren Pinkstertoernooi)
Algemeen Lid
Liesanne Gordijn
Evenementen
PIMS-commissie (Senioren Pinkstertoernooi)
Algemeen Lid
Maurice Groenendijk
Evenementen
PIMS-commissie (Senioren Pinkstertoernooi)
Algemeen Lid
Jasper Hoonakker
Evenementen
PIMS-commissie (Senioren Pinkstertoernooi)
Algemeen Lid
Charlotte Martijn
Evenementen
PIMS-commissie (Senioren Pinkstertoernooi)
Algemeen Lid
Kirsten van Os
Evenementen
PIMS-commissie (Senioren Pinkstertoernooi)
Algemeen Lid
Erik Stenfert Kroese
Evenementen
PIMS-commissie (Senioren Pinkstertoernooi)
Algemeen Lid
Anton de Groot
Financiële & Facilitaire Zaken

Penningmeester
Inge Hooites Meursing
Financiële & Facilitaire Zaken

Boekhouder
Accommodatie Commissie
Roelof Hol
Financiële & Facilitaire Zaken
Accommodatie Commissie
Voorzitter
Ewoud Hol
Financiële & Facilitaire Zaken
Accommodatie Commissie
Technisch Adviseur
Martin Ouwerkerk
Financiële & Facilitaire Zaken
Accommodatie Commissie
Technisch Beheerder
Barcommissie
Ineke van Dipten
Financiële & Facilitaire Zaken
Barcommissie
Voorzitter
Alg Barcie zaken, Barcie leden en Barmedewerkers / Aanspreekpunt PIMS / Aanspreekpunt vertegenwoordigers / Coördinatiebarhoofden, ouders zaterdag / Coördinatie barouders zondagochtend
Inge Bosboom
Financiële & Facilitaire Zaken
Barcommissie
Voorzitter
Aanspreekpunt Junioren-en Evenementencommissie / Aanspreekpunt Acco, schoonmaak en EHBO / Aanspreekpunt Vrijwilligers diner
Frank Vermeend
Financiële & Facilitaire Zaken
Barcommissie
Inkoper
Inkoop / Bewaken van In-en verkoopprijzen

