D09

Ondersteuning

Aankomende speelronde

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Forescate D4 12 33 11 0 1
2 Craeyenhout D6 12 33 11 0 1
3 Alecto D8 12 27 9 0 3
4 Tempo '34 D2 12 23 7 2 3
5 Alphen D4 12 22 7 1 4
6 Roomburg D8 12 17 5 2 5
7 Leonidas D23 12 16 5 1 6
8 Leonidas D22 12 12 4 0 8
9 Roomburg D9 12 8 2 2 8
10 Klein Zwitserland D4 12 7 1 4 7
11 Groen-Geel D12 12 6 1 3 8
12 Victoria D11 12 4 1 1 10

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Craeyenhout D6 Roomburg D9 2-0
Alphen D4 Victoria D11 4-1
Groen-Geel D12 Klein Zwitserland D4 1-0
Leonidas D23 Tempo '34 D2 (O) 1-3
Alecto/Augustinus D8 Forescate D4 0-2
Leonidas D22 Roomburg D8 0-5
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Victoria D11 Craeyenhout D6 1-3
Forescate D4 Leonidas D22 6-1
Tempo '34 D2 (O) Alecto/Augustinus D8 2-3
Klein Zwitserland D4 Leonidas D23 2-2
Roomburg D9 Groen-Geel D12 0-0
Roomburg D8 Alphen D4 3-1
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Leonidas D23 Roomburg D9 6-1
Alphen D4 Forescate D4 2-0
Leonidas D22 Tempo '34 D2 (O) 1-3
Alecto/Augustinus D8 Klein Zwitserland D4 4-0
Groen-Geel D12 Craeyenhout D6 1-2
Roomburg D8 Victoria D11 0-0
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Forescate D4 Roomburg D8 4-0
Tempo '34 D2 (O) Alphen D4 2-2
Roomburg D9 Alecto/Augustinus D8 1-6
Klein Zwitserland D4 Leonidas D22 2-5
Victoria D11 Groen-Geel D12 2-0
Craeyenhout D6 Leonidas D23 4-0
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Leonidas D22 Roomburg D9 3-4
Alphen D4 Klein Zwitserland D4 6-0
Alecto/Augustinus D8 Craeyenhout D6 0-4
Leonidas D23 Groen-Geel D12 2-0
Forescate D4 Victoria D11 3-0
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Roomburg D9 Alphen D4 2-6
Victoria D11 Leonidas D23 1-5
Tempo '34 D2 (O) Forescate D4 0-2
Klein Zwitserland D4 Roomburg D8 1-5
Groen-Geel D12 Alecto/Augustinus D8 0-1
Craeyenhout D6 Leonidas D22 1-0
WOENSDAG 16 OKTOBER 2019
Tempo '34 D2 (O) Roomburg D8 3-1
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Leonidas D22 Groen-Geel D12 2-1
Alecto/Augustinus D8 Leonidas D23 6-1
Roomburg D8 Roomburg D9 3-0
Tempo '34 D2 (O) Victoria D11 4-0
Forescate D4 Klein Zwitserland D4 8-0
Alphen D4 Craeyenhout D6 1-3
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Klein Zwitserland D4 Tempo '34 D2 (O) 0-0
Craeyenhout D6 Roomburg D8 4-0
Groen-Geel D12 Alphen D4 0-3
Leonidas D23 Leonidas D22 4-0
Victoria D11 Alecto/Augustinus D8 0-2
Roomburg D9 Forescate D4 0-8
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Alphen D4 Leonidas D23 3-2
Leonidas D22 Alecto/Augustinus D8 0-4
Klein Zwitserland D4 Victoria D11 4-1
Forescate D4 Craeyenhout D6 1-0
Roomburg D8 Groen-Geel D12 1-1
Tempo '34 D2 (O) Roomburg D9 4-0
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Alecto/Augustinus D8 Alphen D4 4-3
Leonidas D23 Roomburg D8 2-1
Groen-Geel D12 Forescate D4 0-4
Craeyenhout D6 Tempo '34 D2 (O) 2-1
Leonidas D22 Victoria D11 7-1
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
Klein Zwitserland D4 Craeyenhout D6 0-2
Tempo '34 D2 (O) Groen-Geel D12 3-0
Forescate D4 Leonidas D23 3-1
Roomburg D8 Alecto/Augustinus D8 1-4
Alphen D4 Leonidas D22 0-3
Victoria D11 Roomburg D9 1-2
WOENSDAG 27 NOVEMBER 2019
Roomburg D9 Klein Zwitserland D4 1-1
ZONDAG 8 MAART 2020
Victoria D11 Alphen D4 1-6
Klein Zwitserland D4 Groen-Geel D12 0-0
Roomburg D9 Craeyenhout D6 0-2
Tempo '34 D2 (O) Leonidas D23 3-1
Forescate D4 Alecto/Augustinus D8 4-1
Roomburg D8 Leonidas D22 5-3