D30A (DVA)

Ondersteuning

Functie Naam
Manager Fleur van der Kaay
Trainer Stijn van Huijstee
Aanvoerder Fleur van der Kaay
Aanvoerder Jovanka Vis
Scheidsrechtersverantw. Fleur van der Kaay
Scheidsrechtersverantw. Jovanka Vis

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Cartouche D30B Bennebroek D30A
Forescate D30A Alecto D30B
Qui Vive D30A Klein Zwitserland D30B
Rood-Wit D30B Leiden D30A
Roomburg D30A Bloemendaal D30B
hdm D30B Alliance D30A

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Alliance D30A 6 18 6 0 0
2 Rood-Wit D30B 6 15 5 0 1
3 Roomburg D30A 6 15 5 0 1
4 Qui Vive D30A 6 13 4 1 1
5 Leiden D30A 6 12 4 0 2
6 hdm D30B 6 7 2 1 3
7 Klein Zwitserland D30B 6 7 2 1 3
8 Forescate D30A 6 6 2 0 4
9 Cartouche D30B 6 6 1 3 2
10 Bennebroek D30A 6 3 1 0 5
11 Alecto D30B 6 3 1 0 5
12 Bloemendaal D30B 6 0 0 0 6

Wedstrijden

Datum Tegenstander Verzamelen Aanvang Locatie
7 mrt HC Bloemendaal D30B thuis
14 mrt L.S.C. ALECTO D30B uit
21 mrt MHC Alliance D30A thuis
28 mrt MHC Bennebroek D30A uit
11 apr Klein Zwitserland D30B thuis
18 apr V.M.H.C. CARTOUCHE D30B uit
25 apr hdm D30B thuis
16 mei MHC Forescate D30A uit
30 mei U.H.C.QUI VIVE D30A uit
6 jun A.M.H.C. Rood-Wit D30B thuis
13 jun LOHC D30A uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
Klein Zwitserland D30B Qui Vive D30A 1-3
Bloemendaal D30B Roomburg D30A 1-2
Leiden D30A Rood-Wit D30B 0-5
Alliance D30A hdm D30B 3-1
Bennebroek D30A Cartouche D30B 2-4
Alecto D30B Forescate D30A 2-4
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
hdm D30B Bennebroek D30A 4-3
Rood-Wit D30B Bloemendaal D30B 3-2
Roomburg D30A Alecto D30B 3-0
Cartouche D30B Klein Zwitserland D30B 2-2
Forescate D30A Alliance D30A 2-7
Qui Vive D30A Leiden D30A 0-1
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
Klein Zwitserland D30B hdm D30B 3-1
Cartouche D30B Qui Vive D30A 0-0
Alecto D30B Rood-Wit D30B 1-3
Alliance D30A Roomburg D30A 2-1
Bennebroek D30A Forescate D30A 4-1
Bloemendaal D30B Leiden D30A 0-3
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
Roomburg D30A Bennebroek D30A 3-0
Forescate D30A Klein Zwitserland D30B 2-4
Rood-Wit D30B Alliance D30A 3-4
Qui Vive D30A Bloemendaal D30B 2-0
Leiden D30A Alecto D30B 8-1
hdm D30B Cartouche D30B 0-0
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
hdm D30B Qui Vive D30A 2-3
Bennebroek D30A Rood-Wit D30B 3-7
Klein Zwitserland D30B Roomburg D30A 1-2
Alliance D30A Leiden D30A 2-0
Cartouche D30B Forescate D30A 1-2
Alecto D30B Bloemendaal D30B 2-1
ZONDAG 11 OKTOBER 2020
Qui Vive D30A Alecto D30B 5-0
Bloemendaal D30B Alliance D30A 1-4
Leiden D30A Bennebroek D30A 8-0
Roomburg D30A Cartouche D30B 1-0
Forescate D30A hdm D30B 0-5
Rood-Wit D30B Klein Zwitserland D30B 10-0