Hein van den Steenhoven
Hockey Technische Zaken

Bestuurslid Hockeytechnische zaken
Arthur Pinckaers
Hockey Technische Zaken

Technisch Manager
Wiltfried Idema
Hockey Technische Zaken

Technisch Coördinator
Arbitrage Commissie
Amos Kater
Hockey Technische Zaken
Arbitrage Commissie
Voorzitter
Belangrijkste ambitie van de commissie is de arbitrage binnen Roomburg te promoten (naast uitvoeren lopende taken).
Jovanka Vis
Hockey Technische Zaken
Arbitrage Commissie
Kwartiermaker
Alexander Drijver
Hockey Technische Zaken
Arbitrage Commissie
Arbitrage Planner Junioren

Hockey Technische Zaken
Arbitrage Commissie
Opleidingscoördinator Clubscheidsrechters
Regelt (digitale) spelregelexamens bij de bond, meldt cursisten aan, verwerkt examenuitslagen, organiseert praktijkworkshops op het veld, organiseert praktijkbegeleiding bij fluiten 1e wedstrijd.
Zoë van de Water
Hockey Technische Zaken
Arbitrage Commissie
Talentmanager
‘’Fluiten is leuk!” Maar niet iedereen doet het even graag. Gelukkig hebben we veel junioren die het wel leuk vinden en daarin beter willen worden. En dat kan! Alle ingrediënten zijn op Roomburg aanwezig. Workshops, praktijkbegeleiders, planners en nog veel meer. De talentmanager begeleid onze junioren fluittalenten.
Koen de Jong
Hockey Technische Zaken
Arbitrage Commissie
CS+ Opleider
Kees Holland
Hockey Technische Zaken
Arbitrage Commissie
Algemeen Lid
Beleidsontwikkeling
Matthieu van Antwerpen
Hockey Technische Zaken
Beleidsontwikkeling
Beleidsontwikkeling en -ondersteuning Jeugd (RHS Hockeyschool), Opleidingen en Zaalhockey
Pien van der Mark
Hockey Technische Zaken
Beleidsontwikkeling
Beleidsontwikkeling en -ondersteuning Jongste Jeugd (RHS Hockeyschool)
Commissie Prestatie Hockey
Jasper Staal
Hockey Technische Zaken
Commissie Prestatie Hockey
Voorzitter
Hans Delnoy
Hockey Technische Zaken
Commissie Prestatie Hockey
Algemeen Lid
Rutger van Schaik
Hockey Technische Zaken
Commissie Prestatie Hockey
Algemeen Lid

Hockey Technische Zaken
Commissie Prestatie Hockey
Algemeen Lid
Materiaalcommissie
Jan Kees Mol
Hockey Technische Zaken
Materiaalcommissie
Voorzitter
Maurice Groenendijk
Hockey Technische Zaken
Materiaalcommissie
Algemeen Lid
Mirjam van Hoorn
Hockey Technische Zaken
Materiaalcommissie
Algemeen Lid

Hockey Technische Zaken
Materiaalcommissie
Algemeen Lid
Erik Stenfert Kroese
Hockey Technische Zaken
Materiaalcommissie
Algemeen Lid
Trainingscoördinatie
Arthur Pinckaers
Hockey Technische Zaken
Trainingscoördinatie
TrainingsCoördinator Junioren
Pien van der Mark
Hockey Technische Zaken
Trainingscoördinatie
TrainingsCoördinator Jongste Jeugd
Merlijn Thunnissen
Hockey Technische Zaken
Trainingscoördinatie
Coördinator Goalieworks
Arthur Pinckaers
Hockey Technische Zaken
Trainingscoördinatie
Coördinator Looptrainingen
Roel Vermeulen
Hockey Technische Zaken
Trainingscoördinatie
Coördinator Zaaltrainingen
Liesbeth van Duyneveldt - Franken
Lijnorganisatie Junioren en Jongste Jeugd

Verantwoordelijk Bestuurslid

Lijnorganisatie Junioren en Jongste Jeugd

Voorzitter Lijnorganisatie Junioren
Jork Aten
Lijnorganisatie Junioren en Jongste Jeugd

