Diensten

zaterdag 2 maart 2024 
07:30 - 10:15  Gerda Tuijthoff Barhoofd 
07:45 - 10:15  Ouders/verzorgers van Mies van den Broek Barmedewerker 
07:45 - 10:15  Ouders/verzorgers van Teun Beukenkamp Barmedewerker 
07:45 - 10:15  Fiene Kramer Wedstrijdtafel 
07:45 - 10:15  Annemarieke van Rumpt LijnCo van dienst 
08:30 - 14:30  Anke Griffioen Elftalhulpdienst 
10:00 - 12:30  Anne Steenstraten - Schavemaker LijnCo van dienst 
10:15 - 12:15  Ouders/verzorgers van Xam Roodink Barmedewerker 
10:15 - 12:15  Ouders/verzorgers van Noor Bakker Barmedewerker 
10:15 - 13:15  David Schade Barhoofd 
12:15 - 14:15  Ouders/verzorgers van Siebe Stipdonk Barmedewerker 
12:15 - 14:15  Ouders/verzorgers van Julia Zeilmaker Barmedewerker 
12:15 - 14:45  Heleen van Dongen LijnCo van dienst 
13:15 - 16:15  Remment ter Hofstede Barhoofd 
14:15 - 16:15  Ouders/verzorgers van Femke Schaafstra Barmedewerker 
14:15 - 16:15  Ouders/verzorgers van Emilie de Kam Barmedewerker 
14:30 - 17:00  Jan-Willem Hennipman LijnCo van dienst 
14:30 - 20:30  Joris Bongers Elftalhulpdienst 
16:15 - 18:15  Ouders/verzorgers van Loet Bouw Barmedewerker 
16:15 - 18:15  Famke Dijkstra Barmedewerker 
16:15 - 20:30  Marlous Gaarlandt-Nacken Barhoofd 
18:15 - 20:30  Ouders/verzorgers van Marcus van Druten Barmedewerker 
18:15 - 20:30  Ouders/verzorgers van Nina van der Werf Barmedewerker 
19:30 - 20:30  Jan Wessendorp Veegdienst 
zondag 3 maart 2024 
09:30 - 11:00  Barhoofd 
zaterdag 9 maart 2024 
07:30 - 10:15  Claudia Schutte Barhoofd 
07:45 - 10:15  Selma Jansen Barmedewerker 
07:45 - 10:15  Ouders/verzorgers van Teun Koevoets Barmedewerker 
07:45 - 10:15  Thijs Klaver Wedstrijdtafel 
07:45 - 10:15  Meike Bisschops LijnCo van dienst 
08:30 - 14:30  Roel Vermeulen Elftalhulpdienst 
10:00 - 12:30  Anneloes Visscher LijnCo van dienst 
10:15 - 12:15  Ouders/verzorgers van Lieke Visser Barmedewerker 
10:15 - 12:15  Ouders/verzorgers van Nathan Hellendoorn Barmedewerker 
10:15 - 13:15  Lex van de Water Barhoofd 
12:15 - 14:15  Nanda Porskamp Barmedewerker 
12:15 - 14:15  Freek Sarink Barmedewerker 
12:15 - 14:45  Heleen van Dongen LijnCo van dienst 
13:15 - 16:15  Barhoofd 
14:15 - 16:15  Ouders/verzorgers van Mats van der Geest Barmedewerker 
14:15 - 16:15  Ouders/verzorgers van Mette Willems Barmedewerker 
14:30 - 17:00  Robert Kolthek LijnCo van dienst 
14:30 - 20:30  Freek Doucet Elftalhulpdienst 
16:15 - 18:15  Ouders/verzorgers van Stijn van Lier Barmedewerker 
16:15 - 18:15  Ouders/verzorgers van Mads Houben Barmedewerker 
16:15 - 20:30  Martijn Gijbels Barhoofd 
18:15 - 20:30  José Dingjan Barmedewerker 
18:15 - 20:30  Ouders/verzorgers van Doris bij de Vaate Barmedewerker 
19:30 - 20:30  Julia Busse Veegdienst 
zondag 10 maart 2024 
08:00 - 11:00  Barhoofd 
08:30 - 11:00  Ouders/verzorgers van Pernille Houppermans Barmedewerker 
