D04

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Puck Jongmans
Aanvoerder Tamar Laurey
Aanvoerder Finette Paardekooper
Scheidsrechtersverantw. Puck Jongmans

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Dopie D2-O Westland D2-O
HUDITO D4 Groen-Geel D4
Leonidas D8 DSHC D3
Ring Pass Delft D4 Craeyenhout D4
Victoria D4 Pijnacker D2-O
Zoetermeer D3 Roomburg D4

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Leonidas D8 6 15 5 0 1
2 Westland D2 5 15 5 0 0
3 Victoria D4 6 11 3 2 1
4 Dopie D2 6 10 3 1 2
5 Craeyenhout D4 6 10 3 1 2
6 DSHC D3 5 10 3 1 1
7 Ring Pass Delft D4 6 7 2 1 3
8 Groen-Geel D4 6 6 2 0 4
9 Pijnacker D2 6 6 2 0 4
10 Zoetermeer D3 6 4 1 1 4
11 Roomburg D4 6 4 1 1 4
12 HUDITO D4 6 2 0 2 4

Wedstrijden

Datum Tegenstander Verzamelen Aanvang Locatie
7 mrt Mixed Hockeyclub Zoetermeer D3 uit
14 mrt D.H.C. Hudito D4 thuis
21 mrt DSHC D3 thuis
28 mrt Craeyenhout D4 uit
11 apr HV Westland D2 thuis
18 apr HC Pijnacker D2 uit
25 apr Groen-Geel D4 thuis
16 mei HV Victoria D4 uit
30 mei Dopie D2 thuis
6 jun Ring Pass Delft D4 uit
13 jun R.H.V. Leonidas D8 thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
Roomburg D4 Zoetermeer D3 1-4
DSHC D3 Leonidas D8 0-9
Craeyenhout D4 Ring Pass Delft D4 3-1
Westland D2-O Dopie D2-O 2-0
Pijnacker D2-O Victoria D4 1-5
Groen-Geel D4 HUDITO D4 3-2
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
HUDITO D4 Roomburg D4 2-2
Victoria D4 Groen-Geel D4 7-3
Dopie D2-O Pijnacker D2-O 3-0
Ring Pass Delft D4 Westland D2-O 1-6
Leonidas D8 Craeyenhout D4 1-0
Zoetermeer D3 DSHC D3 1-1
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
Victoria D4 HUDITO D4 5-0
Groen-Geel D4 Dopie D2-O 1-3
Pijnacker D2-O Ring Pass Delft D4 2-1
Craeyenhout D4 Zoetermeer D3 1-0
DSHC D3 Roomburg D4 1-0
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
Zoetermeer D3 Westland D2-O 1-2
Leonidas D8 Pijnacker D2-O 5-0
Dopie D2-O Victoria D4 2-2
Ring Pass Delft D4 Groen-Geel D4 6-1
Roomburg D4 Craeyenhout D4 1-2
HUDITO D4 DSHC D3 1-2
DINSDAG 29 SEPTEMBER 2020
Westland D2-O Leonidas D8 3-2
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
Victoria D4 Ring Pass Delft D4 3-3
Dopie D2-O HUDITO D4 2-0
Craeyenhout D4 DSHC D3 0-2
Pijnacker D2-O Zoetermeer D3 5-2
Groen-Geel D4 Leonidas D8 2-4
Westland D2-O Roomburg D4 5-0
ZONDAG 11 OKTOBER 2020
HUDITO D4 Craeyenhout D4 1-1
Ring Pass Delft D4 Dopie D2-O 2-1
Leonidas D8 Victoria D4 2-1
Zoetermeer D3 Groen-Geel D4 2-3
Roomburg D4 Pijnacker D2-O 5-1