Diensten

Zie hier een overzicht van alle barouder/EHD/opruim/veegdiensten die we kennen met links naar beschrijvingen. Na lezing weet je wat er van jou en jouw team wordt verwacht.

zaterdag 30 oktober 2021 
07:45 - 10:15  Hans Krediet Barhoofd 
07:45 - 10:15  Jork Aten LijnCo 
08:00 - 10:15  Ouders/verzorgers van Sophie Cuyvers Bardienst 
08:00 - 10:15  Ouders/verzorgers van Tom Koster Bardienst 
08:00 - 10:00  Wout Heins Wedstrijdtafel 
10:00 - 12:30  Wobbe de Steur LijnCo 
10:15 - 13:15  Ouders/verzorgers van Suze Jaspers Bardienst 
10:15 - 13:15  Ouders/verzorgers van Jan van Heloma lugt Bardienst 
10:15 - 13:15  Maaike Vinkenburg Barhoofd 
12:15 - 14:45  Esther van 't Noordende LijnCo 
13:15 - 16:00  Bardienst 
13:15 - 16:15  Ouders/verzorgers van Sophie Goense Bardienst 
13:15 - 16:00  Barhoofd 
14:30 - 17:00  Jan-Willem Hennipman LijnCo 
16:00 - 19:30  Ouders/verzorgers van Katleen Arnoldus Bardienst 
16:00 - 19:30  Lukas van Schaik Barhoofd 
16:15 - 19:30  Ouders/verzorgers van Maud Kuiper Bardienst 
zondag 31 oktober 2021 
08:15 - 10:45  Gert-Jan Vlaar Barhoofd 
08:30 - 11:00  Ouders/verzorgers van Pepijn Aben Bardienst 
zaterdag 6 november 2021 
07:45 - 10:15  Barhoofd 
07:45 - 10:15  Sjaak Scheffer LijnCo 
08:00 - 10:15  Ouders/verzorgers van Mees Puijman Bardienst 
08:00 - 10:15  Wijnand Boender Bardienst 
08:00 - 10:00  Rogier Revet Wedstrijdtafel 
09:00 - 11:00  Anton Korteweg LijnCo 
10:00 - 12:00  Meike Bisschops LijnCo 
10:15 - 13:15  Ouders/verzorgers van Zino Mannoesingh Bardienst 
10:15 - 13:15  Ouders/verzorgers van Merel Smeets Bardienst 
10:15 - 13:15  Barhoofd 
12:15 - 14:45  Zoë van de Water LijnCo 
13:15 - 16:15  Bardienst 
13:15 - 16:00  Bardienst 
13:15 - 16:00  Patrice Doeven Barhoofd 
14:30 - 17:00  Biem Vlaming LijnCo 
16:00 - 19:30  Bardienst 
16:00 - 19:30  Lukas van Schaik Barhoofd 
16:15 - 19:30  Bardienst 
zondag 7 november 2021 
08:15 - 10:45  Barhoofd 
08:30 - 10:45  Bardienst 
08:30 - 10:30  Ouders/verzorgers van Cas Cazander Bardienst 
zaterdag 13 november 2021 
07:45 - 10:15  Barhoofd 
07:45 - 10:15  Heleen van Dongen LijnCo 
08:00 - 10:15  Ouders/verzorgers van Sammie Voorn Bardienst 
08:00 - 10:15  Ouders/verzorgers van Eliza Cargalli Bardienst 
08:00 - 10:00  Roos Corbeau Wedstrijdtafel 
10:00 - 12:30  Joris Bongers LijnCo 
10:15 - 13:15  Ouders/verzorgers van Lucas Schermer Bardienst 
10:15 - 13:15  Jeannette Hellendoorn Bardienst 
10:15 - 13:15  Floor van der Heuvel Barhoofd 
12:15 - 14:45  Robert Kolthek LijnCo 
13:15 - 16:15  Ouders/verzorgers van Fenna Smittenaar Bardienst 
