Diensten

Zie hier een overzicht van alle barouder/EHD/opruim/veegdiensten die we kennen met links naar beschrijvingen. Na lezing weet je wat er van jou en jouw team wordt verwacht.

zaterdag 30 maart 2019 
07:45 - 10:15  Remment ter Hofstede Barhoofd 
08:00 - 10:00  Ouders/verzorgers van Jules Mulder Bardienst 
08:00 - 10:00  Ouders/verzorgers van Carsten Pijnse van der Aa Bardienst 
08:00 - 10:00  Marije Knijff LijnCo 
08:15 - 10:15  Jimi Koppers Wedstrijdtafel 
10:00 - 12:00  Vicky van Galen Last Bardienst 
10:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Luuk van den Heuvel Bardienst 
10:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Nathan Hellendoorn Bardienst 
10:00 - 13:15  Ellen Buschman Barhoofd 
10:00 - 13:15  Barry Lassche LijnCo 
11:15 - 14:15  Barhoofd 
12:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Ghislaine van Looijengoed Bardienst 
12:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Kiki van Nieuwstadt Bardienst 
12:00 - 14:00  Margot van Geen Bardienst 
13:00 - 16:15  Carolien van den Steenhoven Barhoofd 
13:00 - 16:15  Esther van 't Noordende LijnCo 
14:00 - 16:00  Ouders/verzorgers van Luna van der Werf Bardienst 
14:00 - 16:00  Ouders/verzorgers van Pip Peters Bardienst 
16:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Mees Puijman Bardienst 
16:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Stan Smittenaar Bardienst 
16:00 - 20:00  Maarten Hol Barhoofd 
18:00 - 20:00  Ouders/verzorgers van Maud Bellaart Bardienst 
18:00 - 20:00  Ouders/verzorgers van Jente Gansevoort Bardienst 
zondag 31 maart 2019 
08:00 - 10:45  Ouders/verzorgers van Guus Riedijk Barhoofd 
08:15 - 10:45  Ouders/verzorgers van Cas Cazander Bardienst 
zaterdag 6 april 2019 
07:45 - 10:15  Ouders/verzorgers van Anne Bamborough Barhoofd 
08:00 - 10:00  Ouders/verzorgers van Olivier Pijnse van der Aa Bardienst 
08:00 - 10:00  Michiel Mulder Bardienst 
08:00 - 10:00  Ruth Quadvlieg LijnCo 
08:15 - 10:15  Jet Wielaard Wedstrijdtafel 
10:00 - 12:00  Annemarijn Lans Bardienst 
10:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Julia Zeilmaker Bardienst 
10:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Roos van Diest Bardienst 
10:00 - 13:15  Babs de Klerk Barhoofd 
10:00 - 13:15  Robert Kolthek LijnCo 
11:15 - 14:15  Barhoofd 
12:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Victorine Langendijk Bardienst 
12:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Floran van der Voort van der Kleij Bardienst 
12:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Lilian Karakullukcu Bardienst 
13:00 - 16:15  Leo Snaar Barhoofd 
13:00 - 16:15  Salo van Berg LijnCo 
14:00 - 16:00  Ouders/verzorgers van Inez Nijhof Bardienst 
14:00 - 16:00  Ouders/verzorgers van Gwyneth Parsons Bardienst 
16:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Lieve Schutte Bardienst 
16:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Mare Wolkers Bardienst 
16:00 - 20:00  Maarten Hol Barhoofd 
18:00 - 20:00  Ouders/verzorgers van Fiene Nijtmans Bardienst 
18:00 - 20:00  Ouders/verzorgers van Julia van der Ven Bardienst 
zondag 7 april 2019 
08:00 - 10:45  Gert-Jan Vlaar Barhoofd 
08:15 - 10:45  Bardienst 
zaterdag 13 april 2019 
07:45 - 10:15  Ronald de Bruijn Barhoofd 
08:00 - 10:00  Ouders/verzorgers van Olivia Molenaar Bardienst 
