D11

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Anouck Heerschop
Aanvoerder Lynn Trentelman
Aanvoerder Zoë van de Water
Scheidsrechtersverantw. Zoë van de Water
Trainer Sanne van der Schoof
Trainer Roos Warnau

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Leonidas D28 Craeyenhout D5 14:15
Klein Zwitserland D8 Groen-Geel D16 14:30
Alecto-Augustinus D9 Delfshaven D5 14:30
Groen-Geel D18 Roomburg D11 15:50
Voorne D3 Groen-Geel D17 16:00
Groen-Geel D15 Leonidas D29 17:35

Arbitrage verplichting
Datum Begintijd Team Tegen Scheids
9 jun 16:00 D09 L.S.C. ALECTO D8 Team , Sherona  Keus , Juliette  Heikens
 

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Leonidas D28 19 52 17 1 1
2 Delfshaven D5 18 43 14 1 3
3 Craeyenhout D5 18 41 14 2 2
4 Alecto-Augustinus D9 19 41 13 2 4
5 Groen-Geel D16 19 32 10 2 7
6 Leonidas D29 19 31 9 4 6
7 Klein Zwitserland D8 18 20 6 2 10
8 Groen-Geel D17 17 15 5 0 12
9 Voorne D3 9 8 2 2 5
10 Groen-Geel D18 17 7 2 1 14
11 Groen-Geel D15 13 4 1 1 11
12 Roomburg D11 18 0 0 0 18

Wedstrijden

Datum Tegenstander Verzamelen Aanvang Locatie
2 jun Groen-Geel D18 14:55 15:50 uit
9 jun HC Voorne D3 13:45 14:15 thuis - 3 Molenveld

