H30-1

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Michiel Eggen
Scheidsrechtersverantw. Koen van Berge Henegouwen
Trainer Erik Stenfert Kroese

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Rotterdam H30-1 Gooische H30-1 10:30
Bloemendaal H30-1 Amsterdam H30-1 11:00
Laren H30-1 Voordaan H30-1 12:30
Rood-Wit H30-1 Gooische H30-2 12:45
Roomburg H30-1 Huizen H30-1 12:45
Kampong H30-1 Klein Zwitserland H30-1 14:15

Arbitrage verplichting
Datum Begintijd Team Tegen Scheids
9 jun 12:30 H04 LOHC H5 Team , Michiel   Eggen , Don  Postel
2 jun 14:45 H05 Mixed Hockeyclub Zoetermeer H3 Team , Koen van Berge Henegouwen , Tim  Wells
 

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Kampong H30-1 19 43 14 1 4
2 Bloemendaal H30-1 19 42 14 0 5
3 Voordaan H30-1 19 37 11 4 4
4 Klein Zwitserland H30-1 19 33 10 3 6
5 Gooische H30-2 19 33 10 3 6
6 Amsterdam H30-1 19 32 9 5 5
7 Rotterdam H30-1 18 31 9 4 5
8 Huizen H30-1 19 22 6 4 9
9 Gooische H30-1 19 19 5 4 10
10 Rood-Wit H30-1 19 12 3 3 13
11 Roomburg H30-1 18 10 2 4 12
12 Laren H30-1 19 7 2 1 16

Wedstrijden

Datum Tegenstander Verzamelen Aanvang Locatie
2 jun Huizer HC H30-1 12:15 12:45 thuis - 1 Rabo-veld
9 jun Gooische Hockey Club H30-1 10:15 10:45 thuis - 1 Rabo-veld
16 jun Larensche Mixed Hockey Club H30-1 09:40 11:00 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Bloemendaal H30-1 Voordaan H30-1 (7-1)final
Kampong H30-1 Laren H30-1 (3-0)final
Rotterdam H30-1 Klein Zwitserland H30-1 (2-3)final
Amsterdam H30-1 Roomburg H30-1 (4-4)final
Gooische H30-1 Gooische H30-2 (1-1)final
Rood-Wit H30-1 Huizen H30-1 (1-5)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Laren H30-1 Rood-Wit H30-1 (1-6)final
Voordaan H30-1 Rotterdam H30-1 (3-1)final
Huizen H30-1 Bloemendaal H30-1 (0-1)final
Klein Zwitserland H30-1 Gooische H30-1 (5-3)scheduled
Roomburg H30-1 Kampong H30-1 (2-9)final
Gooische H30-2 Amsterdam H30-1 (2-2)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Bloemendaal H30-1 Laren H30-1 (5-1)final
Rotterdam H30-1 Huizen H30-1 (4-1)final
Gooische H30-1 Voordaan H30-1 (4-3)final
Gooische H30-2 Roomburg H30-1 (7-1)final
Amsterdam H30-1 Klein Zwitserland H30-1 (1-6)scheduled
Rood-Wit H30-1 Kampong H30-1 (1-3)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Klein Zwitserland H30-1 Gooische H30-2 (4-2)final
Huizen H30-1 Gooische H30-1 (4-3)final
Laren H30-1 Rotterdam H30-1 (4-4)final
Kampong H30-1 Bloemendaal H30-1 (1-4)final
Roomburg H30-1 Rood-Wit H30-1 (2-2)final
Voordaan H30-1 Amsterdam H30-1 (3-3)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Rotterdam H30-1 Kampong H30-1 (1-0)final
Gooische H30-2 Voordaan H30-1 (3-4)final
Amsterdam H30-1 Huizen H30-1 (3-2)final
Klein Zwitserland H30-1 Roomburg H30-1 (4-0)scheduled
Bloemendaal H30-1 Rood-Wit H30-1 (2-0)final
Gooische H30-1 Laren H30-1 (3-1)final
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
Huizen H30-1 Gooische H30-2 (5-1)final
Kampong H30-1 Gooische H30-1 (7-3)final
Rood-Wit H30-1 Rotterdam H30-1 (1-4)final
Roomburg H30-1 Bloemendaal H30-1 (2-6)final
Laren H30-1 Amsterdam H30-1 (1-6)final
Voordaan H30-1 Klein Zwitserland H30-1 (3-2)scheduled
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Rotterdam H30-1 Bloemendaal H30-1 (2-1)final
Voordaan H30-1 Roomburg H30-1 (4-1)final
Klein Zwitserland H30-1 Huizen H30-1 (1-1)scheduled
Gooische H30-1 Rood-Wit H30-1 (3-3)final
Amsterdam H30-1 Kampong H30-1 (6-5)final
Gooische H30-2 Laren H30-1 (7-1)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Bloemendaal H30-1 Gooische H30-1 (6-1)final
Huizen H30-1 Voordaan H30-1 (2-6)final
Kampong H30-1 Gooische H30-2 (1-2)final
Laren H30-1 Klein Zwitserland H30-1 (2-7)scheduled
Roomburg H30-1 Rotterdam H30-1 (2-4)final
Rood-Wit H30-1 Amsterdam H30-1 (2-6)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Voordaan H30-1 Laren H30-1 (10-0)final
Huizen H30-1 Roomburg H30-1 (2-2)final
Klein Zwitserland H30-1 Kampong H30-1 (1-3)scheduled
Amsterdam H30-1 Bloemendaal H30-1 (2-3)final
Gooische H30-2 Rood-Wit H30-1 (3-1)final
Gooische H30-1 Rotterdam H30-1 (2-4)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Kampong H30-1 Voordaan H30-1 (5-1)final
Bloemendaal H30-1 Gooische H30-2 (0-2)final
Rotterdam H30-1 Amsterdam H30-1 (2-0)final
Laren H30-1 Huizen H30-1 (6-3)final
Rood-Wit H30-1 Klein Zwitserland H30-1 (3-2)scheduled
Gooische H30-1 Roomburg H30-1 (1-1)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Amsterdam H30-1 Gooische H30-1 (4-3)final
Huizen H30-1 Kampong H30-1 (2-3)final
Klein Zwitserland H30-1 Bloemendaal H30-1 (5-2)scheduled
Roomburg H30-1 Laren H30-1 (4-3)final
Gooische H30-2 Rotterdam H30-1 (2-1)final
Voordaan H30-1 Rood-Wit H30-1 (8-1)final
ZONDAG 3 MAART 2024
Voordaan H30-1 Bloemendaal H30-1 (4-0)final
Huizen H30-1 Rood-Wit H30-1 (4-1)final
Klein Zwitserland H30-1 Rotterdam H30-1 (1-2)final
Roomburg H30-1 Amsterdam H30-1 (1-3)final
Gooische H30-2 Gooische H30-1 (6-4)final
Laren H30-1 Kampong H30-1 (3-4)final
ZONDAG 10 MAART 2024
Kampong H30-1 Roomburg H30-1 (4-1)final
Bloemendaal H30-1 Huizen H30-1 (3-1)final
Rotterdam H30-1 Voordaan H30-1 (2-1)scheduled
Rood-Wit H30-1 Laren H30-1 (4-2)final
Amsterdam H30-1 Gooische H30-2 (1-0)final
Gooische H30-1 Klein Zwitserland H30-1 (5-1)final
ZONDAG 17 MAART 2024
Klein Zwitserland H30-1 Amsterdam H30-1 (1-1)final
Huizen H30-1 Rotterdam H30-1 (2-2)final
Kampong H30-1 Rood-Wit H30-1 (7-1)final
Laren H30-1 Bloemendaal H30-1 (0-9)final
Roomburg H30-1 Gooische H30-2 (2-3)final
Voordaan H30-1 Gooische H30-1 (4-1)final
ZONDAG 24 MAART 2024
Rotterdam H30-1 Laren H30-1 (0-2)scheduled
Rood-Wit H30-1 Roomburg H30-1 (1-3)final
Gooische H30-2 Klein Zwitserland H30-1 (0-1)final
Amsterdam H30-1 Voordaan H30-1 (1-1)final
Bloemendaal H30-1 Kampong H30-1 (0-2)final
Gooische H30-1 Huizen H30-1 (2-2)final
DONDERDAG 28 MAART 2024
Kampong H30-1 Rotterdam H30-1 (2-2)scheduled
ZONDAG 7 APRIL 2024
Rood-Wit H30-1 Bloemendaal H30-1 (1-3)final
Huizen H30-1 Amsterdam H30-1 (4-3)final
Laren H30-1 Gooische H30-1 (2-7)final
Roomburg H30-1 Klein Zwitserland H30-1 (2-4)final
Voordaan H30-1 Gooische H30-2 (2-2)final
ZONDAG 14 APRIL 2024
Rotterdam H30-1 Rood-Wit H30-1 (2-2)final
Bloemendaal H30-1 Roomburg H30-1 (3-1)final
Amsterdam H30-1 Laren H30-1 (6-1)final
Gooische H30-1 Kampong H30-1 (1-3)final
Klein Zwitserland H30-1 Voordaan H30-1 (1-1)final
Gooische H30-2 Huizen H30-1 (4-2)final
ZONDAG 21 APRIL 2024
Huizen H30-1 Klein Zwitserland H30-1 (4-1)final
Bloemendaal H30-1 Rotterdam H30-1 (4-1)final
Roomburg H30-1 Voordaan H30-1 (1-6)final
Rood-Wit H30-1 Gooische H30-1 (2-6)final
Laren H30-1 Gooische H30-2 (2-6)final
Kampong H30-1 Amsterdam H30-1 (4-3)final
ZONDAG 26 MEI 2024
Klein Zwitserland H30-1 Laren H30-1 (8-1)final
Amsterdam H30-1 Rood-Wit H30-1 (2-0)final
Gooische H30-1 Bloemendaal H30-1 (0-2)final
Gooische H30-2 Kampong H30-1 (2-3)final
Voordaan H30-1 Huizen H30-1 (3-2)final