D05

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Jop van Overbeeke
Aanvoerder Maartje ten Cate
Scheidsrechtersverantw. Maartje ten Cate

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Derby D2-O Victoria D6
Ommoord D2-O Roomburg D5
Pollux D2-O Leonidas D9
Rotterdam D4 Dordrecht D2-O
Schiedam D3 Ring Pass Delft D5
Victoria D5 Groen-Geel D5

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Pollux D2 6 15 5 0 1
2 Victoria D6 5 12 4 0 1
3 Victoria D5 6 12 4 0 2
4 Rotterdam D4 6 12 4 0 2
5 Ommoord D2 6 10 3 1 2
6 Derby D2 5 10 3 1 1
7 Schiedam D3 6 8 2 2 2
8 Groen-Geel D5 5 7 2 1 2
9 Dordrecht D2 6 7 2 1 3
10 Leonidas D9 6 3 1 0 5
11 Ring Pass Delft D5 6 3 1 0 5
12 Roomburg D5 5 0 0 0 5

Wedstrijden

Datum Tegenstander Verzamelen Aanvang Locatie
7 mrt OMHC D2 uit
14 mrt VMHC Pollux D2 thuis
21 mrt HV Victoria D5 uit
28 mrt Hockey Club Rotterdam D4 thuis
11 apr H.C. Derby D2 uit
18 apr HV Victoria D6 thuis
25 apr Dordrechtse Mixed Hockey Club D2 uit
16 mei Groen-Geel D5 thuis
30 mei R.H.V. Leonidas D9 uit
6 jun HC Schiedam D3 uit
13 jun Ring Pass Delft D5 thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
Victoria D6 Derby D2-O 4-1
Dordrecht D2-O Rotterdam D4 6-2
Groen-Geel D5 Victoria D5 0-1
Leonidas D9 Pollux D2-O 1-4
Roomburg D5 Ommoord D2-O 0-6
Ring Pass Delft D5 Schiedam D3 4-2
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
Schiedam D3 Victoria D6 0-4
Ommoord D2-O Ring Pass Delft D5 5-1
Pollux D2-O Roomburg D5 5-0
Victoria D5 Leonidas D9 6-1
Rotterdam D4 Groen-Geel D5 0-3
Derby D2-O Dordrecht D2-O 5-1
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
Ommoord D2-O Schiedam D3 1-1
Ring Pass Delft D5 Pollux D2-O 0-4
Roomburg D5 Victoria D5 1-2
Leonidas D9 Rotterdam D4 2-3
Groen-Geel D5 Derby D2-O 1-1
Dordrecht D2-O Victoria D6 1-5
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
Schiedam D3 Dordrecht D2-O 1-1
Pollux D2-O Ommoord D2-O 3-1
Derby D2-O Leonidas D9 2-1
Rotterdam D4 Roomburg D5 4-1
Victoria D5 Ring Pass Delft D5 5-0
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
Ommoord D2-O Victoria D5 3-0
Groen-Geel D5 Dordrecht D2-O 5-1
Leonidas D9 Victoria D6 2-1
Ring Pass Delft D5 Rotterdam D4 2-3
Pollux D2-O Schiedam D3 0-1
ZONDAG 11 OKTOBER 2020
Victoria D6 Roomburg D5 7-1
Schiedam D3 Groen-Geel D5 1-0
Victoria D5 Pollux D2-O 2-4
Rotterdam D4 Ommoord D2-O 1-0
Derby D2-O Ring Pass Delft D5 3-2
Dordrecht D2-O Leonidas D9 1-0