D30B / D30-2

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Janice van den Bosch
Scheidsrechtersverantw. Janice van den Bosch
Trainer Lodewijk Reuser

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Victoria D30-5 Forescate D30-2 10:00
Berkel-Rodenrijs D30-2 Roomburg D30-2 10:30
Forcial D30-1 Schiedam D30-3 11:15
Hoeksche Waard D30-2 Berkel-Rodenrijs D30-3 11:45
Ypenburg D30-2 HDM D30-5 12:00

Arbitrage verplichting
Datum Begintijd Team Tegen Scheids
16 apr 12:45 DJ2 / DO25-2 D.H.C. Hudito DO25-7 Team , Nik√©  Haffmans , Isabelle  Focke-Snieders
 

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Roomburg D30-2 14 37 12 1 1
2 Craeyenhout D30-3 14 31 10 1 3
3 Hoeksche Waard D30-2 14 28 9 1 4
4 HDM D30-5 14 21 6 3 5
5 Berkel-Rodenrijs D30-2 14 21 6 3 5
6 Victoria D30-6 14 19 5 4 5
7 Schiedam D30-3 14 18 5 3 6
8 Berkel-Rodenrijs D30-3 14 14 4 2 8
9 Ypenburg D30-2 14 14 2 8 4
10 Forescate D30-2 14 12 3 3 8
11 Victoria D30-5 14 9 2 3 9
12 Forcial D30-1 14 9 1 6 7

