D08

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Noortje de Rooij
Aanvoerder Pascalle van der Voorn
Scheidsrechtersverantw. Noortje de Rooij
Scheidsrechtersverantw. Pascalle van der Voorn
Potbeheerder Noortje de Rooij
Potbeheerder Pascalle van der Voorn

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Alecto/Augustinus D8 HDS D3
Berkel-Rodenrijs D3 Zoetermeer D4
Craeyenhout D5 Forescate D5
Groen-Geel D13 Leonidas D21
Leonidas D22 Pijnacker D4
Roomburg D8 Leiden D11

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Pijnacker D4 6 18 6 0 0
2 Craeyenhout D5 6 16 5 1 0
3 Berkel-Rodenrijs D3 6 13 4 1 1
4 Alecto D8 5 12 4 0 1
5 Leonidas D22 6 10 3 1 2
6 Groen-Geel D13 6 7 2 1 3
7 HDS D3 6 6 2 0 4
8 Leonidas D21 6 6 2 0 4
9 Roomburg D8 6 6 1 3 2
10 Zoetermeer D4 6 4 1 1 4
11 Leiden D11 5 3 1 0 4
12 Forescate D5 6 0 0 0 6

Wedstrijden

Datum Tegenstander Verzamelen Aanvang Locatie
7 mrt LOHC D11 thuis
14 mrt Mixed Hockeyclub Zoetermeer D4 uit
21 mrt Berkel Rodenrijs D3 uit
28 mrt Groen-Geel D13 thuis
11 apr Craeyenhout D5 uit
18 apr R.H.V. Leonidas D22 thuis
25 apr L.S.C. ALECTO D8 uit
16 mei HDS D3 thuis
30 mei HC Pijnacker D4 uit
6 jun MHC Forescate D5 thuis
13 jun R.H.V. Leonidas D21 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
Leonidas D21 Groen-Geel D13 0-1
Zoetermeer D4 Berkel-Rodenrijs D3 0-5
HDS D3 Alecto/Augustinus D8 1-2
Leiden D11 Roomburg D8 4-10
Pijnacker D4 Leonidas D22 5-0
Forescate D5 Craeyenhout D5 0-2
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
Alecto/Augustinus D8 Pijnacker D4 0-2
Groen-Geel D13 Leiden D11 0-2
Berkel-Rodenrijs D3 HDS D3 5-0
Roomburg D8 Zoetermeer D4 2-3
Craeyenhout D5 Leonidas D21 2-0
Leonidas D22 Forescate D5 6-0
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
Leonidas D21 Leonidas D22 3-0
Zoetermeer D4 Groen-Geel D13 2-3
Forescate D5 Alecto/Augustinus D8 0-5
Pijnacker D4 HDS D3 7-3
Roomburg D8 Berkel-Rodenrijs D3 2-2
Leiden D11 Craeyenhout D5 0-10
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
HDS D3 Forescate D5 4-2
Alecto/Augustinus D8 Leonidas D21 3-0
Groen-Geel D13 Roomburg D8 0-0
Berkel-Rodenrijs D3 Pijnacker D4 2-3
Leonidas D22 Leiden D11 11-0
Craeyenhout D5 Zoetermeer D4 3-0
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
Leonidas D21 HDS D3 3-2
Roomburg D8 Craeyenhout D5 0-0
Groen-Geel D13 Berkel-Rodenrijs D3 1-3
Forescate D5 Pijnacker D4 0-4
Zoetermeer D4 Leonidas D22 1-1
ZONDAG 11 OKTOBER 2020
HDS D3 Leiden D11 12-4
Berkel-Rodenrijs D3 Forescate D5 4-1
Craeyenhout D5 Groen-Geel D13 1-0
Leonidas D22 Roomburg D8 4-2
Pijnacker D4 Leonidas D21 3-1
Alecto/Augustinus D8 Zoetermeer D4 4-0