D01

Spelers D01

Michelle Bakker
Zara den Boer
Marloes de Bondt
Britt Bosboom
Daan Driessen
Fleur van Exel
Saskia 't Hart
Laurette de Jong
Judith Kluitman
Demi Ober
Emma Pigmans
Jetske Redeker
Nienke van der Walle
Marjolein Wetzels
Laura Wiegmann
Sarah de Wit
 

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer/Coach Arthur Pinckaers
Manager Robert den Boer
Trainer Laurette de Jong
Scheidsrechtersverantw. Robert den Boer
Scheidsrechtersverantw. Marloes de Bondt

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Berkel-Rodenrijs D1 Pelikaan D1 12:45
Dordrecht D1 Roomburg D1 12:45
Forescate D1 IJssel D1 12:45
Kieviten D1 Dopie D1 12:45
Pollux D1 Rapid D1 12:45
Ypenburg D1 Groen-Geel D1 12:45

Arbitrage verplichting
Datum Begintijd Team Tegen Scheids
6 nov 10:30 MB1 LOHC MB2 Team
30 okt 14:15 MA1 Rijswijksche Hockey Club MA1 Team , Fleur van Exel , Demi  Ober
 

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 IJssel D1 6 18 6 0 0
2 Groen-Geel D1 6 15 5 0 1
3 Pollux D1 6 15 5 0 1
4 Forescate D1 6 12 4 0 2
5 Berkel-Rodenrijs D1 6 12 4 0 2
6 Pelikaan D1 6 9 3 0 3
7 Dordrecht D1 6 7 2 1 3
8 Roomburg D1 6 6 2 0 4
9 Dopie D1 6 6 2 0 4
10 Rapid D1 6 4 1 1 4
11 Ypenburg D1 6 3 1 0 5
12 Kieviten D1 6 0 0 0 6

Wedstrijden

Datum Tegenstander Verzamelen Aanvang Locatie
31 okt Dordrechtse Mixed Hockey Club D1 11:25 12:45 uit
7 nov VMHC Pollux D1 12:15 12:45 thuis - 1 Rabo-veld
14 nov Berkel Rodenrijs D1 11:40 12:45 uit
21 nov De Kieviten D1 12:15 12:45 thuis - 1 Rabo-veld
28 nov HC Ypenburg D1 uit
13 mrt MHC Forescate D1 uit
20 mrt Groen-Geel D1 thuis
27 mrt Dopie D1 uit
3 apr R.M.H.C. de Pelikaan D1 thuis
10 apr G.H.C. RAPID D1 uit
24 apr HC De IJssel D1 thuis
8 mei Dordrechtse Mixed Hockey Club D1 thuis
15 mei VMHC Pollux D1 uit
22 mei Berkel Rodenrijs D1 thuis
29 mei De Kieviten D1 uit
12 jun HC Ypenburg D1 thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Pelikaan D1 Dopie D1 3-0
Rapid D1 Groen-Geel D1 1-4
Dordrecht D1 Ypenburg D1 5-1
Pollux D1 Kieviten D1 5-0
Berkel-Rodenrijs D1 IJssel D1 3-5
Roomburg D1 Forescate D1 1-3
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Ypenburg D1 Pollux D1 0-5
Forescate D1 Dordrecht D1 3-0
Groen-Geel D1 Roomburg D1 2-0
IJssel D1 Pelikaan D1 5-0
Dopie D1 Rapid D1 4-1
Kieviten D1 Berkel-Rodenrijs D1 2-4
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Berkel-Rodenrijs D1 Ypenburg D1 2-1
Kieviten D1 IJssel D1 3-7
Roomburg D1 Dopie D1 3-0
Dordrecht D1 Groen-Geel D1 1-2
Pollux D1 Forescate D1 3-1
Rapid D1 Pelikaan D1 3-2
VRIJDAG 1 OKTOBER 2021
Pelikaan D1 Roomburg D1 3-1
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Groen-Geel D1 Pollux D1 2-0
Forescate D1 Berkel-Rodenrijs D1 1-2
IJssel D1 Rapid D1 7-1
Dopie D1 Dordrecht D1 1-6
Ypenburg D1 Kieviten D1 3-2
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Ypenburg D1 IJssel D1 1-4
Pollux D1 Dopie D1 2-0
Berkel-Rodenrijs D1 Groen-Geel D1 3-1
Roomburg D1 Rapid D1 7-0
Dordrecht D1 Pelikaan D1 0-2
Kieviten D1 Forescate D1 2-3
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
Pelikaan D1 Pollux D1 0-1
Dopie D1 Berkel-Rodenrijs D1 3-1
Groen-Geel D1 Kieviten D1 7-0
Rapid D1 Dordrecht D1 3-3
Forescate D1 Ypenburg D1 7-1
IJssel D1 Roomburg D1 3-2