MO16-3

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer/Coach Sjoerd Staal
Trainer/Coach Zoƫ van de Water
Manager Joris Bongers
LijnCo Sofie van Rijn

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Barendrecht MO16-3 Craeyenhout MO16-3 12:25
HDS MO16-2 Zoetermeer MO16-2 16:15
Roomburg MO16-3 Ypenburg MO16-2 17:45

Arbitrage verplichting
Datum Begintijd Team Tegen Scheids
1 jun 08:15 MO12-3 LOHC MO12-5 Team , Julia  Zeilmaker , Aafke van Dooren
 

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Zoetermeer MO16-2 8 18 5 3 0
2 Ypenburg MO16-2 8 15 4 3 1
3 Craeyenhout MO16-3 8 11 3 2 3
4 HDS MO16-2 7 10 3 1 3
5 Roomburg MO16-3 7 5 0 5 2
6 Barendrecht MO16-3 8 2 0 2 6

Wedstrijden

Datum Tegenstander Verzamelen Aanvang Locatie
1 jun HC Ypenburg MO16-2 17:15 17:45 thuis - 1 Rabo-veld
3 jun HDS MO16-2 thuis
8 jun Craeyenhout MO16-3 14:45 15:50 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 2 MAART 2024
Roomburg MO16-3 Barendrecht MO16-3 (3-3)final
Ypenburg MO16-2 Zoetermeer MO16-2 (2-2)final
Craeyenhout MO16-3 HDS MO16-2 (1-0)final
ZATERDAG 9 MAART 2024
HDS MO16-2 Roomburg MO16-3 (1-1)final
Barendrecht MO16-3 Ypenburg MO16-2 (0-5)final
Zoetermeer MO16-2 Craeyenhout MO16-3 (3-1)final
ZATERDAG 16 MAART 2024
Roomburg MO16-3 Zoetermeer MO16-2 (5-5)final
Craeyenhout MO16-3 Ypenburg MO16-2 (2-2)final
HDS MO16-2 Barendrecht MO16-3 (4-0)final
ZATERDAG 23 MAART 2024
Zoetermeer MO16-2 HDS MO16-2 (2-0)final
Craeyenhout MO16-3 Barendrecht MO16-3 (2-1)final
Ypenburg MO16-2 Roomburg MO16-3 (1-1)final
ZATERDAG 6 APRIL 2024
HDS MO16-2 Ypenburg MO16-2 (1-2)final
Barendrecht MO16-3 Zoetermeer MO16-2 (0-1)final
Roomburg MO16-3 Craeyenhout MO16-3 (1-2)final
ZATERDAG 13 APRIL 2024
Zoetermeer MO16-2 Ypenburg MO16-2 (3-2)final
Barendrecht MO16-3 Roomburg MO16-3 (3-3)final
HDS MO16-2 Craeyenhout MO16-3 (3-0)final
ZATERDAG 20 APRIL 2024
Ypenburg MO16-2 Barendrecht MO16-3 (5-1)final
ZATERDAG 11 MEI 2024
Roomburg MO16-3 HDS MO16-2 (0-2)cancelled
Craeyenhout MO16-3 Zoetermeer MO16-2 (1-1)final
ZATERDAG 25 MEI 2024
Zoetermeer MO16-2 Roomburg MO16-3 (5-1)final
Barendrecht MO16-3 HDS MO16-2 (0-3)final
Ypenburg MO16-2 Craeyenhout MO16-3 (3-1)final