D08

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Noortje de Rooij
Aanvoerder Pascalle van der Voorn
Scheidsrechtersverantw. Noortje de Rooij
Scheidsrechtersverantw. Pascalle van der Voorn
Potbeheerder Noortje de Rooij
Potbeheerder Pascalle van der Voorn
Trainer Guido Rodenburg

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Groen-Geel D11 Leonidas D20 8:50
Leonidas D23 HUDITO D7 9:30
Rijswijk D4 Berkel-Rodenrijs D3 11:30
Cartouche D5 Leiden D9 12:15
Klein Zwitserland D7 Roomburg D8 12:30
Roomburg D10 Rotterdam D6 14:15

Arbitrage verplichting
Datum Begintijd Team Tegen Scheids
9 jun 10:45 D30-2 R.H.V. Leonidas D30-2 Team
 

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Rotterdam D6 20 47 15 2 3
2 Leonidas D23 19 40 13 1 5
3 Leiden D9 19 39 12 3 4
4 HUDITO D7 20 34 11 1 8
5 Roomburg D10 20 34 10 4 6
6 Berkel-Rodenrijs D3 20 31 9 4 7
7 Rijswijk D4 19 30 9 3 7
8 Cartouche D5 19 30 9 3 7
9 Leonidas D20 19 16 4 4 11
10 Roomburg D8 20 14 4 2 14
11 Klein Zwitserland D7 14 9 2 3 9
12 Groen-Geel D11 19 2 0 2 17

Wedstrijden

Datum Tegenstander Verzamelen Aanvang Locatie
2 jun Klein Zwitserland D7 11:35 12:30 uit
9 jun Rijswijksche Hockey Club D4 14:00 14:30 thuis - 2 Heineken 0.0-veld

