H01

Spelers H01

Lars Barkmeijer
Jelle Bentveld
Rik van Brussel
Seb Gardeniers
Ivo Klap
Tom Kouwenhoven
Floris Langenbach
Micha Laurey
Pepijn Mattie
Mees Montanus
Dominique van Nieuwenhuize
Boudewijn van Nieuwenhuize
Sander van Oostrom
Florian Schade
David Schade
Puck Usman
Jarmo van der Velden
Thomas Visser
 

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer/Coach Vincent de Geus
Aanvoerder Pepijn Mattie
Manager Fred Driessen
Trainer Hans Streeder
Scheidsrechtersverantw. Fred Driessen
Scheidsrechtersverantw. Boudewijn van Nieuwenhuize

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Etten-Leur H1 Roomburg H1 14:45
Forescate H1 DSHC H1 14:45
IJssel H1 Ommoord H1 14:45
Pollux H1 HUDITO H1 14:45
Rijswijk H1 Warande H1 14:45
Zoetermeer H1 Schiedam H1 14:45

Arbitrage verplichting
Datum Begintijd Team Tegen Scheids
2 okt 12:15 JA1 MHCHBS JA1 Team
26 sep 10:45 D02 HV Westland D2 Team
 

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Zoetermeer H1 1 3 1 0 0
2 DSHC H1 1 3 1 0 0
3 HUDITO H1 1 3 1 0 0
4 Forescate H1 1 3 1 0 0
5 Schiedam H1 1 3 1 0 0
6 Rijswijk H1 1 1 0 1 0
7 Roomburg H1 1 1 0 1 0
8 Etten-Leur H1 1 0 0 0 1
9 Pollux H1 1 0 0 0 1
10 IJssel H1 1 0 0 0 1
11 Warande H1 1 0 0 0 1
12 Ommoord H1 1 0 0 0 1

Wedstrijden

Datum Tegenstander Verzamelen Aanvang Locatie
19 sep HC Etten-Leur H1 13:05 14:45 uit
26 sep Mixed Hockeyclub Zoetermeer H1 14:15 14:45 thuis - 1 Rabo-veld
3 okt HC De IJssel H1 uit
10 okt VMHC Pollux H1 thuis
17 okt MHC Forescate H1 14:00 14:45 uit
24 okt MHC De Warande H1 thuis
31 okt DSHC H1 uit
7 nov D.H.C. Hudito H1 thuis
14 nov OMHC H1 uit
21 nov HC Schiedam H1 thuis
13 mrt Rijswijksche Hockey Club H1 uit
20 mrt HC Etten-Leur H1 thuis
27 mrt Mixed Hockeyclub Zoetermeer H1 uit
3 apr HC De IJssel H1 thuis
10 apr VMHC Pollux H1 uit
24 apr MHC Forescate H1 thuis
1 mei MHC De Warande H1 uit
8 mei DSHC H1 thuis
15 mei D.H.C. Hudito H1 uit
22 mei OMHC H1 thuis
29 mei HC Schiedam H1 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Roomburg H1 Rijswijk H1 3-3
Ommoord H1 Zoetermeer H1 0-5
Warande H1 Forescate H1 1-3
DSHC H1 Pollux H1 5-3
Schiedam H1 Etten-Leur H1 2-1
HUDITO H1 IJssel H1 4-2