JO12-1

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer/Coach Niek Kolthek
Trainer/Coach Darre van Werven
Assistent coach Jarmo van der Velden
Manager Karen Leunissen - Langezaal
Manager Sonja van Roode
LijnCo Hanneke Wijers

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Cartouche JO12-1 HDM JO12-2 8:30
Rotterdam JO12-2 Rotterdam JO12-1 8:30
HDM JO12-1 Klein Zwitserland JO12-1 8:30
Leiden JO12-1 Victoria JO12-1 10:20
Berkel-Rodenrijs JO12-1 Forescate JO12-1 10:20
Leonidas JO12-1 Roomburg JO12-1 10:35

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Victoria JO12-1 9 24 8 0 1
2 Berkel-Rodenrijs JO12-1 9 22 7 1 1
3 HDM JO12-1 8 19 6 1 1
4 Klein Zwitserland JO12-1 8 18 6 0 2
5 Rotterdam JO12-1 8 16 5 1 2
6 Roomburg JO12-1 8 13 4 1 3
7 Cartouche JO12-1 8 9 3 0 5
8 Leonidas JO12-1 8 9 3 0 5
9 Leiden JO12-1 8 6 2 0 6
10 HDM JO12-2 8 6 2 0 6
11 Rotterdam JO12-2 8 3 1 0 7
12 Forescate JO12-1 8 0 0 0 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Verzamelen Aanvang Locatie
1 jun R.H.V. Leonidas JO12-1 09:25 10:35 uit
8 jun Berkel Rodenrijs JO12-1 09:45 10:15 thuis - 1 Rabo-veld
14 jun !Reservering Ouder/kind 16:00 thuis - 3 Molenveld
15 jun MHC Forescate JO12-1 16:15 17:00 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 2 MAART 2024
HDM JO12-2 Leonidas JO12-1 (1-3)scheduled
Klein Zwitserland JO12-1 Berkel-Rodenrijs JO12-1 (1-2)scheduled
Cartouche JO12-1 Forescate JO12-1 (14-0)final
Rotterdam JO12-1 Leiden JO12-1 (6-1)final
Victoria JO12-1 Roomburg JO12-1 (11-1)final
Rotterdam JO12-2 HDM JO12-1 (1-9)final
ZATERDAG 9 MAART 2024
Berkel-Rodenrijs JO12-1 HDM JO12-2 (9-1)scheduled
Leonidas JO12-1 Rotterdam JO12-1 (1-12)final
HDM JO12-1 Cartouche JO12-1 (4-3)final
Forescate JO12-1 Victoria JO12-1 (0-4)final
Leiden JO12-1 Rotterdam JO12-2 (3-1)final
Roomburg JO12-1 Klein Zwitserland JO12-1 (3-4)final
ZATERDAG 16 MAART 2024
Rotterdam JO12-2 Leonidas JO12-1 (5-1)final
Rotterdam JO12-1 Berkel-Rodenrijs JO12-1 (4-5)final
HDM JO12-2 Roomburg JO12-1 (4-5)scheduled
Klein Zwitserland JO12-1 Victoria JO12-1 (2-4)scheduled
HDM JO12-1 Forescate JO12-1 (9-1)final
Cartouche JO12-1 Leiden JO12-1 (4-1)final
ZATERDAG 23 MAART 2024
Berkel-Rodenrijs JO12-1 Rotterdam JO12-2 (5-1)final
Leonidas JO12-1 Cartouche JO12-1 (2-12)final
Forescate JO12-1 Klein Zwitserland JO12-1 (0-9)scheduled
Victoria JO12-1 HDM JO12-2 (17-2)scheduled
Roomburg JO12-1 Rotterdam JO12-1 (4-4)final
Leiden JO12-1 HDM JO12-1 (2-7)final
ZATERDAG 6 APRIL 2024
Cartouche JO12-1 Berkel-Rodenrijs JO12-1 (2-3)final
Rotterdam JO12-1 Victoria JO12-1 (5-2)final
HDM JO12-2 Klein Zwitserland JO12-1 (2-8)scheduled
Leiden JO12-1 Forescate JO12-1 (4-1)final
HDM JO12-1 Leonidas JO12-1 (11-1)final
Rotterdam JO12-2 Roomburg JO12-1 (0-9)final
ZATERDAG 13 APRIL 2024
Roomburg JO12-1 Cartouche JO12-1 (4-3)final
Berkel-Rodenrijs JO12-1 HDM JO12-1 (2-2)final
Klein Zwitserland JO12-1 Rotterdam JO12-1 (4-3)scheduled
Forescate JO12-1 HDM JO12-2 (4-8)scheduled
Victoria JO12-1 Rotterdam JO12-2 (11-0)final
Leonidas JO12-1 Leiden JO12-1 (4-3)final
ZATERDAG 20 APRIL 2024
HDM JO12-1 Roomburg JO12-1 (4-2)final
Berkel-Rodenrijs JO12-1 Victoria JO12-1 (1-3)final
Rotterdam JO12-2 Klein Zwitserland JO12-1 (0-14)scheduled
Leonidas JO12-1 Forescate JO12-1 (3-2)final
ZATERDAG 11 MEI 2024
Leiden JO12-1 Berkel-Rodenrijs JO12-1 (1-6)final
Rotterdam JO12-1 HDM JO12-2 (11-1)scheduled
Cartouche JO12-1 Victoria JO12-1 (2-9)final
ZATERDAG 25 MEI 2024
HDM JO12-2 Rotterdam JO12-2 (5-1)final
Klein Zwitserland JO12-1 Cartouche JO12-1 (4-1)scheduled
Roomburg JO12-1 Leiden JO12-1 (7-4)final
Berkel-Rodenrijs JO12-1 Leonidas JO12-1 (5-0)final
Forescate JO12-1 Rotterdam JO12-1 (0-12)final
Victoria JO12-1 HDM JO12-1 (2-1)final