D11

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Stephan Bamborough
Aanvoerder Valérie Lemmers
Aanvoerder Merel Oudshoorn
Scheidsrechtersverantw. Mirjam van Hoorn
Potbeheerder Hannah de Leede

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Dordrecht D3 Rotterdam D7
Goeree Overflakkee D1 Souburgh D2-O 12:30
Roomburg D11 Schiedam D11
Tempo '34 D2-O Leonidas D27
Victoria D13 Spijkenisse D4
Voorne D2-O Leonidas D25

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Tempo '34 D2 6 18 6 0 0
2 Dordrecht D3 6 14 4 2 0
3 Souburgh D2 6 13 4 1 1
4 Goeree Overflakkee D1 5 12 4 0 1
5 Leonidas D27 6 10 3 1 2
6 Roomburg D11 6 7 1 4 1
7 Leonidas D25 6 6 2 0 4
8 Voorne D2 6 5 1 2 3
9 Schiedam D11 6 5 1 2 3
10 Rotterdam D7 6 4 1 1 4
11 Victoria D13 6 2 0 2 4
12 Spijkenisse D4 5 1 0 1 4

Wedstrijden

Datum Tegenstander Verzamelen Aanvang Locatie
7 mrt HC Schiedam D11 thuis
14 mrt R.H.V. Leonidas D25 uit
21 mrt HC Voorne D2 uit
28 mrt Dordrechtse Mixed Hockey Club D3 thuis
11 apr HV Victoria D13 uit
18 apr R.G.H.C. Tempo '34 D2 thuis
25 apr HCGO D1 12:50 14:30 uit
16 mei Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh D2 thuis
30 mei R.H.V. Leonidas D27 uit
6 jun HV Spijkenisse D4 thuis
13 jun Hockey Club Rotterdam D7 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
Leonidas D25 Voorne D2-O 5-2
Schiedam D11 Roomburg D11 5-5
Souburgh D2-O Goeree Overflakkee D1 4-3
Rotterdam D7 Dordrecht D3 1-3
Spijkenisse D4 Victoria D13 1-1
Leonidas D27 Tempo '34 D2-O 2-5
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
Voorne D2-O Souburgh D2-O 2-5
Roomburg D11 Leonidas D25 3-2
Victoria D13 Rotterdam D7 1-2
Tempo '34 D2-O Spijkenisse D4 7-0
Goeree Overflakkee D1 Leonidas D27 4-3
Dordrecht D3 Schiedam D11 1-1
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
Roomburg D11 Voorne D2-O 3-3
Leonidas D27 Souburgh D2-O 6-3
Rotterdam D7 Tempo '34 D2-O 0-3
Schiedam D11 Victoria D13 3-0
Leonidas D25 Dordrecht D3 1-3
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
Goeree Overflakkee D1 Rotterdam D7 6-3
Tempo '34 D2-O Schiedam D11 2-0
Victoria D13 Leonidas D25 1-2
Dordrecht D3 Roomburg D11 3-3
Voorne D2-O Leonidas D27 3-3
Souburgh D2-O Spijkenisse D4 6-0
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
Roomburg D11 Victoria D13 0-0
Dordrecht D3 Voorne D2-O 2-0
Spijkenisse D4 Leonidas D27 0-9
Rotterdam D7 Souburgh D2-O 3-3
Schiedam D11 Goeree Overflakkee D1 1-5
Leonidas D25 Tempo '34 D2-O 0-1
ZONDAG 11 OKTOBER 2020
Voorne D2-O Spijkenisse D4 4-1
Victoria D13 Dordrecht D3 0-1
Tempo '34 D2-O Roomburg D11 2-0
Goeree Overflakkee D1 Leonidas D25 1-0
Souburgh D2-O Schiedam D11 5-1
Leonidas D27 Rotterdam D7 7-0