08:00 - 10:00  Ouders/verzorgers van Noor Willems Bardienst 
08:00 - 10:00  Meike Bisschops LijnCo 
08:15 - 10:15  Wedstrijdtafel 
10:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Eva van Es Bardienst 
10:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Diesel van Hemert Bardienst 
10:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Emma van Egmond Bardienst 
10:00 - 13:15  Marieke Kok Barhoofd 
10:00 - 13:15  Liset Noordman LijnCo 
11:15 - 14:15  Barhoofd 
12:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Tessa Wierenga Bardienst 
12:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Milou Merison Bardienst 
12:00 - 14:00  Bardienst 
13:00 - 16:15  Barhoofd 
13:00 - 16:15  Jeannet Koomans LijnCo 
14:00 - 16:00  Bardienst 
14:00 - 16:00  Bardienst 
16:00 - 18:00  Bardienst 
16:00 - 18:00  Bardienst 
16:00 - 20:00  Maarten Hol Barhoofd 
18:00 - 20:00  Bardienst 
18:00 - 20:00  Bardienst 
zondag 14 april 2019 
08:00 - 10:45  Gerda Tuijthoff Barhoofd 
08:15 - 10:45  Ouders/verzorgers van Tessel de Jonge Bardienst 
zaterdag 20 april 2019 
07:45 - 10:15  Anouk Blüm Barhoofd 
08:00 - 10:00  Bardienst 
08:00 - 10:00  Bardienst 
08:00 - 10:00  LijnCo 
08:15 - 10:15  Wedstrijdtafel 
10:00 - 12:00  Bardienst 
10:00 - 12:00  Bardienst 
10:00 - 12:00  Bardienst 
10:00 - 13:15  Utie Wouters Barhoofd 
10:00 - 13:15  LijnCo 
11:15 - 14:15  Barhoofd 
12:00 - 14:00  Bardienst 
12:00 - 14:00  Bardienst 
12:00 - 14:00  Bardienst 
13:00 - 16:15  Barhoofd 
13:00 - 16:15  LijnCo 
14:00 - 16:00  Bardienst 
14:00 - 16:00  Bardienst 
16:00 - 18:00  Bardienst 
16:00 - 18:00  Bardienst 
16:00 - 20:00  Frank Vermeend Barhoofd 
18:00 - 20:00  Bardienst 
18:00 - 20:00  Bardienst 
zaterdag 27 april 2019 
07:45 - 10:15  Barhoofd 
08:00 - 10:00  Ouders/verzorgers van Jacob Hendriks Bardienst 
08:00 - 10:00  Bardienst 
08:00 - 10:00  LijnCo 
08:15 - 10:15  Wedstrijdtafel 
10:00 - 12:00  Bardienst 
10:00 - 12:00  Bardienst 
10:00 - 12:00  Bardienst 
10:00 - 13:15  Barhoofd 
10:00 - 13:15  LijnCo 
11:15 - 14:15  Barhoofd 
12:00 - 14:00  Bardienst 
12:00 - 14:00  Bardienst 
12:00 - 14:00  Bardienst 
13:00 - 16:15  Barhoofd 
13:00 - 16:15  LijnCo 
14:00 - 16:00  Bardienst 
14:00 - 16:00  Bardienst 
16:00 - 18:00  Bardienst 
16:00 - 18:00  Bardienst 
16:00 - 20:00  Frank Vermeend Barhoofd 
18:00 - 20:00  Bardienst 
18:00 - 20:00  Bardienst 
zaterdag 4 mei 2019 
07:45 - 10:15  Hans Krediet Barhoofd 
08:00 - 10:00  Bardienst 
08:00 - 10:00  Bardienst 
08:00 - 10:00  LijnCo 
08:15 - 10:15  Wedstrijdtafel 
10:00 - 12:00  Bardienst 
10:00 - 12:00  Bardienst 
10:00 - 12:00  Bardienst 
10:00 - 13:15  Maaike Vinkenburg Barhoofd 
10:00 - 13:15  LijnCo 
11:15 - 14:15  Barhoofd 
12:00 - 14:00  Bardienst 
12:00 - 14:00  Bardienst 
12:00 - 14:00  Bardienst 
13:00 - 16:15  Leo Snaar Barhoofd 
13:00 - 16:15  LijnCo 
14:00 - 16:00  Bardienst 
14:00 - 16:00  Bardienst 
16:00 - 17:00  Bardienst 
16:00 - 18:00  Bardienst 
16:00 - 20:00  Frank Vermeend Barhoofd 
18:00 - 20:00  Bardienst 
18:00 - 20:00  Bardienst 
zondag 5 mei 2019 
08:00 - 10:45  Barhoofd 
08:15 - 10:45  Ouders/verzorgers van Dante Kokke Bardienst 
zaterdag 11 mei 2019 
07:45 - 10:15  Ouders/verzorgers van Anne Bamborough Barhoofd 
08:00 - 10:00  Ouders/verzorgers van Zazie Wolters Bardienst 
08:00 - 10:00  Maaike Spaans Bardienst 
