MO16-4

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Yuri Lukowski
Coach Lonneke Vlemmix
Manager Martijn Molenaar
Manager Dennis de Roo
Trainer Juliët Edel
Trainer Zoë van de Water
LijnCo Sofie van Rijn

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Forescate MO16-5 Klein Zwitserland MO16-8 10:15
Alecto MO16-5 Alphen MO16-5 10:45
Roomburg MO16-4 Ommoord MO16-4 16:15

Arbitrage verplichting
Datum Begintijd Team Tegen Scheids
1 jun 18:00 MO14-6 Mixed Hockeyclub Zoetermeer MO14-5 Team , Jasmijn  Schuller , Josefien   Vleming
1 jun 14:30 MO12-5 Hockeyclub Alkemade MO12-1 Team , Sara de Roo , Isabel  Augustijn
 

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Ommoord MO16-4 8 17 5 2 1
2 Roomburg MO16-4 8 12 3 3 2
3 Alphen MO16-5 8 11 3 2 3
4 Klein Zwitserland MO16-8 8 10 2 4 2
5 Alecto MO16-5 8 8 2 2 4
6 Forescate MO16-5 8 6 1 3 4

Wedstrijden

Datum Tegenstander Verzamelen Aanvang Locatie
1 jun OMHC MO16-4 15:30 16:15 thuis - 3 Molenveld
8 jun HC Alphen MO16-5 12:25 13:30 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 2 MAART 2024
Alphen MO16-5 Forescate MO16-5 (3-2)final
Roomburg MO16-4 Alecto MO16-5 (3-2)final
Ommoord MO16-4 Klein Zwitserland MO16-8 (1-0)final
ZATERDAG 9 MAART 2024
Forescate MO16-5 Roomburg MO16-4 (0-5)scheduled
Klein Zwitserland MO16-8 Alphen MO16-5 (3-1)final
Alecto MO16-5 Ommoord MO16-4 (3-3)final
ZATERDAG 16 MAART 2024
Forescate MO16-5 Alecto MO16-5 (3-3)final
Alphen MO16-5 Ommoord MO16-4 (4-1)final
Roomburg MO16-4 Klein Zwitserland MO16-8 (2-2)scheduled
ZATERDAG 23 MAART 2024
Alphen MO16-5 Alecto MO16-5 (2-0)final
Ommoord MO16-4 Roomburg MO16-4 (2-1)final
Klein Zwitserland MO16-8 Forescate MO16-5 (0-0)scheduled
ZATERDAG 6 APRIL 2024
Roomburg MO16-4 Alphen MO16-5 (2-2)final
Alecto MO16-5 Klein Zwitserland MO16-8 (0-3)final
Forescate MO16-5 Ommoord MO16-4 (4-4)final
ZATERDAG 13 APRIL 2024
Alecto MO16-5 Roomburg MO16-4 (1-0)final
Forescate MO16-5 Alphen MO16-5 (4-1)final
Klein Zwitserland MO16-8 Ommoord MO16-4 (0-2)final
ZATERDAG 20 APRIL 2024
Ommoord MO16-4 Alecto MO16-5 (3-2)final
Roomburg MO16-4 Forescate MO16-5 (7-0)final
ZATERDAG 11 MEI 2024
Alphen MO16-5 Klein Zwitserland MO16-8 (3-3)final
ZATERDAG 25 MEI 2024
Alecto MO16-5 Forescate MO16-5 (1-0)final
Klein Zwitserland MO16-8 Roomburg MO16-4 (2-2)scheduled
Ommoord MO16-4 Alphen MO16-5 (3-2)final