MO18-4

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Paul Bilars
Coach Pieter Blanksma
Coach Joost Hoogstraten
Manager Marloes Ouwerkerk
Trainer Juliët Edel
LijnCo Zoë van de Water
Trainersbegeleider Marloes de Bondt

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Roomburg MO18-4 HCRB MO18-2 19:00

Arbitrage verplichting
Datum Begintijd Team Tegen Scheids
8 jun 14:15 MO12-4 Hockey Club Rotterdam MO12-6 Team , Katleen  Arnoldus , Sara  Lopriore
8 jun 16:15 MO14-5 MHC Forescate MO14-5 Team , Tamar van Nes , Door  van Schaik
1 jun 16:15 MO16-4 OMHC MO16-4 Team , Mikki  Bilars , Jules  Hazenberg
29 mei 19:00 MO18-4 HCRB MO18-2 Team
 

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Craeyenhout MO18-4 13 37 12 1 0
2 Voorhout MO18-2 12 28 9 1 2
3 Pijnacker MO18-2 14 27 9 0 5
4 Roomburg MO18-4 13 19 6 1 6
5 Klein Zwitserland MO18-3 13 15 4 3 6
6 HCRB MO18-2 12 14 4 2 6
7 Kieviten MO18-2 14 10 3 1 10
8 HDM MO18-7 13 1 0 1 12

Wedstrijden

Datum Tegenstander Verzamelen Aanvang Locatie
29 mei HCRB MO18-2 18:00 19:00 thuis - 1 Rabo-veld

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 28 OKTOBER 2023
Roomburg MO18-4 HDM MO18-7 (4-1)final
Klein Zwitserland MO18-3 Pijnacker MO18-2 (1-5)final
Kieviten MO18-2 HCRB MO18-2 (1-7)scheduled
Craeyenhout MO18-4 Voorhout MO18-2 (2-1)final
ZATERDAG 4 NOVEMBER 2023
Voorhout MO18-2 Roomburg MO18-4 (0-2)final
Pijnacker MO18-2 Craeyenhout MO18-4 (1-6)scheduled
HCRB MO18-2 Klein Zwitserland MO18-3 (2-2)scheduled
HDM MO18-7 Kieviten MO18-2 (0-1)final
ZATERDAG 11 NOVEMBER 2023
Pijnacker MO18-2 Voorhout MO18-2 (1-2)final
Craeyenhout MO18-4 HCRB MO18-2 (4-2)final
Kieviten MO18-2 Roomburg MO18-4 (4-1)final
Klein Zwitserland MO18-3 HDM MO18-7 (1-1)final
ZATERDAG 18 NOVEMBER 2023
Voorhout MO18-2 Kieviten MO18-2 (5-0)final
HCRB MO18-2 Pijnacker MO18-2 (1-3)final
HDM MO18-7 Craeyenhout MO18-4 (0-7)final
Roomburg MO18-4 Klein Zwitserland MO18-3 (3-0)final
ZATERDAG 25 NOVEMBER 2023
Pijnacker MO18-2 HDM MO18-7 (9-3)final
HCRB MO18-2 Voorhout MO18-2 (0-3)final
Klein Zwitserland MO18-3 Kieviten MO18-2 (5-1)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Roomburg MO18-4 Craeyenhout MO18-4 (2-8)final
ZATERDAG 2 MAART 2024
Kieviten MO18-2 Craeyenhout MO18-4 (1-7)final
HDM MO18-7 HCRB MO18-2 (0-5)scheduled
Klein Zwitserland MO18-3 Voorhout MO18-2 (0-5)final
Roomburg MO18-4 Pijnacker MO18-2 (7-2)final
ZATERDAG 9 MAART 2024
Pijnacker MO18-2 Kieviten MO18-2 (3-1)final
HCRB MO18-2 Roomburg MO18-4 (2-2)final
Voorhout MO18-2 HDM MO18-7 (5-0)scheduled
Craeyenhout MO18-4 Klein Zwitserland MO18-3 (11-3)final
ZATERDAG 16 MAART 2024
Voorhout MO18-2 Craeyenhout MO18-4 (4-4)final
Pijnacker MO18-2 Klein Zwitserland MO18-3 (6-3)final
HDM MO18-7 Roomburg MO18-4 (2-4)final
HCRB MO18-2 Kieviten MO18-2 (7-3)final
ZATERDAG 23 MAART 2024
Craeyenhout MO18-4 Pijnacker MO18-2 (4-2)final
Kieviten MO18-2 HDM MO18-7 (3-0)final
Klein Zwitserland MO18-3 HCRB MO18-2 (5-1)scheduled
Roomburg MO18-4 Voorhout MO18-2 (1-5)final
ZATERDAG 6 APRIL 2024
Voorhout MO18-2 Pijnacker MO18-2 (4-2)final
Roomburg MO18-4 Kieviten MO18-2 (8-3)final
HDM MO18-7 Klein Zwitserland MO18-3 (3-5)final
HCRB MO18-2 Craeyenhout MO18-4 (3-4)final
ZATERDAG 13 APRIL 2024
Pijnacker MO18-2 HCRB MO18-2 (6-1)scheduled
Craeyenhout MO18-4 HDM MO18-7 (9-1)final
Kieviten MO18-2 Voorhout MO18-2 (0-8)final
Klein Zwitserland MO18-3 Roomburg MO18-4 (3-2)final
ZATERDAG 20 APRIL 2024
Roomburg MO18-4 Craeyenhout MO18-4 (1-3)final
Kieviten MO18-2 Pijnacker MO18-2 (2-3)final
ZATERDAG 11 MEI 2024
HDM MO18-7 Pijnacker MO18-2 (0-2)final
ZATERDAG 18 MEI 2024
Kieviten MO18-2 Klein Zwitserland MO18-3 (3-3)final
ZATERDAG 25 MEI 2024
Voorhout MO18-2 Klein Zwitserland MO18-3 (8-0)final
HCRB MO18-2 HDM MO18-7 (4-2)final
Pijnacker MO18-2 Roomburg MO18-4 (4-2)final
Craeyenhout MO18-4 Kieviten MO18-2 (15-0)final