H06

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Stephan Bamborough
Aanvoerder Klaas de Groot
Scheidsrechtersverantw. David van de Bilt

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
HUDITO H9 Ring Pass Delft H6
Leiden H9 DSHC H8
Leonidas H26 Leiden H11
Pijnacker H3 Feijenoord H2-O
Roomburg H6 Groen-Geel H11
Scoop Delft H3 Rotterdam H6

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 HUDITO H9 6 16 5 1 0
2 Scoop Delft H3 6 15 5 0 1
3 Feijenoord H2 6 13 4 1 1
4 Groen-Geel H11 6 13 4 1 1
5 Rotterdam H6 6 10 3 1 2
6 DSHC H8 5 9 2 3 0
7 Ring Pass Delft H6 6 8 2 2 2
8 Pijnacker H3 6 4 1 1 4
9 Leiden H11 6 4 1 1 4
10 Leonidas H26 6 4 1 1 4
11 Leiden H9 5 1 0 1 4
12 Roomburg H6 6 1 0 1 5

Wedstrijden

Datum Tegenstander Verzamelen Aanvang Locatie
7 mrt Groen-Geel H11 thuis
14 mrt Ring Pass Delft H6 uit
21 mrt D.H.C. Hudito H9 uit
28 mrt Scoop Delft H3 thuis
11 apr HC Pijnacker H3 uit
18 apr LOHC H9 thuis
25 apr R.H.V. Leonidas H26 uit
16 mei LOHC H11 thuis
30 mei DSHC H8 uit
6 jun HC Feijenoord H2 thuis
13 jun Hockey Club Rotterdam H6 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
Groen-Geel H11 Roomburg H6 5-3
Ring Pass Delft H6 HUDITO H9 3-4
Rotterdam H6 Scoop Delft H3 0-2
Feijenoord H2-O Pijnacker H3 6-1
Leiden H11 Leonidas H26 3-1
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
HUDITO H9 Leiden H11 4-1
Leonidas H26 DSHC H8 0-7
Leiden H9 Feijenoord H2-O 4-6
Pijnacker H3 Rotterdam H6 1-2
Scoop Delft H3 Groen-Geel H11 3-1
Roomburg H6 Ring Pass Delft H6 0-4
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
Roomburg H6 HUDITO H9 0-7
Rotterdam H6 Leiden H9 3-1
Groen-Geel H11 Pijnacker H3 4-2
Ring Pass Delft H6 Scoop Delft H3 0-2
DSHC H8 Leiden H11 3-2
Feijenoord H2-O Leonidas H26 2-1
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
Leonidas H26 Rotterdam H6 5-3
Leiden H9 Groen-Geel H11 1-5
Pijnacker H3 Ring Pass Delft H6 2-2
Scoop Delft H3 Roomburg H6 6-0
Leiden H11 Feijenoord H2-O 2-4
HUDITO H9 DSHC H8 3-3
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
Rotterdam H6 Leiden H11 4-1
Ring Pass Delft H6 Leiden H9 3-2
Groen-Geel H11 Leonidas H26 2-1
Feijenoord H2-O DSHC H8 4-4
Roomburg H6 Pijnacker H3 2-10
Scoop Delft H3 HUDITO H9 1-2
ZONDAG 11 OKTOBER 2020
DSHC H8 Rotterdam H6 1-1
Leonidas H26 Ring Pass Delft H6 3-3
Leiden H9 Roomburg H6 1-1
Pijnacker H3 Scoop Delft H3 1-2
HUDITO H9 Feijenoord H2-O 4-1
Leiden H11 Groen-Geel H11 1-1