D09

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Tara Boute
Aanvoerder Floor Huisman
Scheidsrechtersverantw. Tara Boute
Scheidsrechtersverantw. Floor Huisman

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Leonidas D25 Schiedam D9 11:00
Klein Zwitserland D6 Cartouche D4 12:30
Alecto-Augustinus D8 Leiden D10 12:45
Groen-Geel D14 Groen-Geel D13 14:05
Craeyenhout D4 Forescate D2-O 14:30
Leonidas D21 Roomburg D9 16:00

Arbitrage verplichting
Datum Begintijd Team Tegen Scheids
9 jun 14:15 D11 HC Voorne D3 Team
 

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Leonidas D21 20 58 19 1 0
2 Roomburg D9 19 44 14 2 3
3 Klein Zwitserland D6 20 43 14 1 5
4 Forescate D2-O 20 40 13 1 6
5 Leiden D10 20 39 13 0 7
6 Alecto-Augustinus D8 20 21 7 3 10
7 Leonidas D25 19 21 6 3 10
8 Cartouche D4 19 20 6 2 11
9 Craeyenhout D4 19 20 6 2 11
10 Schiedam D9 20 14 5 2 13
11 Groen-Geel D14 20 11 3 2 15
12 Groen-Geel D13 20 7 2 1 17