Financiële & Facilitaire Zaken
Barcommissie
Coördinator Keuken
Aanspreekpunt assortiment, voorzitter HACCP, aanspreekpunt voor inkoop en verzorgen van maaltijden voor evenementen
Gideon Kater
Financiële & Facilitaire Zaken
Barcommissie
Coördinator EHD Senioren
Coördinatie EHD senioren zondag
Dieter Sprenger
Financiële & Facilitaire Zaken
Barcommissie
Coördinator TD's
Organisatie TD’s
Justus Yntema
Financiële & Facilitaire Zaken
Barcommissie
Coördinator TD's & PIMS
Aanspreekpunt en organisatie TD’s / Aanspreekpunt Jeugdbestuur en PIMS Commissie
Britt Bosboom
Financiële & Facilitaire Zaken
Barcommissie
Coördinator AB/CD feesten & trainingsweken
Sarah de Wit
Financiële & Facilitaire Zaken
Barcommissie
Coördinator AB/CD feesten & trainingsweken
Barmedewerkers
Lukas van Schaik
Financiële & Facilitaire Zaken
Barmedewerkers
Barmanager
Martijn Gijbels
Financiële & Facilitaire Zaken
Barmedewerkers
Barmanager
Barmanager dinsdag, woensdag, donderdag van 16.30 tot 24.00 en op zondag van 12.00 tot sluit Lid HACCP groep
Gerda Tuijthoff
Financiële & Facilitaire Zaken
Barmedewerkers
Sleutelbewaarder
Sleutelbewaarder Aanspreekpunt gevonden voorwerpen
Kascommissie
Matthieu van Antwerpen
Financiële & Facilitaire Zaken
Kascommissie
Voorzitter
Luuk Rietveld
Financiële & Facilitaire Zaken
Kascommissie
Algemeen Lid
Christiaan de Sitter
Financiële & Facilitaire Zaken
Kascommissie
Plaatsvervangend lid
Kledingcommissie
Gijs Jansen
Financiële & Facilitaire Zaken
Kledingcommissie
Overall coördinator
Eindverantwoordelijk voor beleid, procesinrichting & -uitvoering, rapportage aan bestuur
Bas de Wit
Financiële & Facilitaire Zaken
Kledingcommissie
Inkoper
Onderhandelt over inkoop Kledingplan 2.0 (looptijd 4 jaar): afname aantallen, prijsstelling, kledingontwerp, leveringscondities
Diana Heijmans
Financiële & Facilitaire Zaken
Kledingcommissie
Logistiek ketenmanager
Voert het ketenmanagement uit incl. uitbestedingen (denk aan voorraadbeheer, reinigingsproces, uitvalverwerking) en uitnutting ClubApp faciliteiten (dmv LisaX)
Sabrina Sabiran
Financiële & Facilitaire Zaken
Kledingcommissie
Logistiek ketenmanager
Voert het ketenmanagement uit incl. uitbestedingen (denk aan voorraadbeheer, reinigingsproces, uitvalverwerking) en uitnutting ClubApp faciliteiten (dmv LisaX)
Hiske Eggink
Financiële & Facilitaire Zaken
Kledingcommissie
Ketenadministrateur
Verzorgt de financiele en logistieke administratie, de afstemming met deelnemende ketenpartijen hierover en de administratieve inpassing van ClubApp faciliteiten (dmv LisaX)
Anouk de Steur - Lempers
Financiële & Facilitaire Zaken
Kledingcommissie
Accountmanager selectieteams
Coördineert de tenueverschaffing en -inname voor alle senioren en junioren Top-teams zoals Heren 1, Dames 1, Jongens A1 en Meisjes A1
Maaike Jonker
Financiële & Facilitaire Zaken
Kledingcommissie
Specialty manager
Coördineert kledingfaciliteiten voor specifieke doelgroepen en/of gelegenheiden (denk aan keepershirts, trainerjassen, Jongste Jeugd trainingshesjes, eenmalige acties)
Fleur Midgley
Financiële & Facilitaire Zaken
Kledingcommissie
Specialty manager
Coördineert kledingfaciliteiten voor specifieke doelgroepen en/of gelegenheiden (denk aan keepershirts, trainerjassen, Jongste Jeugd trainingshesjes, eenmalige acties)
Ledenadministratie
Alexander Drijver
Financiële & Facilitaire Zaken
Ledenadministratie
Ledenadministrateur
Inschrijvingen, Opzeggingen, Contribuites
Lisa Beheer (ICT)
Alexander Drijver
Financiële & Facilitaire Zaken
Lisa Beheer (ICT)
Lisa Beheerder
Beheer Website, Lisa Team en App
Arjen Otto
Financiële & Facilitaire Zaken
Lisa Beheer (ICT)
Lisa Beheerder
Beheer Website, LisaTeam en App
Hein van den Steenhoven
Hockey Technische Zaken

Bestuurslid Hockeytechnische zaken
Jasper Kokx
Hockey Technische Zaken

Technisch Manager
Arbitrage Commissie
Jovanka Vis
Hockey Technische Zaken
Arbitrage Commissie
Voorzitter
Belangrijkste ambitie van de commissie is de arbitrage binnen Roomburg te promoten (naast uitvoeren lopende taken).
Stefanie Bamborough
Hockey Technische Zaken
Arbitrage Commissie
Opleidingscoördinator Clubscheidsrechters
Regelt (digitale) spelregelexamens bij de bond, meldt cursisten aan, verwerkt examenuitslagen, organiseert praktijkworkshops op het veld, organiseert praktijkbegeleiding bij fluiten 1e wedstrijd.
Zoë van de Water
Hockey Technische Zaken
Arbitrage Commissie
Talentmanager
‘’Fluiten is leuk!” Maar niet iedereen doet het even graag. Gelukkig hebben we veel junioren die het wel leuk vinden en daarin beter willen worden. En dat kan! Alle ingrediënten zijn op Roomburg aanwezig. Workshops, praktijkbegeleiders, planners en nog veel meer. De talentmanager begeleid onze junioren fluittalenten.
Roel Vermeulen
Hockey Technische Zaken
Arbitrage Commissie
CS+ Opleider
Alexander Drijver
Hockey Technische Zaken
Arbitrage Commissie
Arbitrage Planner Junioren
Joyce de Waard
Hockey Technische Zaken
Arbitrage Commissie
Arbitrage Planner Senioren
Karen Feenstra
Hockey Technische Zaken
Arbitrage Commissie
Arbitrage Planner Senioren
Aanwijzen seniorenteams en/of seniorenleden voor het fluiten van senioren- en juniorenwedstrijden.
Kees Holland
Hockey Technische Zaken
Arbitrage Commissie
Algemeen Lid
Commissie Prestatie Hockey
Jasper Staal
Hockey Technische Zaken
Commissie Prestatie Hockey
Voorzitter
Hans Delnoy
Hockey Technische Zaken
Commissie Prestatie Hockey
Algemeen Lid
Rutger van Schaik
Hockey Technische Zaken
Commissie Prestatie Hockey
Algemeen Lid

