H02 (O)

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer/Coach Ivo Klap
Trainer/Coach Felix Paardekooper
Aanvoerder Jens van Akkeren
Scheidsrechtersverantw. Mees Usman

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Leonidas H2-O Ring Pass Delft H2-O 10:45
Roomburg H2-O Cartouche H2-O 10:45
HDM H2-O HUDITO H2-O 11:00
Pinoké H3 Zoetermeer H2-O 12:15
Amsterdam H5 Schiedam H2-O 12:30
Hurley H4 Leonidas H3 12:30

Arbitrage verplichting
Datum Begintijd Team Tegen Scheids
9 jun 16:30 H03 R.H.V. Leonidas H9 Team
 

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Leonidas H3 19 41 12 5 2
2 Pinoké H3 19 40 12 4 3
3 Roomburg H2-O 19 39 12 3 4
4 Ring Pass Delft H2-O 19 35 11 2 6
5 Hurley H4 19 26 7 5 7
6 HUDITO H2-O 19 26 7 5 7
7 Schiedam H2-O 19 25 8 1 10
8 Cartouche H2-O 19 23 7 2 10
9 Leonidas H2-O 19 22 6 4 9
10 Amsterdam H5 19 18 5 3 11
11 HDM H2-O 19 17 5 2 12
12 Zoetermeer H2-O 19 12 4 0 15

