D06

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Anique Huisman
Scheidsrechtersverantw. Anique Huisman
Trainer Jan-Willem Hennipman
Trainer Arjen Otto

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Roomburg D6 Kieviten D2-O 9:15
Groen-Geel D7 HDM D5 10:50
Rijswijk D3 HDS D3 11:00
Leiden-Quintus D8 Leonidas D14 11:15
Klein Zwitserland D5 Cartouche D3 14:15
HDM D4 Groen-Geel D8 14:30

Arbitrage verplichting
Datum Begintijd Team Tegen Scheids
2 jun 11:00 D05 L.S.C. ALECTO D4 Team , Anouk van Wieringen , Gina van der  Zanden
 

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 HDS D3 20 49 15 4 1
2 Rijswijk D3 20 40 12 4 4
3 HDM D4 19 39 12 3 4
4 Leonidas D14 20 34 10 4 6
5 Klein Zwitserland D5 19 32 9 5 5
6 Cartouche D3 20 30 9 3 8
7 Groen-Geel D7 20 24 6 6 8
8 Groen-Geel D8 19 21 5 6 8
9 Kieviten D2-O 20 20 5 5 10
10 Leiden-Quintus D8 20 16 4 4 12
11 HDM D5 20 13 2 7 11
12 Roomburg D6 19 10 3 1 15

