Functie | Naam |
Aanvoerder | Fleur van der Kaay |
Aanvoerder | Jovanka Vis |
Manager | Fleur van der Kaay |
Scheidsrechtersverantw. | Fleur van der Kaay |
Scheidsrechtersverantw. | Jovanka Vis |
Trainer | Stijn van Huijstee |
Thuis | Uit | Aanvang |
HDM D30-2 | Klein Zwitserland D30-2 | 0:00 |
Cartouche D30-2 | HUDITO D30-1 | 0:00 |
HDM D30-3 | Forescate D30-1 | 0:00 |
HGC D30-1 | Schiedam D30-1 | 10:30 |
Roomburg D30-1 | Zoetermeer D30-1 | 16:30 |
Arbitrage verplichting | ||||
Datum | Begintijd | Team | Tegen | Scheids |
16 jun | 10:45 | D03 | HV Myra D4 | Team |
26 mei | 14:15 | D04 | HDS D2-O | Team |
Pos. | Team | # | Punten | W | G | V | + | - | Straf |
1 | HDM D30-2 | 16 | 41 | 13 | 2 | 1 | 55 | 16 | 0 |
2 | Klein Zwitserland D30-2 | 17 | 39 | 12 | 3 | 2 | 56 | 21 | 0 |
3 | Zoetermeer D30-1 | 16 | 30 | 9 | 3 | 4 | 38 | 31 | 0 |
4 | HDM D30-3 | 16 | 23 | 7 | 2 | 7 | 36 | 34 | 0 |
5 | Cartouche D30-2 | 16 | 22 | 6 | 4 | 6 | 26 | 23 | 0 |
6 | Roomburg D30-1 | 16 | 21 | 5 | 6 | 5 | 27 | 29 | 0 |
7 | HGC D30-1 | 16 | 20 | 6 | 2 | 8 | 26 | 38 | 0 |
8 | Schiedam D30-1 | 16 | 17 | 4 | 5 | 7 | 36 | 39 | 0 |
9 | HUDITO D30-1 | 17 | 16 | 5 | 1 | 11 | 30 | 40 | 0 |
10 | Rotterdam D30-3 | 17 | 13 | 3 | 4 | 10 | 19 | 45 | 0 |
11 | Forescate D30-1 | 17 | 10 | 2 | 4 | 11 | 33 | 66 | 0 |
Datum | Tegenstander | Verzamelen | Aanvang | Locatie |
26 mei | Mixed Hockeyclub Zoetermeer D30-1 | 16:00 | 16:30 | thuis - 1 Rabo-veld |
2 jun | HGC D30-1 | 11:40 | 12:30 | uit |
9 jun | HC Schiedam D30-1 | uit | ||
16 jun | hdm D30-2 | 12:15 | 12:45 | thuis - 1 Rabo-veld |
Thuis | Uit | Uitslag |
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023 | ||
HGC D30-1 | Cartouche D30-2 | (0-4)final |
Roomburg D30-1 | HDM D30-3 | (1-3)final |
Forescate D30-1 | HUDITO D30-1 | (1-6)final |
HDM D30-2 | Schiedam D30-1 | (2-5)final |
Klein Zwitserland D30-2 | Rotterdam D30-3 | (5-0)final |
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023 | ||
HUDITO D30-1 | Klein Zwitserland D30-2 | (1-4)scheduled |
HDM D30-3 | HDM D30-2 | (0-3)final |
Schiedam D30-1 | Forescate D30-1 | (6-2)final |
Rotterdam D30-3 | Zoetermeer D30-1 | (2-4)final |
Cartouche D30-2 | Roomburg D30-1 | (0-0)final |
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023 | ||
Zoetermeer D30-1 | HUDITO D30-1 | (1-1)final |
Klein Zwitserland D30-2 | Forescate D30-1 | (3-1)scheduled |
HGC D30-1 | Rotterdam D30-3 | (1-3)final |
HDM D30-3 | Schiedam D30-1 | (2-2)final |
HDM D30-2 | Cartouche D30-2 | (1-1)scheduled |
ZONDAG 1 OKTOBER 2023 | ||
Forescate D30-1 | Zoetermeer D30-1 | (2-2)final |
HUDITO D30-1 | HGC D30-1 | (1-0)final |
Cartouche D30-2 | HDM D30-3 | (2-1)scheduled |
Schiedam D30-1 | Klein Zwitserland D30-2 | (1-4)scheduled |
Rotterdam D30-3 | Roomburg D30-1 | (2-2)scheduled |
ZONDAG 8 OKTOBER 2023 | ||
HGC D30-1 | Forescate D30-1 | (2-3)final |
Zoetermeer D30-1 | Klein Zwitserland D30-2 | (0-3)scheduled |
Roomburg D30-1 | HUDITO D30-1 | (0-3)final |
Cartouche D30-2 | Schiedam D30-1 | (1-1)final |
HDM D30-2 | Rotterdam D30-3 | (4-1)final |
WOENSDAG 11 OKTOBER 2023 | ||
Forescate D30-1 | Roomburg D30-1 | (3-3)final |
DONDERDAG 12 OKTOBER 2023 | ||
Klein Zwitserland D30-2 | HGC D30-1 | (5-1)scheduled |
ZONDAG 15 OKTOBER 2023 | ||
Schiedam D30-1 | Zoetermeer D30-1 | (2-4)final |
Rotterdam D30-3 | HDM D30-3 | (3-2)scheduled |
ZONDAG 22 OKTOBER 2023 | ||
