Het trainingsschema is opgesteld door de trainingscoördinatoren van het Technisch Hart. Eventuele onjuistheden of wijzigingsverzoeken gaarne mailen naar Technisch Hart.
Dit schema loopt van 20-5-2019 t/m 26-5-2019
Junioren A
MA3
18:30 - 19:30
3 - CD
Trainer(s)
Marten Baaij
Opmerkingen
Junioren B
MB2
18:30 - 20:00
3 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
MB6
20:00 - 21:00
2 - CD
Trainer(s)
Rens Krediet
Opmerkingen
JA2 per toerbeurt
Junioren C
MC1
16:30 - 17:59
1 - AB
Trainer(s)
Job van der Meer
Lizelotte Wolter
Opmerkingen
MC3
18:30 - 20:00
2
Trainer(s)
Job van der Meer
Opmerkingen
MC4
20:00 - 21:00
2 - AB
Trainer(s)
Anna Mulder
Rosa Boender
Opmerkingen
MC5
17:00 - 18:00
Trigon - CD
Trainer(s)
Daan Driessen
Opmerkingen
MA1 per toerbeurt
Junioren D
MD3
16:30 - 17:30
3 - BCD
Trainer(s)
Maaike Ottevangers
Opmerkingen
MD5
16:30 - 17:30
3 - BCD
Trainer(s)
Milou Merison
Rianne Bakermans
Opmerkingen
Jongste jeugd E8
ME1
17:30 - 18:30
2 - AB
Trainer(s)
Friso Lassche
Kees Ribbens
Opmerkingen
ME2
17:30 - 18:30
2 - AB
Trainer(s)
Fiene van der Geest
Pom Bouw
Opmerkingen
ME3
17:30 - 18:30
2 - AB
Trainer(s)
Bregje van Exel
Liselotte de Haas
Opmerkingen
ME4
17:30 - 18:30
2 - AB
Trainer(s)
Merel Westerhuis
Sacha Schuring
Opmerkingen
Jongste jeugd E
ME5
16:30 - 17:30
2 - AB
Trainer(s)
Emma Poort
Nine Wolkers
Opmerkingen
ME6
16:30 - 17:30
2 - AB
Trainer(s)
Evelien Sick
Jasmijn Combrink
Opmerkingen
ME7
16:30 - 17:30
2 - AB
Trainer(s)
Eveline de Vries
Merel Dielis
Opmerkingen
ME8
16:30 - 17:30
2 - AB
Trainer(s)
Jasmine Bolhuis
Bente Brouwer
Opmerkingen
Senioren
H01
19:30 - 21:15
1 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
+ Jong Oranje
H02
19:30 - 21:15
1 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
Junioren A
JA2
18:00 - 19:30
1 - CD
Trainer(s)
Joep Montanus
Opmerkingen
Junioren B
JB1
16:30 - 18:00
1 - CD
Trainer(s)
Hidde Kehrer
Sebastiaan Kossen
Opmerkingen
Junioren C
JC1
18:00 - 19:29
1 - AB
Trainer(s)
Ivo Klap
Mees Usman
Opmerkingen
JC4
17:30 - 18:30
3 - AB
Trainer(s)
Florent Langeler
Opmerkingen
Junioren D
JD3
17:30 - 18:30
3 - CD
Trainer(s)
Guit Bakema
Opmerkingen
Jongste jeugd E8
JE2
17:30 - 18:30
2 - CD
Trainer(s)
Jan Mol
Thijmo Delnoy
Opmerkingen
JE3
17:30 - 18:30
2 - CD
Trainer(s)
Koen Dubbeldeman
Siebe Berkenbosch
Opmerkingen
JE4
17:30 - 18:30
2 - CD
Trainer(s)
Tijn de Jong
Opmerkingen
Jongste jeugd E
JE5
16:30 - 17:30
2 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
JE6
16:30 - 17:30
2 - CD
Trainer(s)
Annabel Kimmijser
Chrisje Mat
Opmerkingen
JE7
16:30 - 17:30
2 - CD
Trainer(s)
Koen Smits
Marius Reterink
Opmerkingen
JE8
16:30 - 17:30
2 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
Overig
Keepers
16:00 - 17:30
3 - A
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Inlooptraining JJ Keepers
Trainers Alexander & Thijs Wendt
16:00-16:45 - 1e jaars E
16:45-17:30 - 2e jaars E
Reservering wedstrijd
20:00 - 21:15
3
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Junioren inhaal/oefenwedstrijd
Reservering wedstrijd
21:15 - 22:30
3
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Senioren inhaal/oefenwedstrijd