JO16-3

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Michiel Mackay
Manager Natasja Bovee
Manager Jenny Mackay - Schreurs
Trainer Martijn van de Ketterij
LijnCo Robert Kolthek
Trainersbegeleider Charlotte Albers

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Leiden JO16-3 HDM JO16-4 13:15
Alphen JO16-3 Klein Zwitserland JO16-3 14:45
Kieviten JO16-1 Roomburg JO16-3 15:50

Arbitrage verplichting
Datum Begintijd Team Tegen Scheids
8 jun 11:00 JO12-4 HGC JO12-2 Team , Mark  Pijnse van der Aa , Jeroen  Peek
8 jun 10:45 JO12-3 Noordwijk JO12-1 Team , Tijl  Mackay , Julius  Leeuwenburgh
8 jun 17:45 JO14-3 Noordwijk JO14-2 Team , Storm  Bongenaar , Faas  Stipdonk
 

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Klein Zwitserland JO16-3 8 24 8 0 0
2 HDM JO16-4 8 16 5 1 2
3 Kieviten JO16-1 8 13 4 1 3
4 Roomburg JO16-3 8 7 2 1 5
5 Leiden JO16-3 8 7 1 4 3
6 Alphen JO16-3 8 1 0 1 7

Wedstrijden

Datum Tegenstander Verzamelen Aanvang Locatie
1 jun De Kieviten JO16-1 15:05 15:50 uit
8 jun HC Alphen JO16-3 13:45 14:15 thuis - 1 Rabo-veld

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 2 MAART 2024
HDM JO16-4 Alphen JO16-3 (5-0)final
Kieviten JO16-1 Leiden JO16-3 (5-0)final
Roomburg JO16-3 Klein Zwitserland JO16-3 (1-3)scheduled
ZATERDAG 9 MAART 2024
Klein Zwitserland JO16-3 HDM JO16-4 (4-3)final
Alphen JO16-3 Kieviten JO16-1 (0-14)final
Leiden JO16-3 Roomburg JO16-3 (0-0)final
ZATERDAG 16 MAART 2024
HDM JO16-4 Roomburg JO16-3 (5-0)final
Alphen JO16-3 Leiden JO16-3 (2-2)final
Kieviten JO16-1 Klein Zwitserland JO16-3 (3-4)final
ZATERDAG 23 MAART 2024
HDM JO16-4 Leiden JO16-3 (2-2)final
Roomburg JO16-3 Kieviten JO16-1 (1-3)final
Klein Zwitserland JO16-3 Alphen JO16-3 (17-1)final
ZATERDAG 6 APRIL 2024
Alphen JO16-3 Roomburg JO16-3 (0-5)final
Leiden JO16-3 Klein Zwitserland JO16-3 (2-7)final
MAANDAG 8 APRIL 2024
Kieviten JO16-1 HDM JO16-4 (2-6)final
ZATERDAG 13 APRIL 2024
Alphen JO16-3 HDM JO16-4 (1-10)final
Klein Zwitserland JO16-3 Roomburg JO16-3 (6-4)final
Leiden JO16-3 Kieviten JO16-1 (2-2)final
ZATERDAG 20 APRIL 2024
Kieviten JO16-1 Alphen JO16-3 (14-2)final
HDM JO16-4 Klein Zwitserland JO16-3 (1-4)final
ZATERDAG 11 MEI 2024
Roomburg JO16-3 Leiden JO16-3 (3-0)final
ZATERDAG 25 MEI 2024
Roomburg JO16-3 HDM JO16-4 (3-4)final
Klein Zwitserland JO16-3 Kieviten JO16-1 (5-1)scheduled
Leiden JO16-3 Alphen JO16-3 (10-1)final