Hockey Technische Zaken
Commissie Prestatie Hockey
Algemeen Lid
Materiaalcommissie
Jan Kees Mol
Hockey Technische Zaken
Materiaalcommissie
Voorzitter
Maurice Groenendijk
Hockey Technische Zaken
Materiaalcommissie
Algemeen Lid
Mirjam van Hoorn
Hockey Technische Zaken
Materiaalcommissie
Algemeen Lid

Hockey Technische Zaken
Materiaalcommissie
Algemeen Lid
Erik Stenfert Kroese
Hockey Technische Zaken
Materiaalcommissie
Algemeen Lid
Technisch Hart
Jasper Kokx
Hockey Technische Zaken
Technisch Hart
Technische zaken Jeugd Selectieteams
Charlotte Albers
Hockey Technische Zaken
Technisch Hart
Technische zaken Jeugd Breedteteams Jongens
Fleur van Exel
Hockey Technische Zaken
Technisch Hart
Technische zaken Jeugd Breedteteams Meisjes
Zoë van de Water
Hockey Technische Zaken
Technisch Hart
Technische zaken Jongste Jeugd
Merlijn Thunnissen
Hockey Technische Zaken
Technisch Hart
Coördinator Goalieworks
Stijn van Huijstee
Hockey Technische Zaken
Technisch Hart
Coördinator Specialisten Trainingen

Hockey Technische Zaken
Technisch Hart
Coördinator Looptrainingen

Hockey Technische Zaken
Technisch Hart
Coördinator Zaaltrainingen
Wiltfried Idema
Hockey Technische Zaken
Technisch Hart
Secretaris Technisch Hart
Hein van den Steenhoven
Lijnorganisatie Junioren en Jongste Jeugd

Verantwoordelijk Bestuurslid
Lucille Luijkx
Lijnorganisatie Junioren en Jongste Jeugd

Secretariaat & Communicatie
Jork Aten
Lijnorganisatie Junioren en Jongste Jeugd

Voorzitter Lijnorganisatie Jongste Jeugd
LijnCoördinatoren (Jongste) Jeugd
Biem Vlaming
Lijnorganisatie Junioren en Jongste Jeugd
LijnCoördinatoren (Jongste) Jeugd
LijnCoördinator JA-lijn JO18
Zoë van de Water
Lijnorganisatie Junioren en Jongste Jeugd
LijnCoördinatoren (Jongste) Jeugd
LijnCoördinator MA-lijn MO18
Robert Kolthek
Lijnorganisatie Junioren en Jongste Jeugd
LijnCoördinatoren (Jongste) Jeugd
LijnCoördinator JB-lijn JO16
Danielle Engelen
Lijnorganisatie Junioren en Jongste Jeugd
LijnCoördinatoren (Jongste) Jeugd
LijnCoördinator MB-lijn MO16
De lijncoördinator heeft de verantwoordelijkheid over de organisatie van de jeugdleeftijdslijn en draagt bij aan het jeugdbeleid van de vereniging.
Jan-Willem Hennipman
Lijnorganisatie Junioren en Jongste Jeugd
LijnCoördinatoren (Jongste) Jeugd
LijnCoördinator JC-lijn JO14
Zoë van de Water
Lijnorganisatie Junioren en Jongste Jeugd
LijnCoördinatoren (Jongste) Jeugd
LijnCoördinator MC-lijn MO14
Sofie van Rijn
Lijnorganisatie Junioren en Jongste Jeugd
LijnCoördinatoren (Jongste) Jeugd
LijnCoördinator JD-lijn JO12
Anton Korteweg
Lijnorganisatie Junioren en Jongste Jeugd
LijnCoördinatoren (Jongste) Jeugd
LijnCoördinator MD-lijn MO12
Nanette van 't Hul
Lijnorganisatie Junioren en Jongste Jeugd
LijnCoördinatoren (Jongste) Jeugd
LijnCoördinator JE8-lijn JO10
Hanneke Wijers
Lijnorganisatie Junioren en Jongste Jeugd
LijnCoördinatoren (Jongste) Jeugd
LijnCoördinator JE8-lijn JO10
Heleen van Dongen
Lijnorganisatie Junioren en Jongste Jeugd
LijnCoördinatoren (Jongste) Jeugd
LijnCoördinator ME8-lijn MO10
Annemarieke van Rumpt
Lijnorganisatie Junioren en Jongste Jeugd
LijnCoördinatoren (Jongste) Jeugd
LijnCoördinator JE6-lijn JO9
Meike Bisschops
Lijnorganisatie Junioren en Jongste Jeugd
LijnCoördinatoren (Jongste) Jeugd
LijnCoördinator ME6-lijn MO9
Jork Aten
Lijnorganisatie Junioren en Jongste Jeugd
LijnCoördinatoren (Jongste) Jeugd
LijnCoördinator JF/MF JO8/MO8
Anneloes Visscher
Lijnorganisatie Junioren en Jongste Jeugd
LijnCoördinatoren (Jongste) Jeugd
LijnCoördinator Coolkids
Dieuwertje Peters
Lijnorganisatie Junioren en Jongste Jeugd
LijnCoördinatoren (Jongste) Jeugd
LijnCoördinator Funkeys
Robine Verheij
Lijnorganisatie Junioren en Jongste Jeugd
LijnCoördinatoren (Jongste) Jeugd
LijnCoördinator Funkeys
Wedstrijdsecretariaat (Jongste) Jeugd
Alexander Drijver
Lijnorganisatie Junioren en Jongste Jeugd
Wedstrijdsecretariaat (Jongste) Jeugd
Wedstrijdsecretaris
Jolanda Wansink - Leeuwis
Lijnorganisatie Junioren en Jongste Jeugd
Wedstrijdsecretariaat (Jongste) Jeugd
Wedstrijdsecretaris
Anne Steenstraten - Schavemaker
Lijnorganisatie Junioren en Jongste Jeugd
Wedstrijdsecretariaat (Jongste) Jeugd
Wedstrijdsecretaris
Roomburg Communicatie Commissie RoCoCo
Fotografie

