DO25-3

Ondersteuning

Functie Naam
Assistent coach Peter Koomen
Aanvoerder Pien Immink
Aanvoerder Noor Metz
Aanvoerder Mila Mulder
Scheidsrechtersverantw. Pien Immink
Scheidsrechtersverantw. Noor Metz
Scheidsrechtersverantw. Mila Mulder

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Victoria DO25-8 Schiedam DO25-6 9:00
Roomburg DO25-3 Dopie DO25-4 10:45
Pollux DO25-2 Schoonhoven DO25-2 11:00
Feijenoord DO25-1 Victoria DO25-12 12:15
Dordrecht DO25-1 Barendrecht DO25-4 12:45
Spijkenisse DO25-1-O Leonidas DO25-7 14:30

Arbitrage verplichting
Datum Begintijd Team Tegen Scheids
2 jun 12:45 DO25-2 HC Pijnacker DO25-1 Team
 

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Victoria DO25-8 9 22 7 1 1
2 Dopie DO25-4 9 19 6 1 2
3 Feijenoord DO25-1 9 16 5 1 3
4 Victoria DO25-12 9 16 5 1 3
5 Leonidas DO25-7 8 15 5 0 3
6 Spijkenisse DO25-1-O 9 15 5 0 4
7 Pollux DO25-2 8 11 3 2 3
8 Schiedam DO25-6 9 11 3 2 4
9 Roomburg DO25-3 9 9 3 0 6
10 Schoonhoven DO25-2 9 9 3 0 6
11 Dordrecht DO25-1 9 7 2 1 6
12 Barendrecht DO25-4 9 4 1 1 7

Wedstrijden

Datum Tegenstander Verzamelen Aanvang Locatie
2 jun Dopie DO25-4 10:15 10:45 thuis - 3 Molenveld
9 jun HV Victoria DO25-12 09:55 11:00 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 3 MAART 2024
Feijenoord DO25-1 Schiedam DO25-6 (2-0)final
Dordrecht DO25-1 Victoria DO25-12 (0-5)final
Spijkenisse DO25-1-O Schoonhoven DO25-2 (8-0)scheduled
Victoria DO25-8 Pollux DO25-2 (6-2)scheduled
Roomburg DO25-3 Leonidas DO25-7 (4-3)scheduled
Dopie DO25-4 Barendrecht DO25-4 (3-0)scheduled
ZONDAG 10 MAART 2024
Schiedam DO25-6 Roomburg DO25-3 (2-1)final
Victoria DO25-12 Dopie DO25-4 (2-4)scheduled
Barendrecht DO25-4 Victoria DO25-8 (1-2)final
Schoonhoven DO25-2 Feijenoord DO25-1 (0-8)final
Pollux DO25-2 Spijkenisse DO25-1-O (3-1)final
Leonidas DO25-7 Dordrecht DO25-1 (8-1)final
ZONDAG 17 MAART 2024
Victoria DO25-12 Barendrecht DO25-4 (3-0)final
Dopie DO25-4 Leonidas DO25-7 (1-0)scheduled
Spijkenisse DO25-1-O Victoria DO25-8 (1-2)final
Dordrecht DO25-1 Schiedam DO25-6 (1-3)final
Feijenoord DO25-1 Pollux DO25-2 (0-0)final
Roomburg DO25-3 Schoonhoven DO25-2 (1-2)final
ZONDAG 24 MAART 2024
Barendrecht DO25-4 Spijkenisse DO25-1-O (1-6)final
Schiedam DO25-6 Dopie DO25-4 (2-2)scheduled
Schoonhoven DO25-2 Dordrecht DO25-1 (6-1)final
Pollux DO25-2 Roomburg DO25-3 (0-1)final
Victoria DO25-8 Feijenoord DO25-1 (4-2)final
Leonidas DO25-7 Victoria DO25-12 (5-1)final
ZONDAG 7 APRIL 2024
Roomburg DO25-3 Victoria DO25-8 (1-11)final
Leonidas DO25-7 Barendrecht DO25-4 (7-0)final
Feijenoord DO25-1 Spijkenisse DO25-1-O (3-1)final
Victoria DO25-12 Schiedam DO25-6 (8-0)final
Dopie DO25-4 Schoonhoven DO25-2 (11-0)scheduled
Dordrecht DO25-1 Pollux DO25-2 (2-2)final
DINSDAG 9 APRIL 2024
Victoria DO25-8 Dordrecht DO25-1 (10-1)scheduled
WOENSDAG 10 APRIL 2024
Schoonhoven DO25-2 Victoria DO25-12 (1-3)final
ZONDAG 14 APRIL 2024
Pollux DO25-2 Dopie DO25-4 (1-0)scheduled
Barendrecht DO25-4 Feijenoord DO25-1 (0-6)final
Spijkenisse DO25-1-O Roomburg DO25-3 (3-2)final
MAANDAG 15 APRIL 2024
Leonidas DO25-7 Schiedam DO25-6 (9-0)final
ZONDAG 21 APRIL 2024
Leonidas DO25-7 Schoonhoven DO25-2 (9-4)final
Victoria DO25-12 Pollux DO25-2 (2-0)final
Dordrecht DO25-1 Spijkenisse DO25-1-O (0-3)final
Roomburg DO25-3 Feijenoord DO25-1 (3-1)final
Dopie DO25-4 Victoria DO25-8 (3-0)scheduled
ZONDAG 5 MEI 2024
Schiedam DO25-6 Barendrecht DO25-4 (2-2)final
DINSDAG 7 MEI 2024
Victoria DO25-8 Victoria DO25-12 (1-1)final
ZONDAG 12 MEI 2024
Schoonhoven DO25-2 Schiedam DO25-6 (0-4)final
Spijkenisse DO25-1-O Dopie DO25-4 (0-10)scheduled
Barendrecht DO25-4 Roomburg DO25-3 (3-0)final
ZONDAG 19 MEI 2024
Feijenoord DO25-1 Dordrecht DO25-1 (1-2)final
ZONDAG 26 MEI 2024
Dopie DO25-4 Feijenoord DO25-1 (0-2)scheduled
Schiedam DO25-6 Pollux DO25-2 (3-4)final
Victoria DO25-12 Spijkenisse DO25-1-O (1-3)final
Schoonhoven DO25-2 Barendrecht DO25-4 (3-0)final
Leonidas DO25-7 Victoria DO25-8 (2-7)final
Dordrecht DO25-1 Roomburg DO25-3 (10-0)scheduled