13:15 - 16:00  Ouders/verzorgers van Floran van der Voort van der Kleij Bardienst 
13:15 - 16:00  Barhoofd 
14:30 - 17:00  Liset Noordman LijnCo 
16:00 - 19:30  Ouders/verzorgers van Féline Rietveld Bardienst 
16:00 - 19:30  Lukas van Schaik Barhoofd 
16:15 - 19:30  Bardienst 
zondag 14 november 2021 
08:15 - 10:45  Barhoofd 
08:30 - 10:45  Bardienst 
08:30 - 10:30  Ouders/verzorgers van Thomas Roelands Bardienst 
zaterdag 20 november 2021 
07:45 - 10:15  Barhoofd 
08:00 - 10:15  Ouders/verzorgers van Lovis van der Heide Bardienst 
08:00 - 10:15  Ouders/verzorgers van Jesse van Rheenen Bardienst 
08:00 - 10:00  Wedstrijdtafel 
10:15 - 13:15  Ouders/verzorgers van Anne Broer Bardienst 
10:15 - 13:15  Maaike Meester Bardienst 
10:15 - 13:15  Babs de Klerk Barhoofd 
13:15 - 16:00  Ouders/verzorgers van Liselotte van der Stoel Bardienst 
13:15 - 16:15  Ouders/verzorgers van Anna Huibregtse Bardienst 
13:15 - 16:00  Barhoofd 
16:00 - 19:30  Bardienst 
16:00 - 19:30  Lukas van Schaik Barhoofd 
16:15 - 19:30  Bardienst 
zondag 21 november 2021 
08:15 - 10:45  Barhoofd 
08:30 - 10:45  Bardienst 
08:30 - 10:30  Ouders/verzorgers van Teun Koevoets Bardienst 
zaterdag 27 november 2021 
07:45 - 10:15  Barhoofd 
08:00 - 10:15  Ouders/verzorgers van Eline Wisman Bardienst 
08:00 - 10:15  Ouders/verzorgers van Olivier Karreman Bardienst 
08:00 - 10:00  Wedstrijdtafel 
10:15 - 13:15  Ouders/verzorgers van Ella Marie Rodrigo Bardienst 
10:15 - 13:15  Ouders/verzorgers van Noor Metz Bardienst 
10:15 - 13:15  Carolien van den Steenhoven Barhoofd 
13:15 - 16:00  Arianne Scheffer Bardienst 
13:15 - 16:15  Bardienst 
13:15 - 16:00  Barhoofd 
16:00 - 19:30  Bardienst 
16:00 - 19:30  Lukas van Schaik Barhoofd 
16:15 - 19:30  Bardienst 
zondag 28 november 2021 
08:15 - 10:45  Barhoofd 
08:30 - 10:45  Bardienst 
08:30 - 11:00  Ouders/verzorgers van Eline Wisman Bardienst 
zaterdag 4 december 2021 
07:45 - 10:15  Barhoofd 
08:00 - 10:15  Ouders/verzorgers van Liv Consalter Bardienst 
08:00 - 10:15  Ouders/verzorgers van Floortje Obèr Bardienst 
08:00 - 10:00  Wedstrijdtafel 
10:15 - 13:15  Ouders/verzorgers van Lucas Verdegaal Bardienst 
10:15 - 13:15  Ouders/verzorgers van Cato Sloot Bardienst 
10:15 - 13:15  Barhoofd 
13:15 - 16:00  Bardienst 
13:15 - 16:15  Bardienst 
13:15 - 16:00  Barhoofd 
16:00 - 19:30  Bardienst 
16:00 - 19:30  Lukas van Schaik Barhoofd 
16:15 - 19:30  Bardienst 
zondag 5 december 2021 
08:15 - 10:45  Barhoofd 
08:15 - 10:45  Barhoofd 
08:30 - 10:30  Bardienst 
08:30 - 10:45  Bardienst 
08:30 - 10:30  Bardienst