D10

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer/Coach Esmée van Kouterik
Aanvoerder Maaike de Boer
Aanvoerder Esmée van Kouterik
Scheidsrechtersverantw. Maaike de Boer
Potbeheerder Esmée van Kouterik

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
IJssel D3 Pollux D4
Leonidas D24 HUDITO D8
Roomburg D10 Ommoord D4
Rotterdam D6 Capelle D2-O
Spijkenisse D3 Victoria D12
Victoria D15 Schiedam D10

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 HUDITO D8 6 16 5 1 0
2 Spijkenisse D3 6 16 5 1 0
3 IJssel D3 6 14 4 2 0
4 Capelle D2 6 12 4 0 2
5 Schiedam D10 5 10 3 1 1
6 Pollux D4 5 8 2 2 1
7 Roomburg D10 6 7 2 1 3
8 Victoria D15 5 6 2 0 3
9 Leonidas D24 6 6 2 0 4
10 Rotterdam D6 5 3 1 0 4
11 Ommoord D4 6 0 0 0 6
12 Victoria D12 6 0 0 0 6

Wedstrijden

Datum Tegenstander Verzamelen Aanvang Locatie
7 mrt OMHC D4 thuis
14 mrt HC Capelle D2 uit
21 mrt VMHC Pollux D4 thuis
28 mrt HC Schiedam D10 uit
11 apr D.H.C. Hudito D8 thuis
18 apr HV Victoria D12 uit
25 apr R.H.V. Leonidas D24 thuis
16 mei HV Victoria D15 uit
30 mei HC De IJssel D3 thuis
6 jun Hockey Club Rotterdam D6 uit
13 jun HV Spijkenisse D3 thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
Ommoord D4 Roomburg D10 1-2
HUDITO D8 Leonidas D24 9-0
Capelle D2-O Rotterdam D6 2-0
Pollux D4 IJssel D3 0-1
Victoria D12 Spijkenisse D3 1-3
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
Victoria D15 HUDITO D8 0-5
Spijkenisse D3 Ommoord D4 2-1
Leonidas D24 Victoria D12 5-1
IJssel D3 Schiedam D10 0-0
Roomburg D10 Capelle D2-O 1-2
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
Capelle D2-O Ommoord D4 2-0
Pollux D4 Roomburg D10 2-2
Schiedam D10 Rotterdam D6 5-1
HUDITO D8 IJssel D3 2-2
Leonidas D24 Spijkenisse D3 1-4
Victoria D12 Victoria D15 3-4
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
Ommoord D4 Pollux D4 1-3
Roomburg D10 Schiedam D10 2-4
Rotterdam D6 HUDITO D8 1-3
Spijkenisse D3 Capelle D2-O 5-2
Victoria D15 Leonidas D24 3-1
IJssel D3 Victoria D12 6-0
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
HUDITO D8 Roomburg D10 4-0
Victoria D15 Spijkenisse D3 3-4
Leonidas D24 IJssel D3 1-6
Pollux D4 Capelle D2-O 1-0
Schiedam D10 Ommoord D4 3-1
Victoria D12 Rotterdam D6 1-4
ZONDAG 11 OKTOBER 2020
IJssel D3 Victoria D15 5-2
Spijkenisse D3 Pollux D4 2-2
Rotterdam D6 Leonidas D24 1-2
Roomburg D10 Victoria D12 7-1
Capelle D2-O Schiedam D10 2-1
Ommoord D4 HUDITO D8 2-3