H06

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Rutger Stolk
Aanvoerder Frank Vermeend
Scheidsrechtersverantw. Roel Vermeulen
Potbeheerder Christiaan de Sitter

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Berkel-Rodenrijs H4 Roomburg H6 10:45
Leiden H7 Delfshaven H2 11:30
Gouda H2-O Leonidas H20 15:00
Groen-Geel H9 Rotterdam H9 15:50

Arbitrage verplichting
Datum Begintijd Team Tegen Scheids
9 jun 14:30 D08 Rijswijksche Hockey Club D4 Team , Pieter  Bijloo , Naud van Doorn
 

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Rotterdam H9 19 42 13 3 3
2 Groen-Geel H9 19 36 10 6 3
3 Leiden H7 19 32 9 5 5
4 Leonidas H20 19 23 7 2 10
5 Delfshaven H2 18 23 6 5 7
6 Gouda H2-O 18 21 5 6 7
7 Roomburg H6 19 19 5 4 10
8 Berkel-Rodenrijs H4 19 11 2 5 12

Wedstrijden

Datum Tegenstander Verzamelen Aanvang Locatie
2 jun Berkel Rodenrijs H4 09:40 10:45 uit
9 jun Groen-Geel H9 15:45 16:15 thuis - 2 Heineken 0.0-veld

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Groen-Geel H9 Delfshaven H2 (0-3)scheduled
Roomburg H6 Rotterdam H9 (0-1)final
Leiden H7 Gouda H2-O (1-0)final
Berkel-Rodenrijs H4 Leonidas H20 (3-0)scheduled
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Berkel-Rodenrijs H4 Gouda H2-O (2-0)scheduled
Delfshaven H2 Roomburg H6 (1-3)final
Rotterdam H9 Leiden H7 (3-2)final
Leonidas H20 Groen-Geel H9 (1-3)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Roomburg H6 Leonidas H20 (0-3)final
Berkel-Rodenrijs H4 Leiden H7 (0-0)scheduled
Delfshaven H2 Rotterdam H9 (0-2)final
Groen-Geel H9 Gouda H2-O (2-1)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Leiden H7 Groen-Geel H9 (0-1)final
Rotterdam H9 Berkel-Rodenrijs H4 (1-0)scheduled
Gouda H2-O Roomburg H6 (1-3)scheduled
Leonidas H20 Delfshaven H2 (0-1)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Groen-Geel H9 Berkel-Rodenrijs H4 (3-0)scheduled
Delfshaven H2 Gouda H2-O (1-1)scheduled
Roomburg H6 Leiden H7 (1-2)final
Leonidas H20 Rotterdam H9 (0-5)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Leonidas H20 Gouda H2-O (2-2)scheduled
Groen-Geel H9 Rotterdam H9 (2-2)final
Berkel-Rodenrijs H4 Roomburg H6 (2-2)scheduled
Leiden H7 Delfshaven H2 (1-0)scheduled
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Roomburg H6 Groen-Geel H9 (0-4)final
Leonidas H20 Leiden H7 (2-3)final
Delfshaven H2 Berkel-Rodenrijs H4 (3-3)scheduled
Gouda H2-O Rotterdam H9 (4-0)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Leonidas H20 Berkel-Rodenrijs H4 (4-2)scheduled
Leiden H7 Gouda H2-O (1-1)final
Delfshaven H2 Groen-Geel H9 (0-2)final
Rotterdam H9 Roomburg H6 (7-5)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Roomburg H6 Delfshaven H2 (2-2)final
Gouda H2-O Berkel-Rodenrijs H4 (2-0)scheduled
Leiden H7 Rotterdam H9 (1-2)scheduled
Groen-Geel H9 Leonidas H20 (2-3)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Leonidas H20 Roomburg H6 (5-1)final
Leiden H7 Berkel-Rodenrijs H4 (1-1)scheduled
Rotterdam H9 Delfshaven H2 (0-2)scheduled
Gouda H2-O Groen-Geel H9 (0-3)final
ZONDAG 3 MAART 2024
Berkel-Rodenrijs H4 Rotterdam H9 (2-3)scheduled
Groen-Geel H9 Leiden H7 (2-2)final
Roomburg H6 Gouda H2-O (1-1)final
Delfshaven H2 Leonidas H20 (4-1)final
ZONDAG 10 MAART 2024
Leiden H7 Roomburg H6 (0-2)final
Berkel-Rodenrijs H4 Groen-Geel H9 (0-0)scheduled
Rotterdam H9 Leonidas H20 (3-2)final
Gouda H2-O Delfshaven H2 (2-2)scheduled
ZONDAG 17 MAART 2024
Roomburg H6 Berkel-Rodenrijs H4 (3-1)scheduled
Delfshaven H2 Leiden H7 (0-1)final
Rotterdam H9 Groen-Geel H9 (2-2)final
Gouda H2-O Leonidas H20 (4-0)final
ZONDAG 24 MAART 2024
Groen-Geel H9 Roomburg H6 (2-1)scheduled
Rotterdam H9 Gouda H2-O (2-2)final
Berkel-Rodenrijs H4 Delfshaven H2 (0-1)scheduled
Leiden H7 Leonidas H20 (1-4)final
ZONDAG 7 APRIL 2024
Berkel-Rodenrijs H4 Leonidas H20 (1-2)scheduled
Gouda H2-O Leiden H7 (2-3)final
Groen-Geel H9 Delfshaven H2 (1-1)final
Roomburg H6 Rotterdam H9 (1-4)final
WOENSDAG 10 APRIL 2024
Gouda H2-O Berkel-Rodenrijs H4 (4-0)scheduled
ZONDAG 14 APRIL 2024
Rotterdam H9 Leiden H7 (0-3)final
Leonidas H20 Groen-Geel H9 (2-2)final
Delfshaven H2 Roomburg H6 (2-1)final
ZONDAG 21 APRIL 2024
Delfshaven H2 Rotterdam H9 (0-2)final
Berkel-Rodenrijs H4 Leiden H7 (0-6)scheduled
Groen-Geel H9 Gouda H2-O (3-0)final
Roomburg H6 Leonidas H20 (3-1)final
ZONDAG 12 MEI 2024
Leiden H7 Groen-Geel H9 (3-2)final
Leonidas H20 Delfshaven H2 (3-2)scheduled
Rotterdam H9 Berkel-Rodenrijs H4 (3-1)scheduled
Gouda H2-O Roomburg H6 (1-0)final
ZONDAG 26 MEI 2024
Roomburg H6 Leiden H7 (2-2)final
Leonidas H20 Rotterdam H9 (2-3)final
Groen-Geel H9 Berkel-Rodenrijs H4 (2-0)scheduled
Delfshaven H2 Gouda H2-O (1-1)postponed