Het trainingsschema is opgesteld door de trainingscoördinatoren van het Technisch Hart en de Senioren Commissie. Het schema wordt elk jaar opnieuw opgesteld en in de winterstop herijkt. Eventuele onjuistheden of wijzigingsverzoeken gaarne mailen naar Technisch Hart (Jeugd) dan wel naar Senioren Commissie.
Dit schema loopt van 22-4-2024 t/m 28-4-2024
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 JO14-4 3 Molen - AB
16:30 - 17:30 MO12-3 Gilles Patist
Max Smittenaar
1 Rabo - AB
16:30 - 17:30 MO12-4 Lise Luz Thijssen
Sara van Voorden
1 Rabo - CD
16:30 - 17:30 MO12-5 Elin Koenderink
Juliette Wolters
2 Heineken - AB
16:30 - 17:30 MO14-3 Neeltje Mol
Sofie van de Water
2 Heineken - CD
16:30 - 17:30 MO14-5 Julie Doucet
Milou Fuchs
Trigon - AB
16:45 - 18:00 MO14-2 Marnix van Lent
Julie van Antwerpen
3 Molen - CD
17:30 - 18:30 JO14-3 Teun Honsbeek 1 Rabo - AB
17:30 - 18:30 JO16-3 Martijn van de Ketterij 2 Heineken - AB
17:30 - 18:30 MO14-4 Julie Doucet
Milou Fuchs
Trigon - AB
17:30 - 18:45 MO16-2 Ole Muller
Thijmo Delnoy
3 Molen - AB
17:30 - 18:30 MO16-3 Sjoerd Staal
Zoë van de Water
2 Heineken - CD
17:30 - 18:30 MO16-5 Pien van der Mark 1 Rabo - CD
18:00 - 19:00 MO16-6 Marnix van Lent 3 Molen - CD Dames 6
18:30 - 19:30 JO16-4 Martijn van de Ketterij 2 Heineken - AB
18:30 - 19:30 MO14-6 Marloes de Bondt Trigon - AB Dames 1
18:30 - 19:30 MO16-4 Zoë van de Water 2 Heineken - CD
18:30 - 19:45 MO18-2 Charlotte Albers
Max de Loor
1 Rabo - CD
18:30 - 19:30 MO18-5 Martijn Gijbels 1 Rabo - AB
18:45 - 19:45 MO18-3 Pien van der Mark 3 Molen - AB
19:30 - 20:30 HO25-2 Gerard Noort
Nadine Eijsackers
2 Heineken - CD
19:45 - 21:15 MO18-1 Charlotte Albers
Max de Loor
1 Rabo - CD
19:45 - 20:45 MO18-4 Marloes de Bondt 3 Molen - AB Dames 1
20:00 - 21:30 JO16-1 Maikel Doting
Daan van der Meer
3 Molen - CD
20:00 - 21:30 JO18-1 Matthieu van Antwerpen
Mees Usman
1 Rabo - AB
20:30 - 22:00 Trimmers 1 2 Heineken Wedstrijd
20:45 - 22:00 Trimmers 1 Nadine Eijsackers 3 Molen - AB
20:45 - 22:00 Trimmers 2 Pepijn Tromp 3 Molen - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 18:00 JO12-1 Darre van Werven
Niek Kolthek
3 Molen - CD
16:30 - 17:30 JO12-4 Mink ter Hofstede
Siebe van Duyneveldt
1 Rabo - CD
16:30 - 17:45 MO12-1 Emma Poort
Tekla Leons
2 Heineken - AB
16:30 - 17:45 MO12-2 Brechtje Staal
Kaatje Pietersen
Mare Steggerda
2 Heineken - CD
16:30 - 17:30 MO12-6 Erik Verdoorn 1 Rabo - AB Dames 2
16:30 - 18:00 MO14-1 Britt Bosboom
Sarah de Wit
3 Molen - AB
17:30 - 18:45 JO14-2 Stijn van Huijstee 1 Rabo - CD
17:30 - 18:45 MO16-1 Fleur van Exel
Joost van Eyk
1 Rabo - AB
17:45 - 19:15 JO14-1 Tony van 't Hoog
Pepijn Tromp
2 Heineken - AB
17:45 - 19:15 JO18-2 Joost Blaauw 2 Heineken - CD
18:00 - 19:15 JO12-2 Daantje Wentink
Wout Heins
3 Molen - CD
18:00 - 19:15 JO16-2 Floris Kraaijenbos
Valentijn Hakkers
3 Molen - AB
18:45 - 20:15 D01 Joost van Eyk 1 Rabo
19:15 - 20:45 D02 (O) Erik Verdoorn 2 Heineken - AB
19:15 - 20:45 D03 Ilse Verhagen 2 Heineken - CD
19:15 - 20:30 D06 Jan-Willem Hennipman 3 Molen - AB
19:30 - 20:45 D10 Stephan Bamborough 3 Molen - CD
20:15 - 22:00 H01 Vincent de Geus 1 Rabo
20:30 - 22:00 H02 (O) Ivo Klap 3 Molen - AB
20:45 - 22:00 DO25-2 Yadi van Holst 2 Heineken - AB
20:45 - 22:00 DO25-3 Pien Immink 2 Heineken - CD
20:45 - 22:00 H07 Stephan Bamborough 3 Molen - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 JO12-3 Anne-Sophie de Haas
Julie van Antwerpen
1 Rabo - CD
16:30 - 17:30 MO12-3 Gilles Patist
Max Smittenaar
Trigon - AB
16:30 - 17:30 MO14-3 Tijn Smits
Tycho Leering
