D04

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Tamar Laurey
Aanvoerder Finette Paardekooper
Manager Noor Horbach
Manager Puck Jongmans
Scheidsrechtersverantw. Noor Horbach
Scheidsrechtersverantw. Puck Jongmans
Trainer Guido Rodenburg

Aankomende speelronde

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Alphen D3 21 57 18 3 0
2 Alecto-Augustinus D6 21 56 18 2 1
3 Noordwijk D2-O 21 42 13 3 5
4 Klein Zwitserland D3 21 33 10 3 8
5 Roomburg D4 21 32 10 2 9
6 Wateringse veld D2-O 21 31 9 4 8
7 Schiedam D3 21 30 9 3 9
8 HDS D2-O 21 20 5 5 11
9 Alecto D5 21 20 5 5 11
10 Groen-Geel D6 21 16 5 1 15
11 Craeyenhout D3 21 5 1 2 18
12 Victoria D5 11 4 1 1 9

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
HDS D2-O Alphen D3 (2-2)final
Roomburg D4 Schiedam D3 (4-3)final
Klein Zwitserland D3 Alecto-Augustinus D6 (0-2)scheduled
Groen-Geel D6 Wateringse veld D2-O (2-3)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Alecto-Augustinus D6 Alecto D5 (3-2)final
Noordwijk D2-O HDS D2-O (2-1)final
Schiedam D3 Groen-Geel D6 (4-2)scheduled
Alphen D3 Klein Zwitserland D3 (5-0)final
Wateringse veld D2-O Craeyenhout D3 (3-1)scheduled
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Craeyenhout D3 Schiedam D3 (0-4)scheduled
Roomburg D4 Alecto-Augustinus D6 (0-1)final
Noordwijk D2-O Alphen D3 (0-6)final
HDS D2-O Wateringse veld D2-O (2-3)scheduled
Alecto D5 Klein Zwitserland D3 (2-4)scheduled
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Alphen D3 Alecto D5 (2-1)final
Alecto-Augustinus D6 Groen-Geel D6 (5-1)scheduled
Schiedam D3 HDS D2-O (2-2)final
Klein Zwitserland D3 Roomburg D4 (3-1)scheduled
Wateringse veld D2-O Noordwijk D2-O (0-1)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Roomburg D4 Alecto D5 (4-3)final
Noordwijk D2-O Schiedam D3 (6-2)final
Groen-Geel D6 Klein Zwitserland D3 (2-3)scheduled
Craeyenhout D3 Alecto-Augustinus D6 (0-3)scheduled
Wateringse veld D2-O Alphen D3 (0-2)scheduled
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
Alphen D3 Roomburg D4 (2-0)final
Alecto-Augustinus D6 HDS D2-O (5-0)final
Klein Zwitserland D3 Craeyenhout D3 (1-0)scheduled
Schiedam D3 Wateringse veld D2-O (3-1)final
Alecto D5 Groen-Geel D6 (1-2)scheduled
ZONDAG 22 OKTOBER 2023
Craeyenhout D3 Noordwijk D2-O (0-3)scheduled
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
HDS D2-O Klein Zwitserland D3 (1-2)scheduled
Noordwijk D2-O Alecto-Augustinus D6 (2-6)final
Craeyenhout D3 Alecto D5 (3-3)scheduled
Schiedam D3 Alphen D3 (1-2)final
Groen-Geel D6 Roomburg D4 (2-1)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Alphen D3 Groen-Geel D6 (4-1)final
Roomburg D4 Craeyenhout D3 (2-1)scheduled
Klein Zwitserland D3 Noordwijk D2-O (3-2)scheduled
Alecto-Augustinus D6 Wateringse veld D2-O (2-1)scheduled
Alecto D5 HDS D2-O (2-1)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
HDS D2-O Roomburg D4 (0-4)final
Noordwijk D2-O Alecto D5 (2-1)scheduled
Schiedam D3 Alecto-Augustinus D6 (1-3)final
Craeyenhout D3 Groen-Geel D6 (1-1)final
Wateringse veld D2-O Klein Zwitserland D3 (0-1)scheduled
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Groen-Geel D6 HDS D2-O (1-0)final
Roomburg D4 Noordwijk D2-O (3-3)scheduled
Craeyenhout D3 Alphen D3 (0-3)scheduled
Alecto D5 Wateringse veld D2-O (1-1)scheduled
Klein Zwitserland D3 Schiedam D3 (3-3)scheduled