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Groen-Geel D18 Leonidas D28 (0-10)scheduled
Groen-Geel D16 Alecto-Augustinus D9 (2-0)scheduled
Roomburg D11 Klein Zwitserland D8 (0-10)scheduled
Leonidas D29 Delfshaven D5 (1-2)scheduled
DONDERDAG 14 SEPTEMBER 2023
Craeyenhout D5 Klein Zwitserland D8 (2-0)scheduled
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Leonidas D28 Leonidas D29 (7-1)final
Delfshaven D5 Groen-Geel D16 (0-3)scheduled
Alecto-Augustinus D9 Groen-Geel D17 (3-0)scheduled
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Groen-Geel D16 Leonidas D29 (3-3)scheduled
Groen-Geel D18 Klein Zwitserland D8 (1-6)scheduled
Groen-Geel D17 Delfshaven D5 (0-3)scheduled
Roomburg D11 Alecto-Augustinus D9 (0-4)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Delfshaven D5 Roomburg D11 (8-0)scheduled
Leonidas D28 Groen-Geel D16 (3-1)scheduled
Alecto-Augustinus D9 Craeyenhout D5 (4-1)scheduled
Leonidas D29 Groen-Geel D17 (5-1)scheduled
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Groen-Geel D18 Alecto-Augustinus D9 (0-8)scheduled
Klein Zwitserland D8 Leonidas D28 (0-4)scheduled
Groen-Geel D17 Groen-Geel D16 (3-2)scheduled
Craeyenhout D5 Delfshaven D5 (4-1)scheduled
Roomburg D11 Leonidas D29 (0-7)final
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
Groen-Geel D16 Roomburg D11 (3-0)scheduled
Delfshaven D5 Groen-Geel D18 (15-0)scheduled
Leonidas D28 Groen-Geel D17 (5-2)scheduled
Leonidas D29 Craeyenhout D5 (1-4)scheduled
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Roomburg D11 Groen-Geel D17 (0-3)scheduled
Groen-Geel D15 Leonidas D28 (0-10)scheduled
Klein Zwitserland D8 Alecto-Augustinus D9 (0-4)scheduled
Craeyenhout D5 Groen-Geel D16 (1-1)scheduled
Groen-Geel D18 Leonidas D29 (0-13)scheduled
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Groen-Geel D17 Craeyenhout D5 (0-4)scheduled
Delfshaven D5 Klein Zwitserland D8 (0-0)scheduled
Leonidas D28 Roomburg D11 (10-0)final
Alecto-Augustinus D9 Groen-Geel D15 (7-0)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Groen-Geel D15 Delfshaven D5 (0-12)scheduled
Craeyenhout D5 Roomburg D11 (2-0)final
Groen-Geel D18 Groen-Geel D17 (1-9)scheduled
Klein Zwitserland D8 Leonidas D29 (1-1)scheduled
Alecto-Augustinus D9 Leonidas D28 (1-2)final
DONDERDAG 16 NOVEMBER 2023
Groen-Geel D16 Groen-Geel D18 (8-0)scheduled
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Craeyenhout D5 Leonidas D28 (3-1)final
Groen-Geel D16 Klein Zwitserland D8 (2-0)scheduled
Roomburg D11 Groen-Geel D18 (0-1)final
Leonidas D29 Groen-Geel D15 (5-1)scheduled
Delfshaven D5 Alecto-Augustinus D9 (1-0)scheduled
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Groen-Geel D18 Craeyenhout D5 (0-12)final
Groen-Geel D15 Groen-Geel D16 (0-8)scheduled
Klein Zwitserland D8 Groen-Geel D17 (2-0)scheduled
Alecto-Augustinus D9 Leonidas D29 (1-1)final
Leonidas D28 Delfshaven D5 (5-2)scheduled
ZONDAG 3 MAART 2024
Groen-Geel D15 Groen-Geel D17 (0-2)scheduled
Delfshaven D5 Leonidas D29 (2-0)final
Klein Zwitserland D8 Roomburg D11 (4-0)scheduled
Voorne D3 Craeyenhout D5 (1-5)final
Leonidas D28 Groen-Geel D18 (16-1)final
Alecto-Augustinus D9 Groen-Geel D16 (1-0)scheduled
MAANDAG 4 MAART 2024
Groen-Geel D16 Delfshaven D5 (0-3)scheduled
ZONDAG 10 MAART 2024
Roomburg D11 Groen-Geel D15 (0-6)final
Leonidas D29 Leonidas D28 (1-10)final
Klein Zwitserland D8 Craeyenhout D5 (0-5)scheduled
Groen-Geel D18 Voorne D3 (1-1)scheduled
MAANDAG 11 MAART 2024
Groen-Geel D17 Alecto-Augustinus D9 (1-3)scheduled
ZONDAG 17 MAART 2024
Alecto-Augustinus D9 Roomburg D11 (4-0)final
Klein Zwitserland D8 Groen-Geel D18 (1-0)scheduled
Leonidas D29 Groen-Geel D16 (4-1)scheduled
Groen-Geel D15 Craeyenhout D5 (0-9)scheduled
Leonidas D28 Voorne D3 (5-0)final
Delfshaven D5 Groen-Geel D17 (4-0)scheduled
ZONDAG 24 MAART 2024
Groen-Geel D16 Leonidas D28 (1-4)scheduled
Voorne D3 Klein Zwitserland D8 (3-0)final
Groen-Geel D18 Groen-Geel D15 (2-0)scheduled
Groen-Geel D17 Leonidas D29 (0-3)scheduled
Craeyenhout D5 Alecto-Augustinus D9 (3-2)scheduled
Roomburg D11 Delfshaven D5 (0-5)final
ZONDAG 7 APRIL 2024
Leonidas D29 Roomburg D11 (6-0)final
Groen-Geel D15 Voorne D3 (1-1)scheduled
Groen-Geel D16 Groen-Geel D17 (2-0)scheduled
Alecto-Augustinus D9 Groen-Geel D18 (13-0)final
Leonidas D28 Klein Zwitserland D8 (5-1)final
ZONDAG 14 APRIL 2024
Roomburg D11 Groen-Geel D16 (0-2)scheduled
Groen-Geel D18 Delfshaven D5 (1-10)scheduled
Klein Zwitserland D8 Groen-Geel D15 (2-1)final
DINSDAG 16 APRIL 2024
Groen-Geel D17 Leonidas D28 (2-3)scheduled
DONDERDAG 18 APRIL 2024
Voorne D3 Alecto-Augustinus D9 (1-6)final
Craeyenhout D5 Leonidas D29 (0-0)final
ZONDAG 21 APRIL 2024
Groen-Geel D17 Roomburg D11 (3-0)scheduled
Alecto-Augustinus D9 Klein Zwitserland D8 (7-0)final
Groen-Geel D16 Craeyenhout D5 (1-4)scheduled
Delfshaven D5 Voorne D3 (7-1)final
Leonidas D28 Groen-Geel D15 (15-0)scheduled
Leonidas D29 Groen-Geel D18 (7-0)final
ZONDAG 12 MEI 2024
Groen-Geel D18 Groen-Geel D16 (0-2)scheduled
Craeyenhout D5 Groen-Geel D17 (6-1)final
Groen-Geel D15 Alecto-Augustinus D9 (0-8)scheduled
Voorne D3 Leonidas D29 (7-3)final
Klein Zwitserland D8 Delfshaven D5 (1-8)scheduled
Roomburg D11 Leonidas D28 (0-6)final
DONDERDAG 16 MEI 2024
Delfshaven D5 Craeyenhout D5 (1-0)scheduled
ZONDAG 26 MEI 2024
Leonidas D29 Klein Zwitserland D8 (4-0)final
Delfshaven D5 Groen-Geel D15 (5-0)scheduled
Groen-Geel D16 Voorne D3 (3-2)scheduled
Roomburg D11 Craeyenhout D5 (0-4)final
Groen-Geel D17 Groen-Geel D18 (0-0)scheduled
Leonidas D28 Alecto-Augustinus D9 (4-4)final