1 Rabo - AB
16:30 - 17:30 MO14-4 Julie Doucet
Milou Fuchs
2 Heineken - CD
16:30 - 17:30 MO14-5 Leonie Sick 2 Heineken - AB
17:30 - 18:30 JO16-4 Charlotte Albers 1 Rabo - CD
17:30 - 18:30 JO18-2 Seger Neijzen 3 Molen - AB
17:30 - 18:30 MO12-4 Lise Luz Thijssen
Sara van Voorden
Trigon - AB
17:30 - 18:30 MO14-6 Brechtje Jansen van Rosendaal
Els van Hees
Floor Huisman
Tara Boute
2 Heineken - AB
17:30 - 18:30 MO16-4 Juliët Edel 3 Molen - CD
17:30 - 18:30 MO16-5 Julie Doucet
Milou Fuchs
2 Heineken - CD
17:30 - 18:30 MO16-6 Julie Doucet
Milou Fuchs
2 Heineken - CD
18:30 - 19:30 JO14-3 Teun Honsbeek 3 Molen - AB
18:30 - 19:30 JO16-3 Charlotte Albers 1 Rabo - CD
18:30 - 19:30 MO16-3 Sjoerd Staal
Zoë van de Water
2 Heineken - AB
18:30 - 19:30 MO18-3 Pien van der Mark 2 Heineken - CD
18:30 - 19:30 MO18-4 Juliët Edel 3 Molen - CD
18:30 - 19:30 MO18-5 Juliët Edel 3 Molen - CD
19:30 - 20:45 D04 Guido Rodenburg 1 Rabo - CD
19:30 - 20:45 D05 Nina Haartsen 3 Molen - AB
19:30 - 20:45 D07 Paula Boneschansker 2 Heineken - AB
19:30 - 20:45 D09 Floor Huisman 2 Heineken - CD
19:30 - 20:45 D30-2 Janice van den Bosch 3 Molen - CD
20:45 - 22:00 D08 Guido Rodenburg 1 Rabo - CD
20:45 - 22:00 D30-1 Jovanka Vis 1 Rabo - AB
20:45 - 22:00 H30-1 3 Molen - CD
20:45 - 22:00 H30-2 Job de Reus 2 Heineken - CD
20:45 - 22:00 H45-1 3 Molen - AB
20:45 - 22:00 H45-2 John Gordijn 2 Heineken - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:45 JO12-2 Daantje Wentink
Wout Heins
1 Rabo - CD
16:30 - 18:00 JO14-1 Christiaan Zandvoort
Pepijn Tromp
2 Heineken - AB
16:30 - 17:45 JO14-2 Darre van Werven
Guus Pietersen
3 Molen - AB
16:30 - 17:45 JO16-2 Floris Kraaijenbos
Valentijn Hakkers
3 Molen - CD
16:30 - 17:45 MO12-2 Brechtje Staal
Kaatje Pietersen
Mare Steggerda
1 Rabo - AB
16:45 - 17:45 MO12-5 Elin Koenderink
Julia Zeilmaker
Trigon - AB
16:45 - 18:00 MO14-2 Marnix van Lent
Julie van Antwerpen
2 Heineken - CD
17:45 - 19:15 MO14-1 Britt Bosboom
Sarah de Wit
3 Molen - AB
17:45 - 19:15 MO16-1 Fleur van Exel
Joost van Eyk
3 Molen - CD
17:45 - 19:00 MO16-2 Ole Muller
Thijmo Delnoy
1 Rabo - CD
17:45 - 19:00 MO18-2 Charlotte Albers
Romy de Wilde
1 Rabo - AB
18:00 - 19:30 JO16-1 Maikel Doting
Daan van der Meer
2 Heineken - CD
18:00 - 19:30 MO18-1 Banner van Hunenstijn 2 Heineken - AB
19:00 - 20:45 H01 Vincent de Geus 1 Rabo UIT Groningen ??
19:15 - 21:00 D01 Joost van Eyk 3 Molen
19:30 - 21:00 H02 (O) Ivo Klap 2 Heineken - CD
19:30 - 21:00 JO18-1 Matthieu van Antwerpen
Mees Usman
2 Heineken - AB
20:45 - 22:00 H03 Thomas Bus 1 Rabo - AB
20:45 - 22:00 H06 Frank Vermeend 1 Rabo - CD
21:00 - 22:15 D11 Zoë van de Water 3 Molen - CD
21:00 - 22:15 DO25-1 Vera van Caem 3 Molen - AB
21:00 - 22:15 H04 Koen Bähler 2 Heineken - CD
21:00 - 22:15 H05 Ivo Renes 2 Heineken - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:45 JO12-1 Darre van Werven
Jarmo van der Velden
Niek Kolthek
1 Rabo - CD
16:30 - 17:30 MO12-6 Anne-Sophie de Haas
Julie van Antwerpen
Trigon - AB
17:30 - 18:30 JO12-3 Anne-Sophie de Haas
Julie van Antwerpen
Trigon - AB
17:45 - 18:45 JO10-1 Tim Stolwijk 3 Molen - CD
17:45 - 19:00 MO12-1 Emma Poort
Tekla Leons
1 Rabo - CD
18:00 - 19:00 JO14-4 Ischa Verhoeven 1 Rabo - AB
18:30 - 19:30 JO12-4 Mink ter Hofstede
Siebe van Duyneveldt
Trigon - AB
19:00 - 20:30 D02 (O) Erik Verdoorn 3 Molen - AB
19:00 - 20:15 DO25-3 2 Heineken - CD
19:00 - 20:15 HO25-1 Martijn van de Ketterij 2 Heineken - AB
19:00 - 20:00 HO25-2 3 Molen - CD
20:00 - 21:15 Trainingsgroep 3 Molen - CD
20:30 - 21:44 Trimmers 1 3 Molen - AB