08:30 - 11:00  Ouders/verzorgers van Femme Klein Barmedewerker 
zaterdag 16 maart 2024 
07:30 - 10:15  Barhoofd 
07:45 - 10:15  Ouders/verzorgers van Gijs Beukenkamp Barmedewerker 
07:45 - 10:15  Ouders/verzorgers van Guusje van Viegen Barmedewerker 
07:45 - 10:15  Mees Moinat Wedstrijdtafel 
07:45 - 10:15  Irlan Agous LijnCo van dienst 
08:30 - 14:30  Floor van de Nes Elftalhulpdienst 
10:00 - 12:30  Jeroen de Brouckere LijnCo van dienst 
10:15 - 12:15  Ouders/verzorgers van Luuk van den Heuvel Barmedewerker 
10:15 - 12:15  Ouders/verzorgers van Emma van Hese Barmedewerker 
10:15 - 13:15  Barhoofd 
12:15 - 14:15  Ouders/verzorgers van Amélie de Jong Barmedewerker 
12:15 - 14:15  Ouders/verzorgers van Lola van Hemert Barmedewerker 
12:15 - 14:45  Joris Bongers LijnCo van dienst 
13:15 - 16:15  Barhoofd 
14:15 - 16:15  Ouders/verzorgers van Bart Brands Barmedewerker 
14:15 - 16:15  Ouders/verzorgers van Madelief Boender Barmedewerker 
14:30 - 17:00  Mark Lim LijnCo van dienst 
14:30 - 20:30  Marja Rozendaal Elftalhulpdienst 
16:15 - 18:15  Mette Stelwagen Barmedewerker 
16:15 - 18:15  Ouders/verzorgers van Daisy Huismans Barmedewerker 
16:15 - 20:30  Martijn Gijbels Barhoofd 
18:15 - 20:30  Ouders/verzorgers van Daan van de Laak Barmedewerker 
18:15 - 20:30  Ouders/verzorgers van Amélie Tanis Barmedewerker 
19:30 - 20:30  Linda Zee Veegdienst 
zondag 17 maart 2024 
08:00 - 11:00  Gert-Jan Vlaar Barhoofd 
08:30 - 11:00  Wendela Leeuwenburgh-Pronk Barmedewerker 
08:30 - 11:00  Ouders/verzorgers van Sebas Eggen Barmedewerker 
zaterdag 23 maart 2024 
07:30 - 10:15  Barhoofd 
07:45 - 10:15  Josanna Huijg Barmedewerker 
07:45 - 10:15  Ouders/verzorgers van Sara Mei van der Geest Barmedewerker 
07:45 - 10:15  Wedstrijdtafel 
07:45 - 10:15  Nanneke Kuipers LijnCo van dienst 
08:30 - 14:30  Marianne Heezen Elftalhulpdienst 
10:00 - 12:30  Irlan Agous LijnCo van dienst 
10:15 - 12:15  Barmedewerker 
10:15 - 12:15  Barmedewerker 
10:15 - 13:15  Barhoofd 
12:15 - 14:15  Barmedewerker 
12:15 - 14:15  Barmedewerker 
12:15 - 14:45  Natasja Bovee LijnCo van dienst 
13:15 - 16:15  Barhoofd 
14:15 - 16:15  Ouders/verzorgers van Mila Schaacke Barmedewerker 
14:15 - 16:15  Clara Dresden Barmedewerker 
14:30 - 17:00  Heleen van Dongen LijnCo van dienst 
14:30 - 20:30  Julia Busse Elftalhulpdienst 
16:15 - 18:15  Barmedewerker 
16:15 - 18:15  Barmedewerker 
16:15 - 20:30  Barhoofd 
18:15 - 20:30  Barmedewerker 
18:15 - 20:30  Barmedewerker 
19:30 - 20:30  Fleur van der Kaay Veegdienst 
zondag 24 maart 2024 
08:00 - 11:00  Barhoofd 
08:30 - 11:00  Barmedewerker 
08:30 - 11:00  Barmedewerker 
zaterdag 30 maart 2024 
07:30 - 10:15  Barhoofd 
07:45 - 10:15  Ouders/verzorgers van Eliza Cargalli Barmedewerker 
07:45 - 10:15  Ouders/verzorgers van Floor Stokman Barmedewerker 