Secretariaat & Communicatie
Roomburg Communicatie Commissie RoCoCo
Clubfotograaf
We willen een poule samenstellen van fotografen en hobbyisten die het leuk vinden om bij bepaalde evenementen of speciale wedstrijden leuke foto’s te maken die gebruikt kunnen worden voor de website/app of nieuwsbrief.
Liesbeth van Duyneveldt - Franken
Secretariaat & Communicatie

Bestuurslid / Secretaris
Lucille Luijkx
Secretariaat & Communicatie

Secretariaat & Communicatie
Archiefcommissie (Lustrumboek)
Gerrit Dusseldorp
Secretariaat & Communicatie
Archiefcommissie (Lustrumboek)
Erfgoed Leiden e.o.
Roelof Hol
Secretariaat & Communicatie
Archiefcommissie (Lustrumboek)
Voorzitter
Jelma Benus
Secretariaat & Communicatie
Archiefcommissie (Lustrumboek)
Algemeen Lid
Juun Arens
Secretariaat & Communicatie
Archiefcommissie (Lustrumboek)
Algemeen Lid
Hette Quispel
Secretariaat & Communicatie
Archiefcommissie (Lustrumboek)
Algemeen Lid
Privacybescherming
Thomas Reterink
Secretariaat & Communicatie
Privacybescherming
Functionaris GegevensBeveiliging
Caroline Coolen
Secretariaat & Communicatie
Privacybescherming
Algemeen Lid
Roomburg Communicatie Commissie RoCoCo
Lucille Luijkx
Secretariaat & Communicatie
Roomburg Communicatie Commissie RoCoCo
Clubredacteur & Eindredactie
Mark de Vries
Secretariaat & Communicatie
Roomburg Communicatie Commissie RoCoCo
Webredacteur
Jennifer Merien
Secretariaat & Communicatie
Roomburg Communicatie Commissie RoCoCo
Redacteur
Betrokken bij Roomburg Nieuwsbrief en Scoop magazine
Alexander Drijver
Secretariaat & Communicatie
Roomburg Communicatie Commissie RoCoCo
Ondersteuning
Jan Vereecke
Secretariaat & Communicatie
Roomburg Communicatie Commissie RoCoCo
Nieuwsbrief Producent
Fleur van Exel
Secretariaat & Communicatie
Roomburg Communicatie Commissie RoCoCo
Instagram moderator
Charlotte Albers
Secretariaat & Communicatie
Roomburg Communicatie Commissie RoCoCo
Instagram moderator