08:00 - 10:00  Maaike Meester LijnCo 
08:15 - 10:15  Wedstrijdtafel 
10:00 - 12:00  Tony van 't Hoog Bardienst 
10:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Olivia Van Vulpen Bardienst 
10:00 - 12:00  Bardienst 
10:00 - 13:15  Maaike Vinkenburg Barhoofd 
10:00 - 13:15  Esther van 't Noordende LijnCo 
11:15 - 14:15  Barhoofd 
12:00 - 14:00  Bardienst 
12:00 - 14:00  Bardienst 
12:00 - 14:00  Bardienst 
13:00 - 16:15  Astrid Venselaar Barhoofd 
13:00 - 16:15  Marco Roest LijnCo 
14:00 - 16:00  Bardienst 
14:00 - 16:00  Bardienst 
16:00 - 18:00  Bardienst 
16:00 - 18:00  Bardienst 
16:00 - 20:00  Frank Vermeend Barhoofd 
18:00 - 20:00  Bardienst 
18:00 - 20:00  Bardienst 
zondag 12 mei 2019 
08:00 - 10:45  Barhoofd 
08:15 - 10:45  Bardienst 
zaterdag 18 mei 2019 
07:45 - 10:15  Ronald de Bruijn Barhoofd 
08:00 - 10:00  Ouders/verzorgers van Julia van Lith Bardienst 
08:00 - 10:00  Ouders/verzorgers van Mees Puijman Bardienst 
08:00 - 10:00  LijnCo 
08:15 - 10:15  Susanne de Kruif Wedstrijdtafel 
10:00 - 12:00  Jasper Wijnen Bardienst 
10:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Fien Rozendaal Bardienst 
10:00 - 12:00  Alain Bongenaar Bardienst 
10:00 - 13:15  Marieke Kok Barhoofd 
10:00 - 13:15  LijnCo 
11:15 - 14:15  Barhoofd 
12:00 - 14:00  Bardienst 
12:00 - 14:00  Bardienst 
12:00 - 14:00  Bardienst 
13:00 - 16:15  Carolien van den Steenhoven Barhoofd 
13:00 - 16:15  LijnCo 
14:00 - 16:00  Bardienst 
14:00 - 16:00  Bardienst 
16:00 - 18:00  Bardienst 
16:00 - 18:00  Bardienst 
16:00 - 20:00  Frank Vermeend Barhoofd 
18:00 - 20:00  Bardienst 
18:00 - 20:00  Bardienst 
zondag 19 mei 2019 
08:00 - 10:45  Barhoofd 
08:15 - 10:45  Bardienst 
zaterdag 25 mei 2019 
07:45 - 10:15  Remment ter Hofstede Barhoofd 
08:00 - 10:00  Ouders/verzorgers van Isa Westgeest Bardienst 
08:00 - 10:00  Ouders/verzorgers van Zino Mannoesingh Bardienst 
08:00 - 10:00  LijnCo 
08:15 - 10:15  Wedstrijdtafel 
10:00 - 12:00  Bardienst 
10:00 - 12:00  Bardienst 
10:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Bela Mans Bardienst 
10:00 - 13:15  Maaike Vinkenburg Barhoofd 
10:00 - 13:15  LijnCo 
11:15 - 14:15  Willem de Wit Barhoofd 
12:00 - 14:00  Bardienst 
12:00 - 14:00  Bardienst 
12:00 - 14:00  Bardienst 
13:00 - 16:15  Barhoofd 
13:00 - 16:15  LijnCo 
14:00 - 16:00  Bardienst 
14:00 - 16:00  Bardienst 
16:00 - 18:00  Bardienst 
16:00 - 18:00  Bardienst 
16:00 - 20:00  Frank Vermeend Barhoofd 
18:00 - 20:00  Bardienst 
18:00 - 20:00  Bardienst 
zondag 26 mei 2019 
08:00 - 10:45  Barhoofd 
08:15 - 10:45  Bardienst 
zaterdag 1 juni 2019 
07:45 - 10:15  Barhoofd 
08:00 - 10:00  Bardienst 
08:00 - 10:00  LijnCo 
08:15 - 10:00  Ouders/verzorgers van Elodie Holwerda Bardienst 
08:15 - 10:00  Bardienst 
08:15 - 10:00  Bardienst 
10:00 - 12:00  Bardienst 
10:00 - 12:00  Bardienst 
10:00 - 12:00  Bardienst 
10:00 - 13:15  Maaike Vinkenburg Barhoofd 
10:00 - 13:15  LijnCo 
11:15 - 14:15  Barhoofd 
12:00 - 14:00  Bardienst 
12:00 - 14:00  Bardienst 
12:00 - 14:00  Bardienst 
13:00 - 16:15  Leo Snaar Barhoofd 
13:00 - 16:15  LijnCo 
14:00 - 16:00  Bardienst 
14:00 - 16:00  Bardienst 
16:00 - 18:00  Bardienst 
16:00 - 18:00  Bardienst 
16:00 - 20:00  Frank Vermeend Barhoofd 
18:00 - 20:00  Bardienst 
18:00 - 20:00  Bardienst 
zondag 2 juni 2019 
08:00 - 10:45  Barhoofd 
08:15 - 10:45  Bardienst