D30-1

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Fleur van der Kaay
Aanvoerder Jovanka Vis
Manager Fleur van der Kaay
Scheidsrechtersverantw. Fleur van der Kaay
Scheidsrechtersverantw. Jovanka Vis
Trainer Stijn van Huijstee

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
HGC D30-1 Roomburg D30-1 10:30
Zoetermeer D30-1 HDM D30-2 10:30
Forescate D30-1 Cartouche D30-2 10:45
Schiedam D30-1 Rotterdam D30-3 11:00
Klein Zwitserland D30-2 HDM D30-3 12:15

Arbitrage verplichting
Datum Begintijd Team Tegen Scheids
16 jun 10:45 D03 HV Myra D4 Team , Lotte  Slootmaekers-van der Bent , Saskia  Gardeniers
 

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 HDM D30-2 17 44 14 2 1
2 Klein Zwitserland D30-2 18 39 12 3 3
3 Zoetermeer D30-1 17 31 9 4 4
4 HDM D30-3 17 26 8 2 7
5 Cartouche D30-2 17 22 6 4 7
6 Roomburg D30-1 17 22 5 7 5
7 HGC D30-1 17 21 6 3 8
8 HUDITO D30-1 18 19 6 1 11
9 Schiedam D30-1 17 18 4 6 7
10 Rotterdam D30-3 17 13 3 4 10
11 Forescate D30-1 18 10 2 4 12

Wedstrijden

Datum Tegenstander Verzamelen Aanvang Locatie
2 jun HGC D30-1 09:40 10:30 uit
9 jun HC Schiedam D30-1 10:05 11:00 uit
16 jun hdm D30-2 12:15 12:45 thuis - 1 Rabo-veld

