JO18-1

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer/Coach Matthieu van Antwerpen
Trainer/Coach Mees Usman
Manager Wilma Hagebeuk
Manager Roland Koster
Scheidsrechtersverantw. Esther van 't Noordende
LijnCo Robert Kolthek

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Hilversum JO18-1 Ommoord JO18-1 14:00

Arbitrage verplichting
Datum Begintijd Team Tegen Scheids
8 jun 10:15 JO12-1 Berkel Rodenrijs JO12-1 Team , Marnix van Lent , Wout   Heins
8 jun 16:00 JO12-2 Berkel Rodenrijs JO12-5 Team , Guus  Pietersen , Darre van Werven
1 jun 12:45 JO14-2 D.H.C. Hudito JO14-1 Team , Mees  Puijman , Lars  Kruk
1 jun 11:45 JO16-2 HDS JO16-1 Team , Guus  Pietersen , Gijs  Koster
1 jun 10:45 JO16-4 Klein Zwitserland JO16-6 Team , Nout  Breedveld , Bas  Brugman
 

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Rood-Wit JO18-1 14 38 12 2 0
2 Roomburg JO18-1 14 34 11 1 2
3 AthenA JO18-1 14 32 10 2 2
4 Ommoord JO18-1 13 18 6 0 7
5 Hilversum JO18-1 13 12 4 0 9
6 Almere JO18-1 14 12 3 3 8
7 Maarssen JO18-1 14 8 2 2 10
8 Baarn JO18-1 14 6 2 0 12

Wedstrijden

Datum Tegenstander Verzamelen Aanvang Locatie
8 jun !Oefenwedstrijd nnb 17:45 thuis - 2 Heineken 0.0-veld

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 4 NOVEMBER 2023
AthenA JO18-1 Baarn JO18-1 (5-2)final
Roomburg JO18-1 Ommoord JO18-1 (6-0)final
Hilversum JO18-1 Almere JO18-1 (5-3)final
Rood-Wit JO18-1 Maarssen JO18-1 (7-3)final
ZATERDAG 11 NOVEMBER 2023
Baarn JO18-1 Rood-Wit JO18-1 (3-4)final
Ommoord JO18-1 AthenA JO18-1 (3-5)final
Almere JO18-1 Roomburg JO18-1 (3-5)final
Maarssen JO18-1 Hilversum JO18-1 (4-1)final
ZATERDAG 18 NOVEMBER 2023
Hilversum JO18-1 Rood-Wit JO18-1 (2-5)final
Roomburg JO18-1 Maarssen JO18-1 (4-0)final
AthenA JO18-1 Almere JO18-1 (2-2)final
Ommoord JO18-1 Baarn JO18-1 (3-1)final
ZATERDAG 25 NOVEMBER 2023
Baarn JO18-1 Hilversum JO18-1 (3-5)final
Rood-Wit JO18-1 Roomburg JO18-1 (1-1)final
Almere JO18-1 Ommoord JO18-1 (1-3)final
Maarssen JO18-1 AthenA JO18-1 (4-5)final
ZATERDAG 2 MAART 2024
AthenA JO18-1 Rood-Wit JO18-1 (1-5)final
Ommoord JO18-1 Maarssen JO18-1 (6-1)final
Roomburg JO18-1 Hilversum JO18-1 (7-1)final
Almere JO18-1 Baarn JO18-1 (3-2)final
ZATERDAG 9 MAART 2024
Hilversum JO18-1 AthenA JO18-1 (3-4)final
Rood-Wit JO18-1 Ommoord JO18-1 (4-0)final
Roomburg JO18-1 Baarn JO18-1 (5-0)final
Maarssen JO18-1 Almere JO18-1 (2-2)final
ZATERDAG 16 MAART 2024
AthenA JO18-1 Roomburg JO18-1 (2-6)final
Baarn JO18-1 Maarssen JO18-1 (3-2)final
Ommoord JO18-1 Hilversum JO18-1 (2-0)scheduled
Almere JO18-1 Rood-Wit JO18-1 (1-2)final
ZATERDAG 23 MAART 2024
Ommoord JO18-1 Roomburg JO18-1 (1-4)final
Baarn JO18-1 AthenA JO18-1 (1-2)final
Almere JO18-1 Hilversum JO18-1 (3-1)final
Maarssen JO18-1 Rood-Wit JO18-1 (3-6)final
ZATERDAG 6 APRIL 2024
AthenA JO18-1 Ommoord JO18-1 (3-2)final
Rood-Wit JO18-1 Baarn JO18-1 (12-0)final
Hilversum JO18-1 Maarssen JO18-1 (6-2)final
Roomburg JO18-1 Almere JO18-1 (4-1)final
WOENSDAG 10 APRIL 2024
Rood-Wit JO18-1 Almere JO18-1 (2-1)final
ZATERDAG 13 APRIL 2024
Rood-Wit JO18-1 Hilversum JO18-1 (8-1)final
Baarn JO18-1 Ommoord JO18-1 (1-5)final
Almere JO18-1 AthenA JO18-1 (2-6)final
Maarssen JO18-1 Roomburg JO18-1 (2-3)final
DINSDAG 16 APRIL 2024
Roomburg JO18-1 AthenA JO18-1 (1-2)final
VRIJDAG 19 APRIL 2024
Maarssen JO18-1 Baarn JO18-1 (4-2)final
ZATERDAG 20 APRIL 2024
Hilversum JO18-1 Baarn JO18-1 (7-3)final
AthenA JO18-1 Maarssen JO18-1 (7-1)final
Roomburg JO18-1 Rood-Wit JO18-1 (1-3)final
MAANDAG 6 MEI 2024
Ommoord JO18-1 Almere JO18-1 (1-2)final
ZATERDAG 11 MEI 2024
Baarn JO18-1 Almere JO18-1 (2-1)final
Hilversum JO18-1 Roomburg JO18-1 (1-6)final
Rood-Wit JO18-1 AthenA JO18-1 (1-1)final
Maarssen JO18-1 Ommoord JO18-1 (1-5)final
ZATERDAG 25 MEI 2024
AthenA JO18-1 Hilversum JO18-1 (3-2)final
Ommoord JO18-1 Rood-Wit JO18-1 (1-4)final
Baarn JO18-1 Roomburg JO18-1 (2-8)final
Almere JO18-1 Maarssen JO18-1 (2-2)final