HUDITO D30-1 | HDM D30-2 | (0-3)final |
ZONDAG 29 OKTOBER 2023 | ||
HDM D30-3 | HUDITO D30-1 | (2-0)final |
Cartouche D30-2 | Rotterdam D30-3 | (1-2)final |
HGC D30-1 | Zoetermeer D30-1 | (4-3)scheduled |
Roomburg D30-1 | Klein Zwitserland D30-2 | (1-1)scheduled |
HDM D30-2 | Forescate D30-1 | (8-1)final |
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023 | ||
Klein Zwitserland D30-2 | HDM D30-2 | (2-2)scheduled |
HUDITO D30-1 | Cartouche D30-2 | (0-2)final |
Forescate D30-1 | HDM D30-3 | (2-4)final |
Schiedam D30-1 | HGC D30-1 | (1-1)final |
Zoetermeer D30-1 | Roomburg D30-1 | (1-1)final |
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023 | ||
Rotterdam D30-3 | Schiedam D30-1 | (1-1)final |
HDM D30-3 | Klein Zwitserland D30-2 | (1-5)scheduled |
Roomburg D30-1 | HGC D30-1 | (3-4)final |
HDM D30-2 | Zoetermeer D30-1 | (7-0)final |
Cartouche D30-2 | Forescate D30-1 | (3-0)final |
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023 | ||
Zoetermeer D30-1 | HDM D30-3 | (4-3)scheduled |
HUDITO D30-1 | Rotterdam D30-3 | (4-1)final |
HGC D30-1 | HDM D30-2 | (0-2)scheduled |
Klein Zwitserland D30-2 | Cartouche D30-2 | (4-1)scheduled |
Roomburg D30-1 | Schiedam D30-1 | (3-1)final |
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023 | ||
Rotterdam D30-3 | Forescate D30-1 | (2-2)final |
HDM D30-2 | Roomburg D30-1 | (2-1)scheduled |
Schiedam D30-1 | HUDITO D30-1 | (3-2)final |
Cartouche D30-2 | Zoetermeer D30-1 | (2-1)final |
HDM D30-3 | HGC D30-1 | (5-2)scheduled |
VRIJDAG 1 MAART 2024 | ||
HUDITO D30-1 | Zoetermeer D30-1 | (1-3)final |
ZONDAG 3 MAART 2024 | ||
HUDITO D30-1 | Forescate D30-1 | (1-4)final |
Rotterdam D30-3 | Klein Zwitserland D30-2 | (0-5)final |
HDM D30-3 | Roomburg D30-1 | (2-2)final |
Cartouche D30-2 | HGC D30-1 | (0-3)final |
Schiedam D30-1 | HDM D30-2 | (2-5)final |
ZONDAG 10 MAART 2024 | ||
Roomburg D30-1 | Cartouche D30-2 | (2-1)final |
Zoetermeer D30-1 | Rotterdam D30-3 | (3-0)final |
Forescate D30-1 | Schiedam D30-1 | (1-5)final |
HDM D30-2 | HDM D30-3 | (2-0)scheduled |
Klein Zwitserland D30-2 | HUDITO D30-1 | (4-3)scheduled |
DINSDAG 12 MAART 2024 | ||
Rotterdam D30-3 | HGC D30-1 | (0-0)final |
ZONDAG 17 MAART 2024 | ||
Forescate D30-1 | Klein Zwitserland D30-2 | (3-3)final |
Schiedam D30-1 | HDM D30-3 | (1-2)scheduled |
Cartouche D30-2 | HDM D30-2 | (1-2)scheduled |
ZONDAG 24 MAART 2024 | ||
Zoetermeer D30-1 | Forescate D30-1 | (4-1)final |
Klein Zwitserland D30-2 | Schiedam D30-1 | (4-2)final |
HGC D30-1 | HUDITO D30-1 | (2-1)final |
Roomburg D30-1 | Rotterdam D30-3 | (1-0)final |
HDM D30-3 | Cartouche D30-2 | (2-1)scheduled |
ZONDAG 7 APRIL 2024 | ||
Rotterdam D30-3 | HDM D30-2 | (0-2)final |
Forescate D30-1 | HGC D30-1 | (3-4)final |
Schiedam D30-1 | Cartouche D30-2 | (2-2)final |
Klein Zwitserland D30-2 | Zoetermeer D30-1 | (1-2)final |
HUDITO D30-1 | Roomburg D30-1 | (1-2)final |
ZONDAG 14 APRIL 2024 | ||
HGC D30-1 | Klein Zwitserland D30-2 | (2-1)final |
Zoetermeer D30-1 | Schiedam D30-1 | (3-1)final |
Roomburg D30-1 | Forescate D30-1 | (5-3)final |
HDM D30-2 | HUDITO D30-1 | (5-1)scheduled |
HDM D30-3 | Rotterdam D30-3 | (4-0)final |
ZONDAG 21 APRIL 2024 | ||
Zoetermeer D30-1 | HGC D30-1 | (3-0)final |
Forescate D30-1 | HDM D30-2 | (1-5)final |
Rotterdam D30-3 | Cartouche D30-2 | (2-4)final |
Klein Zwitserland D30-2 | Roomburg D30-1 | (2-0)final |
HUDITO D30-1 | HDM D30-3 | (4-3)final |