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Leonidas D20 Leonidas D23 (2-3)final
Roomburg D8 Roomburg D10 (0-3)final
Leiden D9 Klein Zwitserland D7 (15-0)expired
Cartouche D5 Groen-Geel D11 (2-1)scheduled
HUDITO D7 Rijswijk D4 (5-1)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Rijswijk D4 Leiden D9 (1-3)scheduled
Groen-Geel D11 Berkel-Rodenrijs D3 (1-2)scheduled
Leonidas D23 Cartouche D5 (0-4)final
Rotterdam D6 Roomburg D8 (6-1)final
Klein Zwitserland D7 Leonidas D20 (0-10)cancelled
Roomburg D10 HUDITO D7 (0-5)final
WOENSDAG 20 SEPTEMBER 2023
Berkel-Rodenrijs D3 Rotterdam D6 (0-8)scheduled
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Roomburg D8 Berkel-Rodenrijs D3 (0-1)scheduled
Leonidas D20 Rijswijk D4 (3-3)final
Cartouche D5 Klein Zwitserland D7 (11-0)cancelled
Leiden D9 Roomburg D10 (5-0)final
HUDITO D7 Rotterdam D6 (3-4)final
Leonidas D23 Groen-Geel D11 (2-0)scheduled
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Klein Zwitserland D7 Leonidas D23 (0-12)cancelled
Rotterdam D6 Leiden D9 (2-2)final
Groen-Geel D11 Roomburg D8 (3-4)scheduled
Rijswijk D4 Cartouche D5 (0-0)scheduled
Berkel-Rodenrijs D3 HUDITO D7 (2-5)scheduled
Roomburg D10 Leonidas D20 (4-5)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Cartouche D5 Roomburg D10 (1-2)scheduled
HUDITO D7 Roomburg D8 (2-1)final
Leiden D9 Berkel-Rodenrijs D3 (6-1)scheduled
Leonidas D23 Rijswijk D4 (2-1)final
Klein Zwitserland D7 Groen-Geel D11 (0-5)cancelled
Leonidas D20 Rotterdam D6 (2-7)final
WOENSDAG 11 OKTOBER 2023
Rotterdam D6 Cartouche D5 (7-1)final
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
Berkel-Rodenrijs D3 Leonidas D20 (5-5)scheduled
Roomburg D10 Leonidas D23 (5-3)final
Rijswijk D4 Klein Zwitserland D7 (9-0)cancelled
Groen-Geel D11 HUDITO D7 (0-3)scheduled
Roomburg D8 Leiden D9 (1-2)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Leonidas D20 Roomburg D8 (1-1)final
Klein Zwitserland D7 Roomburg D10 (1-1)final
Rijswijk D4 Groen-Geel D11 (2-1)scheduled
Leiden D9 HUDITO D7 (2-1)final
Cartouche D5 Berkel-Rodenrijs D3 (2-2)scheduled
Leonidas D23 Rotterdam D6 (1-7)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Roomburg D10 Rijswijk D4 (1-5)final
Groen-Geel D11 Leiden D9 (0-6)scheduled
Berkel-Rodenrijs D3 Leonidas D23 (1-2)scheduled
HUDITO D7 Leonidas D20 (4-1)final
Roomburg D8 Cartouche D5 (0-1)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Cartouche D5 HUDITO D7 (2-0)final
Rijswijk D4 Rotterdam D6 (2-1)final
Leonidas D20 Leiden D9 (0-5)final
Klein Zwitserland D7 Berkel-Rodenrijs D3 (4-4)scheduled
Roomburg D10 Groen-Geel D11 (3-2)scheduled
Leonidas D23 Roomburg D8 (3-1)final
WOENSDAG 15 NOVEMBER 2023
Rotterdam D6 Klein Zwitserland D7 (2-0)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Leonidas D20 Groen-Geel D11 (8-0)scheduled
HUDITO D7 Leonidas D23 (0-4)final
Roomburg D8 Klein Zwitserland D7 (2-3)final
Leiden D9 Cartouche D5 (3-0)final
Berkel-Rodenrijs D3 Rijswijk D4 (3-2)scheduled
Rotterdam D6 Roomburg D10 (6-1)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Groen-Geel D11 Rotterdam D6 (1-5)scheduled
Rijswijk D4 Roomburg D8 (5-0)final
Klein Zwitserland D7 HUDITO D7 (0-1)final
Cartouche D5 Leonidas D20 (4-0)final
Leiden D9 Leonidas D23 (3-1)final
Roomburg D10 Berkel-Rodenrijs D3 (3-5)scheduled
ZONDAG 18 FEBRUARI 2024
Klein Zwitserland D7 Leiden D9 (3-0)final
ZONDAG 3 MAART 2024
Leonidas D23 Leonidas D20 (2-1)final
Rijswijk D4 HUDITO D7 (3-0)final
Groen-Geel D11 Cartouche D5 (3-4)scheduled
Roomburg D10 Roomburg D8 (3-1)final
Rotterdam D6 Berkel-Rodenrijs D3 (2-3)scheduled
ZONDAG 10 MAART 2024
Leonidas D20 Klein Zwitserland D7 (4-0)final
Cartouche D5 Leonidas D23 (1-3)final
HUDITO D7 Roomburg D10 (2-2)final
Berkel-Rodenrijs D3 Groen-Geel D11 (4-1)scheduled
Leiden D9 Rijswijk D4 (2-0)final
Roomburg D8 Rotterdam D6 (1-3)final
ZONDAG 17 MAART 2024
Groen-Geel D11 Leonidas D23 (0-2)scheduled
Rotterdam D6 HUDITO D7 (3-2)final
Berkel-Rodenrijs D3 Roomburg D8 (1-1)scheduled
Klein Zwitserland D7 Cartouche D5 (0-2)final
Rijswijk D4 Leonidas D20 (8-1)scheduled
Roomburg D10 Leiden D9 (3-2)final
ZONDAG 24 MAART 2024
HUDITO D7 Berkel-Rodenrijs D3 (1-3)scheduled
Leiden D9 Rotterdam D6 (2-2)final
Cartouche D5 Rijswijk D4 (3-3)scheduled
Leonidas D20 Roomburg D10 (3-3)final
Roomburg D8 Groen-Geel D11 (4-2)scheduled
ZONDAG 7 APRIL 2024
Rijswijk D4 Leonidas D23 (5-3)scheduled
Groen-Geel D11 Klein Zwitserland D7 (0-0)scheduled
Berkel-Rodenrijs D3 Leiden D9 (1-2)scheduled
Roomburg D10 Cartouche D5 (2-1)final
Roomburg D8 HUDITO D7 (0-2)final
Rotterdam D6 Leonidas D20 (4-2)scheduled
MAANDAG 8 APRIL 2024
Leonidas D23 Roomburg D10 (2-2)final
WOENSDAG 10 APRIL 2024
Leonidas D20 Berkel-Rodenrijs D3 (1-2)final
ZONDAG 14 APRIL 2024
Cartouche D5 Rotterdam D6 (3-5)final
Leiden D9 Roomburg D8 (1-2)final
Klein Zwitserland D7 Rijswijk D4 (0-3)final
HUDITO D7 Groen-Geel D11 (4-1)scheduled
ZONDAG 21 APRIL 2024
Roomburg D10 Klein Zwitserland D7 (2-1)final
Roomburg D8 Leonidas D20 (3-0)final
Rotterdam D6 Leonidas D23 (1-3)final
Berkel-Rodenrijs D3 Cartouche D5 (3-6)scheduled
HUDITO D7 Leiden D9 (2-0)final
Groen-Geel D11 Rijswijk D4 (0-6)scheduled
DINSDAG 23 APRIL 2024
Leonidas D23 Klein Zwitserland D7 (4-0)scheduled
DINSDAG 7 MEI 2024
Rijswijk D4 Roomburg D10 (1-2)scheduled
ZONDAG 12 MEI 2024
Klein Zwitserland D7 Rotterdam D6 (0-5)final
Leiden D9 Groen-Geel D11 (1-1)scheduled
Leonidas D23 Berkel-Rodenrijs D3 (6-2)scheduled
Cartouche D5 Roomburg D8 (3-2)final
Leonidas D20 HUDITO D7 (2-1)scheduled
ZONDAG 26 MEI 2024
Roomburg D8 Leonidas D23 (2-3)final
Groen-Geel D11 Roomburg D10 (0-1)scheduled
Rotterdam D6 Rijswijk D4 (6-1)final
Leiden D9 Leonidas D20 (4-3)final
Berkel-Rodenrijs D3 Klein Zwitserland D7 (3-2)scheduled
HUDITO D7 Cartouche D5 (2-1)final