Voorzitter Lijnorganisatie Jongste Jeugd
Lucille Luijkx
Lijnorganisatie Junioren en Jongste Jeugd

Secretariaat & Communicatie
LijnCoördinatoren (Jongste) Jeugd
Biem Vlaming
Lijnorganisatie Junioren en Jongste Jeugd
LijnCoördinatoren (Jongste) Jeugd
LijnCoördinator A-lijn Jongens
Liset Noordman
Lijnorganisatie Junioren en Jongste Jeugd
LijnCoördinatoren (Jongste) Jeugd
LijnCoördinator A-lijn Meisjes
Esther van 't Noordende
Lijnorganisatie Junioren en Jongste Jeugd
LijnCoördinatoren (Jongste) Jeugd
LijnCoördinator B-lijn Jongens
Wobbe de Steur
Lijnorganisatie Junioren en Jongste Jeugd
LijnCoördinatoren (Jongste) Jeugd
LijnCoördinator B-lijn Meisjes
De lijncoördinator heeft de verantwoordelijkheid over de organisatie van de jeugdleeftijdslijn en draagt bij aan het jeugdbeleid van de vereniging.
Robert Kolthek
Lijnorganisatie Junioren en Jongste Jeugd
LijnCoördinatoren (Jongste) Jeugd
LijnCoördinator C-lijn Jongens
Zoë van de Water
Lijnorganisatie Junioren en Jongste Jeugd
LijnCoördinatoren (Jongste) Jeugd
LijnCoördinator C-lijn Meisjes
Jan-Willem Hennipman
Lijnorganisatie Junioren en Jongste Jeugd
LijnCoördinatoren (Jongste) Jeugd
LijnCoördinator D-lijn Jongens
Maaike Stenfert Kroese - van der Sluijs
Lijnorganisatie Junioren en Jongste Jeugd
LijnCoördinatoren (Jongste) Jeugd
LijnCoördinator D-lijn Meisjes
Sjaak Scheffer
Lijnorganisatie Junioren en Jongste Jeugd
LijnCoördinatoren (Jongste) Jeugd
LijnCoördinator E8-lijn Jongens
Joris Bongers
Lijnorganisatie Junioren en Jongste Jeugd
LijnCoördinatoren (Jongste) Jeugd
LijnCoördinator E8-lijn Meisjes
Nanette van 't Hul
Lijnorganisatie Junioren en Jongste Jeugd
LijnCoördinatoren (Jongste) Jeugd
LijnCoördinator E6-lijn Jongens
Hanneke Wijers
Lijnorganisatie Junioren en Jongste Jeugd
LijnCoördinatoren (Jongste) Jeugd
LijnCoördinator E6-lijn Jongens
Heleen van Dongen
Lijnorganisatie Junioren en Jongste Jeugd
LijnCoördinatoren (Jongste) Jeugd
LijnCoördinator E6-lijn Meisjes
Annemarieke van Rumpt
Lijnorganisatie Junioren en Jongste Jeugd
LijnCoördinatoren (Jongste) Jeugd
LijnCoördinator F6-lijn Jongens
Meike Bisschops
Lijnorganisatie Junioren en Jongste Jeugd
LijnCoördinatoren (Jongste) Jeugd
LijnCoördinator F6-lijn Meisjes
Jork Aten
Lijnorganisatie Junioren en Jongste Jeugd
LijnCoördinatoren (Jongste) Jeugd
LijnCoördinator Coolkids
Nienke Galama
Lijnorganisatie Junioren en Jongste Jeugd
LijnCoördinatoren (Jongste) Jeugd
LijnCoördinator Funkeys
Wedstrijdsecretariaat (Jongste) Jeugd
Alexander Drijver
Lijnorganisatie Junioren en Jongste Jeugd
Wedstrijdsecretariaat (Jongste) Jeugd
Wedstrijdsecretaris
Gerda Oomkes
Lijnorganisatie Junioren en Jongste Jeugd
Wedstrijdsecretariaat (Jongste) Jeugd
Wedstrijdsecretaris
Chaja Kater
Lijnorganisatie Junioren en Jongste Jeugd
Wedstrijdsecretariaat (Jongste) Jeugd
Wedstrijdsecretaris