D01

Spelers D01

Michelle Bakker
Marloes de Bondt
Sophieke Dekker
Liesanne Gordijn
Sophie ‘t Hart
Laurette de Jong
Chaja Kater
Judith Littel
Elke Neefs
Annemiek Plug
Dimmy van Ruiten
Janneke Sypkens
Bo van Tilburg
Daya Waisvisz
Marjolein Wetzels
Froukje van der Woude
 

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer/Coach Maurits Eikenhout
Assistent coach Merlijn Thunnissen
Manager Lieneke van Ginkel
Trainer Merlijn Thunnissen
Aanvoerder Liesanne Gordijn
Aanvoerder Laurette de Jong
Scheidsrechtersverantw. Liesanne Gordijn
Potbeheerder Liesanne Gordijn
Potbeheerder Janneke Sypkens

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Berkel-Rodenrijs D1 Dordrecht D1
Dopie D1 Forescate D1
Groen-Geel D1 Rapid D1
Pollux D1 IJssel D1
Roomburg D1 Pelikaan D1
Ypenburg D1 Kieviten D1

Arbitrage verplichting
Datum Begintijd Team Tegen Scheids
21 sep 17:30 MB1 L.S.C. ALECTO MB1 Team
14 sep 12:00 MB1 OMHC MB1 Team
7 sep 16:00 MA3 Ring Pass Delft MA5 Team
 

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Berkel-Rodenrijs D1 0 0 0 0 0
2 Dopie D1 0 0 0 0 0
3 Dordrecht D1 0 0 0 0 0
4 Forescate D1 0 0 0 0 0
5 Groen-Geel D1 0 0 0 0 0
6 IJssel D1 0 0 0 0 0
7 Kieviten D1 0 0 0 0 0
8 Pelikaan D1 0 0 0 0 0
9 Pollux D1 0 0 0 0 0
10 Rapid D1 0 0 0 0 0
11 Roomburg D1 0 0 0 0 0
12 Ypenburg D1 0 0 0 0 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Verzamelen Aanvang Locatie
25 aug !Oefenwedstrijd Leidse Kampioenschappen D01 10:00 uit
30 aug HC Schiedam D01 20:00 uit
1 sep Catwijck D01 11:30 12:45 thuis
8 sep R.M.H.C. de Pelikaan D1 thuis
15 sep HC De IJssel D1 uit
22 sep De Kieviten D1 thuis
29 sep G.H.C. RAPID D1 uit
6 okt Dordrechtse Mixed Hockey Club D1 thuis
13 okt MHC Forescate D1 uit
27 okt Dopie D1 thuis
3 nov Berkel Rodenrijs D1 uit
10 nov Groen-Geel D1 thuis
17 nov HC Ypenburg D1 uit
24 nov VMHC Pollux D1 thuis
8 mrt R.M.H.C. de Pelikaan D1 uit
15 mrt HC De IJssel D1 thuis
22 mrt De Kieviten D1 uit
29 mrt G.H.C. RAPID D1 thuis
5 apr Dordrechtse Mixed Hockey Club D1 uit
19 apr MHC Forescate D1 thuis
10 mei Dopie D1 uit
17 mei Berkel Rodenrijs D1 thuis
24 mei Groen-Geel D1 uit
7 jun HC Ypenburg D1 thuis
14 jun VMHC Pollux D1 uit

Uitslagen