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Alphen D3 Alecto-Augustinus D6 (0-0)final
HDS D2-O Craeyenhout D3 (1-0)scheduled
Noordwijk D2-O Groen-Geel D6 (5-0)scheduled
Schiedam D3 Alecto D5 (1-2)final
Wateringse veld D2-O Roomburg D4 (2-0)scheduled
ZONDAG 3 MAART 2024
Noordwijk D2-O Craeyenhout D3 (8-4)scheduled
Schiedam D3 Roomburg D4 (1-2)final
Alecto-Augustinus D6 Klein Zwitserland D3 (3-1)final
Alphen D3 HDS D2-O (0-0)final
Wateringse veld D2-O Groen-Geel D6 (2-0)scheduled
Victoria D5 Alecto D5 (0-3)scheduled
ZONDAG 10 MAART 2024
Groen-Geel D6 Schiedam D3 (1-4)final
Alecto D5 Alecto-Augustinus D6 (2-3)final
Craeyenhout D3 Wateringse veld D2-O (0-2)scheduled
HDS D2-O Noordwijk D2-O (1-1)scheduled
Klein Zwitserland D3 Alphen D3 (0-3)scheduled
ZONDAG 17 MAART 2024
Alphen D3 Noordwijk D2-O (3-0)scheduled
Klein Zwitserland D3 Alecto D5 (1-1)final
Schiedam D3 Craeyenhout D3 (3-0)scheduled
Alecto-Augustinus D6 Roomburg D4 (5-1)final
Victoria D5 Groen-Geel D6 (6-2)scheduled
Wateringse veld D2-O HDS D2-O (4-1)scheduled
ZONDAG 24 MAART 2024
Roomburg D4 Klein Zwitserland D3 (2-1)final
Groen-Geel D6 Alecto-Augustinus D6 (2-9)scheduled
Craeyenhout D3 Victoria D5 (2-0)scheduled
Noordwijk D2-O Wateringse veld D2-O (1-0)scheduled
HDS D2-O Schiedam D3 (0-1)final
Alecto D5 Alphen D3 (1-4)final
ZATERDAG 30 MAART 2024
Roomburg D4 Victoria D5 (3-1)scheduled
ZONDAG 7 APRIL 2024
Victoria D5 HDS D2-O (0-12)scheduled
Alecto-Augustinus D6 Craeyenhout D3 (3-0)scheduled
Alphen D3 Wateringse veld D2-O (2-1)scheduled
Klein Zwitserland D3 Groen-Geel D6 (1-4)scheduled
Alecto D5 Roomburg D4 (1-3)scheduled
Schiedam D3 Noordwijk D2-O (1-3)scheduled
ZONDAG 14 APRIL 2024
Roomburg D4 Alphen D3 (2-4)final
Noordwijk D2-O Victoria D5 (4-0)scheduled
HDS D2-O Alecto-Augustinus D6 (0-4)final
Craeyenhout D3 Klein Zwitserland D3 (1-2)scheduled
Groen-Geel D6 Alecto D5 (1-4)scheduled
WOENSDAG 17 APRIL 2024
Wateringse veld D2-O Schiedam D3 (2-4)final
ZONDAG 21 APRIL 2024
Victoria D5 Wateringse veld D2-O (1-1)scheduled
Alecto D5 Craeyenhout D3 (1-0)scheduled
Klein Zwitserland D3 HDS D2-O (2-1)scheduled
Alphen D3 Schiedam D3 (3-0)final
Roomburg D4 Groen-Geel D6 (5-1)scheduled
Alecto-Augustinus D6 Noordwijk D2-O (1-0)final
DONDERDAG 2 MEI 2024
Victoria D5 Alphen D3 (1-4)final
ZONDAG 12 MEI 2024
Schiedam D3 Victoria D5 (1-0)final
HDS D2-O Alecto D5 (2-2)final
Noordwijk D2-O Klein Zwitserland D3 (3-2)scheduled
Craeyenhout D3 Roomburg D4 (1-7)scheduled
Wateringse veld D2-O Alecto-Augustinus D6 (1-1)final
Groen-Geel D6 Alphen D3 (0-5)scheduled
ZONDAG 26 MEI 2024
Groen-Geel D6 Craeyenhout D3 (2-0)scheduled
Alecto D5 Noordwijk D2-O (3-3)final
Klein Zwitserland D3 Wateringse veld D2-O (0-4)scheduled
Roomburg D4 HDS D2-O (1-2)final
Alecto-Augustinus D6 Schiedam D3 (2-1)final
ZONDAG 2 JUNI 2024
Noordwijk D2-O Roomburg D4 (7-0)scheduled
Alphen D3 Craeyenhout D3 (6-0)scheduled
Schiedam D3 Klein Zwitserland D3 (2-2)final
HDS D2-O Groen-Geel D6 (1-0)scheduled
Victoria D5 Alecto-Augustinus D6 (0-4)final
Wateringse veld D2-O Alecto D5 (3-0)scheduled
ZONDAG 9 JUNI 2024
Roomburg D4 Wateringse veld D2-O (0-0)final
Alecto-Augustinus D6 Alphen D3 (1-3)final
Klein Zwitserland D3 Victoria D5 (12-0)scheduled
Craeyenhout D3 HDS D2-O (1-2)scheduled
Alecto D5 Schiedam D3 (1-2)final
Groen-Geel D6 Noordwijk D2-O (1-6)scheduled