HO25-1

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Daan Preymann
Manager Martijn van de Ketterij
Scheidsrechtersverantw. Martijn van de Ketterij

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Leonidas HO25-3 Leiden-Leidse Studs HO25-4 9:30
Leiden-Leidse Studs HO25-5 HDM HO25-2 9:45
Voorhout HO25-1-O HCRB HO25-1 11:15
Klein Zwitserland HO25-2 Noordwijk HO25-1-O 12:30
HDM HO25-1 Roomburg HO25-1 14:30

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 HCRB HO25-1 8 19 6 1 1
2 Voorhout HO25-1-O 8 15 5 0 3
3 Klein Zwitserland HO25-2 8 14 4 2 2
4 Noordwijk HO25-1-O 8 13 4 1 3
5 Roomburg HO25-1 8 12 4 0 4
6 Leiden-Leidse Studs HO25-4 8 12 4 0 4
7 HDM HO25-1 8 10 3 1 4
8 Leiden-Leidse Studs HO25-5 8 10 3 1 4
9 Leonidas HO25-3 8 7 2 1 5
10 HDM HO25-2 8 4 1 1 6

Wedstrijden

Datum Tegenstander Verzamelen Aanvang Locatie
2 jun hdm HO25-1 13:40 14:30 uit
9 jun LOHC HO25-5 09:00 09:45 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 MAART 2024
HDM HO25-2 Leonidas HO25-3 (3-2)final
Klein Zwitserland HO25-2 Voorhout HO25-1-O (5-3)scheduled
Roomburg HO25-1 Leiden-Leidse Studs HO25-5 (5-4)scheduled
Leiden-Leidse Studs HO25-4 HCRB HO25-1 (0-5)scheduled
Noordwijk HO25-1-O HDM HO25-1 (2-1)scheduled
ZONDAG 17 MAART 2024
Leiden-Leidse Studs HO25-5 Noordwijk HO25-1-O (3-1)scheduled
Voorhout HO25-1-O Leiden-Leidse Studs HO25-4 (4-5)scheduled
HDM HO25-1 Klein Zwitserland HO25-2 (1-3)final
HCRB HO25-1 HDM HO25-2 (2-1)final
Leonidas HO25-3 Roomburg HO25-1 (3-0)final
ZONDAG 24 MAART 2024
Roomburg HO25-1 HCRB HO25-1 (1-3)final
Klein Zwitserland HO25-2 Leiden-Leidse Studs HO25-5 (2-2)scheduled
HDM HO25-2 Leiden-Leidse Studs HO25-4 (2-3)scheduled
Noordwijk HO25-1-O Leonidas HO25-3 (2-1)scheduled
HDM HO25-1 Voorhout HO25-1-O (3-0)final
VRIJDAG 29 MAART 2024
Leiden-Leidse Studs HO25-5 Voorhout HO25-1-O (2-6)scheduled
ZONDAG 7 APRIL 2024
Leiden-Leidse Studs HO25-4 Roomburg HO25-1 (2-5)scheduled
Leonidas HO25-3 Klein Zwitserland HO25-2 (2-4)final
Leiden-Leidse Studs HO25-5 HDM HO25-1 (3-1)final
Voorhout HO25-1-O HDM HO25-2 (5-0)final
HCRB HO25-1 Noordwijk HO25-1-O (4-0)scheduled
WOENSDAG 10 APRIL 2024
Leiden-Leidse Studs HO25-4 Klein Zwitserland HO25-2 (2-1)final
ZONDAG 14 APRIL 2024
Klein Zwitserland HO25-2 HCRB HO25-1 (1-1)scheduled
Noordwijk HO25-1-O Leiden-Leidse Studs HO25-4 (3-0)scheduled
Roomburg HO25-1 HDM HO25-2 (4-3)final
HDM HO25-1 Leonidas HO25-3 (2-2)final
ZONDAG 21 APRIL 2024
HDM HO25-2 Noordwijk HO25-1-O (2-2)final
Voorhout HO25-1-O Roomburg HO25-1 (3-1)final
HCRB HO25-1 HDM HO25-1 (1-2)scheduled
VRIJDAG 3 MEI 2024
Leonidas HO25-3 Leiden-Leidse Studs HO25-5 (3-0)final
ZONDAG 12 MEI 2024
Leonidas HO25-3 Voorhout HO25-1-O (3-6)final
HDM HO25-1 Leiden-Leidse Studs HO25-4 (3-7)scheduled
Leiden-Leidse Studs HO25-5 HCRB HO25-1 (0-4)scheduled
Klein Zwitserland HO25-2 HDM HO25-2 (5-0)final
Noordwijk HO25-1-O Roomburg HO25-1 (2-1)final
ZONDAG 26 MEI 2024
Leiden-Leidse Studs HO25-4 Leiden-Leidse Studs HO25-5 (4-5)final
Roomburg HO25-1 Klein Zwitserland HO25-2 (3-0)final
Noordwijk HO25-1-O Voorhout HO25-1-O (2-3)scheduled
HCRB HO25-1 Leonidas HO25-3 (7-1)scheduled
HDM HO25-2 HDM HO25-1 (3-4)scheduled