07:45 - 10:15  Wedstrijdtafel 
10:15 - 12:15  Barmedewerker 
10:15 - 12:15  Barmedewerker 
10:15 - 13:15  Barhoofd 
12:15 - 14:15  Barmedewerker 
12:15 - 14:15  Barmedewerker 
13:15 - 16:15  Barhoofd 
14:15 - 16:15  Barmedewerker 
14:15 - 16:15  Barmedewerker 
16:15 - 18:15  Barmedewerker 
16:15 - 18:15  Barmedewerker 
16:15 - 20:30  Barhoofd 
18:15 - 20:30  Barmedewerker 
18:15 - 20:30  Barmedewerker 
zondag 31 maart 2024 
08:00 - 11:00  Gert-Jan Vlaar Barhoofd 
08:30 - 11:00  Barmedewerker 
08:30 - 11:00  Barmedewerker 
zaterdag 6 april 2024 
07:30 - 10:15  Barhoofd 
07:45 - 10:15  Jurre Weersma Barmedewerker 
07:45 - 10:15  Barmedewerker 
07:45 - 10:15  Anne Kroezen Wedstrijdtafel 
07:45 - 10:15  Annemarieke van Rumpt LijnCo van dienst 
08:15 - 10:15  Ouders/verzorgers van Jaxx Vinken Barmedewerker 
08:15 - 10:15  Ouders/verzorgers van Mette van der Meij Barmedewerker 
08:30 - 14:30  Marije Knijff Elftalhulpdienst 
10:00 - 12:30  Jeroen de Brouckere LijnCo van dienst 
10:15 - 12:15  Barmedewerker 
10:15 - 12:15  Barmedewerker 
10:15 - 13:15  Barhoofd 
12:15 - 14:15  Barmedewerker 
12:15 - 14:15  Stan Smittenaar Barmedewerker 
12:15 - 14:45  Jan-Willem Hennipman LijnCo van dienst 
13:15 - 16:15  Ellen van der Willik Barhoofd 
14:15 - 16:15  Barmedewerker 
14:15 - 16:15  Barmedewerker 
14:30 - 17:00  Robert Kolthek LijnCo van dienst 
14:30 - 20:30  Robert Kolthek Elftalhulpdienst 
16:15 - 18:15  Barmedewerker 
16:15 - 18:15  Barmedewerker 
16:15 - 20:30  Barhoofd 
18:15 - 20:30  Barmedewerker 
18:15 - 20:30  Barmedewerker 
19:30 - 20:30  Esther Bosch Veegdienst 
zondag 7 april 2024 
08:00 - 11:00  Barhoofd 
08:30 - 11:00  Barmedewerker 
08:30 - 11:00  Barmedewerker 
zaterdag 13 april 2024 
07:30 - 10:15  Barhoofd 
07:45 - 10:15  Barmedewerker 
07:45 - 10:15  Barmedewerker 
07:45 - 10:15  Wedstrijdtafel 
07:45 - 10:15  Nanneke Kuipers LijnCo van dienst 
08:15 - 10:15  Ouders/verzorgers van Joep Alberts Barmedewerker 
08:15 - 10:15  Barmedewerker 
08:30 - 14:30  Chrisoula Alexandropoulos Elftalhulpdienst 
10:00 - 12:30  Hanneke Wijers LijnCo van dienst 
10:15 - 12:15  Ouders/verzorgers van Mees Puijman Barmedewerker 
10:15 - 12:15  Barmedewerker 
10:15 - 13:15  Barhoofd 
12:15 - 14:15  Barmedewerker 
12:15 - 14:15  Barmedewerker 
12:15 - 14:45  Heleen van Dongen LijnCo van dienst 
13:15 - 16:15  Chrisoula Alexandropoulos Barhoofd 
14:15 - 16:15  Barmedewerker 
14:15 - 16:15  Barmedewerker 
14:30 - 17:00  Sofie van Rijn LijnCo van dienst 
14:30 - 20:30  Freek Doucet Elftalhulpdienst 
16:15 - 18:15  Barmedewerker 
16:15 - 18:15  Barmedewerker 
16:15 - 20:30  Barhoofd 
18:15 - 20:30  Barmedewerker 
18:15 - 20:30  Barmedewerker 
19:30 - 20:30  Julia Busse Veegdienst 
zondag 14 april 2024 
08:00 - 11:00  Barhoofd 
08:30 - 11:00  Barmedewerker 
08:30 - 11:00  Barmedewerker 