Wedstrijden

Datum Tegenstander Verzamelen Aanvang Locatie
2 jun V.M.H.C. CARTOUCHE H2-O 10:15 10:45 thuis - 1 Rabo-veld
9 jun Ring Pass Delft H2-O 14:15 14:45 thuis - 1 Rabo-veld
16 jun Pinoké H3 12:10 13:15 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Leonidas H2-O Leonidas H3 (1-6)final
HDM H2-O Cartouche H2-O (3-2)scheduled
Amsterdam H5 Zoetermeer H2-O (2-5)final
Schiedam H2-O Roomburg H2-O (1-4)final
Hurley H4 Pinoké H3 (1-1)final
WOENSDAG 13 SEPTEMBER 2023
Ring Pass Delft H2-O HUDITO H2-O (1-1)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Cartouche H2-O Amsterdam H5 (2-1)final
Leonidas H3 Ring Pass Delft H2-O (3-2)final
Roomburg H2-O Hurley H4 (4-3)final
Zoetermeer H2-O Leonidas H2-O (3-1)final
Pinoké H3 HDM H2-O (6-2)final
HUDITO H2-O Schiedam H2-O (4-0)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Amsterdam H5 Pinoké H3 (2-3)final
Leonidas H2-O Cartouche H2-O (5-0)final
Ring Pass Delft H2-O Zoetermeer H2-O (2-1)final
HDM H2-O Hurley H4 (2-5)scheduled
HUDITO H2-O Roomburg H2-O (3-2)final
Schiedam H2-O Leonidas H3 (0-4)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Hurley H4 Amsterdam H5 (4-2)final
Zoetermeer H2-O Schiedam H2-O (1-0)final
Roomburg H2-O HDM H2-O (1-5)scheduled
Cartouche H2-O Ring Pass Delft H2-O (1-6)scheduled
Leonidas H3 HUDITO H2-O (1-1)final
Pinoké H3 Leonidas H2-O (5-4)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Amsterdam H5 HDM H2-O (2-4)scheduled
Leonidas H2-O Hurley H4 (3-2)final
Ring Pass Delft H2-O Pinoké H3 (2-5)final
Leonidas H3 Roomburg H2-O (2-2)final
HUDITO H2-O Zoetermeer H2-O (4-3)final
Schiedam H2-O Cartouche H2-O (5-0)final
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
Pinoké H3 Schiedam H2-O (7-2)final
Roomburg H2-O Amsterdam H5 (5-2)final
Zoetermeer H2-O Leonidas H3 (2-4)final
Hurley H4 Ring Pass Delft H2-O (3-5)final
Cartouche H2-O HUDITO H2-O (1-0)scheduled
WOENSDAG 25 OKTOBER 2023
HDM H2-O Leonidas H2-O (2-2)scheduled
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Zoetermeer H2-O Roomburg H2-O (1-3)final
Leonidas H2-O Amsterdam H5 (3-3)final
Schiedam H2-O Hurley H4 (4-3)final
HUDITO H2-O Pinoké H3 (3-3)final
Ring Pass Delft H2-O HDM H2-O (3-1)final
Leonidas H3 Cartouche H2-O (3-1)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Pinoké H3 Leonidas H3 (2-2)final
Roomburg H2-O Leonidas H2-O (3-2)final
Cartouche H2-O Zoetermeer H2-O (3-2)final
HDM H2-O Schiedam H2-O (3-4)scheduled
Amsterdam H5 Ring Pass Delft H2-O (3-1)final
Hurley H4 HUDITO H2-O (3-0)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Leonidas H3 Hurley H4 (2-2)final
HUDITO H2-O HDM H2-O (4-3)scheduled
Zoetermeer H2-O Pinoké H3 (2-3)final
Cartouche H2-O Roomburg H2-O (2-2)final
Ring Pass Delft H2-O Leonidas H2-O (4-1)final
Schiedam H2-O Amsterdam H5 (4-2)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Amsterdam H5 HUDITO H2-O (1-1)final
HDM H2-O Leonidas H3 (0-1)scheduled
Hurley H4 Zoetermeer H2-O (5-1)scheduled
Pinoké H3 Cartouche H2-O (7-2)final
Leonidas H2-O Schiedam H2-O (5-2)final
Ring Pass Delft H2-O Roomburg H2-O (3-2)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Schiedam H2-O Ring Pass Delft H2-O (4-2)final
Roomburg H2-O Pinoké H3 (6-5)final
Zoetermeer H2-O HDM H2-O (3-2)scheduled
Leonidas H3 Amsterdam H5 (2-1)final
HUDITO H2-O Leonidas H2-O (2-1)final
Cartouche H2-O Hurley H4 (1-1)final
ZONDAG 3 MAART 2024
Pinoké H3 Hurley H4 (5-5)final
Zoetermeer H2-O Amsterdam H5 (3-4)final
Roomburg H2-O Schiedam H2-O (4-2)final
Leonidas H3 Leonidas H2-O (3-1)final
HUDITO H2-O Ring Pass Delft H2-O (1-2)final
Cartouche H2-O HDM H2-O (4-3)scheduled
ZONDAG 10 MAART 2024
Leonidas H2-O Zoetermeer H2-O (2-0)final
Amsterdam H5 Cartouche H2-O (3-0)final
HDM H2-O Pinoké H3 (1-2)scheduled
Hurley H4 Roomburg H2-O (2-3)final
Schiedam H2-O HUDITO H2-O (2-1)final
Ring Pass Delft H2-O Leonidas H3 (1-1)final
ZONDAG 17 MAART 2024
Pinoké H3 Amsterdam H5 (1-2)final
Leonidas H3 Schiedam H2-O (5-1)final
Cartouche H2-O Leonidas H2-O (3-5)final
Roomburg H2-O HUDITO H2-O (2-1)final
Zoetermeer H2-O Ring Pass Delft H2-O (1-5)final
Hurley H4 HDM H2-O (6-1)scheduled
ZONDAG 24 MAART 2024
Leonidas H2-O Pinoké H3 (0-4)final
HDM H2-O Roomburg H2-O (2-1)scheduled
HUDITO H2-O Leonidas H3 (0-1)final
Ring Pass Delft H2-O Cartouche H2-O (5-2)final
Schiedam H2-O Zoetermeer H2-O (2-1)final
Amsterdam H5 Hurley H4 (2-1)final
ZONDAG 7 APRIL 2024
Cartouche H2-O Schiedam H2-O (3-1)final
Roomburg H2-O Leonidas H3 (4-2)final
HDM H2-O Amsterdam H5 (3-0)final
Zoetermeer H2-O HUDITO H2-O (1-4)final
Pinoké H3 Ring Pass Delft H2-O (2-1)final
Hurley H4 Leonidas H2-O (3-1)final
ZONDAG 14 APRIL 2024
Leonidas H2-O HDM H2-O (3-1)final
Leonidas H3 Zoetermeer H2-O (6-3)final
Schiedam H2-O Pinoké H3 (1-3)final
Ring Pass Delft H2-O Hurley H4 (1-2)scheduled
HUDITO H2-O Cartouche H2-O (3-1)final
Amsterdam H5 Roomburg H2-O (3-5)final
ZONDAG 21 APRIL 2024
Roomburg H2-O Zoetermeer H2-O (6-0)final
HDM H2-O Ring Pass Delft H2-O (0-2)final
Cartouche H2-O Leonidas H3 (3-2)final
Pinoké H3 HUDITO H2-O (3-1)final
Amsterdam H5 Leonidas H2-O (3-3)final
Hurley H4 Schiedam H2-O (0-1)final
ZONDAG 26 MEI 2024
Ring Pass Delft H2-O Amsterdam H5 (5-3)final
Leonidas H2-O Roomburg H2-O (1-1)final
Zoetermeer H2-O Cartouche H2-O (1-2)final
Schiedam H2-O HDM H2-O (1-1)final
Leonidas H3 Pinoké H3 (3-2)final
HUDITO H2-O Hurley H4 (4-4)final