H01

Teamfoto

Spelers H01

Lars Barkmeijer
Jelle Bentveld
Rik van Brussel
Seb Gardeniers
Tom Kouwenhoven
Floris Langenbach
Micha Laurey
Pepijn Mattie
Mees Montanus
Dominique van Nieuwenhuize
Boudewijn van Nieuwenhuize
Sander van Oostrom
Florian Schade
Puck Usman
Jarmo van der Velden
Thomas Visser
 

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer/Coach Vincent de Geus
Aanvoerder Pepijn Mattie
Manager Fred Driessen
Scheidsrechtersverantw. Fred Driessen
Scheidsrechtersverantw. Boudewijn van Nieuwenhuize
Trainer Hans Streeder

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Etten-Leur H1 Schiedam H1
Forescate H1 Warande H1
IJssel H1 HUDITO H1
Pollux H1 DSHC H1
Rijswijk H1 Roomburg H1
Zoetermeer H1 Ommoord H1

Arbitrage verplichting
Datum Begintijd Team Tegen Scheids
27 nov 14:15 JA1 Hockey Club Rotterdam JA2 Team , Puck  Usman , Floris  Langenbach
 

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Zoetermeer H1 11 22 7 1 3
2 Schiedam H1 11 22 7 1 3
3 Rijswijk H1 11 22 6 4 1
4 Roomburg H1 11 21 6 3 2
5 DSHC H1 11 18 6 0 5
6 HUDITO H1 11 18 6 0 5
7 IJssel H1 11 13 4 1 6
8 Warande H1 11 12 4 0 7
9 Forescate H1 11 12 3 3 5
10 Ommoord H1 11 11 3 2 6
11 Etten-Leur H1 11 10 3 1 7
12 Pollux H1 11 8 2 2 7

Wedstrijden

Datum Tegenstander Verzamelen Aanvang Locatie
13 mrt Rijswijksche Hockey Club H1 uit
20 mrt HC Etten-Leur H1 thuis
27 mrt Mixed Hockeyclub Zoetermeer H1 uit
3 apr HC De IJssel H1 thuis
10 apr VMHC Pollux H1 uit
24 apr MHC Forescate H1 thuis
1 mei MHC De Warande H1 uit
8 mei DSHC H1 thuis
15 mei D.H.C. Hudito H1 uit
22 mei OMHC H1 thuis
29 mei HC Schiedam H1 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Schiedam H1 Etten-Leur H1 2-1
DSHC H1 Pollux H1 5-3
Roomburg H1 Rijswijk H1 3-3
HUDITO H1 IJssel H1 4-2
Warande H1 Forescate H1 1-3
Ommoord H1 Zoetermeer H1 0-5
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Pollux H1 HUDITO H1 1-3
IJssel H1 Ommoord H1 1-1
Etten-Leur H1 Roomburg H1 2-1
Rijswijk H1 Warande H1 6-0
Forescate H1 DSHC H1 2-3
Zoetermeer H1 Schiedam H1 1-1
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Etten-Leur H1 Rijswijk H1 2-2
Ommoord H1 Pollux H1 2-1
DSHC H1 Warande H1 2-0
Schiedam H1 IJssel H1 3-0
Roomburg H1 Zoetermeer H1 1-4
HUDITO H1 Forescate H1 3-1
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Pollux H1 Schiedam H1 1-2
Rijswijk H1 DSHC H1 3-2
Warande H1 HUDITO H1 3-2
IJssel H1 Roomburg H1 0-2
Zoetermeer H1 Etten-Leur H1 6-1
Forescate H1 Ommoord H1 3-1
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Etten-Leur H1 IJssel H1 2-7
HUDITO H1 DSHC H1 5-4
Zoetermeer H1 Rijswijk H1 1-0
Roomburg H1 Pollux H1 5-0
Schiedam H1 Forescate H1 2-1
Ommoord H1 Warande H1 2-1
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
Pollux H1 Etten-Leur H1 3-0
DSHC H1 Ommoord H1 5-2
IJssel H1 Zoetermeer H1 4-0
Warande H1 Schiedam H1 0-2
Forescate H1 Roomburg H1 1-1
Rijswijk H1 HUDITO H1 2-0
ZONDAG 24 OKTOBER 2021
Etten-Leur H1 Forescate H1 1-4
Schiedam H1 DSHC H1 4-1
IJssel H1 Rijswijk H1 2-3
Roomburg H1 Warande H1 6-1
Zoetermeer H1 Pollux H1 8-2
Ommoord H1 HUDITO H1 1-2
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
Forescate H1 Zoetermeer H1 1-2
Pollux H1 IJssel H1 1-0
DSHC H1 Roomburg H1 2-8
Rijswijk H1 Ommoord H1 5-2
Warande H1 Etten-Leur H1 5-1
HUDITO H1 Schiedam H1 0-1
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
Roomburg H1 HUDITO H1 2-0
Pollux H1 Rijswijk H1 1-1
Etten-Leur H1 DSHC H1 3-1
Schiedam H1 Ommoord H1 2-3
Zoetermeer H1 Warande H1 2-3
IJssel H1 Forescate H1 4-3
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
Forescate H1 Pollux H1 1-1
Schiedam H1 Rijswijk H1 1-2
DSHC H1 Zoetermeer H1 4-3
Warande H1 IJssel H1 2-3
HUDITO H1 Etten-Leur H1 2-1
Ommoord H1 Roomburg H1 2-2
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
IJssel H1 DSHC H1 3-8
Zoetermeer H1 HUDITO H1 4-2
Etten-Leur H1 Ommoord H1 2-0
Pollux H1 Warande H1 1-2
Roomburg H1 Schiedam H1 2-1
Rijswijk H1 Forescate H1 0-0