zaterdag 20 april 2024 
07:30 - 10:15  Barhoofd 
07:45 - 10:15  Barmedewerker 
07:45 - 10:15  Barmedewerker 
07:45 - 10:15  Wedstrijdtafel 
08:15 - 10:15  Ouders/verzorgers van Eliza Cargalli Barmedewerker 
08:15 - 10:15  Ouders/verzorgers van Fien Bakker Barmedewerker 
10:15 - 12:15  Ouders/verzorgers van Bram Verhagen Barmedewerker 
10:15 - 12:15  Ouders/verzorgers van Lucas Schermer Barmedewerker 
10:15 - 13:15  Barhoofd 
12:15 - 14:15  Barmedewerker 
12:15 - 14:15  Barmedewerker 
13:15 - 16:15  Barhoofd 
14:15 - 16:15  Barmedewerker 
14:15 - 16:15  Barmedewerker 
16:15 - 18:15  Barmedewerker 
16:15 - 18:15  Barmedewerker 
16:15 - 20:30  Barhoofd 
18:15 - 20:30  Barmedewerker 
18:15 - 20:30  Barmedewerker 
zondag 21 april 2024 
08:00 - 11:00  Barhoofd 
08:30 - 11:00  Barmedewerker 
08:30 - 11:00  Barmedewerker 
zaterdag 27 april 2024 
07:30 - 10:15  Barhoofd 
07:45 - 10:15  Barmedewerker 
07:45 - 10:15  Barmedewerker 
07:45 - 10:15  Wedstrijdtafel 
08:15 - 10:15  Barmedewerker 
08:15 - 10:15  Barmedewerker 
10:15 - 12:15  Barmedewerker 
10:15 - 12:15  Barmedewerker 
10:15 - 13:15  Barhoofd 
12:15 - 14:15  Barmedewerker 
12:15 - 14:15  Barmedewerker 
13:15 - 16:15  Barhoofd 
14:15 - 16:15  Barmedewerker 
14:15 - 16:15  Barmedewerker 
16:15 - 18:15  Barmedewerker 
16:15 - 18:15  Barmedewerker 
16:15 - 20:30  Barhoofd 
18:15 - 20:30  Barmedewerker 
18:15 - 20:30  Barmedewerker 
zondag 28 april 2024 
08:00 - 11:00  Barhoofd 
08:30 - 11:00  Barmedewerker 
08:30 - 11:00  Barmedewerker 
zaterdag 4 mei 2024 
07:30 - 10:15  Barhoofd 
07:45 - 10:15  Barmedewerker 
07:45 - 10:15  Barmedewerker 
07:45 - 10:15  Wedstrijdtafel 
08:15 - 10:15  Barmedewerker 
08:15 - 10:15  Barmedewerker 
10:15 - 12:15  Barmedewerker 
10:15 - 12:15  Barmedewerker 
10:15 - 13:15  Barhoofd 
12:15 - 14:15  Barmedewerker 
12:15 - 14:15  Barmedewerker 
13:15 - 16:15  Ellen van der Willik Barhoofd 
14:15 - 16:15  Barmedewerker 
14:15 - 16:15  Barmedewerker 
16:15 - 18:15  Barmedewerker 
16:15 - 18:15  Barmedewerker 
16:15 - 20:30  Barhoofd 
18:15 - 20:30  Barmedewerker 
18:15 - 20:30  Barmedewerker 
zondag 5 mei 2024 
08:00 - 11:00  Barhoofd 
08:30 - 11:00  Barmedewerker 
08:30 - 11:00  Barmedewerker 
zaterdag 11 mei 2024 
07:30 - 10:15  Barhoofd 
07:45 - 10:15  Barmedewerker 
07:45 - 10:15  Barmedewerker 
07:45 - 10:15  Wedstrijdtafel 
07:45 - 10:15  LijnCo van dienst 
08:15 - 10:15  Barmedewerker 
08:15 - 10:15  Barmedewerker 
08:30 - 14:30  Dennis de Roo Elftalhulpdienst 
10:00 - 12:30  LijnCo van dienst 
10:15 - 12:15  Ouders/verzorgers van Olivia Van Vulpen Barmedewerker 
10:15 - 12:15  Barmedewerker 
10:15 - 13:15  Barhoofd 
12:15 - 14:15  Barmedewerker 
12:15 - 14:15  Barmedewerker 
12:15 - 14:45  LijnCo van dienst 
13:15 - 16:15  Barhoofd 
14:15 - 16:15  Barmedewerker 