Wedstrijden

Datum Tegenstander Verzamelen Aanvang Locatie
2 apr Berkel Rodenrijs D30-2 09:25 10:30 uit
16 apr HV Victoria D30-6 16:00 16:30 thuis - 1 Rabo-veld
23 apr HC Ypenburg D30-2 13:50 14:45 uit
14 mei Berkel Rodenrijs D30-3 thuis
21 mei MHV Forcial D30-1 uit
4 jun MHC Forescate D30-2 thuis
11 jun HV Victoria D30-5 thuis
18 jun HC Schiedam D30-3 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Victoria D30-5 Craeyenhout D30-3 (1-3)final
Berkel-Rodenrijs D30-2 Forescate D30-2 (4-1)final
Hoeksche Waard D30-2 Roomburg D30-2 (2-1)final
Forcial D30-1 Victoria D30-6 (1-2)final
Ypenburg D30-2 Berkel-Rodenrijs D30-3 (3-4)final
HDM D30-5 Schiedam D30-3 (4-0)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Forescate D30-2 Ypenburg D30-2 (1-1)final
Berkel-Rodenrijs D30-3 Forcial D30-1 (0-2)scheduled
Roomburg D30-2 HDM D30-5 (2-1)final
Craeyenhout D30-3 Hoeksche Waard D30-2 (0-2)final
Schiedam D30-3 Berkel-Rodenrijs D30-2 (0-0)final
Victoria D30-6 Victoria D30-5 (1-2)final
DINSDAG 20 SEPTEMBER 2022
Ypenburg D30-2 Schiedam D30-3 (0-4)final
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Forcial D30-1 Forescate D30-2 (2-2)final
Berkel-Rodenrijs D30-2 HDM D30-5 (1-6)final
Hoeksche Waard D30-2 Victoria D30-6 (3-1)final
Victoria D30-5 Berkel-Rodenrijs D30-3 (1-1)scheduled
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
HDM D30-5 Ypenburg D30-2 (1-1)final
Schiedam D30-3 Forcial D30-1 (2-1)final
Berkel-Rodenrijs D30-3 Hoeksche Waard D30-2 (0-2)scheduled
Forescate D30-2 Victoria D30-5 (7-2)final
Roomburg D30-2 Berkel-Rodenrijs D30-2 (2-0)final
Victoria D30-6 Craeyenhout D30-3 (0-1)final
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Victoria D30-5 Schiedam D30-3 (1-1)final
Ypenburg D30-2 Berkel-Rodenrijs D30-2 (0-0)final
Craeyenhout D30-3 Berkel-Rodenrijs D30-3 (3-2)scheduled
Forcial D30-1 HDM D30-5 (2-2)final
Hoeksche Waard D30-2 Forescate D30-2 (6-1)final
Victoria D30-6 Roomburg D30-2 (0-0)final
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
Berkel-Rodenrijs D30-2 Forcial D30-1 (0-0)final
Forescate D30-2 Craeyenhout D30-3 (1-6)final
Berkel-Rodenrijs D30-3 Victoria D30-6 (2-5)scheduled
Schiedam D30-3 Hoeksche Waard D30-2 (1-2)final
HDM D30-5 Victoria D30-5 (4-0)final
Roomburg D30-2 Ypenburg D30-2 (1-0)final
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Forcial D30-1 Ypenburg D30-2 (1-1)scheduled
Berkel-Rodenrijs D30-3 Roomburg D30-2 (1-4)scheduled
Craeyenhout D30-3 Schiedam D30-3 (3-0)scheduled
Victoria D30-5 Berkel-Rodenrijs D30-2 (0-4)final
Hoeksche Waard D30-2 HDM D30-5 (1-3)final
Victoria D30-6 Forescate D30-2 (3-4)final
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Berkel-Rodenrijs D30-2 Hoeksche Waard D30-2 (2-4)final
Ypenburg D30-2 Victoria D30-5 (2-1)final
Forescate D30-2 Berkel-Rodenrijs D30-3 (0-1)scheduled
Roomburg D30-2 Forcial D30-1 (2-1)final
HDM D30-5 Craeyenhout D30-3 (1-1)final
Schiedam D30-3 Victoria D30-6 (1-1)final
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Berkel-Rodenrijs D30-3 Schiedam D30-3 (1-0)scheduled
Hoeksche Waard D30-2 Ypenburg D30-2 (1-1)final
Craeyenhout D30-3 Berkel-Rodenrijs D30-2 (2-0)scheduled
Forescate D30-2 Roomburg D30-2 (1-3)final
Victoria D30-5 Forcial D30-1 (1-1)scheduled
Victoria D30-6 HDM D30-5 (2-0)final
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
Berkel-Rodenrijs D30-2 Victoria D30-6 (2-0)final
HDM D30-5 Berkel-Rodenrijs D30-3 (2-1)scheduled
Ypenburg D30-2 Craeyenhout D30-3 (0-2)final
Forcial D30-1 Hoeksche Waard D30-2 (1-2)scheduled
Schiedam D30-3 Forescate D30-2 (2-0)final
Victoria D30-5 Roomburg D30-2 (0-6)final
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
Craeyenhout D30-3 Forcial D30-1 (3-2)final
Hoeksche Waard D30-2 Victoria D30-5 (5-0)final
Berkel-Rodenrijs D30-3 Berkel-Rodenrijs D30-2 (0-2)final
Roomburg D30-2 Schiedam D30-3 (6-2)final
Victoria D30-6 Ypenburg D30-2 (1-1)final
Forescate D30-2 HDM D30-5 (0-3)final
ZONDAG 4 DECEMBER 2022
Craeyenhout D30-3 Roomburg D30-2 (0-3)scheduled
DINSDAG 7 MAART 2023
Ypenburg D30-2 Forescate D30-2 (1-1)final
ZONDAG 12 MAART 2023
Craeyenhout D30-3 Victoria D30-5 (3-1)final
Victoria D30-6 Forcial D30-1 (3-3)final
Roomburg D30-2 Hoeksche Waard D30-2 (3-0)final
Berkel-Rodenrijs D30-3 Ypenburg D30-2 (1-1)scheduled
Schiedam D30-3 HDM D30-5 (3-0)final
DONDERDAG 16 MAART 2023
Forescate D30-2 Berkel-Rodenrijs D30-2 (1-2)final
ZONDAG 19 MAART 2023
Forcial D30-1 Berkel-Rodenrijs D30-3 (0-4)scheduled
Hoeksche Waard D30-2 Craeyenhout D30-3 (2-4)scheduled
Berkel-Rodenrijs D30-2 Schiedam D30-3 (1-2)final
Victoria D30-5 Victoria D30-6 (1-3)final
HDM D30-5 Roomburg D30-2 (1-3)final
ZONDAG 26 MAART 2023
Victoria D30-6 Hoeksche Waard D30-2 (2-1)final
Berkel-Rodenrijs D30-3 Victoria D30-5 (0-2)scheduled
Schiedam D30-3 Ypenburg D30-2 (0-2)final
HDM D30-5 Berkel-Rodenrijs D30-2 (0-1)final
Forescate D30-2 Forcial D30-1 (2-0)scheduled
Roomburg D30-2 Craeyenhout D30-3 (2-0)scheduled