JO16-2

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer/Coach Valentijn Hakkers
Trainer/Coach Floris Kraaijenbos
Manager Freek Doucet
Manager Willem Pondaag
Manager Zoƫ van de Water
LijnCo Robert Kolthek

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Roomburg JO16-2 HDS JO16-1 11:45
Wateringse veld JO16-1 Westland JO16-1 12:00
Rijswijk JO16-1 Ring Pass Delft JO16-2 17:30

Arbitrage verplichting
Datum Begintijd Team Tegen Scheids
1 jun 17:45 MO16-3 HC Ypenburg MO16-2 Team , Florian  Doucet , Berend  Sick
1 jun 14:15 JO14-4 Berkel Rodenrijs JO14-4 Team , Benjamin  Bots , Datu  Verbeek
 

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 HDS JO16-1 8 19 6 1 1
2 Rijswijk JO16-1 8 19 6 1 1
3 Wateringse veld JO16-1 8 12 3 3 2
4 Ring Pass Delft JO16-2 8 9 3 0 5
5 Westland JO16-1 8 7 2 1 5
6 Roomburg JO16-2 8 3 1 0 7

Wedstrijden

Datum Tegenstander Verzamelen Aanvang Locatie
1 jun HDS JO16-1 11:00 11:45 thuis - 1 Rabo-veld
8 jun HV Westland JO16-1 09:05 10:20 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 2 MAART 2024
Westland JO16-1 HDS JO16-1 (3-5)scheduled
Wateringse veld JO16-1 Rijswijk JO16-1 (1-1)final
Ring Pass Delft JO16-2 Roomburg JO16-2 (7-2)final
ZATERDAG 9 MAART 2024
Roomburg JO16-2 Wateringse veld JO16-1 (0-3)final
HDS JO16-1 Ring Pass Delft JO16-2 (6-1)final
Rijswijk JO16-1 Westland JO16-1 (4-1)final
ZATERDAG 16 MAART 2024
Wateringse veld JO16-1 HDS JO16-1 (1-2)final
Ring Pass Delft JO16-2 Westland JO16-1 (1-2)final
VRIJDAG 22 MAART 2024
Roomburg JO16-2 Rijswijk JO16-1 (0-3)final
ZATERDAG 23 MAART 2024
HDS JO16-1 Roomburg JO16-2 (5-3)final
Westland JO16-1 Wateringse veld JO16-1 (2-2)final
Ring Pass Delft JO16-2 Rijswijk JO16-1 (1-2)final
ZATERDAG 6 APRIL 2024
Roomburg JO16-2 Westland JO16-1 (1-3)final
Wateringse veld JO16-1 Ring Pass Delft JO16-2 (2-1)final
Rijswijk JO16-1 HDS JO16-1 (2-3)final
ZATERDAG 13 APRIL 2024
Roomburg JO16-2 Ring Pass Delft JO16-2 (5-1)final
HDS JO16-1 Westland JO16-1 (5-0)final
Rijswijk JO16-1 Wateringse veld JO16-1 (2-1)final
ZATERDAG 20 APRIL 2024
Wateringse veld JO16-1 Roomburg JO16-2 (3-2)final
Ring Pass Delft JO16-2 HDS JO16-1 (3-1)final
VRIJDAG 17 MEI 2024
Westland JO16-1 Rijswijk JO16-1 (1-2)scheduled
ZATERDAG 25 MEI 2024
HDS JO16-1 Wateringse veld JO16-1 (3-3)final
Westland JO16-1 Ring Pass Delft JO16-2 (2-3)final
Rijswijk JO16-1 Roomburg JO16-2 (4-1)final