14:15 - 16:15  Barmedewerker 
14:30 - 17:00  LijnCo van dienst 
14:30 - 20:30  Marije Knijff Elftalhulpdienst 
16:15 - 18:15  Barmedewerker 
16:15 - 18:15  Barmedewerker 
16:15 - 20:30  Barhoofd 
18:15 - 20:30  Barmedewerker 
18:15 - 20:30  Barmedewerker 
19:30 - 20:30  Michael van de Laak Veegdienst 
zondag 12 mei 2024 
08:00 - 11:00  Barhoofd 
08:30 - 11:00  Barmedewerker 
08:30 - 11:00  Barmedewerker 
zaterdag 18 mei 2024 
07:30 - 10:15  Barhoofd 
07:45 - 10:15  Barmedewerker 
07:45 - 10:15  Barmedewerker 
07:45 - 10:15  Wedstrijdtafel 
08:15 - 10:15  Barmedewerker 
08:15 - 10:15  Barmedewerker 
10:15 - 12:15  Barmedewerker 
10:15 - 12:15  Barmedewerker 
10:15 - 13:15  Barhoofd 
12:15 - 14:15  Barmedewerker 
12:15 - 14:15  Barmedewerker 
13:15 - 16:15  Barhoofd 
14:15 - 16:15  Barmedewerker 
14:15 - 16:15  Barmedewerker 
16:15 - 18:15  Barmedewerker 
16:15 - 18:15  Barmedewerker 
16:15 - 20:30  Barhoofd 
18:15 - 20:30  Barmedewerker 
18:15 - 20:30  Barmedewerker 
zondag 19 mei 2024 
08:00 - 11:00  Barhoofd 
08:30 - 11:00  Barmedewerker 
08:30 - 11:00  Barmedewerker 
zaterdag 25 mei 2024 
07:30 - 10:15  Barhoofd 
07:45 - 10:15  Barmedewerker 
07:45 - 10:15  Barmedewerker 
07:45 - 10:15  Wedstrijdtafel 
07:45 - 10:15  LijnCo van dienst 
08:15 - 10:15  Barmedewerker 
08:15 - 10:15  Barmedewerker 
08:30 - 14:30  Anja Delnoy Elftalhulpdienst 
10:00 - 12:30  LijnCo van dienst 
10:15 - 12:15  Barmedewerker 
10:15 - 12:15  Barmedewerker 
10:15 - 13:15  Barhoofd 
12:15 - 14:15  Barmedewerker 
12:15 - 14:15  Barmedewerker 
12:15 - 14:45  LijnCo van dienst 
13:15 - 16:15  Barhoofd 
14:15 - 16:15  Ouders/verzorgers van Perla Labbad Barmedewerker 
14:15 - 16:15  Barmedewerker 
14:30 - 17:00  LijnCo van dienst 
14:30 - 20:30  Jenny Mackay - Schreurs Elftalhulpdienst 
16:15 - 18:15  Barmedewerker 
16:15 - 18:15  Barmedewerker 
16:15 - 20:30  Barhoofd 
18:15 - 20:30  Barmedewerker 
18:15 - 20:30  Barmedewerker 
19:30 - 20:30  Annemieke van Bunschot Veegdienst 
zondag 26 mei 2024 
08:00 - 11:00  Barhoofd 
08:30 - 11:00  Barmedewerker 
08:30 - 11:00  Barmedewerker 
zaterdag 1 juni 2024 
07:30 - 10:15  Barhoofd 
07:45 - 10:15  Ouders/verzorgers van Cathelijne Beyersbergen van Henegouwen Barmedewerker 
07:45 - 10:15  Barmedewerker 
07:45 - 10:15  Wedstrijdtafel 
07:45 - 10:15  LijnCo van dienst 
08:15 - 10:15  Barmedewerker 
08:15 - 10:15  Barmedewerker 
08:30 - 14:30  Anke Griffioen Elftalhulpdienst 
10:00 - 12:30  LijnCo van dienst 
10:15 - 12:15  Barmedewerker 
10:15 - 12:15  Barmedewerker 
10:15 - 13:15  Barhoofd 
12:15 - 14:15  Barmedewerker 
12:15 - 14:15  Barmedewerker 
12:15 - 14:45  LijnCo van dienst 
13:15 - 16:15  Ellen van der Willik Barhoofd 
14:15 - 16:15  Barmedewerker 
14:15 - 16:15  Barmedewerker 
14:30 - 17:00  LijnCo van dienst 
14:30 - 20:30  Marcel Honsbeek Elftalhulpdienst 