Wedstrijden

Datum Tegenstander Verzamelen Aanvang Locatie
2 jun De Kieviten D2-O 08:45 09:15 thuis - 2 Heineken 0.0-veld
9 jun Groen-Geel D8 13:20 14:15 uit
16 jun hdm D4 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Cartouche D3 Roomburg D6 (3-0)final
Groen-Geel D8 Kieviten D2-O (1-1)final
HDS D3 Klein Zwitserland D5 (1-3)final
Rijswijk D3 Leiden-Quintus D8 (3-2)final
HDM D5 HDM D4 (3-3)final
Leonidas D14 Groen-Geel D7 (2-3)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Leiden-Quintus D8 Groen-Geel D8 (1-3)final
Klein Zwitserland D5 Leonidas D14 (1-1)scheduled
Kieviten D2-O Cartouche D3 (3-7)final
HDM D4 HDS D3 (0-0)final
Groen-Geel D7 Rijswijk D3 (1-5)scheduled
Roomburg D6 HDM D5 (5-1)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Cartouche D3 Groen-Geel D8 (4-0)scheduled
Leonidas D14 HDM D4 (2-0)final
Rijswijk D3 Klein Zwitserland D5 (1-2)final
Groen-Geel D7 Leiden-Quintus D8 (4-2)final
HDM D5 Kieviten D2-O (2-2)final
HDS D3 Roomburg D6 (5-0)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
HDM D4 Rijswijk D3 (0-1)final
Klein Zwitserland D5 Groen-Geel D7 (3-1)scheduled
Roomburg D6 Leonidas D14 (1-0)final
Groen-Geel D8 HDM D5 (2-2)final
Kieviten D2-O HDS D3 (2-5)final
Leiden-Quintus D8 Cartouche D3 (0-0)scheduled
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
HDM D5 Cartouche D3 (1-2)final
Leonidas D14 Kieviten D2-O (3-2)final
Rijswijk D3 Roomburg D6 (7-0)final
Klein Zwitserland D5 Leiden-Quintus D8 (3-4)scheduled
HDS D3 Groen-Geel D8 (2-0)final
Groen-Geel D7 HDM D4 (1-3)final
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
Groen-Geel D8 Leonidas D14 (0-2)final
HDM D4 Klein Zwitserland D5 (1-1)final
Roomburg D6 Groen-Geel D7 (0-4)final
Cartouche D3 HDS D3 (0-2)final
Kieviten D2-O Rijswijk D3 (4-2)final
ZONDAG 22 OKTOBER 2023
Leiden-Quintus D8 HDM D5 (1-1)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Rijswijk D3 Groen-Geel D8 (3-0)scheduled
HDM D4 Leiden-Quintus D8 (1-0)final
HDS D3 HDM D5 (5-0)final
Klein Zwitserland D5 Roomburg D6 (7-0)scheduled
Leonidas D14 Cartouche D3 (2-1)final
Groen-Geel D7 Kieviten D2-O (4-2)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Cartouche D3 Rijswijk D3 (1-2)final
HDM D5 Leonidas D14 (0-3)scheduled
Kieviten D2-O Klein Zwitserland D5 (2-2)scheduled
Leiden-Quintus D8 HDS D3 (0-2)final
Groen-Geel D8 Groen-Geel D7 (2-2)scheduled
Roomburg D6 HDM D4 (0-5)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Rijswijk D3 HDM D5 (1-1)final
Roomburg D6 Leiden-Quintus D8 (1-4)final
Klein Zwitserland D5 Groen-Geel D8 (1-1)scheduled
HDM D4 Kieviten D2-O (3-0)final
Leonidas D14 HDS D3 (0-2)final
Groen-Geel D7 Cartouche D3 (2-3)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Cartouche D3 Klein Zwitserland D5 (3-1)scheduled
Groen-Geel D8 HDM D4 (0-1)final
Kieviten D2-O Roomburg D6 (7-3)final
HDM D5 Groen-Geel D7 (5-3)final
Leonidas D14 Leiden-Quintus D8 (5-0)final
HDS D3 Rijswijk D3 (3-0)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Klein Zwitserland D5 HDM D5 (4-0)scheduled
Groen-Geel D7 HDS D3 (0-0)scheduled
HDM D4 Cartouche D3 (1-0)final
Rijswijk D3 Leonidas D14 (1-0)final
Leiden-Quintus D8 Kieviten D2-O (1-7)final
Roomburg D6 Groen-Geel D8 (0-1)final
ZONDAG 3 MAART 2024
Groen-Geel D7 Leonidas D14 (2-2)scheduled
Leiden-Quintus D8 Rijswijk D3 (1-8)final
Kieviten D2-O Groen-Geel D8 (4-3)scheduled
Roomburg D6 Cartouche D3 (2-6)scheduled
HDM D4 HDM D5 (3-0)final
Klein Zwitserland D5 HDS D3 (0-2)final
ZONDAG 10 MAART 2024
Rijswijk D3 Groen-Geel D7 (3-0)final
HDS D3 HDM D4 (1-0)final
Leonidas D14 Klein Zwitserland D5 (3-1)scheduled
HDM D5 Roomburg D6 (1-2)scheduled
Groen-Geel D8 Leiden-Quintus D8 (3-2)scheduled
Cartouche D3 Kieviten D2-O (4-1)final
ZONDAG 17 MAART 2024
Roomburg D6 HDS D3 (0-3)final
HDM D4 Leonidas D14 (3-2)scheduled
Kieviten D2-O HDM D5 (5-2)final
Groen-Geel D8 Cartouche D3 (3-1)scheduled
Klein Zwitserland D5 Rijswijk D3 (1-1)final
Leiden-Quintus D8 Groen-Geel D7 (1-2)scheduled
ZONDAG 24 MAART 2024
Leonidas D14 Roomburg D6 (7-0)scheduled
HDS D3 Kieviten D2-O (6-2)final
Rijswijk D3 HDM D4 (1-2)final
Cartouche D3 Leiden-Quintus D8 (4-2)final
HDM D5 Groen-Geel D8 (0-3)final
Groen-Geel D7 Klein Zwitserland D5 (0-2)scheduled
DONDERDAG 4 APRIL 2024
Klein Zwitserland D5 HDM D4 (0-2)final
ZONDAG 7 APRIL 2024
Groen-Geel D8 HDS D3 (1-4)final
Cartouche D3 HDM D5 (1-3)final
Leiden-Quintus D8 Klein Zwitserland D5 (0-5)final
HDM D4 Groen-Geel D7 (1-0)scheduled
Kieviten D2-O Leonidas D14 (1-5)scheduled
Roomburg D6 Rijswijk D3 (1-4)final
ZONDAG 14 APRIL 2024
Leonidas D14 Groen-Geel D8 (2-1)scheduled
HDS D3 Cartouche D3 (0-0)final
Rijswijk D3 Kieviten D2-O (0-0)final
Groen-Geel D7 Roomburg D6 (0-0)scheduled
HDM D5 Leiden-Quintus D8 (1-1)final
ZONDAG 21 APRIL 2024
Groen-Geel D8 Rijswijk D3 (1-1)scheduled
Cartouche D3 Leonidas D14 (1-1)final
Roomburg D6 Klein Zwitserland D5 (2-4)final
HDM D5 HDS D3 (0-1)final
Leiden-Quintus D8 HDM D4 (2-1)final
Kieviten D2-O Groen-Geel D7 (2-2)final
ZONDAG 12 MEI 2024
Klein Zwitserland D5 Kieviten D2-O (3-0)final
Rijswijk D3 Cartouche D3 (2-0)final
HDS D3 Leiden-Quintus D8 (1-1)final
Leonidas D14 HDM D5 (0-0)final
Groen-Geel D7 Groen-Geel D8 (2-2)final
ZONDAG 26 MEI 2024
HDM D5 Rijswijk D3 (0-5)final
HDS D3 Leonidas D14 (3-0)final
Kieviten D2-O HDM D4 (3-4)final
Leiden-Quintus D8 Roomburg D6 (2-1)final
Cartouche D3 Groen-Geel D7 (1-3)scheduled
Groen-Geel D8 Klein Zwitserland D5 (0-0)scheduled