D30B (DVB)

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Janice van den Bosch
Scheidsrechtersverantw. Janice van den Bosch

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Berkel-Rodenrijs D30B Zoetermeer D30B
Bleiswijk D30A Craeyenhout D30B
Cartouche D30D Nieuwkoop D30A
Roomburg D30B Cartouche D30E
Voorne D30A Leiden D30B

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Leiden D30B 6 16 5 1 0
2 Nieuwkoop D30A 6 13 4 1 1
3 Roomburg D30B 6 10 3 1 2
4 Voorne D30A 5 9 3 0 2
5 Cartouche D30D 6 8 2 2 2
6 Bleiswijk D30A 5 7 2 1 2
7 Cartouche D30E 5 5 1 2 2
8 Voorhout D30A 5 5 1 2 2
9 Zoetermeer D30B 5 4 1 1 3
10 Craeyenhout D30B 5 3 1 0 4
11 Berkel-Rodenrijs D30B 6 3 0 3 3

Wedstrijden

Datum Tegenstander Verzamelen Aanvang Locatie
7 mrt V.M.H.C. CARTOUCHE D30E thuis
14 mrt HC Nieuwkoop D30A uit
21 mrt LOHC D30B thuis
28 mrt V.M.H.C. CARTOUCHE D30D uit
11 apr HC Voorne D30A uit
18 apr Berkel Rodenrijs D30B thuis
25 apr MHC Voorhout D30A uit
16 mei HV Bleiswijk D30A thuis
30 mei Craeyenhout D30B uit
13 jun Mixed Hockeyclub Zoetermeer D30B uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
Nieuwkoop D30A Cartouche D30D 2-2
Leiden D30B Voorne D30A 2-1
Cartouche D30E Roomburg D30B 2-3
Zoetermeer D30B Berkel-Rodenrijs D30B 4-2
Craeyenhout D30B Bleiswijk D30A 1-3
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
Voorne D30A Craeyenhout D30B 1-0
Roomburg D30B Nieuwkoop D30A 3-1
Berkel-Rodenrijs D30B Cartouche D30E 1-1
Voorhout D30A Zoetermeer D30B 4-1
Cartouche D30D Leiden D30B 0-1
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
Cartouche D30D Voorne D30A 0-1
Zoetermeer D30B Bleiswijk D30A 1-1
Cartouche D30E Voorhout D30A 0-0
Nieuwkoop D30A Berkel-Rodenrijs D30B 6-0
Leiden D30B Roomburg D30B 4-0
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
Bleiswijk D30A Cartouche D30E 3-1
Voorhout D30A Nieuwkoop D30A 0-6
Berkel-Rodenrijs D30B Leiden D30B 2-4
Roomburg D30B Cartouche D30D 0-3
Craeyenhout D30B Zoetermeer D30B 1-0
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
Cartouche D30D Berkel-Rodenrijs D30B 0-0
Roomburg D30B Voorne D30A 4-3
Cartouche D30E Craeyenhout D30B 1-0
Nieuwkoop D30A Bleiswijk D30A 7-0
Leiden D30B Voorhout D30A 2-2
ZONDAG 11 OKTOBER 2020
Voorne D30A Zoetermeer D30B 3-0
Berkel-Rodenrijs D30B Roomburg D30B 1-1
Voorhout D30A Cartouche D30D 1-4
Bleiswijk D30A Leiden D30B 2-6
Craeyenhout D30B Nieuwkoop D30A 1-7