JO12-2

Teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer/Coach Wout Heins
Trainer/Coach Daantje Wentink
Assistent coach Anton Korteweg
Assistent coach Pien van der Mark
Manager Vincent de Koo
Manager Maroesja Velthuis
LijnCo Hanneke Wijers

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
HDM JO12-4 Roomburg JO12-2 10:20
Berkel-Rodenrijs JO12-5 Wateringse veld JO12-1 11:55
Rijswijk JO12-2 Alecto JO12-1 17:30

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Alecto JO12-1 8 24 8 0 0
2 Roomburg JO12-2 8 18 6 0 2
3 Rijswijk JO12-2 8 11 3 2 3
4 Wateringse veld JO12-1 8 10 3 1 4
5 Berkel-Rodenrijs JO12-5 8 7 2 1 5
6 HDM JO12-4 8 0 0 0 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Verzamelen Aanvang Locatie
1 jun hdm JO12-4 09:15 10:20 uit
8 jun Berkel Rodenrijs JO12-5 15:15 16:00 thuis - 1 Rabo-veld

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 2 MAART 2024
Alecto JO12-1 Berkel-Rodenrijs JO12-5 (16-0)scheduled
Roomburg JO12-2 Wateringse veld JO12-1 (4-3)final
HDM JO12-4 Rijswijk JO12-2 (0-3)final
ZATERDAG 9 MAART 2024
Wateringse veld JO12-1 Alecto JO12-1 (1-3)final
Berkel-Rodenrijs JO12-5 HDM JO12-4 (3-2)scheduled
Rijswijk JO12-2 Roomburg JO12-2 (2-3)final
ZATERDAG 16 MAART 2024
Berkel-Rodenrijs JO12-5 Rijswijk JO12-2 (2-4)scheduled
Alecto JO12-1 Roomburg JO12-2 (3-2)final
HDM JO12-4 Wateringse veld JO12-1 (0-5)final
ZATERDAG 23 MAART 2024
Wateringse veld JO12-1 Berkel-Rodenrijs JO12-5 (6-2)scheduled
Alecto JO12-1 Rijswijk JO12-2 (3-1)final
ZONDAG 24 MAART 2024
Roomburg JO12-2 HDM JO12-4 (18-0)final
ZATERDAG 6 APRIL 2024
Rijswijk JO12-2 Wateringse veld JO12-1 (1-1)final
HDM JO12-4 Alecto JO12-1 (0-11)final
Berkel-Rodenrijs JO12-5 Roomburg JO12-2 (0-12)scheduled
ZATERDAG 13 APRIL 2024
Wateringse veld JO12-1 Roomburg JO12-2 (2-6)final
Berkel-Rodenrijs JO12-5 Alecto JO12-1 (0-10)scheduled
Rijswijk JO12-2 HDM JO12-4 (4-0)final
ZATERDAG 20 APRIL 2024
Alecto JO12-1 Wateringse veld JO12-1 (6-1)final
HDM JO12-4 Berkel-Rodenrijs JO12-5 (0-2)scheduled
Roomburg JO12-2 Rijswijk JO12-2 (4-1)final
ZATERDAG 25 MEI 2024
Wateringse veld JO12-1 HDM JO12-4 (9-0)final
Roomburg JO12-2 Alecto JO12-1 (1-4)final
Rijswijk JO12-2 Berkel-Rodenrijs JO12-5 (0-0)final