Het trainingsschema is opgesteld door de trainingscoördinatoren van het Technisch Hart en de Senioren Commissie. Het schema wordt elk jaar opnieuw opgesteld en in de winterstop herijkt. Eventuele onjuistheden of wijzigingsverzoeken gaarne mailen naar Technisch Hart (Jeugd) dan wel naar Senioren Commissie.
Dit schema loopt van 7-10-2019 t/m 20-10-2019
Senioren
D03 (O)
20:00 - 21:45
1 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
Junioren A
MA3
19:30 - 20:30
2 - AB
Trainer(s)
Cecilia Heil
Opmerkingen
MA4
19:30 - 20:30
2 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
Junioren B
MB1
18:00 - 19:30
1 - AB
Trainer(s)
Gijs van Mil
Job van der Meer
Opmerkingen
MB2
18:00 - 19:30
3 - AB
Trainer(s)
Jop van Overbeeke
Simon Goddijn
Opmerkingen
MB3
17:30 - 18:30
3 - CD
Trainer(s)
Bickel de Bruijne
Opmerkingen
MB4
19:30 - 20:30
3 - AB
Trainer(s)
Isa van Rijn
Opmerkingen
MB5
19:30 - 20:30
3 - CD
Trainer(s)
Kees Ribbens
Opmerkingen
MB6
19:30 - 20:30
2 - CD
Trainer(s)
Sol van Berg
Opmerkingen
JA1 roulerend
Junioren C
MC4
16:45 - 17:45
Trigon - AB
Trainer(s)
Coco van Asten
Femke Koetsier
Opmerkingen
veld 2
MC5
16:30 - 17:30
Trigon - CD
Trainer(s)
Janne van Nieuwstadt
Sofie Koetsier
Opmerkingen
Junioren D
MD1
16:30 - 18:00
1 - AB
Trainer(s)
Fleur van Exel
Sarah de Wit
Opmerkingen
Jongste jeugd E8
M8E1
16:30 - 17:30
2 - AB
Trainer(s)
Jikke Birgit de Steur
Jinte Doeven
Opmerkingen
De trainsters van E2 zorgen er zelf dat er per dag altijd twee op het veld staan
M8E2
16:30 - 17:30
2 - AB
Trainer(s)
Bregje van Exel
Liselotte de Haas
Maud Krediet
Opmerkingen
De trainsters van E2 zorgen er zelf dat er per dag altijd twee op het veld staan
M8E3
16:30 - 17:30
2 - CD
Trainer(s)
Evie Prein
Marijn Patist
Opmerkingen
M8E4
16:30 - 17:30
2 - CD
Trainer(s)
Julia van Lith
Pien Ribbens
Opmerkingen
Jongste jeugd E
M6E1
17:30 - 18:30
2 - AB
Trainer(s)
Annabel Kimmijser
Chrisje Mat
Opmerkingen
M6E2
17:30 - 18:30
2 - AB
Trainer(s)
Evelien Sick
Jasmijn Combrink
Opmerkingen
M6E3
17:30 - 18:30
2 - AB
Trainer(s)
Bente Brouwer
Jasmine Bolhuis
Opmerkingen
M6E4
17:30 - 18:30
2 - AB
Trainer(s)
Brechtje Staal
Esther Roest
Opmerkingen
Senioren
H02 (O)
19:30 - 21:15
1 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
Junioren B
JB1
18:00 - 19:30
1 - CD
Trainer(s)
Maikel Doting
Micha Laurey
Opmerkingen
JB3
18:30 - 19:30
3 - CD
Trainer(s)
Olivier Droste
Opmerkingen
Junioren C
JC1
16:30 - 18:00
1 - CD
Trainer(s)
Ivo Klap
Mees Usman
Opmerkingen
Junioren D
JD3
18:30 - 19:30
2
Trainer(s)
Opmerkingen
JD4
18:30 - 19:30
2
Trainer(s)
Opmerkingen
JD5
18:30 - 19:30
2
Trainer(s)
Opmerkingen
Jongste jeugd E8
J8E1
16:30 - 17:30
3 - B
Trainer(s)
Friso Lassche
Kees Ribbens
Opmerkingen
J8E2
16:30 - 17:30
3 - CD
Trainer(s)
Jan Mol
Koen Dubbeldeman
Opmerkingen
J8E3
16:30 - 17:30
3 - CD
Trainer(s)
Koen Smits
Reinout Tromp
Opmerkingen
Jongste jeugd E
J6E1
17:30 - 18:30
2 - CD
Trainer(s)
Marius Reterink
Olivier de Boer
Opmerkingen
J6E2
17:30 - 18:30
2 - CD
Trainer(s)
Ischa Verhoeven
Thijmen De Weerd
Opmerkingen
J6E3
17:30 - 18:30
2 - CD
Trainer(s)
Casijn Schultz van Haegen
Milan Bovee
Opmerkingen
J6E4
17:30 - 18:30
2 - CD
Trainer(s)
Charlotte Tacoma
Fleur Eggenkamp
Opmerkingen
Overig
Reservering wedstrijd
20:30 - 22:00
3
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen