D03

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Carlijn Bardoel
Manager Annick Blok
Manager Ileen Groenewegen
Manager Machteld Meijer
Scheidsrechtersverantw. Annemiek Plug
Scheidsrechtersverantw. Eeke Welling

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Catwijck D2-O Roomburg D3 10:30
Amsterdam D3 Groen-Geel D3 10:45
Victoria D3 Myra D4 12:45
Alphen D2-O HDM D3 13:30
Leiden D3 Alliance D2-O 15:45
Leonidas D5 HUDITO D2-O 16:00

Arbitrage verplichting
Datum Begintijd Team Tegen Scheids
16 jun 12:45 D30-1 hdm D30-2 Team , Cesanne  van der  Velde , Saskia   Verkleij
 

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Amsterdam D3 19 48 16 0 3
2 HUDITO D2-O 19 47 15 2 2
3 Leiden D3 19 46 15 1 3
4 Victoria D3 19 46 15 1 3
5 Roomburg D3 19 37 11 4 4
6 Alphen D2-O 19 24 7 3 9
7 Alliance D2-O 19 21 7 0 12
8 Myra D4 18 19 6 1 11
9 Groen-Geel D3 19 16 5 1 13
10 HDM D3 19 12 4 0 15
11 Catwijck D2-O 19 8 2 2 15
12 Leonidas D5 18 7 2 1 15

Wedstrijden

Datum Tegenstander Verzamelen Aanvang Locatie
2 jun Catwijck D2-O 09:45 10:30 uit
9 jun LOHC D3 09:45 10:30 uit
16 jun HV Myra D4 10:15 10:45 thuis - 1 Rabo-veld

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Catwijck D2-O Groen-Geel D3 (1-3)scheduled
Victoria D3 HDM D3 (8-2)final
Myra D4 Leiden D3 (1-8)final
Amsterdam D3 Alphen D2-O (2-1)final
Roomburg D3 HUDITO D2-O (1-1)final
Leonidas D5 Alliance D2-O (2-0)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Leiden D3 Amsterdam D3 (0-2)final
HUDITO D2-O Myra D4 (4-0)final
Alphen D2-O Leonidas D5 (0-0)final
Alliance D2-O Victoria D3 (1-4)final
HDM D3 Catwijck D2-O (3-6)final
Groen-Geel D3 Roomburg D3 (0-2)scheduled
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Victoria D3 Alphen D2-O (5-2)final
Catwijck D2-O Alliance D2-O (1-3)scheduled
Roomburg D3 HDM D3 (8-0)final
Myra D4 Groen-Geel D3 (2-1)scheduled
Leonidas D5 Amsterdam D3 (2-6)final
HUDITO D2-O Leiden D3 (1-4)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Groen-Geel D3 HUDITO D2-O (0-3)final
Alliance D2-O Roomburg D3 (3-5)final
HDM D3 Myra D4 (1-5)final
Alphen D2-O Catwijck D2-O (4-2)final
Leiden D3 Leonidas D5 (3-0)final
Amsterdam D3 Victoria D3 (4-2)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
HUDITO D2-O HDM D3 (10-0)final
Victoria D3 Leonidas D5 (3-1)final
Myra D4 Alliance D2-O (4-1)final
Roomburg D3 Alphen D2-O (2-1)final
Groen-Geel D3 Leiden D3 (2-3)final
Catwijck D2-O Amsterdam D3 (2-6)final
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
Alphen D2-O Myra D4 (2-2)final
HDM D3 Groen-Geel D3 (0-6)scheduled
Alliance D2-O HUDITO D2-O (1-5)final
Leiden D3 Victoria D3 (5-0)final
Amsterdam D3 Roomburg D3 (2-0)final
Leonidas D5 Catwijck D2-O (3-2)scheduled
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Catwijck D2-O Victoria D3 (1-4)scheduled
HUDITO D2-O Alphen D2-O (3-0)final
Groen-Geel D3 Alliance D2-O (2-4)scheduled
Myra D4 Amsterdam D3 (1-5)final
HDM D3 Leiden D3 (1-4)final
Roomburg D3 Leonidas D5 (1-0)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Alliance D2-O HDM D3 (0-1)final
Alphen D2-O Groen-Geel D3 (4-5)scheduled
Amsterdam D3 HUDITO D2-O (2-4)final
Leonidas D5 Myra D4 (1-2)final
Victoria D3 Roomburg D3 (3-1)final
Leiden D3 Catwijck D2-O (5-1)scheduled
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Roomburg D3 Catwijck D2-O (1-1)final
Myra D4 Victoria D3 (2-5)final
Alliance D2-O Leiden D3 (0-4)final
HUDITO D2-O Leonidas D5 (4-0)final
Groen-Geel D3 Amsterdam D3 (0-7)scheduled
HDM D3 Alphen D2-O (1-5)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Roomburg D3 Leiden D3 (2-2)final
Alphen D2-O Alliance D2-O (3-2)final
Leonidas D5 Groen-Geel D3 (2-3)scheduled
Victoria D3 HUDITO D2-O (1-3)final
Amsterdam D3 HDM D3 (8-1)final
Catwijck D2-O Myra D4 (1-3)scheduled
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
HUDITO D2-O Catwijck D2-O (8-0)scheduled
Alliance D2-O Amsterdam D3 (1-6)final
Leiden D3 Alphen D2-O (1-0)final
Myra D4 Roomburg D3 (2-3)final
HDM D3 Leonidas D5 (1-0)final
Groen-Geel D3 Victoria D3 (1-5)scheduled
ZONDAG 3 MAART 2024
Groen-Geel D3 Catwijck D2-O (1-1)scheduled
HDM D3 Victoria D3 (2-7)final
Alliance D2-O Leonidas D5 (1-0)scheduled
Leiden D3 Myra D4 (3-2)final
Alphen D2-O Amsterdam D3 (0-4)final
HUDITO D2-O Roomburg D3 (0-0)final
ZONDAG 10 MAART 2024
Leonidas D5 Alphen D2-O (0-1)final
Myra D4 HUDITO D2-O (1-6)final
Roomburg D3 Groen-Geel D3 (4-0)final
Victoria D3 Alliance D2-O (3-2)final
Amsterdam D3 Leiden D3 (3-0)final
Catwijck D2-O HDM D3 (1-2)final
DINSDAG 12 MAART 2024
HDM D3 Roomburg D3 (0-7)final
ZONDAG 17 MAART 2024
Alliance D2-O Catwijck D2-O (3-0)scheduled
Leiden D3 HUDITO D2-O (2-1)final
Amsterdam D3 Leonidas D5 (6-0)final
Alphen D2-O Victoria D3 (2-2)final
Groen-Geel D3 Myra D4 (4-2)final
ZONDAG 24 MAART 2024
Roomburg D3 Alliance D2-O (4-2)final
Myra D4 HDM D3 (3-2)final
Victoria D3 Amsterdam D3 (2-0)final
Catwijck D2-O Alphen D2-O (0-2)scheduled
Leonidas D5 Leiden D3 (1-2)final
HUDITO D2-O Groen-Geel D3 (1-0)final
ZONDAG 7 APRIL 2024
Leonidas D5 Victoria D3 (0-2)final
Alliance D2-O Myra D4 (4-3)final
HDM D3 HUDITO D2-O (0-6)final
Leiden D3 Groen-Geel D3 (7-2)scheduled
Amsterdam D3 Catwijck D2-O (5-1)scheduled
Alphen D2-O Roomburg D3 (2-3)final
ZONDAG 14 APRIL 2024
Roomburg D3 Amsterdam D3 (0-4)scheduled
Myra D4 Alphen D2-O (1-4)final
Victoria D3 Leiden D3 (5-2)final
HUDITO D2-O Alliance D2-O (4-0)final
Groen-Geel D3 HDM D3 (3-5)scheduled
Catwijck D2-O Leonidas D5 (5-2)scheduled
ZONDAG 21 APRIL 2024
Amsterdam D3 Myra D4 (5-1)final
Leonidas D5 Roomburg D3 (1-3)final
Victoria D3 Catwijck D2-O (2-1)scheduled
Alliance D2-O Groen-Geel D3 (3-2)scheduled
Leiden D3 HDM D3 (4-1)final
Alphen D2-O HUDITO D2-O (1-3)final
ZONDAG 26 MEI 2024
Catwijck D2-O Leiden D3 (1-6)scheduled
Roomburg D3 Victoria D3 (0-1)final
HDM D3 Alliance D2-O (2-6)scheduled
Groen-Geel D3 Alphen D2-O (1-2)scheduled
HUDITO D2-O Amsterdam D3 (3-2)final