Wedstrijden

Datum Tegenstander Verzamelen Aanvang Locatie
2 jun R.H.V. Leonidas D21 14:50 16:00 uit
9 jun L.S.C. ALECTO D8 15:30 16:00 thuis - 3 Molenveld
16 jun V.M.H.C. CARTOUCHE D4 thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Leonidas D21 Craeyenhout D4 (6-2)scheduled
Forescate D2-O Alecto-Augustinus D8 (4-1)final
Schiedam D9 Groen-Geel D13 (3-1)scheduled
Leiden D10 Leonidas D25 (2-0)final
Cartouche D4 Groen-Geel D14 (0-1)final
Roomburg D9 Klein Zwitserland D6 (3-2)scheduled
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Craeyenhout D4 Schiedam D9 (2-1)scheduled
Klein Zwitserland D6 Forescate D2-O (3-2)final
Leonidas D25 Roomburg D9 (0-7)final
Alecto-Augustinus D8 Leonidas D21 (0-8)final
Groen-Geel D14 Leiden D10 (2-1)final
Groen-Geel D13 Cartouche D4 (0-0)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Leonidas D21 Klein Zwitserland D6 (3-2)scheduled
Cartouche D4 Schiedam D9 (7-1)final
Roomburg D9 Groen-Geel D14 (4-0)final
Forescate D2-O Leonidas D25 (6-0)final
Leiden D10 Groen-Geel D13 (2-0)scheduled
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Klein Zwitserland D6 Alecto-Augustinus D8 (3-0)scheduled
Leonidas D25 Leonidas D21 (1-5)final
Craeyenhout D4 Cartouche D4 (2-0)scheduled
Groen-Geel D13 Roomburg D9 (0-9)scheduled
Schiedam D9 Leiden D10 (1-5)final
Groen-Geel D14 Forescate D2-O (0-6)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Klein Zwitserland D6 Craeyenhout D4 (8-0)scheduled
Leiden D10 Cartouche D4 (2-0)final
Forescate D2-O Groen-Geel D13 (3-1)final
Alecto-Augustinus D8 Leonidas D25 (4-0)final
Roomburg D9 Schiedam D9 (1-1)final
Leonidas D21 Groen-Geel D14 (6-0)final
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
Groen-Geel D14 Alecto-Augustinus D8 (1-1)final
Craeyenhout D4 Leiden D10 (1-3)scheduled
Schiedam D9 Forescate D2-O (1-7)final
Cartouche D4 Roomburg D9 (3-2)final
Groen-Geel D13 Leonidas D21 (0-4)final
Leonidas D25 Klein Zwitserland D6 (2-6)scheduled
ZONDAG 22 OKTOBER 2023
Alecto-Augustinus D8 Craeyenhout D4 (3-2)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Forescate D2-O Cartouche D4 (4-0)final
Leonidas D21 Schiedam D9 (4-1)final
Roomburg D9 Leiden D10 (1-0)final
Alecto-Augustinus D8 Groen-Geel D13 (3-0)scheduled
Klein Zwitserland D6 Groen-Geel D14 (6-0)final
Leonidas D25 Craeyenhout D4 (1-1)scheduled
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Leiden D10 Forescate D2-O (0-3)final
Craeyenhout D4 Roomburg D9 (0-4)scheduled
Cartouche D4 Leonidas D21 (3-4)final
Groen-Geel D13 Klein Zwitserland D6 (0-6)scheduled
Groen-Geel D14 Leonidas D25 (2-2)final
Schiedam D9 Alecto-Augustinus D8 (3-2)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Groen-Geel D14 Craeyenhout D4 (0-2)scheduled
Leonidas D25 Groen-Geel D13 (2-3)scheduled
Forescate D2-O Roomburg D9 (1-2)final
Klein Zwitserland D6 Schiedam D9 (3-0)final
Alecto-Augustinus D8 Cartouche D4 (1-6)final
Leonidas D21 Leiden D10 (6-1)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Leiden D10 Alecto-Augustinus D8 (10-0)final
Forescate D2-O Craeyenhout D4 (1-1)scheduled
Cartouche D4 Klein Zwitserland D6 (1-2)final
Groen-Geel D13 Groen-Geel D14 (2-0)scheduled
Roomburg D9 Leonidas D21 (0-2)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Leonidas D25 Cartouche D4 (2-0)final
Leonidas D21 Forescate D2-O (4-3)final
Groen-Geel D14 Schiedam D9 (1-3)final
Klein Zwitserland D6 Leiden D10 (1-0)final
Alecto-Augustinus D8 Roomburg D9 (0-6)final
Craeyenhout D4 Groen-Geel D13 (3-0)scheduled
ZONDAG 25 FEBRUARI 2024
Schiedam D9 Leonidas D25 (1-3)scheduled
ZONDAG 3 MAART 2024
Groen-Geel D13 Schiedam D9 (1-4)scheduled
Leonidas D25 Leiden D10 (0-1)final
Groen-Geel D14 Cartouche D4 (2-1)final
Craeyenhout D4 Leonidas D21 (0-2)scheduled
Klein Zwitserland D6 Roomburg D9 (1-3)final
Alecto-Augustinus D8 Forescate D2-O (2-7)final
ZONDAG 10 MAART 2024
Schiedam D9 Craeyenhout D4 (0-2)scheduled
Leonidas D21 Alecto-Augustinus D8 (3-3)final
Leiden D10 Groen-Geel D14 (4-0)final
Cartouche D4 Groen-Geel D13 (1-0)final
Roomburg D9 Leonidas D25 (2-2)final
Forescate D2-O Klein Zwitserland D6 (5-1)scheduled
ZONDAG 17 MAART 2024
Craeyenhout D4 Alecto-Augustinus D8 (1-2)scheduled
Klein Zwitserland D6 Leonidas D21 (1-3)final
Schiedam D9 Cartouche D4 (1-1)scheduled
Leonidas D25 Forescate D2-O (2-1)final
Groen-Geel D13 Leiden D10 (2-4)final
Groen-Geel D14 Roomburg D9 (0-1)final
ZONDAG 24 MAART 2024
Cartouche D4 Craeyenhout D4 (2-0)scheduled
Forescate D2-O Groen-Geel D14 (3-2)final
Alecto-Augustinus D8 Klein Zwitserland D6 (3-3)final
Leiden D10 Schiedam D9 (4-2)final
Leonidas D21 Leonidas D25 (6-1)scheduled
Roomburg D9 Groen-Geel D13 (5-0)scheduled
ZONDAG 7 APRIL 2024
Groen-Geel D14 Leonidas D21 (0-10)final
Cartouche D4 Leiden D10 (1-2)final
Schiedam D9 Roomburg D9 (1-10)final
Craeyenhout D4 Klein Zwitserland D6 (4-5)scheduled
Groen-Geel D13 Forescate D2-O (0-5)final
Leonidas D25 Alecto-Augustinus D8 (2-0)final
ZONDAG 14 APRIL 2024
Forescate D2-O Schiedam D9 (8-1)final
Alecto-Augustinus D8 Groen-Geel D14 (4-2)final
Klein Zwitserland D6 Leonidas D25 (3-1)final
Leiden D10 Craeyenhout D4 (4-0)scheduled
Roomburg D9 Cartouche D4 (1-1)final
ZONDAG 21 APRIL 2024
Cartouche D4 Forescate D2-O (2-1)final
Schiedam D9 Leonidas D21 (1-3)final
Leiden D10 Roomburg D9 (1-2)final
Groen-Geel D14 Klein Zwitserland D6 (1-3)final
Groen-Geel D13 Alecto-Augustinus D8 (2-4)final
WOENSDAG 24 APRIL 2024
Leonidas D21 Groen-Geel D13 (8-0)final
ZONDAG 5 MEI 2024
Craeyenhout D4 Leonidas D25 (1-1)expired
ZONDAG 12 MEI 2024
Leonidas D25 Groen-Geel D14 (3-1)final
Roomburg D9 Craeyenhout D4 (3-0)scheduled
Alecto-Augustinus D8 Schiedam D9 (3-5)final
Forescate D2-O Leiden D10 (2-4)final
Klein Zwitserland D6 Groen-Geel D13 (3-0)final
Leonidas D21 Cartouche D4 (5-2)final
ZONDAG 26 MEI 2024
Roomburg D9 Forescate D2-O (1-2)final
Leiden D10 Leonidas D21 (3-8)final
Craeyenhout D4 Groen-Geel D14 (2-0)scheduled
Cartouche D4 Alecto-Augustinus D8 (1-3)final
Groen-Geel D13 Leonidas D25 (1-3)scheduled
Schiedam D9 Klein Zwitserland D6 (2-7)final