16:15 - 18:15  Barmedewerker 
16:15 - 18:15  Barmedewerker 
16:15 - 20:30  Barhoofd 
18:15 - 20:30  Barmedewerker 
18:15 - 20:30  Barmedewerker 
19:30 - 20:30  Michael van de Laak Veegdienst 
zaterdag 8 juni 2024 
07:30 - 10:15  Barhoofd 
07:45 - 10:15  Barmedewerker 
07:45 - 10:15  Barmedewerker 
07:45 - 10:15  Wedstrijdtafel 
07:45 - 10:15  LijnCo van dienst 
08:15 - 10:15  Barmedewerker 
08:15 - 10:15  Barmedewerker 
08:30 - 14:30  Annemieke van Bunschot Elftalhulpdienst 
10:00 - 12:30  LijnCo van dienst 
10:15 - 12:15  Barmedewerker 
10:15 - 12:15  Barmedewerker 
10:15 - 13:15  Barhoofd 
12:15 - 14:15  Barmedewerker 
12:15 - 14:15  Barmedewerker 
12:15 - 14:45  LijnCo van dienst 
13:15 - 16:15  Barhoofd 
14:15 - 16:15  Barmedewerker 
14:15 - 16:15  Barmedewerker 
14:30 - 17:00  LijnCo van dienst 
14:30 - 20:30  Marianne Heezen Elftalhulpdienst 
16:15 - 18:15  Barmedewerker 
16:15 - 18:15  Barmedewerker 
16:15 - 20:30  Barhoofd 
18:15 - 20:30  Barmedewerker 
18:15 - 20:30  Barmedewerker 
19:30 - 20:30  Tineke Geertsema Veegdienst 
zaterdag 15 juni 2024 
07:30 - 10:15  Barhoofd 
07:45 - 10:15  Barmedewerker 
07:45 - 10:15  Barmedewerker 
07:45 - 10:15  Wedstrijdtafel 
08:15 - 10:15  Barmedewerker 
08:15 - 10:15  Barmedewerker 
10:15 - 12:15  Barmedewerker 
10:15 - 12:15  Barmedewerker 
10:15 - 13:15  Barhoofd 
12:15 - 14:15  Barmedewerker 
12:15 - 14:15  Barmedewerker 
13:15 - 16:15  Barhoofd 
14:15 - 16:15  Barmedewerker 
14:15 - 16:15  Barmedewerker 
16:15 - 18:15  Barmedewerker 
16:15 - 18:15  Barmedewerker 
16:15 - 20:30  Barhoofd 
18:15 - 20:30  Barmedewerker 
18:15 - 20:30  Barmedewerker 
zaterdag 22 juni 2024 
07:30 - 10:15  Barhoofd 
07:45 - 10:15  Barmedewerker 
07:45 - 10:15  Barmedewerker 
07:45 - 10:15  Wedstrijdtafel 
08:15 - 10:15  Barmedewerker 
08:15 - 10:15  Barmedewerker 
10:15 - 12:15  Barmedewerker 
10:15 - 12:15  Barmedewerker 
10:15 - 13:15  Barhoofd 
12:15 - 14:15  Barmedewerker 
12:15 - 14:15  Barmedewerker 
13:15 - 16:15  Barhoofd 
14:15 - 16:15  Barmedewerker 
14:15 - 16:15  Barmedewerker 
16:15 - 18:15  Barmedewerker 
16:15 - 18:15  Barmedewerker 
16:15 - 20:30  Barhoofd 
18:15 - 20:30  Barmedewerker 
18:15 - 20:30  Barmedewerker 
zaterdag 29 juni 2024 
07:30 - 10:15  Barhoofd 
07:45 - 10:15  Barmedewerker 
07:45 - 10:15  Barmedewerker 
07:45 - 10:15  Wedstrijdtafel 
08:15 - 10:15  Barmedewerker 
08:15 - 10:15  Barmedewerker 
08:15 - 10:15  Wedstrijdtafel 
10:15 - 12:15  Barmedewerker 
10:15 - 12:15  Barmedewerker 
10:15 - 13:15  Barhoofd 
12:15 - 14:15  Barmedewerker 
12:15 - 14:15  Barmedewerker 
13:15 - 16:15  Barhoofd 
14:15 - 16:15  Barmedewerker 
14:15 - 16:15  Barmedewerker 
16:15 - 18:15  Barmedewerker 
16:15 - 18:15  Barmedewerker 
16:15 - 20:30  Barhoofd 
18:15 - 20:30  Barmedewerker 
18:15 - 20:30  Barmedewerker