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
HGC D30-1 Cartouche D30-2 (0-4)final
Roomburg D30-1 HDM D30-3 (1-3)final
Forescate D30-1 HUDITO D30-1 (1-6)final
HDM D30-2 Schiedam D30-1 (2-5)final
Klein Zwitserland D30-2 Rotterdam D30-3 (5-0)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
HUDITO D30-1 Klein Zwitserland D30-2 (1-4)scheduled
HDM D30-3 HDM D30-2 (0-3)final
Schiedam D30-1 Forescate D30-1 (6-2)final
Rotterdam D30-3 Zoetermeer D30-1 (2-4)final
Cartouche D30-2 Roomburg D30-1 (0-0)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Zoetermeer D30-1 HUDITO D30-1 (1-1)final
Klein Zwitserland D30-2 Forescate D30-1 (3-1)scheduled
HGC D30-1 Rotterdam D30-3 (1-3)final
HDM D30-3 Schiedam D30-1 (2-2)final
HDM D30-2 Cartouche D30-2 (1-1)scheduled
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Forescate D30-1 Zoetermeer D30-1 (2-2)final
HUDITO D30-1 HGC D30-1 (1-0)final
Cartouche D30-2 HDM D30-3 (2-1)scheduled
Schiedam D30-1 Klein Zwitserland D30-2 (1-4)scheduled
Rotterdam D30-3 Roomburg D30-1 (2-2)scheduled
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
HGC D30-1 Forescate D30-1 (2-3)final
Zoetermeer D30-1 Klein Zwitserland D30-2 (0-3)scheduled
Roomburg D30-1 HUDITO D30-1 (0-3)final
Cartouche D30-2 Schiedam D30-1 (1-1)final
HDM D30-2 Rotterdam D30-3 (4-1)final
WOENSDAG 11 OKTOBER 2023
Forescate D30-1 Roomburg D30-1 (3-3)final
DONDERDAG 12 OKTOBER 2023
Klein Zwitserland D30-2 HGC D30-1 (5-1)scheduled
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
Schiedam D30-1 Zoetermeer D30-1 (2-4)final
Rotterdam D30-3 HDM D30-3 (3-2)scheduled
ZONDAG 22 OKTOBER 2023
HUDITO D30-1 HDM D30-2 (0-3)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
HDM D30-3 HUDITO D30-1 (2-0)final
Cartouche D30-2 Rotterdam D30-3 (1-2)final
HGC D30-1 Zoetermeer D30-1 (4-3)scheduled
Roomburg D30-1 Klein Zwitserland D30-2 (1-1)scheduled
HDM D30-2 Forescate D30-1 (8-1)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Klein Zwitserland D30-2 HDM D30-2 (2-2)scheduled
HUDITO D30-1 Cartouche D30-2 (0-2)final
Forescate D30-1 HDM D30-3 (2-4)final
Schiedam D30-1 HGC D30-1 (1-1)final
Zoetermeer D30-1 Roomburg D30-1 (1-1)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Rotterdam D30-3 Schiedam D30-1 (1-1)final
HDM D30-3 Klein Zwitserland D30-2 (1-5)scheduled
Roomburg D30-1 HGC D30-1 (3-4)final
HDM D30-2 Zoetermeer D30-1 (7-0)final
Cartouche D30-2 Forescate D30-1 (3-0)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Zoetermeer D30-1 HDM D30-3 (4-3)scheduled
HUDITO D30-1 Rotterdam D30-3 (4-1)final
HGC D30-1 HDM D30-2 (0-2)scheduled
Klein Zwitserland D30-2 Cartouche D30-2 (4-1)scheduled
Roomburg D30-1 Schiedam D30-1 (3-1)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Rotterdam D30-3 Forescate D30-1 (2-2)final
HDM D30-2 Roomburg D30-1 (2-1)scheduled
Schiedam D30-1 HUDITO D30-1 (3-2)final
Cartouche D30-2 Zoetermeer D30-1 (2-1)final
HDM D30-3 HGC D30-1 (5-2)scheduled
VRIJDAG 1 MAART 2024
HUDITO D30-1 Zoetermeer D30-1 (1-3)final
ZONDAG 3 MAART 2024
HUDITO D30-1 Forescate D30-1 (1-4)final
Rotterdam D30-3 Klein Zwitserland D30-2 (0-5)final
HDM D30-3 Roomburg D30-1 (2-2)final
Cartouche D30-2 HGC D30-1 (0-3)final
Schiedam D30-1 HDM D30-2 (2-5)final
ZONDAG 10 MAART 2024
Roomburg D30-1 Cartouche D30-2 (2-1)final
Zoetermeer D30-1 Rotterdam D30-3 (3-0)final
Forescate D30-1 Schiedam D30-1 (1-5)final
HDM D30-2 HDM D30-3 (2-0)scheduled
Klein Zwitserland D30-2 HUDITO D30-1 (4-3)scheduled
DINSDAG 12 MAART 2024
Rotterdam D30-3 HGC D30-1 (0-0)final
ZONDAG 17 MAART 2024
Forescate D30-1 Klein Zwitserland D30-2 (3-3)final
Schiedam D30-1 HDM D30-3 (1-2)scheduled
Cartouche D30-2 HDM D30-2 (1-2)scheduled
ZONDAG 24 MAART 2024
Zoetermeer D30-1 Forescate D30-1 (4-1)final
Klein Zwitserland D30-2 Schiedam D30-1 (4-2)final
HGC D30-1 HUDITO D30-1 (2-1)final
Roomburg D30-1 Rotterdam D30-3 (1-0)final
HDM D30-3 Cartouche D30-2 (2-1)scheduled
ZONDAG 7 APRIL 2024
Rotterdam D30-3 HDM D30-2 (0-2)final
Forescate D30-1 HGC D30-1 (3-4)final
Schiedam D30-1 Cartouche D30-2 (2-2)final
Klein Zwitserland D30-2 Zoetermeer D30-1 (1-2)final
HUDITO D30-1 Roomburg D30-1 (1-2)final
ZONDAG 14 APRIL 2024
HGC D30-1 Klein Zwitserland D30-2 (2-1)final
Zoetermeer D30-1 Schiedam D30-1 (3-1)final
Roomburg D30-1 Forescate D30-1 (5-3)final
HDM D30-2 HUDITO D30-1 (5-1)scheduled
HDM D30-3 Rotterdam D30-3 (4-0)final
ZONDAG 21 APRIL 2024
Zoetermeer D30-1 HGC D30-1 (3-0)final
Forescate D30-1 HDM D30-2 (1-5)final
Rotterdam D30-3 Cartouche D30-2 (2-4)final
Klein Zwitserland D30-2 Roomburg D30-1 (2-0)final
HUDITO D30-1 HDM D30-3 (4-3)final
ZONDAG 26 MEI 2024
HGC D30-1 Schiedam D30-1 (1-1)scheduled
Cartouche D30-2 HUDITO D30-1 (0-1)final
HDM D30-3 Forescate D30-1 (5-2)final
HDM D30-2 Klein Zwitserland D30-2 (7-4)final
Roomburg D30-1 Zoetermeer D30-1 (1-1)final