Secretariaat & Communicatie
Roomburg Communicatie Commissie RoCoCo
Communicatie Expert
Vanuit jouw expertise lever je een bijdrage aan de communicatie vanuit de club: Roomburg website & clubapp, Roomburg Nieuwsbrief (2-maandelijks), magazine Scoop (2-jaarlijks) en/of social media.
Vrijwilligerscommissie
Alexander Drijver
Secretariaat & Communicatie
Vrijwilligerscommissie
Kwartiermaker
Geeft gestructureerd vorm aan het vrijwilligersbeleid van de club waaronder het werven en matchen van vrijwilligers en het stimuleren van een plezierige werkomgeving voor onze vrijwilligers. Ontwikkelt dit beleid in nauw overleg met onze Secretaris.
Lizet Kramer
Secretariaat & Communicatie
Vrijwilligerscommissie
Vrijwilligerscoördinator
Houdt zich bezig met werven en behouden van vrijwilligers door kandidaten en functies goed te matchen (interesses en vaardigheden versus functievereisten). Daarnaast stimuleert deze coördinator een plezierige werkomgeving voor onze vrijwilligers.

Secretariaat & Communicatie
Vrijwilligerscommissie
Vrijwilligerscoördinator
Houdt zich bezig met werven en behouden van vrijwilligers door kandidaten en functies goed te matchen (interesses en vaardigheden versus functievereisten). Daarnaast stimuleert deze coördinator een plezierige werkomgeving voor onze vrijwilligers.
Rinus Vincentie
Senioren

Bestuurslid Senioren
Senioren Activiteiten Commissie
Yasmine de Jeu
Senioren
Senioren Activiteiten Commissie
Voorzitter
Klaas de Groot
Senioren
Senioren Activiteiten Commissie
Algemeen Lid
Johan van Helden
Senioren
Senioren Activiteiten Commissie
Algemeen Lid
Jorinde Oudshoorn
Senioren
Senioren Activiteiten Commissie
Algemeen Lid
Noortje de Rooij
Senioren
Senioren Activiteiten Commissie
Algemeen Lid
Pascalle van der Voorn
Senioren
Senioren Activiteiten Commissie
Algemeen Lid
Seniorencommissie

Senioren
Seniorencommissie
Jong Senioren Elftal Commissaris
Maurice Groenendijk
Senioren
Seniorencommissie
Heren Elftal Commisaris
Esmée van Kouterik
Senioren
Seniorencommissie
Dames Elftal Commissaris
Laurianne Gijbels
Senioren
Seniorencommissie
Dames Elftal Commissaris
Marius Nijhof
Senioren
Seniorencommissie
Veteranen Elftal Commissaris
Wedstrijdsecretariaat Senioren
Silvia van der Kleij
Senioren
Wedstrijdsecretariaat Senioren
Wedstrijdsecretaris Senioren
Alexander Drijver
Senioren
Wedstrijdsecretariaat Senioren
Wedstrijdsecretaris Senioren
Bas Pietersen
Sportiviteit, Tucht & Vertrouwen

Verantwoordelijk Bestuurslid
Sportiviteit & Respect
Margot van Noordennen
Sportiviteit, Tucht & Vertrouwen
Sportiviteit & Respect
Voorzitter
Marike Hehemann
Sportiviteit, Tucht & Vertrouwen
Sportiviteit & Respect
Algemeen Lid
Esther van der Linden
Sportiviteit, Tucht & Vertrouwen
Sportiviteit & Respect
Algemeen Lid
Guido Rodenburg
Sportiviteit, Tucht & Vertrouwen
Sportiviteit & Respect
Algemeen Lid
Jenske Vermeulen
Sportiviteit, Tucht & Vertrouwen
Sportiviteit & Respect
Algemeen Lid
Tuchtcommissie
Robert-Jan van Ette
Sportiviteit, Tucht & Vertrouwen
Tuchtcommissie
Voorzitter
Arno Bosman
Sportiviteit, Tucht & Vertrouwen
Tuchtcommissie
Algemeen Lid
Niniek de Vogel
Sportiviteit, Tucht & Vertrouwen
Tuchtcommissie
Algemeen Lid
Robert Jan Stoop
Sportiviteit, Tucht & Vertrouwen
Tuchtcommissie
Algemeen Lid
Vertrouwenscontactpersonen
Esther van der Linden
Sportiviteit, Tucht & Vertrouwen
Vertrouwenscontactpersonen
Vertrouwenscontactpersoon
Te bereiken op 06-29177899
Guido Rodenburg
Sportiviteit, Tucht & Vertrouwen
Vertrouwenscontactpersonen
Vertrouwenscontactpersoon
Te bereiken op 06-44020281